Na die filmpjes was 't cabaret wel weer leuk.quote:
Guido Weijers deed Youp ook beter na.quote:Op vrijdag 30 december 2005 21:34 schreef karoltje het volgende:
Sandifort en Klaassen deden Youp veel beter na! En dat zonder grime en kleding.
Dat was bij de VARA ook met de nieuwjaarsspecialquote:Op vrijdag 30 december 2005 21:35 schreef alwaysthebest het volgende:
Ik vind het tot nu toe wel vermakelijk.Wel een hoop oude filmpjes.
![]()
True, maar toen hadden ze niet net maanden stilgelegen.quote:Op vrijdag 30 december 2005 21:36 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Dat was bij de VARA ook met de nieuwjaarsspecial
De redactie zal best al een maandje of 2 bezig zijn. Maar tegenwoordig heeft iedereen leuke filmfragmenten, De Wereld Draait Door en Jensen hebben het dagelijks.quote:Op vrijdag 30 december 2005 21:38 schreef Arcee het volgende:
[..]
True, maar toen hadden ze niet net maanden stilgelegen.
Ik denk dat de kijkcijfers nog nooit zo hoog zijn geweest voor Talpa.quote:Op vrijdag 30 december 2005 21:39 schreef IntroV het volgende:
Ik denk dat Sjaak vanavond een potje gaat huilen als hij in bed ligt.
Daaromquote:Op vrijdag 30 december 2005 21:41 schreef SunChaser het volgende:
Ik denk dat de kijkcijfers nog nooit zo hoog zijn geweest voor Talpa.
Onderschat André Rieu niet op Ned-2quote:Op vrijdag 30 december 2005 21:41 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik denk dat de kijkcijfers nog nooit zo hoog zijn geweest voor Talpa.
Ja zou willen dat Jack het lijk was.quote:Op vrijdag 30 december 2005 21:43 schreef Mike het volgende:
Ik denk eigenlijk dat dit programma het moeilijk heeft qua kijkcijfers vanavond omdat ze tegenover Baantjer staan.
Het is maar goed dat AZ is afgelast.quote:Op vrijdag 30 december 2005 21:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Onderschat André Rieu niet op Ned-2
Tadaaaaaaaaaaaaaaquote:Op vrijdag 30 december 2005 21:45 schreef SunChaser het volgende:
Let op, het is dat dikke wijf
Van Muiswinkel zit morgen als John de Mol bij Koefnoen Jaaroverzichtquote:Op vrijdag 30 december 2005 21:46 schreef rudedeltadude het volgende:
Ik weet nog wel dat spijkerman aan tafel zat met van muiswinkel die De Mol typeerde... "Mooi niet, mij krijgt u niet" zei hij.... grote nepperd... dat is ie
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |