Je verwart het met 1948.quote:Op dinsdag 27 december 2005 12:54 schreef SunChaser het volgende:
Staat t orgineel er ook in, van Gilbert O.S.?
En ik heb t fout, Frits corrigeert mequote:Op dinsdag 27 december 2005 12:54 schreef SunChaser het volgende:
Staat t orgineel er ook in, van Gilbert O.S.?
Toen was geluk heel gewoon.... oftewel, 1948. En die staat er gek genoeg niet in. Maar het origineel wel!quote:Op dinsdag 27 december 2005 12:55 schreef SunChaser het volgende:
[..]
En ik heb t fout, Frits corrigeert meBen vast in de war met die chocolademelk van Verkade en natte haartjes-liedje
Niet na gisteren, die zal zich wel weer hebben volgegoten met Chablis-tjes in de Kuip, dus die is waarschijnlijk met z'n kleren aan in slaap gesukkeld.quote:Op dinsdag 27 december 2005 12:53 schreef Jane het volgende:
Ach, Gerard heeft 's nachts allang weer z'n pyjama aan, arme man...
Wat stom. Vertaling van Van Kooten en de Bie, die het cynisch bedoelden, maar ja, Cox bracht t melancholisch.quote:Op dinsdag 27 december 2005 12:57 schreef Jane het volgende:
[..]
Toen was geluk heel gewoon.... oftewel, 1948.
Ik woon op 5 minuten afstandquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:01 schreef Jane het volgende:
Lekker, dat metaalbedrijf in Groningen.Waar kan ik solliciteren?
Ohhhhhh! Die is errug mooi!quote:Op dinsdag 27 december 2005 12:59 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Roger Daltrey
Ja, erg stom. Ik had hem ook wel verwacht.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:03 schreef SunChaser het volgende:
Waarom staat Tom Robinson met Listen To TheRadio niet in de lijst, is echt Radio2 materiaal.
Ik kan me herinneren dat ik 3 jaar geleden al de grootste moeite had om hem te vinden om te downloaden. Toen heb ik zelf maar een mp3tje gemaakt. Ik heb hem namelijk nog op vinyl-single.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:05 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ik vind het ook jammer dat Fred Astaire van The Mo er niet meer instaat..
Ja, maar het mooiste nummer van Hans Vermeulen vind ik 'Hilde', maar die staat er dan weer niet in.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:08 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Jenny is ook lief liedje..
Ah, die heb ik dan weer wel.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:10 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Het nummer Versailles van White Soxx is ook bijzonder lastig te vinden, het is nooit op cd verschenen. Erg gewild materiaal bij veel luisteraars..
Ja, heel mooi.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:13 schreef SunChaser het volgende:
Willie NelsonMooier dan de Elvis-versie.
Daar moest ik ook gelijk aan denken bij Nina.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:23 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Lene Lovich staat er dan weer niet in..
Ik had ook een hele andere lijst in mijn gedachtenquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:23 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Lene Lovich staat er dan weer niet in..
Ze komt niet meerquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:28 schreef Jane het volgende:
Jaaaaaaaaaaaaaa!!! En daar is 'ie mensen. Neerlands Trots!
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:28 schreef Jane het volgende:
Jaaaaaaaaaaaaaa!!! En daar is 'ie mensen. Neerlands Trots!
[afbeelding]
Te laat, newbiedoobiedoo!quote:
Billy is zeer oké.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:27 schreef Jane het volgende:
Het is geloof ik niet oké om Billy Joel oké te vinden, maar ik vind het toch mooi.
Waarom zou dat niet ok zijn? Billy Joel is gewoon okquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:27 schreef Jane het volgende:
Het is geloof ik niet oké om Billy Joel oké te vinden, maar ik vind het toch mooi.
I don't care what consequence it brings
I have been a fool for lesser things
I want you so bad
I think you ought to know that
I inted to hold you for the longest time
Mozes, hoeveel sterren heeft deze puzzelquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:34 schreef ItaloDancer het volgende:
Een vraag. Er was al even heel kort iets over gezegd in het tweede topic; maar Radio 2 zegt dus dat er dik 1 miljoen stemmen zijn uitgebracht. Maar zijn dit 1 miljoen stemmen op een plaat of 1 miljoen mensen (maal maximaal 11 platen)?
In 2002 zijn er 270.000 stemmen uitgebracht. Als dit dan stemmen op platen zijn, dan kun je van alles beneden positie 500 van redelijke willekeur spreken.
Gezien de populariteit van de Top 2000 lijkt het me dan dat ze 1 miljoen mensen (1 miljoen lijstjes) bedoelen. Maar, in 2004 hadden ze bijna 1 miljoen stemmen en tegelijkertijd in totaal 450.000 unieke bezoekers op de website. Als je daar nog de mensen die niet stemmen afhaalt, dan houd je te weinig mensen over lijkt me, aangezien ik toch verwacht dat de meesten via de website hebben gestemd en niet via de telefoon?
Dan zou je weer zeggen, het zijn in totaal 1 miljoen stemmen op een plaat, en dan kom je in de knoop met het gegeven volgens Radio 2 dat een plaat tenminste 150 stemmen moet hebben om in de lijst te komen. Iemand anders heeft daar in deel twee van dit topic al een berekening op losgelaten.
Tel maar mee, als elke plaat het minimaal aantal stemmen krijgt, dan zit je al aan 150 x 2000 = 300 000 stemmen. Terwijl dit aantal natuurlijk hoe lager de nummers worden alsmaar hoger wordt, vooral voor de top 100.
Wie kan dit ophelderen?![]()
Je mocht zo vaak stemmen als je wilde, dus het hoeven niet 1 miljoen unieke bezoekers (stemmers) zijn geweest.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:34 schreef ItaloDancer het volgende:
Gezien de populariteit van de Top 2000 lijkt het me dan dat ze 1 miljoen mensen (1 miljoen lijstjes) bedoelen. Maar, in 2004 hadden ze bijna 1 miljoen stemmen en tegelijkertijd in totaal 450.000 unieke bezoekers op de website. Als je daar nog de mensen die niet stemmen afhaalt, dan houd je te weinig mensen over lijkt me, aangezien ik toch verwacht dat de meesten via de website hebben gestemd en niet via de telefoon?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |