abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33412320
quote:
Op maandag 26 december 2005 12:55 schreef TimmyAsd het volgende:
Hoe komt men erbij dat het allochtonen zijn? Datb staat nergens in dit topic, danwel in nieuwsberichten over deze zaak..
achjah, simpele zielen trekken snel conclussies.
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
  maandag 26 december 2005 @ 13:16:06 #102
137478 MakeLoveNow
make love not war
pi_33412623
dat er nog geen beschrijving is van de daders ....
  maandag 26 december 2005 @ 13:30:49 #103
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33412933
Inderdaad in deze fase kan je nog niets uitsluiten, maar sommige grijpen dit meteen aan om onze allochtone medelanders te bashen. Triest.
pi_33412967
Jullie hebben denk de berichten op de frontpage niet gelezen of wel?? Daar staat dus een bericht van een goeie vriend van die gozer die doodgeslagen is. Hij had met zijn vriendin gesproken.. Ga die eerst maar ff lezen .. met je snelle conclusies
pi_33413018
En trouwens, is het niet gewoon logisch dat iedereen er gelijk vanuit gaat dat het allochtonen zijn? Weet niet in welke grot jullie wonen maar verhoudingsgewijs ( meer Nederlanders dan allochtonen ) , zijn die allochtonen toch zeker wel eeeerg vaak gewoon de dader zeg.

Nogmaals lees please de reacties op het nieuwsbericht op de frontpage. thx
pi_33413113
quote:
Op maandag 26 december 2005 13:03 schreef kareltje_de_grote het volgende:

[..]

achjah, simpele zielen trekken snel conclussies.
simpele zielen Lees aub eerst eens op de frontpage
Haleloeja
  maandag 26 december 2005 @ 13:42:58 #107
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_33413203
quote:
Op maandag 26 december 2005 13:34 schreef Gebleekte het volgende:
En trouwens, is het niet gewoon logisch dat iedereen er gelijk vanuit gaat dat het allochtonen zijn? Weet niet in welke grot jullie wonen maar verhoudingsgewijs ( meer Nederlanders dan allochtonen ) , zijn die allochtonen toch zeker wel eeeerg vaak gewoon de dader zeg.

Nogmaals lees please de reacties op het nieuwsbericht op de frontpage. thx
Ik woon in een grot genaamd Amsterdam. Het Westelijke deel ervan nog wel.. Dus breek me de bek niet open. Ik heb imio zeker recht van spreken, en de mening van de gemiddelde fokker is gebaseerd op fok! Helaas maar waar.. Komt doordat mensen tpoics openen over aso allochtonen en dit niet doet voor aso autochtonen, welke nog altijd ruim, ruim, ruim in de meerderheid zijn..
  maandag 26 december 2005 @ 13:43:29 #108
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_33413216
maar das een andere discussie die hier niet op zijn plaats is. Hoe dan ook een triest voorval in Deventer..
pi_33413265
quote:
Op maandag 26 december 2005 13:42 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

Ik woon in een grot genaamd Amsterdam. Het Westelijke deel ervan nog wel.. Dus breek me de bek niet open. Ik heb imio zeker recht van spreken, en de mening van de gemiddelde fokker is gebaseerd op fok! Helaas maar waar.. Komt doordat mensen tpoics openen over aso allochtonen en dit niet doet voor aso autochtonen, welke nog altijd ruim, ruim, ruim in de meerderheid zijn..
Als ze ruim ruim ruim in de meerderheid zijn, en de allochtonen ruim, ruim, ruim in de minderheid zijn. Hoor je toch wel erg veel shit over allochtonen die de fout in gaan of niet?? En denk nou niet dat hier allemaal nerds rondhangen ofzo die nooit buiten komen of ergens op een afgelegen boerderij wonen. Je zit hier zelf ook.
pi_33413289
ja okee je hebt gelijk
  maandag 26 december 2005 @ 13:51:44 #111
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33413408
Hoewel ik mij de woede kan voorstellen van de meeste fokkers die reageren op de Frontpage, zitten er ook een aantal tussen, die duidelijk geen medelijden toont met het slachtoffer en de familie, maar puur komen posten om allochtonen te bashen. Oké, ze hebben de schijn flink tegen, maar dan nog moet je daar boven staan op dit moment. Helemaal als er nog niets concreets is, want op de frontpage komen ze ook niet met bewijzen, maar puur met speculaties.
pi_33413412
quote:
Op zondag 25 december 2005 19:37 schreef QyRoZ het volgende:
Do they know it's Christmas time?
Al is het geen Christmastime; zijn er nog meer mensen die kots- en kotsziek worden van dat agressieve gedrag van de "jeugd van tegenwoordig"? Altijd grote muilen, altijd agressief...het lijkt wel of sommige lieden ervoor leven iemand anders iets aan te doen. Misschien is iemand afmaken in hun gestoorde brein wel de ultieme kick. Zo lang er van de kant van justitie niet direct een zero-tolerance-beleid wordt gecreëerd t.a.v. dit soort voorvallen, zullen de daders en hun maatjes hier nooit mee stoppen. Er wordt hier nog steeds veel en veel te veel goed gevonden. Maar dat zal wel zo blijven zolang dat watje van een Piet Hein Donner het justitiële apparaat runt.
pi_33413475
quote:
Op maandag 26 december 2005 13:51 schreef Martijn_fijn het volgende:
Helemaal als er nog niets concreets is, want op de frontpage komen ze ook niet met bewijzen, maar puur met speculaties.
Ojah, en iemand die een ooggetuige heeft gesproken komt met speculaties..
  maandag 26 december 2005 @ 13:56:45 #114
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33413522
quote:
Op maandag 26 december 2005 13:54 schreef Gebleekte het volgende:

[..]

Ojah, en iemand die een ooggetuige heeft gesproken komt met speculaties..
Ooggetuigen waren er op dat moment niet. De enige ooggetuige is zijn vriendin geweest. Zij zal heus niet zomaar verzinnen dat het allochtonen waren..
Let's go fucking Mental.
  maandag 26 december 2005 @ 13:57:29 #115
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33413547
quote:
Op maandag 26 december 2005 13:54 schreef Gebleekte het volgende:

[..]

Ojah, en iemand die een ooggetuige heeft gesproken komt met speculaties..
Wie zegt, dat het niet een zolderkamer-fokkertje uit Okkenbroek is die met een leuk verhaal op de proppen komt? Zou niet de eerste keer zijn..

Ik vertrouw echter meer op de officiële berichten, van de doorgaans zeer betrouwbare politie IJsselland.
pi_33413548
quote:
Op zondag 25 december 2005 23:55 schreef Pracissor het volgende:
Ongeacht of het Hollanders, Marokkanen of Chinezen waren. Deze mensen verdienen de hoogste straf in Nederland, laten wij Justitie herinneren dat het niet alleen om de reclassering van daders gaat maar ook om het bevredigen van de roep om wraak van de ouders en samenleving.
Daar noem je wat: Justitie. Daarvan hoef je niets te verwachten. Donner en co. denken in het groot; die paar doden binnen het gepeupel, daar doen ze echt helemaal niets aan. Hooguit worden er "kamervragen gesteld"; ook zo'n dooddoener (??!!). Een beetje slap ouwehoeren - links geeft rechts de schuld en andersom, en meer blauw op straat blijft uit, want dat is te duur; het extra'tje van 3 miljard dat Zalm gevonden heeft zal wel uitgegeven worden aan zaken waar wij, als gewone Nederlander, geen bal aan hebben.
pi_33413600
Weet je hier is geen discussie nodig van of het autochtonen,of allochtonen waren
maar dat zoiets zomaar kan gebeuren
Het kan morgen jou vriendin/vriendje maar wezen en dat vind ik een enge gedachte

En het gebeurt gewoon te vaak..ieder slachtoffer is te veel
En wie de daders ook mogen zijn..die zijn ziek in hun hoofd,
Ik zit meer met dat meisje die het voor der ogen heb zien gebeuren en zijn fam.
Dan dat ik van die eikels aandacht geeft
Salsa Española
pi_33413731
quote:
Op maandag 26 december 2005 13:32 schreef Gebleekte het volgende:
Jullie hebben denk de berichten op de frontpage niet gelezen of wel?? Daar staat dus een bericht van een goeie vriend van die gozer die doodgeslagen is. Hij had met zijn vriendin gesproken.. Ga die eerst maar ff lezen .. met je snelle conclusies
Het zijn 6 pagina's ondertussen. Kan je niet ff een samenvattig geven van die reactie.
  maandag 26 december 2005 @ 14:07:29 #119
137478 MakeLoveNow
make love not war
pi_33413767
van de FP dan maar:
quote:
Op zondag 25 december 2005 21:56 schreef Deventer2006 het volgende:

[..]

Dat waren het helaas wel. Deze jongen is een goede vriend van mij, dus dit kwam hier aan als een klap, afgelopen nacht nog samen met hem in de kroeg gestaan, was hardstikke gezellig, niks aan de hand.

Allemaal een andere kant op naar huis, en een uur later krijg je zulk nieuws te horen, echt niet te vatten, en het machteloze gevoel, zo erg.

Hier in de vriendengroep heerst een verslagen sfeer, en je kunt zelf al wel raden dat ook bij zijn ouders en broertje de kerststemming snel verdwenen was.

Bovenop alles, ook nog met kerst, wie zullen er nou nog in staat zijn ooit normaal kerst te vieren? Als je elke kerst aan deze daad wordt herinnerd... Dit had niet mogen gebeuren, en vooral niet hoeven gebeuren.

Nogmaals, dit keer via internet, jongen, rust in vrede, en iedereen erg veel sterkte met het verlies van een zoon, vriend en kameraad.
en even later weer een post van dezelfde user nadat ene Calvobbes asociaal daar zit te post
quote:
Op maandag 26 december 2005 01:55 schreef Deventer2006 het volgende:
Op bepaalde bovenstaande reacties,

Mensen, namens mijzelf, en andere nabestaanden allemaal bedankt voor jullie medeleven, ik heb helaas bepaalde reacties moeten filteren, maar de rest heb ik uitgeprint op verzoek van zijn ouders, en namens hun bedankt.

Over die lompe kerel die iets riep over een account maken vandaag etc. Ja dat klopt, je bent er druk mee, het gaat rond, dan komt het bericht dat er een artikel op internet staat etc. En tuurlijk lees je dan de reacties, en zoals ook al eerder gezegt door iemand, je wilt dat het correcte verhaal bekend is, dat verdiende die jongen ook zeker.

En dingen roepen? Verzinnen? Ik heb zijn vriendin op m'n schoot gehad, met het bloed van 1 van mijn beste vrienden op haar kleding, dus het verzinnen van een verhaal is zeker niet van toepassing HELAAS.

Deze jongen was werkzaam bij defensie, en niet bepaald iel, het is gewoon een klap geweest die een bodybuilder nog niet had kunnen houden, in z'n nek, dus ook daarop hoef ik verder niet op in te gaan.

Morgen wordt zijn lichaam overgebracht naar Den Haag, voor onderzoek, dit zal ook uitwijzen wat de oorzaak is geweest, de klap, of het raken van de grond. Voor ons hier een behoorlijk verschil, want je praat dus over "doodslag", of "dood door schuld". Dat staat echt wel op de 2e plaats, maar je wilt toch dat iemand de langst mogelijke straf krijgt, ook al zou dat nooit goedmaken wat afgelopen nacht gebeurd is.

Nogmaals alle mensen die, voor zover mogelijk, normaal gereageerd hebben, nogmaals dank.
ikzelf was vroeger ook wel eens betrokken bij ruzies. vaak schelden en duwen en af en toe een schop of knal. het was vaak wel groep tegen groep en ging het er relatief gezien niet hard aan toe.

helaas zijn er de laatste paar jaar relatief gezien teveel voorvallen van zinloos geweld waarbij allochtonen zijn betrokken. dit zelfde feit word niet alleen door de meeste nederlanders geconstateerd maar ook vaker door eigenaren van horeca-zaken. ik ken zoveel tenten waar allochtonen van bepaalde komaf niet meer binnen komen. en ik moet ook zeggen dat de sfeer er daar dan ook beter op is geworden.

helaas hangen ze nog wel rond op straat en helaas zie je ze ook vaak bij vechtpartijen waarbij onevenredig veel geweld wordt gebruikt.

maar ja, we moeten nu eenmaal een prijs betalen voor de multi-culti ....
  maandag 26 december 2005 @ 14:09:31 #120
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33413820
quote:
Op maandag 26 december 2005 14:00 schreef Salsagirl het volgende:
Weet je hier is geen discussie nodig van of het autochtonen,of allochtonen waren
maar dat zoiets zomaar kan gebeuren
Het kan morgen jou vriendin/vriendje maar wezen en dat vind ik een enge gedachte

En het gebeurt gewoon te vaak..ieder slachtoffer is te veel
En wie de daders ook mogen zijn..die zijn ziek in hun hoofd,
Ik zit meer met dat meisje die het voor der ogen heb zien gebeuren en zijn fam.
Dan dat ik van die eikels aandacht geeft
Helemaal mee eensch.

Ik vraag me nu af, wat er door het hoofd van dat meisje en nabestaanden heen gaat. En hoe moet het nu verder, om dit soort incidenten in de toekomst te voorkomen? Ik wil ook de reactie van burgemeester van de Lidt Jeude horen en hoe hij van plan is, om de brink ook in het weekend s'nachts weer gegarandeerd veilig te maken.
pi_33413843
quote:
Op maandag 26 december 2005 13:38 schreef Gelderland het volgende:

[..]

simpele zielen Lees aub eerst eens op de frontpage
de frontpage

Tis gewoon een idiote actie om iemand dood te slaan of dit nou door nederlanders, turken of marokkanen gebeurt maakt niet uit.
Waar ik kotsziek van wordt zijn al die kneuzen die zo'n actie als deze weer gebruiken om buitenlanders zwart te maken.
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
  maandag 26 december 2005 @ 14:15:11 #122
137478 MakeLoveNow
make love not war
pi_33413982
quote:
Op maandag 26 december 2005 14:10 schreef kareltje_de_grote het volgende:

[..]

de frontpage

Tis gewoon een idiote actie om iemand dood te slaan of dit nou door nederlanders, turken of marokkanen gebeurt maakt niet uit.
Waar ik kotsziek van wordt zijn al die kneuzen die zo'n actie als deze weer gebruiken om buitenlanders zwart te maken.
het ergerlijke van dat zwartmaken is dat er zoveel "incidenten" zijn dat het "zwart" maken aan een stuk door kan gaan...

wat ik ook zo laf vind is dat ze een stelletje te grazen nemen. waarom niet gewoon een paar gasten die net van de sportschool weg fietsen.

vuile klootzakken ook, fiets je dan na een gezellige avondje stappen met je vriendin.
eigenlijk is het niet eens te bevatten, een weerloos en niet intimiderende jongen en meisje fietsen ergens en worden slachtoffer van zinloos geweld op kerstavond...

eigenlijk mag je het niet zeggen maar nu hoop je echt dat er iemand helemaal doordraait en de daders zelf opspoort en na een lange marteling kapot knalt. maar dat mag dan niet...
pi_33414304
quote:
Op maandag 26 december 2005 14:10 schreef kareltje_de_grote het volgende:

[..]

de frontpage

Tis gewoon een idiote actie om iemand dood te slaan of dit nou door nederlanders, turken of marokkanen gebeurt maakt niet uit.
Waar ik kotsziek van wordt zijn al die kneuzen die zo'n actie als deze weer gebruiken om buitenlanders zwart te maken.
het is niet zwart maker van buitenlanders het is erop wijzen dat het geen 'toeval' meer is dat dit gebeurd dóór buitenlanders. Dus dat het alweer een bevestiging is van de vooroordelen..... dát is het....
Haleloeja
pi_33414572
quote:
Op maandag 26 december 2005 04:40 schreef I_doubt het volgende:
Wat bezielt de Deventer jeugd dat ze leeftijdsgenoten vermoorden?
wat een opmerking
Was ik maar rijk en niet zo gelukkig.
  maandag 26 december 2005 @ 15:08:33 #125
83895 GnAgn
Love You So Much
pi_33415250
quote:
Op maandag 26 december 2005 14:10 schreef kareltje_de_grote het volgende:

[..]
buitenlanders zwart te maken
Meer krijgen betekent niet altijd minder missen
Own Style
pi_33415487
uit de Stentor:
quote:
Deventernaar overlijdt na ruzie
25 DECEMBER 2005 - DEVENTER - Een 20-jarige Deventenaar is in Kerstnacht zodanig hard op zijn hoofd geslagen dat hij later in het Deventer Ziekenhuis aan zijn verwondingen bezweek. Hij had ruzie gekregen met drie jongens die nog worden gezocht.


De jongen liep in de nacht van zaterdag op zondag tegen half vier met zijn vriendin op de Gedempte Gracht toen hij het aan de stok kreeg met drie jongens die zich volgens zijn vriendin agressief hadden gedragen.Ze liepen toen in de richting van het Churchillplein. Het meisje verklaarde nog geprobeerd te hebben de ruzie te sussen.

Op de hoek van de Verzetslaan (achter de schouwburg) trof een surveillerende politieman met meisje aan op het trottoir naast haar fiets. De jongen werd per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De jongeman was echter zo ernstig gewond, dat hij daar later in de nacht aan is overleden.

Het signalement van de drie jongens luidt: leeftijd tussen de 16-18 jaar, lengte van twee jongens tussen de 1.65-1.70 m, beiden donker gekleed en de derde jongen ca. 1.80 m lang en een smal postuur. Hij droeg een lange zwarte jas. Na het incident liepen ze verder de Verzetslaan in.

De politie heeft inmiddels een groot rechercheteam samengesteld die deze zaak onderzoekt. Men wil graag in contact komen met mensen die getuige zijn geweest van de ruzie, danwel over informatie beschikken die met dit misdrijf verband houdt. Hiervoor kan contact opgenomen worden met de politie via het telefoonnummer 0900-8844.
Was ik maar rijk en niet zo gelukkig.
  maandag 26 december 2005 @ 15:24:44 #127
91300 pieter_pontiac
For whom the bell tolls..
pi_33415602
Een hoop verontwaardige reacties als het vermoeden geopperd wordt dat het weer kut Marokkanen betreft, en als uiteindelijk weer eens blijkt dat het vermoeden juist is zit heel Links Knuffel Nederland opeens weer te breien bij de open haard.

[ Bericht 1% gewijzigd door pieter_pontiac op 26-12-2005 15:29:55 ]
hostes ad pulverum ferire
Spatie is kapot.
's Avonds een vent, 's ochtends gebanned
  maandag 26 december 2005 @ 15:35:54 #128
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33415862
quote:
Op maandag 26 december 2005 15:24 schreef pieter_pontiac het volgende:
Een op vrontwaardige reacties als het vermoeden geopperd wordt dat het weer kut Marokkanen betreft, en als uiteindelijk weer eens blijkt dat het vermoeden juist is zit heel Links Knuffel Nederland weer te breien bij de open haard.
Verklaar je nader?

Daarnaast waarom wil jij zo graag alle Marokkanen hierop aanspreken? Iedereen ook linkse geitenwollensokken boomknuffelaars walgen van deze klootzakken en dan kan je wel alle Marokaanse en Turkse medelanders erop aanspreken, maar wat bereik je daarmee? Is daarmee straks dit incident daarmee opgelost? Volgens mij kotsen heel veel Turken en Marokanen hier ook op. Het is onterecht om dan juist die onschuldige mensen ook in een kwaad daglicht te stellen.
pi_33416033
Als duidelijk blijkt dat 9 van de 10 keer bij een dergelijk incident met dodelijk afloop de daders allochtonen blijken te zijn dan vind ik het walgelijk als men juist het probleem niet eens ter discussie wilt stellen maar nog liever anderen van fascisme oid wilt betichten.

Het heeft wel degelijk zin om alle Marokkanen of alle Turken hierop aan te spreken.
Zij hebben als gemeenschap ook hun verantwoordelijkheid.
  maandag 26 december 2005 @ 15:52:53 #130
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33416219
quote:
Op maandag 26 december 2005 15:43 schreef Vitalogy het volgende:
Als duidelijk blijkt dat 9 van de 10 keer bij een dergelijk incident met dodelijk afloop de daders allochtonen blijken te zijn dan vind ik het walgelijk als men juist het probleem niet eens ter discussie wilt stellen maar nog liever anderen van fascisme oid wilt betichten.

Het heeft wel degelijk zin om alle Marokkanen of alle Turken hierop aan te spreken.
Zij hebben als gemeenschap ook hun verantwoordelijkheid.
Er op aanspreken en als gemeenschap ter verantwoording stellen, prima.

Maar niet de onschuldige Marokkanen en Turken in een kwaad daglicht stellen. Je moet dat van elkaar scheiden vind ik.

Stel je nu eens voor, als jijzelf een Turk of Marokaan was.. wat zou jij doen? Hoe zou jij je nu voelen? Als mensen jouw uitkotsen, door daden begaan door een ander. Ik doe daar niet aan mee.
pi_33416715
quote:
Op maandag 26 december 2005 15:20 schreef Kluupkluup het volgende:
uit de Stentor:
[..]
Walgelijk dat omwille van de politieke correctheid een vaag signalement van de daders wordt vrijgegeven, dat in feite het opsporingsbericht volkomen nutteloos maakt.

Het is nu zoeken naar een speld in een hooiberg.
Laat de politie het maar opknappen: ze moeten van de burgers geen hulp verwachten als een redelijk signalement te veel gevraagd is.
  maandag 26 december 2005 @ 16:22:05 #132
137478 MakeLoveNow
make love not war
pi_33416816
ik moet er nog steeds aan denken. vanavond ga ik, net als velen hier, gezellig stappen met vrienden en vriendinnen. lekker feesten, gek doen en morgenvroeg glimlachend na een leuke avond wakker worden.

ergens 70 km van mij vandaan zal dus een huilend meisje zijn die vraagt "waarom mijn vriend". een stel ouders die zich geen raad meer weet nu hun kostbaarste bezit is afgepakt en een stel vrienden die denkt: "waren wij er maar bij dan was er misschien niks gebeurd..."


is denk ik niet helemaal wat er word bedoeld met de "kerstgedachte"
pi_33416839
quote:
Op maandag 26 december 2005 12:55 schreef TimmyAsd het volgende:
Hoe komt men erbij dat het allochtonen zijn? Datb staat nergens in dit topic, danwel in nieuwsberichten over deze zaak..
Het kunnen ook best een stel dronken boeren zijn inderdaad. In elk geval een stel figuren die de rest van hun leven opgeborgen dienen te worden in een sterk versoberde cel, maar na 5 maanden in een viersterrenhotel weer op straat zullen staan.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_33418233
RIP jonge plaatsgenoot Die hufterige hersenloze daders moeten flink gestraft worden!
pi_33418610
quote:
Op zondag 25 december 2005 20:53 schreef maikelsp het volgende:
Klopt, als ik denk dat het degene is die ik denk, dan is het al de 2e grote tegenslag voor die familie
Erg triest ja. Zeker voor de familie.
(het lijkt vaak wel of ellende niet alleen komt wat dat betreft)
Ik kende de jongen niet persoonlijk, maar heb hem vroeger op basisschoolleeftijd ook wel als jochie rond zien lopen net als z'n broers.

Ik hoop (misschien wel tegen beter weten in ) dat de daders nog een greintje fatsoen in hun binnenste hebben en zichzelf zullen melden bij de politie als ze horen wat ze hebben aangericht. En ik mag hopen dat ze dan naast een passende straf van justitie ook hun hele leven zwaar gebukt mogen gaan onder hun daad.
Een zoon, broer en vriend is op veel te jonge leeftijd uit het leven ontrukt, zoveel leed wens je niemand toe.
pi_33419167
Snap de ophef niet zo.
Het is pas de 225 ste moord dit jaar.
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
pi_33419353
quote:
Op maandag 26 december 2005 18:37 schreef lionsguy18 het volgende:
Snap de ophef niet zo.
Het is pas de 225 ste moord dit jaar.
Zo poe poe wat ben jij stoer zeg.
In certain extreme situations, the law is inadequate.
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
pi_33419491
quote:
Op maandag 26 december 2005 18:50 schreef Classic-PC het volgende:

[..]

Zo poe poe wat ben jij stoer zeg.
Het is wel de trieste waarheid natuurlijk. De zoveelste moord alweer dit jaar.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_33420543
Het was werkelijk de 225 ste moord.
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
  maandag 26 december 2005 @ 20:07:29 #140
137478 MakeLoveNow
make love not war
pi_33420690
quote:
Op maandag 26 december 2005 20:00 schreef lionsguy18 het volgende:
Het was werkelijk de 225 ste moord.
ja, maar bij die statistieken worden ook criminele afrekeningen betrokken en andere moorden waarbij slachtoffer misschien niet geheel onschuldig was.

dit is een simpele ziel die na een avondje stappen met zijn vriendin wordt doodgemept door 3 kansloze paupers
pi_33421383
quote:
Op maandag 26 december 2005 20:07 schreef MakeLoveNow het volgende:


dit is een simpele ziel die na een avondje stappen met zijn vriendin wordt doodgemept door 3 kansloze paupers
Inderdaad, schrok eigelijk ook wel van dit bericht. Ben zelf afgelopen zomer in elkaar gemept. Ook door 3 allochtonen. Liep gewoon over straat, krijg opmerking naar mn hoofd. Paar seconden later lig ik, na 1 klap op m'n gezicht, knock-out op straat. Ook flink had met m'n hoofd op de grond geslagen dus heel mijn gezicht in puin. Voor het zelfde geld was ik ook niet "wakker" geworden. Kan er nog steeds niet bij dat sommige mensen zoiets doen, ze hebben echt geen idee van de gevolgen!

Maar goed kan mij niet voorstellen dat ze die jongens niet meer vinden, die vriendin kon schijnbaar een goeie beschrijving geven? Nou hop, compositietekening maken en vol aan op NOS journaal, langs scholen enz. Die jongens zitten ws. nu ook te schuilen thuis met kerst, zou mijn kop ook niet meer op straat durven te laten zien. Maar toch, op zo'n moment geef je jezelf toch aan? ik zou me zoooo schuldig voelen. Onbegrijpelijk!
pi_33421796
Waren het allochtonen?
JOHNNY HEITINGA
  maandag 26 december 2005 @ 21:28:17 #143
124307 HokkePok
Ga zoals je gaat.
pi_33422581
quote:
Op maandag 26 december 2005 20:58 schreef Camplo het volgende:
Waren het allochtonen?
Zullen we zien eenmaal ze opgepakt zijn. Als ze het land worden uitgeschopt waren het inderdaad "allochtonen"..
waarschijnlijk wel
pi_33422776
quote:
Op maandag 26 december 2005 21:28 schreef HokkePok het volgende:

[..]

Zullen we zien eenmaal ze opgepakt zijn. Als ze het land worden uitgeschopt waren het inderdaad "allochtonen"..
Het land uit geschopt in Nederland denk je dat was het maar waar !
In certain extreme situations, the law is inadequate.
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
  maandag 26 december 2005 @ 21:39:32 #145
124307 HokkePok
Ga zoals je gaat.
pi_33422899
quote:
Op maandag 26 december 2005 21:34 schreef Classic-PC het volgende:

[..]

Het land uit geschopt in Nederland denk je dat was het maar waar !
Criminele buitenlanders worden wel degelijk het land uitgezet..
waarschijnlijk wel
pi_33422951
quote:
Op maandag 26 december 2005 21:39 schreef HokkePok het volgende:

[..]

Criminele buitenlanders worden wel degelijk het land uitgezet..
Hoe laat begint dat?
pi_33423056
quote:
Op maandag 26 december 2005 14:28 schreef Gelderland het volgende:

[..]

het is niet zwart maker van buitenlanders het is erop wijzen dat het geen 'toeval' meer is dat dit gebeurd dóór buitenlanders. Dus dat het alweer een bevestiging is van de vooroordelen..... dát is het....
Je hebt gelijk, maar dat mag je niet zeggen, anders worden de SP'ers, de GL'ers, en de PvdA'ertjes, also known as de geite(n)wollensokkenbrigade, a.k.a. de allochtonenknuffelaars weer boos, en daar zijn er hier een hééééééééleboel van. Die willen / durven / kunnen de waarheid niet aan.
pi_33423147
quote:
Op maandag 26 december 2005 21:46 schreef progrock het volgende:

[..]

Je hebt gelijk, maar dat mag je niet zeggen, anders worden de SP'ers, de GL'ers, en de PvdA'ertjes, also known as de geite(n)wollensokkenbrigade, a.k.a. de allochtonenknuffelaars weer boos, en daar zijn er hier een hééééééééleboel van. Die willen / durven / kunnen de waarheid niet aan.
Ik hoor zat verhalen van vechtpartijen tussen nederlanders
Ik denk eerder dat jij die waarheid niet aankunt en liever naar anderen wijst.
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
  maandag 26 december 2005 @ 21:54:56 #149
124307 HokkePok
Ga zoals je gaat.
pi_33423265
quote:
Op maandag 26 december 2005 21:46 schreef progrock het volgende:

[..]

Je hebt gelijk, maar dat mag je niet zeggen, anders worden de SP'ers, de GL'ers, en de PvdA'ertjes, also known as de geite(n)wollensokkenbrigade, a.k.a. de allochtonenknuffelaars weer boos, en daar zijn er hier een hééééééééleboel van. Die willen / durven / kunnen de waarheid niet aan.
Meneer is bang voor PVDA stemmers
waarschijnlijk wel
pi_33428440
Overigens vind ik dat als zij zichzelf aangeven het alleen een hoop tijd bespaart voor de politie, maar de daders verdienen er zeker geen krediet mee. Ik mag aannemen dit verhaal landelijk wel bekend is, en zeker daar in de omgeving, dus ondanks Kerst tijd zat gehad om jezelf aan te geven. Ze hullen zich dus in stilzwijgen. Hopelijk krijgen we alleen weer niet dat gekibbel over wie de fatale stoot/slag/schop heeft gegeven. Als niemand dat wil vertellen brommen ze allemaal maar lekker lang.
pi_33431011
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 00:46 schreef xFriendx het volgende:
Overigens vind ik dat als zij zichzelf aangeven het alleen een hoop tijd bespaart voor de politie, maar de daders verdienen er zeker geen krediet mee. Ik mag aannemen dit verhaal landelijk wel bekend is, en zeker daar in de omgeving, dus ondanks Kerst tijd zat gehad om jezelf aan te geven. Ze hullen zich dus in stilzwijgen. Hopelijk krijgen we alleen weer niet dat gekibbel over wie de fatale stoot/slag/schop heeft gegeven. Als niemand dat wil vertellen brommen ze allemaal maar lekker lang.
Het is Nederland, dus dat laatste zal wel van toepassing zijn. Ik denk niet dat ze langer dan twee jaar zullen zitten.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  dinsdag 27 december 2005 @ 05:16:26 #152
137478 MakeLoveNow
make love not war
pi_33431408
vanaaf met vrienden en vriendinnen uit geweest in hengelo.
ik heb een leuke tijd gehad door vooral in de dance en trance zaal te zijn.
de R&B zaal hebben we links laten liggen.

4 uur, jas ophalen. meerdere vechtpartijen.... sorry maar het waren weer turken die iedere keer betrokken waren bij de ruzie's. zelfs een gast die meerdere keren riep: "wat doe je!" "ik wil geen ruzie"

zal wel weer toeval zijn..... ik ben iig blij dat ik met nieuwjaarnaar een tent ga waar ze turken en marocs bij voorbaat weigeren ...


het was een mega kutsfeer op het eind van de avond die mijn feestje weer gedeeltelijk heeft verpest!
pi_33432779
Je kan er natuurlijk ook voor kiezen om eens wat vroeger naar huis te gaan.
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
  dinsdag 27 december 2005 @ 10:10:11 #154
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_33432955
Vanmorgen op radio 1 sprak men wat omstanders, vertelde er eentje dat ie een dag of wat ervoor op bijna dezelfde plek ook al was lastiggevallen.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_33432981
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 09:57 schreef lionsguy18 het volgende:
Je kan er natuurlijk ook voor kiezen om eens wat vroeger naar huis te gaan.
pi_33433215
Zolang slachtoffers zwaarder gestraft worden dan zij die de misdaad begaan, gaan we geconfronteerd blijven met deze vreselijke tragedies.
Als je voor moord na 5 jaar vrijkomt en 10 jaar moet brommen voor drugsdealen moeten we ons vragen stellen bij de werking van ons rechtsstelsel.
pi_33433280
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 10:28 schreef sulfeet het volgende:
Zolang slachtoffers zwaarder gestraft worden dan zij die de misdaad begaan, gaan we geconfronteerd blijven met deze vreselijke tragedies.
Als je voor moord na 5 jaar vrijkomt en 10 jaar moet brommen voor drugsdealen moeten we ons vragen stellen bij de werking van ons rechtsstelsel.
bron?
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
  dinsdag 27 december 2005 @ 10:49:33 #158
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_33433613
De vraag is wat de oorzaak is van de toename van het geweld op straat in vergelijking met zeg twintig jaar geleden. Ik denk dat we wat dat betreft aan de vooravond staan van een nog veel gewelddadiger uitgaansleven. Ik kom regelmatig in Engeland, waar de problemen nog veel groter zijn en vechtpartijen, steekpartijen, rellen en ander gedonder in de nachtelijke uren een normaal onderdeel zijn van een stapavond.

Ik zien een aantal belangrijke oorzaken:

* De jeugd kent steeds minder discipline en kiest meer voor extremen. Dat merk je in het massale gebruik van soft- en partydrugs, ongebreideld alcoholgebruik op steeds jongere leeftijd, uitgaan tot steeds extremere tijdstippen. Sommige jongeren kunnen hier prima mee omgaan, veel andere jeugd niet.

* De verheerlijking van geweld in films en op televisie. Het is de boodschap die door talloze programma's wordt uitgedragen, geweld is de oplossing van ieder probleem. De videotheken lopen over van de films vol zinloos geweld.

* De oprukkende gangsta-cultuur. De cultuur van geweld, sex en materialisme van deze stroming beangstigd me. Zeker als je ziet hoeveel jongeren het uiterlijk van de hip-hop-sterren immiteren.

* De toenemende groepsvorming. Het gaat er tegenwoordig weer steeds minder om wie je bent, maar steeds meer bij wie je hoort. Zeker voor jongeren. Dit betekent dat jongeren elkaar aansteken en opzwepen tot ongewenst gedrag om erbij te horen. De individualisering uit de jaren zeventig is totaal omgeslagen.

Het is een wat simpele analyse uit de losse pols, maar het is een beetje zoals ik de ontwikkelingen van een afstandje bekijk. Ik denk in ieder geval dat de problemen een stuk dieper in de maatschappij verzonken zitten dan 'die kut-allochtonen'.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_33433761
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 10:28 schreef sulfeet het volgende:
Zolang slachtoffers zwaarder gestraft worden dan zij die de misdaad begaan, gaan we geconfronteerd blijven met deze vreselijke tragedies.
Als je voor moord na 5 jaar vrijkomt en 10 jaar moet brommen voor drugsdealen moeten we ons vragen stellen bij de werking van ons rechtsstelsel.
Veel geweld wordt veroorzaakt door mensen die onder invloed van drugs zijn, dus voor dealen mogen ook gepaste straffen zijn.
Verder komt het zelden voor dat je 10 jaar krijgt voor drugsdealen, dan moet je al echt bij de grotere jongens horen. En die hoeven er niet met een lage straf vanaf te komen.
  dinsdag 27 december 2005 @ 10:57:51 #160
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_33433771
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 10:49 schreef Dwersdriever het volgende:
De vraag is wat de oorzaak is van de toename van het geweld op straat in vergelijking met zeg twintig jaar geleden.
Ik vraag me af of dat zo is.
een dikke 20 jaar geleden werd er in mijn toenmalige woonplaats een man neergestoken in een cafe.
Dit was een klein berichtje in de landelijke kranten op pagina 5.

Nu is een moord of doodslag groot nieuws in de landelijke kranten, op SBS, RTL7 en wat al niet, dagenlang staan er camerateams en is het de opener bij 5 in het land en andere hype hype programma's.

Persoonlijk heb ik de indruk dat het eerder daar aan ligt. Iets wat Meneer Moore ook al aansprak in Bowling for Colombine.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  dinsdag 27 december 2005 @ 11:25:20 #161
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_33434388
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 10:57 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Ik vraag me af of dat zo is.
Volgens het CBS in ieder geval wel en ik zie geen reden waarom deze trend zou zijn omgebogen.
quote:
Uit de CBS-gegevens over de geregistreerde jeugdcriminaliteit blijkt dathet aantal minderjarige verdachten de laatste jaren flink is toegenomen,met name bij geweldsmisdrijven. Tussen 1994 en 1998 is het aantaljongens dat geweld heeft gepleegd met circa 50% toegenomen. Dit isvoor een deel toe te schrijven aan de extra aandacht van politie enjustitie. Het aantal meerderjarigen verdacht van een geweldsdelict is inde jaren negentig eveneens gestegen, in 1996 ten opzichte van 1990met rond de 20%.
Beeldvorming kan overigens inderdaad wel degelijk een bijdrage leveren. Dat hoor je mij niet ontkennen. Maar de gewelddadiger maatschappij is wel degelijk een feit.

Lees ook dit bericht, waar ook een groot aantal nuances in zijn opgenomen trouwens.

[ Bericht 19% gewijzigd door Dwersdriever op 27-12-2005 11:28:37 (aanvulling) ]
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_33434859
Vroeger wisten ze wel raad met vervelende jongens en meisjes, die gingen naar een soort tuchtschool en werden daar hard aan het werk gezet. En als ze niet luisterden zwaaide er wat.
pi_33435270
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 11:44 schreef nummer_zoveel het volgende:
Vroeger wisten ze wel raad met vervelende jongens en meisjes, die gingen naar een soort tuchtschool en werden daar hard aan het werk gezet. En als ze niet luisterden zwaaide er wat.
Je kunt moeilijk half nederland naar een tuchtschool sturen
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
  dinsdag 27 december 2005 @ 18:20:04 #164
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_33446348
quote:
Op maandag 26 december 2005 15:52 schreef Martijn_fijn het volgende:


Stel je nu eens voor, als jijzelf een Turk of Marokaan was.. wat zou jij doen? Hoe zou jij je nu voelen?
Knap beroerd en ik zou dan ook lekker in mijn eigen land bij mijn eigen familie en soortgenoten gaan wonen.

Dat vind ik nu zo vreemd aan al die allochtonen die hier wonen, wáárom zou je als fatsoenlijk, normaal intelligent mens zijnde,in een land willen wonen waar je duidelijk helemaal NIET welkom bent Ten zij je een keidikke schedel hebt en alleen uit bent op je eigen voordeel óf omdat je in je eigen land óók niet - meer -welkom bent natuurlijk

Wat voor persoon ben je als je dat dan tóch doet ?
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  dinsdag 27 december 2005 @ 18:26:06 #165
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33446512
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 18:20 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Knap beroerd en ik zou dan ook lekker in mijn eigen land bij mijn eigen familie en soortgenoten gaan wonen.

Dat vind ik nu zo vreemd aan al die allochtonen die hier wonen, wáárom zou je als fatsoenlijk, normaal intelligent mens zijnde,in een land willen wonen waar je duidelijk helemaal NIET welkom bent Ten zij je een keidikke schedel hebt en alleen uit bent op je eigen voordeel óf omdat je in je eigen land óók niet - meer -welkom bent natuurlijk

Wat voor persoon ben je als je dat dan tóch doet ?
quote:
Hobbies/interesses: lezen,mensen kijken,domme dingen zeggen
  dinsdag 27 december 2005 @ 18:42:17 #166
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_33447008
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 18:26 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]


[..]
Goh da's pas een goed antwoord, heb je niks méér in huis ?

In elk geval ga ik ff wat in mijn profiel aanpassen
quote:
Hobbies/interesses: lezen,domme mensen kijken,domme dingen zeggen


[ Bericht 11% gewijzigd door deedeetee op 27-12-2005 18:53:36 ]
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  dinsdag 27 december 2005 @ 19:30:10 #167
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_33448610
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 10:57 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik vraag me af of dat zo is.
een dikke 20 jaar geleden werd er in mijn toenmalige woonplaats een man neergestoken in een cafe.
Dit was een klein berichtje in de landelijke kranten op pagina 5.
Uitgaansgeweld is inderdaad iets van alle tijden en ik geloof niet dat het de laatste jaren noemnswaardig is toegenomen.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
  dinsdag 27 december 2005 @ 19:35:51 #168
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33448829
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 18:42 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Goh da's pas een goed antwoord, heb je niks méér in huis ?

In elk geval ga ik ff wat in mijn profiel aanpassen
[..]
De eerste generatie allochtonen zijn hier heen gehaald, om te werken in de fabrieken en de mijnen. Waar wij Nederlanders ons te goed voor voelden. Deze allochtonen kregen kinderen die hier opgegroeid zijn, en de meeste kennen hun eigen land dus nauwelijks. (op Turken na mischien) Ik vind de allochtonen die hier geboren zijn, hebben het recht om hier een leuk leven op te bouwen. Anders moet 90% van de Nederlanders verhuizen, omdat ergens in hun stamboom wel iemand uit het buitenland komt.
  dinsdag 27 december 2005 @ 19:40:43 #169
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_33449052
Elke keer als ik in Deventer loop verbaas ik mij erover dat in die poel des verderfs nog blanken wonen. En ja, dit voorval heeft het woord "Turk" er tot het laatste hoekje erop geschreven.
  dinsdag 27 december 2005 @ 19:43:35 #170
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33449179
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 19:40 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Elke keer als ik in Deventer loop verbaas ik mij erover dat in die poel des verderfs nog blanken wonen. En ja, dit voorval heeft het woord "Turk" er tot het laatste hoekje erop geschreven.
De meeste turken, koerden, marokanen, surinamers en antilianen hebben we allemaal in één centrale ghetto gepropt; Rivierenwijk.
pi_33449712
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 19:43 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

De meeste turken, koerden, marokanen, surinamers en antilianen hebben we allemaal in één centrale ghetto gepropt; Rivierenwijk.
Nou tegenwoordig wonen er minstens zoveel buiten de Rivierenwijk. Marokkanen wonen hier trouwens helemaal niet zoveel. Nog geen eens 1000. Turken es te meer, maar de meeste die ik ken zijn wel aardig.

Toen ik een keer terugkwam van vakantie waren de eerste 10-15 personen die ik in Deventer zag, Turken. Leek net of ik weer op vakantie was.

Maar goed ik dwaal af van het onderwerp.
  dinsdag 27 december 2005 @ 20:01:05 #172
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33449845
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 19:56 schreef Eveli het volgende:

[..]

Nou tegenwoordig wonen er minstens zoveel buiten de Rivierenwijk. Marokkanen wonen hier trouwens helemaal niet zoveel. Nog geen eens 1000. Turken es te meer, maar de meeste die ik ken zijn wel aardig.

Toen ik een keer terugkwam van vakantie waren de eerste 10-15 personen die ik in Deventer zag, Turken. Leek net of ik weer op vakantie was.

Maar goed ik dwaal af van het onderwerp.
Klopt. Ik ben in de 21 jaar dat ik in Deventer woon, nauwelijks Marokanen tegen gekomen. De Turkse gemeenschap daarin tegen is vrij groot, maar ik ken eigenlijk ook alleen maar aardige Turken. Nooit problemen gehad etc. Hoewel ik soms wel de humor een beetje bij ze mis.
  dinsdag 27 december 2005 @ 20:07:05 #173
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_33450045
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 19:35 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

De eerste generatie allochtonen zijn hier heen gehaald, om te werken in de fabrieken en de mijnen. Waar wij Nederlanders ons te goed voor voelden. Deze allochtonen kregen kinderen die hier opgegroeid zijn, en de meeste kennen hun eigen land dus nauwelijks. (op Turken na mischien) Ik vind de allochtonen die hier geboren zijn, hebben het recht om hier een leuk leven op te bouwen. Anders moet 90% van de Nederlanders verhuizen, omdat ergens in hun stamboom wel iemand uit het buitenland komt.
Ik weet heel goed hoe die allochtonen hier zijn beland als GASTarbeider en gasten gaan altijd na hun bezoek weer naar huis.
Dat dit niet is gebeurd komt omdat ze dat niet wilden en toen werd gezegd dat het zielig was om hun weer naar huis te sturen - met name vanwege de hier geboren kinderen- en daarom zitten wij nu met hun opgescheept. Dat zou geen punt zijn als die mensen zich hier zouden aanpassen en zouden trouwen met anderen die hier óók al wonen. Maar dat ligt in de praktijk ff anders nietwaar ?

Ik heb overgens nog niks gehoord over ergens persé willen wonen terwijl je er niet welkom bent....

90 % van de nederlanders NOEMT zichzelf nederlander en dat doen de voormalige gastarbeiders en hun nazatenen importpartners meestal NIET.
en de 90% gaan ook niet hun partner uit het buitenland halen omdat iemand die in Nederland is geboren hun te min is.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  dinsdag 27 december 2005 @ 20:31:58 #174
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_33450996
Hoeveel biedt Geert Wilders nu voor de daders? Is het woord "Marokkaan" al gevallen in dit topic?

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 27 december 2005 @ 20:33:54 #175
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_33451063
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 20:31 schreef BansheeBoy het volgende:
Hoeveel biedt Geert Wilders nu voor de daders? Is het woord "Marokkaan" al gevallen in dit topic?

²
Na het topic gelezen te hebben zag ik dat men het weer niet kon laten. Het Darwinisme heeft mensen gedreven tot ongefundeerde rassenhaat met de daarbij behorende raciale spanningen, blijkt ook nu maar weer.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 27 december 2005 @ 20:35:21 #176
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_33451111
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 20:31 schreef BansheeBoy het volgende:
Hoeveel biedt Geert Wilders nu voor de daders? Is het woord "Marokkaan" al gevallen in dit topic?

²
Moet jij niet een giro nummer zoeken?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  dinsdag 27 december 2005 @ 20:36:18 #177
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_33451147
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 20:35 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Moet jij niet een giro nummer zoeken?
Neen, Geert Wilders trakteert weereens.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  dinsdag 27 december 2005 @ 20:37:09 #178
119078 McCarthy
communistenjager
pi_33451182
was er alchohol in het spel?
Het nationaal product is hetzelfde als een taart waar uiteraard iedereen recht op heeft, als overheden met geld smijten heet het investeren en als bedrijven investeren heet het een sprinkhanenplaag. McCarthy
pi_33451809
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 09:57 schreef lionsguy18 het volgende:
Je kan er natuurlijk ook voor kiezen om eens wat vroeger naar huis te gaan.
Wat is dat nou voor redenering? Ik heb om 4 uur nog net zo veel zin om door te feesten als ik dat om 2 uur heb....Alcohol heeft er weinig mee te maken. Als ik flink doorgezopen ben dan speelt er voor mij maar 1 gedachte: naar huis en naar bed (al dan niet alleen) Een relpartij is dan wel t laatste waar ik zin in heb. Dus om nu te zeggen dat je eerder pleite moet omdat andere mensen zich niet kunnen gedragen vind ik onzin....
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:10:41 #180
37225 BAC
Lekker hoor..........
pi_33452261
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 20:07 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Ik weet heel goed hoe die allochtonen hier zijn beland als GASTarbeider en gasten gaan altijd na hun bezoek weer naar huis.
Dat dit niet is gebeurd komt omdat ze dat niet wilden en toen werd gezegd dat het zielig was om hun weer naar huis te sturen - met name vanwege de hier geboren kinderen- en daarom zitten wij nu met hun opgescheept. Dat zou geen punt zijn als die mensen zich hier zouden aanpassen en zouden trouwen met anderen die hier óók al wonen. Maar dat ligt in de praktijk ff anders nietwaar ?

Ik heb overgens nog niks gehoord over ergens persé willen wonen terwijl je er niet welkom bent....

90 % van de nederlanders NOEMT zichzelf nederlander en dat doen de voormalige gastarbeiders en hun nazatenen importpartners meestal NIET.
en de 90% gaan ook niet hun partner uit het buitenland halen omdat iemand die in Nederland is geboren hun te min is.
Precies en heb je een dubbel paspoort blijf je dus altijd een BUITENLANDER!!
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:14:58 #181
80382 manny
30 is best veel
pi_33452388
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 10:28 schreef sulfeet het volgende:
Zolang slachtoffers zwaarder gestraft worden dan zij die de misdaad begaan, gaan we geconfronteerd blijven met deze vreselijke tragedies.
Als je voor moord na 5 jaar vrijkomt en 10 jaar moet brommen voor drugsdealen moeten we ons vragen stellen bij de werking van ons rechtsstelsel.
Haarscherpe analyse. De landen waar het strengst gestraft wordt zijn dan ook nagenoeg criminaliteit-vrij en echt een feest om in te wonen.
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:17:54 #182
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33452483
Overigens blijkt nu dat de jongen niet direct aan de klap is overleden. Hij overleed later in het ziekenhuis aan het letsel dat hij opliep toen hij op straat viel, na de klap. Medisch onderzoek heeft dit uitgewezen, zo meldt RTV Oost.
Let's go fucking Mental.
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:21:42 #183
80382 manny
30 is best veel
pi_33452616
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 21:17 schreef Freshthinking het volgende:
Overigens blijkt nu dat de jongen niet direct aan de klap is overleden. Hij overleed later in het ziekenhuis aan het letsel dat hij opliep toen hij op straat viel, na de klap. Medisch onderzoek heeft dit uitgewezen, zo meldt RTV Oost.
dan is er niets aan de hand, slotje
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:24:38 #184
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33452711
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 21:21 schreef manny het volgende:

[..]

dan is er niets aan de hand, slotje
Wat is dit dan weer voor een opmerking? Alsof het de situatie minder erg maakt
Let's go fucking Mental.
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:25:44 #185
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_33452746
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 21:24 schreef Freshthinking het volgende:

[..]

Wat is dit dan weer voor een opmerking? Alsof het de situatie minder erg maakt
Wat was er dan wel relevant aan de jouwe Of het nou direct of indirect door de klap kwam, dat maakt ook geen donder uit.
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:28:54 #186
80382 manny
30 is best veel
pi_33452850
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 21:24 schreef Freshthinking het volgende:

[..]

Wat is dit dan weer voor een opmerking? Alsof het de situatie minder erg maakt
dat heet cynisme vriend.
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:34:11 #187
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33453037
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 21:25 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

Wat was er dan wel relevant aan de jouwe Of het nou direct of indirect door de klap kwam, dat maakt ook geen donder uit.
Het relevante aan mijn opmerking is dat het een update van het nieuws betreft. De situatie blijft vreselijk.
Let's go fucking Mental.
  dinsdag 27 december 2005 @ 21:34:55 #188
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33453056
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 21:28 schreef manny het volgende:

[..]

dat heet cynisme vriend.
Op zo'n manier kun je het ook interpreteren. Er wordt hier namelijk wel vaker onzinnig gepost.
Let's go fucking Mental.
pi_33453619
Volgens mij is het ook zo dat er in het oosten van Nederland ook meer Turken dan Marrokanen zijn. Hier in Lochem is dat ook zo.
Maar ik ga redelijk vaak naar een vriend van me toe, die woont in Deventer. Laatst zei die dat ie aangesproken was door een gast, die tegen hem gezegd had dat hij mensen voor de gein in elkaar sloeg. Die vriend van me negeerde hem maar en liep door. Maar ik zie ook vaak opgefokte jongeren daar rondlopen. Al met al niet de meest gezellige stad.
http://upcomingaward.nl/#_band-groovegarden
Stemt allen op Groove Garden!
pi_33453732
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 21:51 schreef sjakie007 het volgende:
Al met al niet de meest gezellige stad.
jawel
Was ik maar rijk en niet zo gelukkig.
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:04:08 #191
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33454018
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 21:55 schreef Kluupkluup het volgende:

[..]

jawel
De laatste maanden helaas niet meer. Vanmorgen stond in De Stentor hoeveel vechtpartijen of andere relletjes er van het weekend wel niet in de stad waren. Ik werd er niet echt vrolijk van
Let's go fucking Mental.
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:07:21 #192
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33454130
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 22:04 schreef Freshthinking het volgende:

[..]

De laatste maanden helaas niet meer. Vanmorgen stond in De Stentor hoeveel vechtpartijen of andere relletjes er van het weekend wel niet in de stad waren. Ik werd er niet echt vrolijk van
Alsof dat vroegâh niet gebeurde. Ik vind het nogal opgehypt door de Stentor. Als dit voorval niet gebeurd was, had het artikel de krant niet eens gehaald.
pi_33454217
Nu hoop ik dat men geen stille tocht organiseerd maar een demonstratie / gewelds optocht, laat nu eens een 4000 burgers met hakbijlen en hooivorken en vuurtoortsen door de straten gaan met spandoeken dat de daders gelyncht worden. Desnoods worden er .......... gelyncht.
Misschien dat men dan wakker word dat het ook te ver kan gaan, en dat we het niet meer pikken en dat ze weten dat we het niet meer pikken.
Justitie / Rechtstaat doet toch geen recht gelden in deze omstandigheden het enige waar zij zich mee bezigen is waarom de daders het gedaan hebben en wat voor ondersteuning die nodig hebben om terug in de maatschappij te keren. FOUT FOUT FOUT
Dus wat er nodig is is het tegenovergestelde van een stille tocht!

Laat ze branden in HEL dit soort lieden!
Tevens adviseer ik ieder pepperspray voor 6 euro in Duitsland te kopen om daarmee zijn eigen leven of dat van een ander te redden in dit soort toestanden!
Bij rechtmatig gebruik waarbij je kunt aantonen uit noodweer te hebben gehandeld volgt geen strafvervolging! Pepperspray op zich valt in dit gekke land ( enigste land zowat ter wereld) onder de wapenwet! HAhA haha gekker kan het niet maar je je dood laten slaan kan hier wel.
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:12:23 #194
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33454298
Ja is er al iets nieuws over een stille tocht of iets in die trant?

Hoewel het nog niet bewezen/ officieel naar buiten is gebracht, dat Turken de daders zijn. Zou ik nietemin wel graag een reactie van de Turkse gemeenschap zien, vooral bij zo'n herdenkingsdienst.
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:12:47 #195
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_33454310
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 22:07 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

Alsof dat vroegâh niet gebeurde.
Het is een feit dat veel steden in NL nogal verloederd zijn.. Dat hoor je van velen..
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:13:39 #196
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33454341
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 22:07 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

Alsof dat vroegâh niet gebeurde. Ik vind het nogal opgehypt door de Stentor. Als dit voorval niet gebeurd was, had het artikel de krant niet eens gehaald.
Laat ik voorop stellen dat ik De Stentor een sensatiebeluste krant vind. Maar het valt wel op dat het sfeertje in de stad de laatste maanden steeds grimmiger is geworden.
Let's go fucking Mental.
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:15:07 #197
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33454390
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 22:12 schreef Martijn_fijn het volgende:
Ja is er al iets nieuws over een stille tocht of iets in die trant?
Van de Trouw-website:

Familie Deventenaar wil geen stille tocht
(Novum) - De familie van de 20-jarige man uit Deventer die zondagochtend overleed na mishandeling door drie jongens wil geen stille tocht. Deze wens hebben zij geuit in een gesprek met burgemeester James van Lidth van Deventer. Hij bezocht de familie dinsdagmiddag. Bovendien vragen de nabestaanden de media terughoudend te zijn over de berichtgeving over het incident. Dat meldt een gemeentewoordvoerder.
De familie is geschrokken van de berichtgeving in sommige media en vraagt om eventuele aandacht te concentreren op de vraag hoe in de toekomst dergelijke incidenten kunnen worden voorkomen. Het condoleanceregister, dat door vrienden van de overleden Deventenaar is geopend, wordt 'uit de lucht gehaald', meldt de woordvoerder. Dinsdagmiddag was dit register door 623 mensen getekend.

Van de daders ontbreekt nog elk spoor, meldt de politie IJsselland dinsdag. Bij de politie zijn wel enkele tips binnengekomen. De politie vraagt getuigen zich te melden.

De 20-jarige beroepsmilitair overleed zondagochtend nadat hij door drie jongens was geslagen. De jongens, vermoedelijk tussen 16 en 18 jaar, gedroegen zich agressief tegen de man toen hij met zijn vriendin over de Gedempte Gracht in de richting van het Churchillplein fietste. Het meisje heeft volgens de politie geprobeerd de ruzie te sussen.

Een surveillerende agent vond het slachtoffer en zijn vriendin op het Churchillplein. In het ziekenhuis bezweek de man aan zijn verwondingen.

Bron: http://www.trouw.nl/novum(...)+tocht?backlink=true
Let's go fucking Mental.
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:16:54 #198
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33454436
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 22:15 schreef Freshthinking het volgende:

[..]

Van de Trouw-website:

Familie Deventenaar wil geen stille tocht
(Novum) - De familie van de 20-jarige man uit Deventer die zondagochtend overleed na mishandeling door drie jongens wil geen stille tocht. Deze wens hebben zij geuit in een gesprek met burgemeester James van Lidth van Deventer. Hij bezocht de familie dinsdagmiddag. Bovendien vragen de nabestaanden de media terughoudend te zijn over de berichtgeving over het incident. Dat meldt een gemeentewoordvoerder.
De familie is geschrokken van de berichtgeving in sommige media en vraagt om eventuele aandacht te concentreren op de vraag hoe in de toekomst dergelijke incidenten kunnen worden voorkomen. Het condoleanceregister, dat door vrienden van de overleden Deventenaar is geopend, wordt 'uit de lucht gehaald', meldt de woordvoerder. Dinsdagmiddag was dit register door 623 mensen getekend.

Van de daders ontbreekt nog elk spoor, meldt de politie IJsselland dinsdag. Bij de politie zijn wel enkele tips binnengekomen. De politie vraagt getuigen zich te melden.

De 20-jarige beroepsmilitair overleed zondagochtend nadat hij door drie jongens was geslagen. De jongens, vermoedelijk tussen 16 en 18 jaar, gedroegen zich agressief tegen de man toen hij met zijn vriendin over de Gedempte Gracht in de richting van het Churchillplein fietste. Het meisje heeft volgens de politie geprobeerd de ruzie te sussen.

Een surveillerende agent vond het slachtoffer en zijn vriendin op het Churchillplein. In het ziekenhuis bezweek de man aan zijn verwondingen.

Bron: http://www.trouw.nl/novum(...)+tocht?backlink=true
Jammer ik had graag, en ik denk velen met mij.. een signaal van afkeuring willen afgeven en om de 'veiligheid' van de Brink in het weekend s'nachts aan te kaarten.
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:18:18 #199
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_33454494
Een vreselijke buurt trouwens, daar achter het station in Deventer
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  dinsdag 27 december 2005 @ 22:18:18 #200
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_33454495
quote:
Op dinsdag 27 december 2005 22:16 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

Jammer ik had graag, en ik denk velen met mij.. een signaal van afkeuring willen afgeven en om de 'veiligheid' van de Brink in het weekend s'nachts aan te kaarten.
Dat zal vast aangekaart worden. Overigens pleit de VVD in Deventer al jarenlang voor meer controle en cameratoezicht op de Brink. Dit is hard nodig, want het is de laatste tijd wel erg vaak bingo met vechtpartijen.
Let's go fucking Mental.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')