Het Spel Zonder Grenzen bedoel je?quote:Op vrijdag 6 januari 2006 02:12 schreef Kermit455 het volgende:
Hallo, ik ben al een lange tijd op zoek naar een bekend nummer die ik af en toe op TV heb gehoord.
Het is een klassiek nummer waarbij vooral een bekend melodie wordt geneuried.
Het nummer kwam meestal op het eind van een programma op TV waarbij er verschillende europese landen allemaal spellen zo goed mogelijk moesten doen. Onder andere kwam daar ook de "Rode Draad" in voor?
Afijn, familieleden zeggen dat Ennio Morricone de componist is, maar na lang zoeken heb ik wel mooie nummers gevonden, maar nog steeds niet het gewenste "neurinummer"
Ik hoop dat dit voldoende informatie is om bij iemand een belletje te laten rinkelen.
Greetz Kermit455.
Ja dat is het programma! =Dquote:Op vrijdag 6 januari 2006 02:15 schreef SilverBullet het volgende:
[..]
Het Spel Zonder Grenzen bedoel je?
Empire in my mind, gezongen door Jakob Dylan of the Wallflowersquote:Op donderdag 5 januari 2006 22:24 schreef djay het volgende:
Ik ben op zoek naar de theme song van de serie 'medium'. Deze wordt sinds kort door NET 5 uitgezonden en ik vind die theme wel wat hebben, dus als iemand weet van wie het nummer is of wat de titel is dan ben ik al heel erg geholpen!
![]()
Armand van Helden - My my my ?quote:Op vrijdag 6 januari 2006 04:54 schreef rza-22 het volgende:
Hey daar! Kan iemand me helpen. Ik heb sinds het uitgaan vorige week een deuntje in m'n hoofd en ik heb er ff wat ingesproken in een wav file, hahaha:) Hier kun je het downloaden: http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=694 wie o wie weet welk nummer ik bedoel. Thnx alvast!!
Niemand enige idee?quote:Op donderdag 5 januari 2006 18:53 schreef bb_penske het volgende:
Juuuw,
weet iemand hoe de orginele versie heet van het nummer van US-spring op? Het is een vrouw die het zingt in iedergeval....
Haha, zelf ingesproken, heerlijkquote:Op vrijdag 6 januari 2006 04:54 schreef rza-22 het volgende:
Hey daar! Kan iemand me helpen. Ik heb sinds het uitgaan vorige week een deuntje in m'n hoofd en ik heb er ff wat ingesproken in een wav file, hahaha:) Hier kun je het downloaden: http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=694 wie o wie weet welk nummer ik bedoel. Thnx alvast!!
quote:Op donderdag 5 januari 2006 23:03 schreef Chen het volgende:
Kennen jullie de reclame van Orange nog ''Wisdom''? Ik zoek het nummer dat in die reclame zit, hij is na te zien op dit adres er staat wel bij Oorspronkelijke titel: Wisdom
Uitvoerende(n): Klaas Berings
maar daar wordt ik niks wijzer van en dat staat ook bij andere reclames van hun.
Het is opdrachtmuziek, dus echt voor die reclame gemaakt. Kans is dus klein dat je daar veel meer info over vindt.quote:
Niemand zeker? Is ook een kut omschrijvingquote:Op donderdag 5 januari 2006 13:43 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Ik zoek een nummertje (bubling dacht ik?) met van die piepjes die de hele tijd veranderen van snelheid zeg maar, eerst snel, langzaam sneller, langzaam heel langzaam enzo.
Gister in de disco gehoord, iemand enig idee welk nummer het was?
Vergeef me als dit al gezegd is... heb je Queer as Folk al eens geprobeerd.. die hebben ook een uitvoering van Angels opgenomen.quote:Op vrijdag 30 december 2005 15:52 schreef wobbel het volgende:
Nogmaals mijn nummer, ze hebben de verkeerde gevonden paar posts terug
Vorige post:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ik zoek een nummer wat Robbie Williams ook heeft gezongen, je hoort hem heel vaak als je uitgaat bijv.
Met de tekst van Robbie Williams - Angels, maar dan in een dance/trance uitvoering
De volgende tekst zingt bijna iedereen altijd mee dan...
And through it all she offers me protection
A lot of love and affection...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Het is niet Robbie Williams en ook niet Shane Owen
Yessss van Wax Attack voldoet wel aan die omschrijving, maar die is uit 1992quote:Op vrijdag 6 januari 2006 15:40 schreef RoOoYtJuH het volgende:
[..]
Niemand zeker? Is ook een kut omschrijving
David Banner- Playquote:Op vrijdag 6 januari 2006 15:03 schreef Narutje het volgende:
Hey ik zoek een Rnb nummer. Ik weet de tekst niet echt.. weet wel hoe de videoclip was. Decoratie van die clip was simpel. Eénkleurig achtergrond. Der was zown big ass neger in die clip zit krantje te lezen.. en negerinnen die zitten te fitnessen. Tekst was volgens mij iets met common girl make it sweat ofzo.. help me![]()
thnx!!
Ik zag dit topic vanmiddag voorbij komen en heb net de reclame gezien (van RTL7?) Het nummer heet: She sells sanctuary van The Cult (met gitaren enzo....)quote:Op vrijdag 6 januari 2006 16:45 schreef pandinus het volgende:
Ik ben op zoek naar de titel van het nummer welke gedraaid wordt bij de reclame van Dakar 2006 die je regelmatig op SBS6 tegenkomt.
Ik vermoed "de knalpotten" Hun huidige "hit" is het nummer "de taximutsen"quote:Op donderdag 5 januari 2006 17:35 schreef rudedeltadude het volgende:
Hey allemaal,
Ik hoorde vandaag op radio 2 een Nederlands nummer door twee vrouwen die een taxibedrijf hadden en een lied hadden van "Glaasje op dan zijn wij de Bob" ... ik wil graag weten wie de artiest is en de titel van het nummer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |