Daar moet het ook zomer voor zijn... Nu is het gewoon kut ook al heb ik een verwarmde schuurquote:Op maandag 26 december 2005 11:32 schreef BoJo het volgende:
heb vorige week van dat poets spul gekocht voor chrome/rvs/etc. om m'n chromen pijpjes te poetsen onder de kap maar heb helemaal geen zin gehad![]()
mjah ik heb een donkere koude garagequote:Op maandag 26 december 2005 11:34 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Daar moet het ook zomer voor zijn... Nu is het gewoon kut ook al heb ik een verwarmde schuur
En op de foto zagen die chrome pijpjes er toch netjes uit johquote:Op maandag 26 december 2005 11:35 schreef BoJo het volgende:
[..]
mjah ik heb een donkere koude garage![]()
Ik wacht idd ook wel op de zomer, tot die tijd geen pop tha hoods meer![]()
veeg erover met hetzelfde doekje waarmee ik de olie gepeilt hadquote:Op maandag 26 december 2005 11:42 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
En op de foto zagen die chrome pijpjes er toch netjes uit joh
5 buizen en een turbo is anders ookquote:Op maandag 26 december 2005 11:42 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
En op de foto zagen die chrome pijpjes er toch netjes uit joh
[afbeelding]
Ik wil ook chrome op m'n motor![]()
Ja, das wat anders als die brommobiel van jou hequote:
Ja kweetni of ze dat een keer hebben schoon gespoten of niet.quote:
je gaat toch geen golf 1 met je volvo vergelijken hequote:Op maandag 26 december 2005 11:48 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ja kweetni of ze dat een keer hebben schoon gespoten of niet.
Enige nadeel van dit soort motoren is dat ik er geen fuck meer van begrijp
Bij mijn golf type 1 had je een motor koeling in en koeling uit en een radiator![]()
Verder nog een vacuum systeem and that's it :p
mwah vind het eigenlijk onzin, als het alleen goed schoon gemaakt is en de letters wellicht rood dan ben ik al tevreden hoor.quote:Op maandag 26 december 2005 11:49 schreef PeuRac het volgende:
Vergeet ook niet je kleppendeksel te polijsten![]()
Ach, dit lijkt veel mooierquote:Op maandag 26 december 2005 11:48 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ja kweetni of ze dat een keer hebben schoon gespoten of niet.
Enige nadeel van dit soort motoren is dat ik er geen fuck meer van begrijp
Bij mijn golf type 1 had je een motor koeling in en koeling uit en een radiator![]()
Verder nog een vacuum systeem and that's it :p
Golf type 1 vind ik toch wel de enige echte golfquote:Op maandag 26 december 2005 11:49 schreef BoJo het volgende:
[..]
je gaat toch geen golf 1 met je volvo vergelijken he![]()
![]()
Is een dubbele pijp nou standaard op een V6 of niet? of gaat er vanaf het spruitstuk gewoon 1 pijp naar achter?quote:Op maandag 26 december 2005 11:57 schreef BoJo het volgende:
[..]
staat ergens in dit verhaal, 2de pagina![]()
En stoffen lap in je benzine tank hangen en aanstekenquote:Op maandag 26 december 2005 11:57 schreef Fugie het volgende:
wat zal ik eens voor vuurwerk gaan kopen
quote:Op maandag 26 december 2005 12:04 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
En stoffen lap in je benzine tank hangen en aansteken![]()
dat kan natuurlijk ookquote:Op maandag 26 december 2005 12:06 schreef Fugie het volgende:
[..]
ik laat iemand wel gewoon wat vuurpijlen halen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |