Vreemd dan inderdaad. Heeft Robbert nog iets hierover (of over iets dergelijks) nog gezegd dan in de laatste uitzending, dat dit bij sommige mensen kon gebeuren zeg maar?quote:Op maandag 26 december 2005 20:34 schreef Thutje het volgende:
Maar waarom dan 4 jaar lang niet.........?
Omdat je er eerst gewoon overheen keek.quote:Op maandag 26 december 2005 20:34 schreef Thutje het volgende:
Maar waarom dan 4 jaar lang niet.........?
Waarschijnlijk zijn het geen druppels, wij hebben ook een paar foto's met orbs maar dan binnen.quote:Op maandag 26 december 2005 20:40 schreef Klonk het volgende:
en zou je je foto's ff ergens anders kunnen hosten, ik zie alleen maar gele kikkers hiero....
www.tinypic.com bijvoorbeeld, en voor de rest, druppeltje op lens
Sorry voor die irritante opmerking erbij idd. Vind ik zelf ook nogal bedillerig. Zeker om dat vast in een topic te verankeren.quote:Op maandag 26 december 2005 21:21 schreef Thutje het volgende:
ok, ik zal ze de volgende keer ook nog meer verkleinen........
Dat is idd vreemd ja.quote:Op maandag 26 december 2005 21:35 schreef Thutje het volgende:
Geeft niet hoor, ik ben niet ervaren hierin, dus ik pas me graag aan. Wat betreft de foto's: ik vind het zo grappig dat iedereen wel een uitleg heeft en dat men er vanuit gaat dat je zelf niet alle mogelijkheden hebt bedacht. Als men zou weten hoe verschrikkelijk veel foto's ik al van die tuin heb gemaakt....het is mijn grote trots en hobby en ik heb onder alle weersomstandigheden tientallen foto's gemaakt, OOK als het mistig was, zonnig, regen, onweer, sneeuw, domker, schemer, noem alles maar op entoch nooit deze ronde lichtbollen.
topic titel:quote:Op maandag 26 december 2005 20:30 schreef Thutje het volgende:
Natuurlijk blijf ik realistisch en probeer ik er van alles op te bedenken. Eén vraag echter kan ik maar niet beantwoorden....
Ik weet dat er in het raampje van de schuur geen orb te zien is, maar de flitser![]()
Ik noem dit alleen maar orbs omdat ik las dat men ze zo noemt. Ik heb de naam nooit gehoord en dacht het simpel te houden door de naam te gebruiken die er aan gegeven wordt. Niet meer en minder.quote:Op maandag 26 december 2005 22:15 schreef dontcare het volgende:
[..]
topic titel:
Orbs de dag na het kijken naar RTL 4
Hoezo blijf je realistisch als je dit al orbs gaat noemen ?
Het was steeds dezelfde camera. En zelf ga ik er ook vanuit dat het regendruppels moeten zijn, maar dan toch weer dezelfde gedachte: waarom nu pas..quote:Op maandag 26 december 2005 21:49 schreef iteejer het volgende:
[..]
Dat is idd vreemd ja.
Dat je zelf de mogelijkheden bedacht heb geloof ik directMaar mijn eigen ervaringen met die orbs zijn toch dat het vrijwel altijd stofdeeltjes of waterdruppeltjes zijn. We hebben zelfs wel eens tijdens één van onze vermaarde solse gat meets een hele wolk van die dingen met het blote oog gezien - als je een flits liet afgaan zag je ze.
Je hebt verder ook hele clubs en verenigingen, vooral in amerika, die zich hiermee bezighouden. En ook hun algemene oordeel is, dat als het zuiver rond is, het dingen als druppels etc betreft.
Je zou eens kunnen proberen die orbs uit te vergroten, en zien of je er structuur in ontdekt. Vaak zie je regenboog-achtige kleur-verschijnselem, ook dat is ondersteunend voor de waterdruppel-theorie.
Die andere foto's waar je dat niet op zag, waren die met een andere camera genomen? Want de éne camera geeft wel orbs, de andere juist weer niet. Wat te maken heeft met de openingshoek van de lichtbundel die uit het flitsje komt, als die heel breed is, wordt ook een stuk lucht vlak voor de lens nog verlicht door de flits. En alleen druppels die daar zitten, kunnen als orbs zichtbaar worden.
Betekent niet dat je misschien écht wel iets bovennatuurlijks gezien zou kunnen hebben. Heb je op andere terreinen ook paranormale of spirituele eigenschappen?
Jij was er bij, je hebt de andere foto's gezien, ik niet, dus daar kun je zelf het beste over oordelen. Ik kan weinig meer doen dat wat algemeenheden en eigen ervaringen neerzetten.quote:Op maandag 26 december 2005 22:58 schreef Thutje het volgende:
Het was steeds dezelfde camera. En zelf ga ik er ook vanuit dat het regendruppels moeten zijn, maar dan toch weer dezelfde gedachte: waarom nu pas..
Of ik spirituele eigenschappen heb? Moeilijk om over mezelf te zeggen, ik vind mezelf altijd erg realistisch, maar het is me al diverse malen gezegd dat ik spirituele eigenschappen heb. Ik ben in ieder geval hooggevoelig, ik weet niet of je dat wat zegt?
Maar wel in Truth gooien ipv van Fotoquote:Op maandag 26 december 2005 22:55 schreef Thutje het volgende:
[..]
Ik noem dit alleen maar orbs omdat ik las dat men ze zo noemt. Ik heb de naam nooit gehoord en dacht het simpel te houden door de naam te gebruiken die er aan gegeven wordt. Niet meer en minder.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |