Ik heb zo'n vermoeden dat vooral JLO echt niet slank is hoor....quote:Op woensdag 28 december 2005 01:12 schreef weathergirl het volgende:
OK, de Olson zusjes vallen nu dan in de categorie 'slank' voor mij (gebaseerd op die foto op de vorige pagina).
Wat betreft JLo en Beyoncé, altijd als ik een interview lees of zie waarbij mensen hen 'in het echt' ontmoeten, hebben ze het erover dat ze opvalt hoe slank ze feitelijk zijn. Ik denk dat zij misschien maat 36/38 hebben of zoiets, maar dan steek je naast al die maatjes 32 van Pamela Anderson en Jennifer Anniston natuurlijk 'dik' af? Denk ik dan maar?
Ik snap niet wat er mager is aan Angelina Jolie, Demi Moore en Jennifer Aniston, die zijn gewoon slank imo.quote:Op dinsdag 27 december 2005 17:00 schreef weathergirl het volgende:
Mager: als je onder het gebruikelijke vetpercentage zit en er duidelijk botten zichtbaar zijn. Hier zijn nog meer voorbeelden van: Jennifer Anniston, Courtney Cox, Demi Moore, Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker, eigenlijk bijna heel vrouwelijk Hollywood. Mannen vind ik lastig, misschien Jim?
Ongeacht wat voor figuur die lui nou precies hebben, ik kan me niet voorstellen dat dat in interviews steeds ter sprake komt. Als het al een of twee keer terloops door iemand is opgemerkt, heb jij daar wel iets erg groots van gemaakt.quote:Op woensdag 28 december 2005 01:12 schreef weathergirl het volgende:
Wat betreft JLo en Beyoncé, altijd als ik een interview lees of zie waarbij mensen hen 'in het echt' ontmoeten, hebben ze het erover dat ze opvalt hoe slank ze feitelijk zijn.
Die gewichten zeggen weinig zonder de lengte.quote:Op woensdag 28 december 2005 09:51 schreef Metro2005 het volgende:
Dik > 90kg
mollig > 75kg
slank 50-65kg
mager < 50kg
zoiets
voorkeur voor slank / normaal dus zo rond de 60-70kg
Ik ga uit van een gemiddelde lente van ongeveer 1,70quote:Op woensdag 28 december 2005 09:52 schreef Alicey het volgende:
[..]
Die gewichten zeggen weinig zonder de lengte.
Okee, dan weet ik in welk perspectief ik het moet zien.quote:Op woensdag 28 december 2005 09:56 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik ga uit van een gemiddelde lente van ongeveer 1,70
Ha, ha idd. Iemand van 1.30 die 55 kg weegt is nog moddervet.quote:Op woensdag 28 december 2005 09:52 schreef Alicey het volgende:
[..]
Die gewichten zeggen weinig zonder de lengte.
In veel gevallen kan een gezond gewicht toch esthetisch minder aantrekkelijk zijn. Althans, het wordt door een meerderheid minder aantrekkelijk bevonden.quote:Op woensdag 28 december 2005 10:12 schreef nummer_zoveel het volgende:
Zolang het maar een beetje bij het gezonde blijft zeg maar.
Ik weet niet precies hoe ik gebouwd ben. In de zomer is het wel zo dat ik vaak mijn botten kan tellen, terwijl ik toch aan de hoge kant van een gezond gewicht zit.. Ik zou niet eens willen weten hoe ik er uit zie met het minimum gezonde gewicht..quote:Op woensdag 28 december 2005 10:20 schreef Toeps het volgende:
Ik ben zelf redelijk grof gebouwd, ik heb grote botten, brede polsen en zo. Als ik het minimum gezonde gewicht heb, zie ik er veel te mager uit. Dan kun je al ribben tellen en zo.
Vanuit mijn optiek zijn Kate Moss en Paris Hilton gewoon hartstikke mager. Als jij dat wat vrouwelijke vormen noemt dan zijn we het daar duidelijk niet over eens.quote:Op dinsdag 27 december 2005 17:08 schreef Andoire het volgende:
Oh, btw, ik vind mannen die wat 'mollig' zijn mooier om te zien dan slanke mannen. Terwijl een vrouw wat mij betreft gewoon goed slank moet zijn, maar 'wél met wat vrouwelijke vormen. Perfect voorbeeld vind ik Kate Moss. En Paris ook wel
Niet mee eens! Ooit gehoord van het fenomeen spieren? Ik ben klein, vrij tenger gebouwd, maar inmiddels door het sporten waist down aardig gespierd. Als je m'n benen zo ziet met broek aan dan lijken ze aardig aan de maat, maar het is puur spieren. En ik heb dus wel een slank bovenlijf met een volle ronde kont, ook dat zijn gewoon spieren. Vergelijkbaar met figuurtje Ireen Wüst bijvoorbeeld. Die kun je op het eerste gezicht ook gerust minstens mollig noemen, maar in ieder geval niet van het vet!quote:Op dinsdag 27 december 2005 18:34 schreef KinkyGiraf het volgende:
En verder lijkt het me een erg onrealistich beeld van een eerdere poster dat een zeer slanke dame wel een volle ronde kont heeft, dat is vaak gefotoshopt denk ik. Het is nou eenmaal vet!
Ook daar ben ik het niet helemaal mee eens. Wanneer iemand slank is, zie je die botten nou eenmaal.. Ik weeg 58 kilo bij 1m72 en ben dus niet mager maar slank en bij mij zie je ze ook. Wanneer je een platte buik hebt, komen die botten nu eenmaal verder dan je buik.. Victoria heeft het wel in een wat zichtbaardere mate, maar het wil dus niet zeggen dat je ondergewicht hebt als je je heupen ziet uitsteken...quote:Op woensdag 28 december 2005 10:20 schreef Toeps het volgende:
De verhouding lengte-gewicht is niet erg nauwkeurig. Daar kun je in grote lijnen iets mee zeggen, maar het heeft ook voornamelijk met iemands bouw te maken. Ik vind iemand te dun wanneer er botten gaan uitsteken op plekken waar dat niet hoort. Van die heupbotten bijvoorbeeld, waar Victoria Beckham altijd zo mee loopt te pronken.
Ben jij man of vrouw? Als jij een vrouw bent: 10% is echt WAY te weinig....... go see de dietistquote:Op woensdag 28 december 2005 10:49 schreef Nerwen het volgende:
[..]
Geen randje vet bij mij meer hoor, zit zelfs op een vetpercentage van 10%en daar ben ik helemaal niet blij mee (veel gevoeliger voor vanallesennogwat).
Dat is toch niet dun en mager???Ik vind dit gewoon slank.....quote:Op woensdag 28 december 2005 11:25 schreef Razztwizzle het volgende:
Plaatjesik vind het zo moeilijk uitleggen
Moddervet
[afbeelding]
Dik
[afbeelding]
Volslank (ik heb zo'n hekel aan het woord 'mollig'
[afbeelding] [afbeelding]
[afbeelding] [afbeelding]
Slank
[afbeelding] & [afbeelding]
Dun
[afbeelding] [afbeelding]
Mager
[afbeelding]
Ik wist het niet zo goed te omschrijvendaarom maar plaatjes
En zelf vind ik slank/volslank het mooiste. Alleen het hangt ook gewoon van de persoon af, het moet wel in verhouding zijn. Ik val zelf onder 'volslank'.. en nee, 'chubby' en 'mollig' zijn geen leuke woorden
Kijk, en daarom heet het topic "Wat is voor jou dik/mollig/slank/mager"quote:Op woensdag 28 december 2005 11:43 schreef Aequalitas het volgende:
[..]
Dat is toch niet dun en mager???Ik vind dit gewoon slank.....![]()
Vrouw, momenteel superafgetraind. Wel eerdere ervaringen hiermee, dus het gaat inmiddels weer de goede kant opquote:Op woensdag 28 december 2005 11:23 schreef linda22222 het volgende:
[..]
Ben jij man of vrouw? Als jij een vrouw bent: 10% is echt WAY te weinig....... go see de dietist
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |