Bij verkoop van Kuijt voor 12-15 miljoen, had Huntelaar echt wel gehaald geworden door Feyenoord. Denk dat dat ook de beweegreden was van Ajax om Huntelaar nu te halen. Na de zomer zou de prijs alleen maar hoger liggen, doordat Feyenoord dan directe concurrentie had kunnen bieden.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:38 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Nee natuurlijk had Feyenoord Huntelaar nooit kunnen halen na de verkoop van Kuijt![]()
Greene heeft ook veel drang naar voren. Zie hem wekelijks toch wel 2 a 3 keer richting 16 van de tegenstander gaan. Dat kan vanaf die rechtsback-positie natuurlijk nog beter dan vanaf de CV-positie. En die pass die hij heeft, die is natuurlijk ook goed, dus zal 'ie zelfs vanaf de achterlijn wel wat prima passes kunnen geven.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:44 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Zou die best kunnen gezien z'n spel. Hij is vooral sterk in de duels, dus dat lukt denk ik ook wel als back. Vraag mee meer af kan Vlaar centraal als vrije verdediger voetballen..
quote:Op woensdag 28 december 2005 19:48 schreef bart83 het volgende:
Aan de ene kant snap ik de transfer niet omdat we middenvelders en spitsen nodig hebben.
Maar aan de andere kant : je haalt een Nederlandse international binnen die veel talent heeft, en als je de kans krijgt om die te halen moet je dat doen natuurlijk.
Laat ze het maar lekker uitvechten daar in onze verdediging.
Bahia is een extreem statische verdediger die z'n man gewoon goed kan uitschakelen. Je gaat een stereotype CV gewoon niet op een backpositie zetten. Zonde.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:49 schreef rotskibo het volgende:
Wat mij betreft: Bahia linksback, Bosschaart bank en Vlaar naast Greene in het centrum.
Dat die jongen talent heeft staat vast dus laat hij zich maar bewijzen.
www.talpafan.nlquote:Op woensdag 28 december 2005 19:51 schreef jpzegthallo het volgende:
Vlaar als vervanger van Bahia lijkt me, en niet van Greene...
Nou zeg...daar ben ik ook zo benieuwd naar!quote:Op woensdag 28 december 2005 19:51 schreef cultheld het volgende:
[..]Nou ik zou zeggen: Haal Bobson, Denneboom en Dave vd Bergh dan ook maar mooi naar Rotterdam-Zuid voor een mooi salaris. Vlaar is bedroevend slecht in man tegen man situaties. Ik vraag me af wat Steven Aptroot (ex-scout van Feyenoord) hier over te zeggen heeft
![]()
Ze kunnen beide niet voetballen, dus wat dat betreft maakt het weinig uit.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:54 schreef Kang-He het volgende:
Ik zou toch eerst Ostlund uit je team proberen te werken in plaats van Bosschaart.
Theo Janssen, nog voor het eind van de weekquote:Op woensdag 28 december 2005 19:52 schreef bart83 het volgende:
Weet trouwens wel bijna zeker dat Jansen hierop aangedrongen heeft. Wie weet wat er nog meer voor stiekeme onderhandelingen er gevoerd gaan worden.
Samaras next?
Zijn potentiële aankopen werden te duur bevonden of niet goed genoeg en heten o.a. Coelho en Palacioquote:Op woensdag 28 december 2005 19:56 schreef twi het volgende:
Steven Aptroot is blijkbaar niet voor niets ex-scout van Feyenoord. Kan me namelijk niet echt enorm goede aankopen van Feyenoord herinneren.
Ostlund is toch wel het dieptepunt.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:56 schreef twi het volgende:
[..]
Ze kunnen beide niet voetballen, dus wat dat betreft maakt het weinig uit.
Zijn jullie toch ergens de nummer één in, naast synchroon freefighten in weilanden.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:58 schreef bart83 het volgende:
Ongeloofelijk knap verborgen gehouden door Feyenoord dit trouwens! Ik las laatst ergens een stuk over hoe goed dat media-orgaan van ons is, en dat blijkt hier ook weer uit.
Bij andere grote clubs gaan alle primeurs zowat naar Derksen en Borst, bij ons is de officiele site de 1e die meldt, netjes!
Nouja, ze hebben beiden hun redelijke wedstrijden. Tegen Sektioui deed Bosschaart het aardig, maar kan ook aardige acties van Ostlund herinneren, van eerder op het seizoen. Allebei een 4.5 dus.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:58 schreef Kang-He het volgende:
[..]
Ostlund is toch wel het dieptepunt.
quote:Op woensdag 28 december 2005 20:00 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zijn jullie toch ergens de nummer één in, naast synchroon freefighten in weilanden.
Verdedigend is ie geen ramp hoor.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:58 schreef Kang-He het volgende:
[..]
Ostlund is toch wel het dieptepunt.
quote:Op woensdag 28 december 2005 19:54 schreef cultheld het volgende:
kan je vertellen dat Greene puur verdedigend waardeloos is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |