Ah ok, dank u zeer.quote:Op woensdag 28 december 2005 13:20 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dead or Alive 4 20 januari 2006 16 +
Format: X360quote:Op woensdag 28 december 2005 13:21 schreef masterdave het volgende:
lul niet mensen, DOA4 komt 13 januari, zeker weten
Ik pak alleen de officiële bronnen erbij.quote:Op woensdag 28 december 2005 13:21 schreef masterdave het volgende:
lul niet mensen, DOA4 komt 13 januari, zeker weten
Zo mee eens !quote:Op woensdag 28 december 2005 13:25 schreef Bastard het volgende:
Na tekken kon geen vechtspel me meer boeien.. allemaal hetzelfde button bashen.
Nou ja, Lost Planet heeft een hele verhaal lijn er om heen enzo, afgaande op die filmpjes op xbox live markeplace (van Gamekings jeweetwel) leek Chromehounds meer een rechttoerecht aan game ala MechAssualt. Maar ik kan het 100% fout hebben natuurlijk.quote:Op woensdag 28 december 2005 13:12 schreef kepler het volgende:
[..]
Lost Planet toch ook?
ik zou niet weten wat er anders zou moeten zijn. Ik weet dat je met chromehounds je eigen mechs in elkaar kan klussen, verder weet ik er niet veel van
Haha, nee.quote:
Toen ik eenmaal te horen kreeg dat niet elke game de achievements op slaat als je niet online bent, heb ik maar besloten die kabel er altijd in te laten. Oh wee als ik die achievements mis!quote:Op woensdag 28 december 2005 13:26 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Haha, nee.
M'n internetkabel zit ook niet altijd in mn X360.
quote:Op woensdag 28 december 2005 13:28 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Toen ik eenmaal te horen kreeg dat niet elke game de achievements op slaat als je niet online bent, heb ik maar besloten die kabel er altijd in te laten. Oh wee als ik die achievements mis!
Mediamarkt Rotterdam had er gisteren ook nog een stuk of 6 staan. Mediamarkt Den Haag bestelt enkel core pakketten, waarvan er een stuk of 5 stonden. Het lijkt er overigens wel op dat enkel de mediamarkts een beetje goed bevoorraad worden. Ik heb alle winkels in de buurt afgezocht en gevraagd, maar enkel bij de Mediamarkt hadden ze exemplaren staan. De Mediamarkt in Den Haag heeft zelfs al twee keer geen core pakketten meer gehad, om twee dagen later weer een hele volle tafel te hebben staan met core pakketten...quote:Op woensdag 28 december 2005 11:40 schreef devv05 het volgende:
MediaMarkt Utrecht 30 premiums? Hebben andere winkels ook al nieuwe ladingen dan? Heb de mijne bij MediaMarkt Alkmaar besteld en nog geen belletje gehad, dus hoop dan dat ie er vandaag of morgen ook is. Vanavond maar even bellen.
Hubje?quote:Op woensdag 28 december 2005 13:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..].
4 dingen waar ie in moet, maar ik heb maar 2 kabels.
Soms wisselen dus. En die achievments boeien me niet echt.
Ahaquote:Op woensdag 28 december 2005 13:26 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Haha, nee.
M'n internetkabel zit ook niet altijd in mn X360.
Dus je ziet me niet vaak online.
Ja inderdaad heb ik ook gekocht, werkt prima en is wel zo makkelijkquote:
Ja, en dan heb ik ook weer kabels nodig en daar loopt mn kamer al helemaal vol mee.quote:
Ik had het al opgezocht in het gamertag topic voordat ik accepteerde. Ik wil wel weten wie er in mijn friendslist staanquote:Op woensdag 28 december 2005 13:32 schreef =HellFire= het volgende:
Ik heb trouwens een aantal van jullie toegevoegd aan m'n Xbox Live friends. Als er dus ineens een GNL in jullie lijstjes staan, dan ben ik dat.
Wees blij, je bent goedquote:Op woensdag 28 december 2005 14:11 schreef masterdave het volgende:
Niemand heeft een betere score dan mij met geometry wars, sterker nog, niemand komt ook maar een beetje in de buurt, alleen gamedemon
Jup! Er liggen er nu nog een stuk of 10 gok ik... Robhimself.2 nog bedankt voor de tip! Vanochtend even een premium gekochtquote:Op woensdag 28 december 2005 11:40 schreef devv05 het volgende:
MediaMarkt Utrecht 30 premiums? Hebben andere winkels ook al nieuwe ladingen dan? Heb de mijne bij MediaMarkt Alkmaar besteld en nog geen belletje gehad, dus hoop dan dat ie er vandaag of morgen ook is. Vanavond maar even bellen.
quote:Op woensdag 28 december 2005 14:59 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb net Cod2 volledig uitgespeeld op Veteran. Nu heb ik alle 13 de achievements die je kunt halen met het spel ook gehaald. Dit geeft me toch wel een beetje een voldaan gevoel.
respect.quote:Op woensdag 28 december 2005 14:59 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb net Cod2 volledig uitgespeeld op Veteran. Nu heb ik alle 13 de achievements die je kunt halen met het spel ook gehaald. Dit geeft me toch wel een beetje een voldaan gevoel.
respectquote:Op woensdag 28 december 2005 14:59 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb net Cod2 volledig uitgespeeld op Veteran. Nu heb ik alle 13 de achievements die je kunt halen met het spel ook gehaald. Dit geeft me toch wel een beetje een voldaan gevoel.
Waarom dan daar wel en in Alkmaar blijkbaar nietquote:Op woensdag 28 december 2005 14:34 schreef earthquake het volgende:
[..]
Jup! Er liggen er nu nog een stuk of 10 gok ik... Robhimself.2 nog bedankt voor de tip! Vanochtend even een premium gekochtLeuk speeltje
quote:Op woensdag 28 december 2005 16:19 schreef earthquake het volgende:
Omdat Utrecht gewoon nummer 1 is natuurlijkDom was ook groen he laatst
slinger jij die rel nog eens een keer aanquote:Op woensdag 28 december 2005 16:32 schreef earthquake het volgende:
Vraagje... Kan het zo 123 niet in de andere topics vinden. Als ik in het menu kijk van de Xbox 360 zelf en dan naar de hardeschijf kijk dan zie ik deze grote staan. Capacity 13 en 12 gig in gebruik. Maar die HD moet toch 20 gig zijn?
Dat en page file/cache/whateverquote:Op woensdag 28 december 2005 16:37 schreef pkwarts het volgende:
[..]
slinger jij die rel nog eens een keer aan
Hij is idd 20 gb, maar 7 gb is in gebruik door who knows what. Wat emulatiefiles waarschijnlijk.
Wat de hel?!quote:Op woensdag 28 december 2005 18:24 schreef =HellFire= het volgende:
Oh. Mijn. God. M'n zusje heeft een premium 360 gekocht bij de MediaMarkt in Groningen. Dat betekent... drie Xbox 360's in huis! SYSTEMLINKEEEEEEEH!
Waarom deed ze dat danquote:Op woensdag 28 december 2005 18:24 schreef =HellFire= het volgende:
Oh. Mijn. God. M'n zusje heeft een premium 360 gekocht bij de MediaMarkt in Groningen. Dat betekent... drie Xbox 360's in huis! SYSTEMLINKEEEEEEEH!
Je kunt er wel gewoon final code mee draaien toch? Alleen geen retail?quote:Op woensdag 28 december 2005 18:48 schreef =HellFire= het volgende:
Yeah I know.beetje absurd. En nee ik verzin het niet. Ik kan anders wel een foto maken. Hell, dat had ik al beloofd (en nog niet gedaan).
Oh en die debug is vrij bagger, kun je vrijwel niks mee behalve incomplete games mee draaien (en zelfs dat is nog maar de vraag).
Final code uiteraard wel.quote:Op woensdag 28 december 2005 18:51 schreef peristilius het volgende:
[..]
Je kunt er wel gewoon final code mee draaien toch? Alleen geen retail?
Reviewen met een vroege build lijkt me onmogelijk.quote:Op woensdag 28 december 2005 18:56 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Final code uiteraard wel.Retail inderdaad niet. Maar ik ben dus nog niet in het bezit van final codes, al schijnt Amped 3 wel de 'volledige versie' te zijn. Wel heb ik van alle EA sportspellen debugs van oktober/november dit jaar. Compleet nutteloos dus, daar ze het amper doen.
Ik moet zo ook Ridge Racer 6 van Namco reviewen binnenkort. Wat een kut game. Of nee, wat een brakke kut code heb ik binnen. Voor een preview is een debug wel goed te doen, voor reviews is het of final code, maar liever de retail dus.
Hmm, bullshit. Ook Amsterdam en Utrecht geen Xbox'enquote:Op woensdag 28 december 2005 16:19 schreef earthquake het volgende:
Omdat Utrecht gewoon nummer 1 is natuurlijkDom was ook groen he laatst
Het is Xbox Magazine ook gelukt... of ze hebben een nieuwere (lees: final build) kunnen bemachtigen. Maar goed, Ridge Racer 6 kreeg maar een 6'je (hence de titel, hehe), als je wil racen ben je beter af met PGR3 dacht ik zo. De vroege build deed mij in ieder geval de broek nog niet bollen.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:01 schreef peristilius het volgende:
[..]
Reviewen met een vroege build lijkt me onmogelijk.
Heb er toch echt vandaag 1 gekocht... Toen ik in de ochtend kwam lagen er nog een stuk of 12. Een vent voor mij kocht dr ook 1 en toen ik dus... Ze gaan erg snel (logisch)!quote:Op woensdag 28 december 2005 19:02 schreef devv05 het volgende:
[..]
Hmm, bullshit. Ook Amsterdam en Utrecht geen Xbox'en
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |