Je kan doen wat een hetero doet, maar dan ben je nog geen heteroquote:Op dinsdag 14 februari 2006 23:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Als je soldaten in moordmachines kan veranderen, kan je van homo's ook hetero's maken en vice versa. Een mens kan alles aanleren, als de methode maar ver genoeg gaat.
Of dat ethisch verantwoord is, is een tweede. Maar natuurlijk is het mogelijk.
lijkt de SGP wel..quote:Als ik me echt homoseksueel voel, betekent dit dat ik daarmee zal moeten leren leven en het leuk moet gaan vinden?
Zoals met andere dingen in het leven, kun je kiezen wat je wil doen. Het onderdeel “Meest gestelde vragen over homoseksualiteit” bevat een bespreking van de keuzes die je kunt maken als je je aangetrokken voelt tot seksegenoten.
Welke keuzes kan iemand maken die homoseksuele gevoelens heeft?
Je kunt ervoor kiezen te aanvaarden dat je zo bent en je leven daarnaar inrichten. Er zijn veel andere mensen die deze keuze hebben gemaakt.
Of je kunt tegen jezelf zeggen: “Ik voel me misschien homo, maar dat is niet zoals ik wil zijn”. Je kunt dan hulp zoeken om op zoek te gaan naar de persoon die je echt wilt zijn. Er zijn ook anderen die deze keuze gemaakt hebben, hoewel deze mensen moeilijker te vinden zijn. Je vindt op deze site een aantal persoonlijke verhalen. Ga naar:
Je bent niet alleen
Elders op deze site vind je informatie over waar je mensen kunt vinden met wie je kunt praten en organisaties die je zullen helpen. Ga naar:
Waar kan ik iemand vinden om mee te praten?
Wat een kut-familie!quote:Op zondag 5 februari 2006 18:59 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
het woord wordt overduidelijk gebruikt door een gebrek aan beter.....
ik ken een dame die haar hele familie een hoop pijn heeft gedaan met haar homosexualiteit en het zelf ook heel moeilijk heeft gehad ermee.
Ik ken wel christelijke kringen die nog erger zijn.. Vage stichtingen die hele mooie brochures hebben met verhalen van homoseksuelen die genezen zijn enzo.quote:
Bedoel je de Evangelische Hulp Aan Homofielen (EHAH) van de Stichting Tot Heil Des Volks? Dat is die link die ik net poste. Ze heten nu Different.quote:Op woensdag 15 februari 2006 08:06 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik ken wel christelijke kringen die nog erger zijn.. Vage stichtingen die hele mooie brochures hebben met verhalen van homoseksuelen die genezen zijn enzo.
Zieke organisatie, dat. Alleen al het feit dat ze homoseksualiteit en kinderverkrachting op één lijn stellen.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:59 schreef MrBean het volgende:
[..]
Bedoel je de Evangelische Hulp Aan Homofielen (EHAH) van de Stichting Tot Heil Des Volks? Dat is die link die ik net poste. Ze heten nu Different.
Oh, dat heb ik niet gelezen.quote:Op woensdag 15 februari 2006 10:00 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Zieke organisatie, dat. Alleen al het feit dat ze homoseksualiteit en kinderverkrachting op één lijn stellen.
Misschien zijn de bewoordingen tegenwoordig anders, hoor, maar ik heb ooit een aantal ziekmakende stukken op hun site gelezen.quote:
Die bedoelde ik inderdaad. Iets afgezwakte inhoud in een nieuw jasje dus.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:59 schreef MrBean het volgende:
[..]
Bedoel je de Evangelische Hulp Aan Homofielen (EHAH) van de Stichting Tot Heil Des Volks? Dat is die link die ik net poste. Ze heten nu Different.
Dat is zelfs wetenschappelijk bewezen.quote:Tegenwoordig denken velen dat homoseksualiteit is aangeboren.
Vervolgens gooien we alles op een hoop.quote:Wij gaan er echter vanuit dat er bij het ontstaan van homoseksualiteit, net als bij pedofilie, transseksualiteit enz.,
De oprichter is overigens zelf een homo die denkt dat hij ziek is.quote:Op woensdag 15 februari 2006 10:14 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Wel frappant dat ze zich 'Different' noemen, terwijl 'different' nou juist het enige is wat je wat hen betreft *niet* mag zijn.
quote:Ik heb gebeden dat God het zo zou leiden dat ik spontaan verliefd zou worden op een vrouw. Vijf jaar nadat ik gebroken had met de homoseksuele levenswijze en mijn gevoelens begonnen te veranderen, ben ik getrouwd. Dat is nu alweer meer dan vijfentwintig jaar geleden. We hebben samen drie kinderen gekregen, een dochter en twee zoons. In mijn huwelijk heb ik ervaren dat heteroseksualiteit veel meer in zich heeft dan een homoseksuele leefwijze ooit zou kunnen hebben.
Sinds 1975 werk ik bij de Stichting 'Tot Heil des Volks' als projectleider van Different. U kunt mijn levensverhaal uitvoeriger lezen in het boekje 'Ik ben niet meer zo'.
Dat is wat je er zelf van maakt, oliebol.quote:Langzamerhand kwam ik echter tot de ontdekking dat deze relatie me niet gelukkig maakte. Ik werd me ervan bewust dat het homoseksuele leven voor mij disharmonie betekende en steriel was. Het laatste jaar van die relatie was daarom een periode van innerlijke conflicten.
Mjah.. Het is wel een vraag hoe je kunt weten wat iets ooit zou kunnen hebben als het jouw straatje niet blijkt te zijn..quote:Op woensdag 15 februari 2006 10:39 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
"In mijn huwelijk heb ik ervaren dat heteroseksualiteit veel meer in zich heeft dan een homoseksuele leefwijze ooit zou kunnen hebben."
Tja...
goeie site!quote:Op dinsdag 14 februari 2006 17:44 schreef BB_Koning het volgende:
De bijbel discrimineert homo's. Hier heb ik een paar verzen, ik heb al die verzen opgezocht en ze kloppen, enkele zijn wat algemener, het woord 'homo' komt niet in de bijbel; voor, maar de tekst spreekt voor zich.
homohaat:
http://home.planet.nl/~do(...)homoseksualiteit.htm
Kan je een reden bedenken (naast nog niet geschrapte bijbeldingetjes) waarom het anders zou moeten zijn? Met onderbouwing?quote:Op woensdag 15 februari 2006 11:44 schreef pmb_rug het volgende:
kan iemand hier zonder blikken of blozen beweren dat het is bewezen dat homosexualiteit ten alle tijden is aangeboren? (en kan die dan ook uitleggen wat de oorzaak is?)
het liefst zou ik de betreffende studie ook lezen als dat kan.
dank!
Dr. Swaab constateerde wel verschillen in de hersenschors tussen homosexuelen en heterosexuelen, het komt ook in het dierenrijk voor en dan hebben we ook nog eens de tweeslachtige mens.quote:Op woensdag 15 februari 2006 11:44 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
kan iemand hier zonder blikken of blozen beweren dat het is bewezen dat homosexualiteit ten alle tijden is aangeboren? (en kan die dan ook uitleggen wat de oorzaak is?)
het liefst zou ik de betreffende studie ook lezen als dat kan.
dank!
Onderzoek waaruit blijkt dat er in de hersenstructuur van homoseksuelen verschillen zitten t.o.v. heteroseksuelen.quote:Op woensdag 15 februari 2006 11:59 schreef MrBean het volgende:
Ik zou ook graag willen zien waar Alicey die wijsheid vandaan haalt dat het aangeboren is.
Wil jij dan ook even bewijzen dat heteroseksualiteit is aangeboren en wat de oorzaak is?quote:Op woensdag 15 februari 2006 11:44 schreef pmb_rug het volgende:
goeie site!
![]()
kan iemand hier zonder blikken of blozen beweren dat het is bewezen dat homosexualiteit ten alle tijden is aangeboren? (en kan die dan ook uitleggen wat de oorzaak is?)
het liefst zou ik de betreffende studie ook lezen als dat kan.
dank!
Zoek eens twee heteroseksuelen met dezelfde hersenstructuur...quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:25 schreef Alicey het volgende:
[..]
Onderzoek waaruit blijkt dat er in de hersenstructuur van homoseksuelen verschillen zitten t.o.v. heteroseksuelen.
Een bepaald identificeerbaar gebied dus.quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:28 schreef Invictus_ het volgende:
[..]
Zoek eens twee heteroseksuelen met dezelfde hersenstructuur...
We blijven Wfl, dus gaarne een bronnetje met plaatjes e.d.quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:28 schreef Alicey het volgende:
[..]
Een bepaald identificeerbaar gebied dus.
quote:"It's important to stress what I didn't find. I did not prove that homosexuality is genetic, or find a genetic cause for being gay. I didn't show that gay men are born that way, the most common mistake people make in interpreting my work. Nor did I locate a gay center in the brain. ...Since I look at adult brains, we don't know if the differences I found were there at birth or if they appeared later."
Bijvoorbeeld de hypothalamus blijkt bij homoseksuele mannen kleiner te zijn dan bij heteroseksuele mannen.quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:40 schreef Invictus_ het volgende:
[..]
We blijven Wfl, dus gaarne een bronnetje met plaatjes e.d.
Maar dat zegt niks over oorzaak/gevolg. Kan je stellen dat iedereen met een kleinere hypothalamus homo is/wordt/was? Kan je stellen dat iedere homo een kleinere hypothalamus heeft/krijgt/had? Kan je met twee hypo's in de hand stellen dat de kleinste een homo is/was/wordt?quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:27 schreef Alicey het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld de hypothalamus blijkt bij homoseksuele mannen kleiner te zijn dan bij heteroseksuele mannen.
Er zullen vast uitzonderingen zijn, maar die zijn er bijna altijd.quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:29 schreef Invictus_ het volgende:
[..]
Maar dat zegt niks over oorzaak/gevolg. Kan je stellen dat iedereen met een kleinere hypothalamus homo is/wordt/was? Kan je stellen dat iedere homo een kleinere hypothalamus heeft/krijgt/had?
Ja, maar men weet niet of dat een aangeboren eigenschap is, of een eigenschap die zich later ontwikkeld heeft. Men heeft zeg maar nog geen onderzoek gedaan bij baby's en dan later kijken of ze zich als homo uiten.quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:27 schreef Alicey het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld de hypothalamus blijkt bij homoseksuele mannen kleiner te zijn dan bij heteroseksuele mannen.
Je hebt gelijk, dat blijkt er inderdaad niet uit. Het geeft er slechts blijk van dat er een biologische oorzaak is.quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:31 schreef MrBean het volgende:
[..]
Ja, maar men weet niet of dat een aangeboren eigenschap is, of een eigenschap die zich later ontwikkeld heeft. Men heeft zeg maar nog geen onderzoek gedaan bij baby's en dan later kijken of ze zich als homo uiten.
De bedoeling was zeg maar dat je die quote leest van hem.quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:29 schreef Alicey het volgende:
[..]
Levay is iemand die daar onderzoek naar heeft gedaan inderdaad.
edit: oh dat weet je alquote:"Of course it [sexual orientation] is in the brain. The real question is, when did it get there? Was it prenatal, neonatal, during childhood, puberty? That we do not know."
Nee je kunt dus niet stellen dat er een biologische oorzaak is; er kan ook een biologisch gevolg zijn. En bij al dit soort vergelijkende dingen is het onderzoek (en zeker de sample-grootte) van enorm belang om enigzins het realiteitsgehalte van de stellingen te bekijken. (Denk aan het linkshandigen krijgen sneller borstkanker onderzoek)quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:33 schreef Alicey het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, dat blijkt er inderdaad niet uit. Het geeft er slechts blijk van dat er een biologische oorzaak is.
Die studie is op 41 mensen uitgevoerd, waarvan alle gay die betrokken waren met dit onderzoek gestorven zijn aan AIDS en jaren zware medicijnen hebben geslikt. En na deze slecht uigevoerde onderzoek heeft hij er verder geen onderzoek naar gedaan.quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:34 schreef NanKing het volgende:
Die studie is toch ook maar op 2 mensen uitgevoerd? Of vergis ik me?
http://www.ankerberg.com/(...)of-life/SL2W0703.pdfquote:LeVay’s Statistical Chart Revealed Flaws in His Theory
Dr. LeVay’s chart revealed that 3 of the 19 homosexual men actually had larger nuclei
than did the heterosexual men. Also, 3 of the heterosexual men had smaller nuclei than did
the homosexual men. Thus, 6 of the 35 male subjects he investigated, or 17 percent of his
total study, contradicted his own theory.6 Yet in spite of this contradiction, the Associated
Press reported that Dr. LeVay had always found that the nuclei were larger in heterosexual
men and smaller in homosexual men. Again, that simply wasn’t true.
Het lijken wel religieuzenquote:Op woensdag 15 februari 2006 15:37 schreef Monus het volgende:
Maar voor de meenste gays maakt het niet uit of een onderzoek goed is uitgevoerd, als het iets is wat ze willen horen geloven ze het gelijk.
Op dit punt mischien wel...quote:
Denk het niet.quote:Op woensdag 15 februari 2006 17:15 schreef Invictus_ het volgende:
[..]
Ik denk dat ie 'mensen' bedoelde.
als het aangeboren zou zijn zou je er nooit vanaf kunnen.quote:Op woensdag 15 februari 2006 12:25 schreef Alicey het volgende:
[..]
Onderzoek waaruit blijkt dat er in de hersenstructuur van homoseksuelen verschillen zitten t.o.v. heteroseksuelen.
Waarom zou dat gelden?quote:Op donderdag 16 februari 2006 10:17 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
als het aangeboren zou zijn zou je er nooit vanaf kunnen.
Dat vraag ik me af.. Bij homoseksualiteit speelt er naar mijn idee meer een soort dogmatische afkeer mee. Ook wanneer vast staat dat het aangeboren is zullen er genoeg redenen worden gevonden waarom het nog steeds niet geaccepteerd is (Waarbij je zou kunnen denken aan dat "andere aangeboren psychische stoornissen kunnen ook behandeld worden", "straks gaan we pedoseksualiteit ook normaal vinden" en meer van dat soort achterlijke redeneringen).quote:Op donderdag 16 februari 2006 10:40 schreef NanKing het volgende:
Ik denk dat als het (bewezen) aangeboren is dat het voor een hoop mensen die het nu niet begrijpen, makkelijker te accepteren is. Of zich er eerder bij neerleggen.
Hm ik kan er niet veel op zeggen, behalve dat je gelijkt hebt.quote:Op donderdag 16 februari 2006 10:45 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat vraag ik me af.. Bij homoseksualiteit speelt er naar mijn idee meer een soort dogmatische afkeer mee. Ook wanneer vast staat dat het aangeboren is zullen er genoeg redenen worden gevonden waarom het nog steeds niet geaccepteerd is (Waarbij je zou kunnen denken aan dat "andere aangeboren psychische stoornissen kunnen ook behandeld worden", "straks gaan we pedoseksualiteit ook normaal vinden" en meer van dat soort achterlijke redeneringen).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |