Ik lust BEST bierquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:14 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
You're not thát desperate..
Tot op zekere hoogte.quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:13 schreef Burner82 het volgende:
[..]
het moet gewoon klikken, en dan maakt leeftijd niet heel veel uit vind ik.....
Rotterdam..quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:14 schreef Burner82 het volgende:
[..]
over welke stad hebben we het?
Ziet er leuk uitquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:20 schreef Ang3l het volgende:
http://www.fffs.nl/
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Van Lei, die "vroeger" WASHH organiseerde op de 1e verdieping van de Witte Dame / Lichttoren. De FFFS zit nu op de begane grondquote:
Ik denk dat er sowieso wel een relaxte sfeer hangt. Lijtk me meer gericht op de wat euhm.. upperclass stappersquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:25 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Van Lei, die "vroeger" WASHH organiseerde op de 1e verdieping van de Witte Dame / Lichttoren. De FFFS zit nu op de begane grond(eigenlijk ongeveer hetzelfde maar geen gay-feesten meer volgens mij)
Jah klopt. Is af en toe wel een beetje TE vind ik, van die semi-intellectuele socializing snobsquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:27 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik denk dat er sowieso wel een relaxte sfeer hangt. Lijtk me meer gericht op de wat euhm.. upperclass stappers
quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:30 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Jah klopt. Is af en toe wel een beetje TE vind ik, van die semi-intellectuele socializing snobsZie je van die dames binnenkomen en vrienden ontmoeten "oooch chantaaaaaal! Wta een EEEEEEEEEEEEEEEEEENIGE cocktailjurk! Wat doe je tegenwoordig? Hoe is het met je expositie schat?"
Zou dus de perfecte hotspot voor TRS zijnquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:30 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Jah klopt. Is af en toe wel een beetje TE vind ik, van die semi-intellectuele socializing snobsZie je van die dames binnenkomen en vrienden ontmoeten "oooch chantaaaaaal! Wta een EEEEEEEEEEEEEEEEEENIGE cocktailjurk! Wat doe je tegenwoordig? Hoe is het met je expositie schat?"
Ik moet er altijd erg smakelijk om lachen (niet MEE lachen, OM lachen).quote:
uhuh.. zeker ook overdag al open?quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:32 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik moet er altijd erg smakelijk om lachen (niet MEE lachen, OM lachen).
Het is maar tot 2:00 open dus het leukste is vooraf daar wat drinken en daarna naar de Rechter toe
Maar dit is dus de opvolger/vervanger waar eerst dat restaurant van Extrema zat ?quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:32 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik moet er altijd erg smakelijk om lachen (niet MEE lachen, OM lachen).
Het is maar tot 2:00 open dus het leukste is vooraf daar wat drinken en daarna naar de Rechter toe
en stappen hier in de buurt, in een "gay-kroeg" of zo, is er ook nie echtquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:33 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Het is ook niet echt in de buurt voor jou
Ik ben niet semi-intellectueel.quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:32 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Zou dus de perfecte hotspot voor TRS zijn![]()
In Maastricht zit wel het een en ander toch?quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:37 schreef Burner82 het volgende:
[..]
en stappen hier in de buurt, in een "gay-kroeg" of zo, is er ook nie echt
Nee is niet de opvolger van de Mezzo (al is het wel iets soortgekijks) want de Mezza zat in de linkerhoek (bij de Regent) en de FFFS zit in de rechterhoek (de Lichttoren). In de Mezzo zit nu De Witte Tafel. Restaurant van de ROC.quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:34 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Maar dit is dus de opvolger/vervanger waar eerst dat restaurant van Extrema zat ?
La Garequote:Op zaterdag 24 december 2005 13:38 schreef Vlarp het volgende:
[..]
In Maastricht zit wel het een en ander toch?
eindelijk warme voeten tijdens het shoppen, ist weer nie goedquote:
maastricht is van hier uit net zo ver als eindhovenquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:38 schreef Vlarp het volgende:
[..]
In Maastricht zit wel het een en ander toch?
Toch maar eens voorbij wandelen dan, in plaats van voorbij racen in de bus op weg naar stationquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:39 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee is niet de opvolger van de Mezzo (al is het wel iets soortgekijks) want de Mezza zat in de linkerhoek (bij de Regent) en de FFFS zit in de rechterhoek (de Lichttoren). In de Mezzo zit nu De Witte Tafel. Restaurant van de ROC.
Ik had nog plannen om naar de binnenstad te gaan, de koopgoot in dus.. waar al dat water nu loopt..quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:40 schreef Burner82 het volgende:
[..]
eindelijk warme voeten tijdens het shoppen, ist weer nie goed
In Eindhoven heb je Pallazclub toch?quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:41 schreef Burner82 het volgende:
[..]
maastricht is van hier uit net zo ver als eindhoven
das nu de kookgoot, en ik denk dat dat plan, int water is gevallenquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:43 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik had nog plannen om naar de binnenstad te gaan, de koopgoot in dus.. waar al dat water nu loopt..
kheb geen enkel idee, in me eentje ga ik nergens naar toe, en om andere te laten rijden, vind ik ook zo zielig voor ze....quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:44 schreef Vlarp het volgende:
[..]
In Eindhoven heb je Pallazclub toch?
sowieso al omdat ik te lui was om optijd weg te gaan..quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:46 schreef Burner82 het volgende:
[..]
das nu de kookgoot, en ik denk dat dat plan, int water is gevallen
Ik heb daar geen problemen mee.. hèh XMN8R?quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:46 schreef Burner82 het volgende:
[..]
kheb geen enkel idee, in me eentje ga ik nergens naar toe, en om andere te laten rijden, vind ik ook zo zielig voor ze....
in me 1tje ergens naar toe rijden, in me 1tje me ergens vermaken, en vervolgens weer nuchter naar huis rijden, in me 1tje, nie echt mijn idee, van een leuke stap avond....quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:47 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ik heb daar geen problemen mee.. hèh XMN8R?
Ohw.. da's aan de kant van de V&D.. tering, de Meent ook afgesloten? Dan is 't best een groot gebiedquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:47 schreef Burner82 het volgende:
tis op korte hoogstraat, en zelfs de meent is afgesloten
geen idee wat het betekent, mer een vriend van me in rotterdam zegt da
Inderdaad.. stappen moet je met leuke mensen doen die je kentquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:49 schreef Burner82 het volgende:
[..]
in me 1tje ergens naar toe rijden, in me 1tje me ergens vermaken, en vervolgens weer nuchter naar huis rijden, in me 1tje, nie echt mijn idee, van een leuke stap avond....
het probleem is ook niet, om ergens te komen.... enige probleem, is weer thuis komenquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:50 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Inderdaad.. stappen moet je met leuke mensen doen die je kent. Als je nou gewoon naar die meet komt in Amsterdam dan leer je wat leuke mensen kennen
quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:44 schreef Vlarp het volgende:
[..]
In Eindhoven heb je Pallazclub toch?
quote:
quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:47 schreef Vlarp het volgende:
Ik heb daar geen problemen mee.. hèh XMN8R?
ik ken daar niemand...quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:54 schreef TehRockstar het volgende:
Dan bljf je daar toch bij iemand pitten?
Fijn he, stadsverwarmingquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:52 schreef Vlarp het volgende:
http://www.vanderrijk.nl/fotos/20051224/chaosin010.htm
Ohhhh!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |