Apostrophe('), Roxy and Elsewhere en Absolutely Free, of als je meer van de instrumentale muziek bent, dan Hot Rats en Grand Wazoo.quote:Op maandag 1 januari 2007 15:10 schreef Norrage het volgende:
Ben erg fan van alle soorten muziek en sta voor alles open, maar waar kan ik dus het beste mee beginnen om ook een echte Zappa fan te worden?
Om een echte Zappa fan te worden maakt het niet uit WAAR je begint,quote:Op maandag 1 januari 2007 15:10 schreef Norrage het volgende:
maar waar kan ik dus het beste mee beginnen om ook een echte Zappa fan te worden?
Nummer 2 daarvan vind ik errug goed! Live in Helsinki is dat geloof ik.quote:Op maandag 1 januari 2007 15:34 schreef PeterLosseSchoenveter het volgende:
Hou je van Zappamuziek met 'de band' zou je kunnen beginnen met de
'You Can't Do That On Stage Anymore' serie. Dat zijn 6 dubbel-cd's
met live werk.
De 4-disc en ID kun je alleen via de ZFT/Barfko-Swill kopen. Creditcard in de aanslag dus, of misschien via de platenwinkel bestellen, maar dan betaal je al helemaal de hoofdprijs... Heb ID trouwens wel in een aantal winkels zien liggen.quote:Op maandag 1 januari 2007 15:48 schreef webfreak het volgende:
Is de 4-disc versie van MOFO al uit?
Nederlandse internetwinkels bieden alleen de 2CD-versie.
Imaginary Diseases kom ik helemaal nérgens tegen
Hmmm... Dan hou ik 't op de 2-disc bij BOL... Ik ga geen 14 dollar shipment betalenquote:Op maandag 1 januari 2007 15:57 schreef Zanderrr het volgende:
[..]
De 4-disc en ID kun je alleen via de ZFT/Barfko-Swill kopen. Creditcard in de aanslag dus, of misschien via de platenwinkel bestellen, maar dan betaal je al helemaal de hoofdprijs... Heb ID trouwens wel in een aantal winkels zien liggen.
Of ehmmm... Geniale composities wellicht?quote:Op dinsdag 2 januari 2007 12:40 schreef Norrage het volgende:
Was erg onder de indruk van Grand Wazoo en ben nu Hot Rats aan het luisteren. Vind ik zeker ook interessant klinken maar ik weet nog niet helemaal wat ik er van moet denken. Goed gitaarspel?
Inmiddels binnen?quote:Op maandag 1 januari 2007 15:17 schreef nipeng het volgende:
[..]
Ik greep zaterdag net naast de 4cd versie.![]()
Nou ja, ik weet nu zeker dat er een voor mij besteld wordt.
De beste om mee te beginnen is 'The Best Band You Never Heard In Your Life'. Het heeft oud en 'recent' materiaal, het is retestrak gespeeld en bevat enorm veel humor. Absolute aanrader voor iedereen eigenlijk.quote:Op maandag 1 januari 2007 15:10 schreef Norrage het volgende:
Ben nu aan het luisteren naar Shut Up N Play Your Guitar, en alhoewel ik er niet ongelooflijk van weg ben, denk ik dat ik Frank Zappa wel eens heel erg kan gaan waarderen....Maar die vent heeft zoveel albums uitgebracht, waar in godsnaam te beginnen? Heb de topic al behoorlijk doorgekeken en heb al wat ideeen maar als iemand aan de hand van last.fm profiel misschien wat bij mij passende Zappa albums kan aangeven?
Ben erg fan van alle soorten muziek en sta voor alles open, maar waar kan ik dus het beste mee beginnen om ook een echte Zappa fan te worden?
En gelijk heeft-ie.quote:Op zondag 18 maart 2007 12:08 schreef nipeng het volgende:
I don't care what you say, I still like Black Sabbath.
![]()
Uitspraak van FZ tijdens een radio show met Frank als DJ op de BBC.
Met Vai.quote:Op zondag 18 maart 2007 14:55 schreef n0r het volgende:
Ik heb al een tijdje Ship Arriving Too Late To Save A Drowning Witch op vinyl, heerlijke plaat
Grappig in die tijd inderdaad maar...voor favoriet een beetje vreemde keuze! Leg eens uit wat je hier goed aan vindt?quote:Op zondag 25 maart 2007 11:19 schreef nipeng het volgende:
"Help "I'm a rock"![]()
Een van mijn favoriete Zappa nummers.
Suzy?! Suzy Creamchease?!!quote:Op zondag 25 maart 2007 18:02 schreef nipeng het volgende:
Daar moet ik eens goed over nadenken.
Ik geef ondertussen Freak Out nog maar eens een draaibeurt.
WHO ARE THE BRAIN POLICE?
Tot de twee laatste zinnen ben ik het volkomen met je eens. 'The return of the son of monster magnet' is net iets té experimenteel, ik hoor er niet meer in dan wat piep-knor.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:15 schreef nipeng het volgende:
Het experimentele aan Help, I'm a rock doet het voor me. Het onverstaanbare gemompel in het begin, het lekkere deuntje met het subtiele gitaarspel. De herhaling (Help, I'm a rock/I'm a .cop) en de wisseling naar het droge It can't happen here. Dit loopt allemaal over naar het geweldig experimentele "The Return of the Son of Monster Magnet". Damn wat een fijn in elkaar gestoken chaos.
of je moet naar de premiere gaan op 2 april.quote:Frank Zappa- A pioneer of the future of music, Part l & ll wordt op zondag 22 en 29 april uitgezonden om 19.00 uur op Nederland 2.
Ik heb het vermoeden dat deze niet helemaal nieuw is. De maker heeft al eens eerder (een jaar of twee geleden volgens mij) een documentaire gemaakt over Zappa. Maar goed, ik ga uiteraard kijken/opnemen/verspreiden/ehrm...quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:41 schreef k_i_m het volgende:
Een nieuwe documentaire over. Zappa
.
http://www.vpro.nl/programma/backstage/artikelen/33750393/
(ik had er hier nog niks over gelezen)
Naja, het KAN hoor! Over Zappa zou je wel tien jaar documentaires kunnen maken. De vorige documentaire was in elk geval ingekort en het tweede deel alleen in de bioscoop te zien. Daar zit naar verluid ook beeldmateriaal in van de 1972 petite wazoo tour...quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:36 schreef k_i_m het volgende:
Excuses in dat geval, ik zag gisteren een poster met de aankondiging hangen op mijn werk. Ik ging er ook gewoon klakkeloos vanuit dat het dus wel nieuw zou zijn.
Godsamme.. Tijd dat er iemand een enkeltje Utopia neemt.quote:Op donderdag 19 april 2007 16:39 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Die troella van een Gail heeft het weer verboden dat die nieuwe docu van Scheffer op holland.doc komt...
Gemaakt door niemand minder dan Cal Schenkelquote:Op vrijdag 20 april 2007 12:25 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Op de VPRO gids staat een schilderij van Zappa.
Wanneer?quote:Op vrijdag 20 april 2007 12:35 schreef TheGrandWazoo het volgende:
A, krijg net te horen dat het op ned 2 gewoon doorgaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |