quote:Op vrijdag 23 december 2005 00:00 schreef Maurisico het volgende:
maarre.... morgen laatse dagje dan twee weken vrij... ik duik in mijn bedje... Ik reken erop dat jullie de SC nog minstens een paar dagen open houden...als ik nu vertrek en ik kom morgen terug.. opgedoekt forum...geen SC... dat voelt als een Roels afscheid...en dat zou toch wel erg zuur zijn...
tot morgen!
Ik heb ook net (via internetbankieren) gezien wat mijn eindejaarsuitkering was. Kan ik lekker van gaan shoppen!quote:Op donderdag 22 december 2005 23:58 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Geen bonussen hier, maar wél met een overtroffen naar Schaal 8, dus als het goed is in januari weer een dansje![]()
Zit al de hele middag te bedenken waar ik het allemaal aan uit ga geven
Ik zou best voor streams betalen. Waarom niet? Het is toch een soort hobby vier maanden lang? Mag dat niks kosten? Voor de publieke omroep betalen we elk jaar belasting (daar kan je het mee eens zijn of niet). Commerciele TV kost ons geen bal, als we maar wat reclame naar binnen krijgen.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:54 schreef Wickedangel het volgende:
Ik zou nooit voor streams betalen. Maar dat zeg ik nu, uitgeput als ik ben van BB5![]()
Ik hoop dat ze bij de interpolis beter rekenen als schrijven.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:56 schreef Maurisico het volgende:
jaja... want naast 13e maand en winstgratificatie had ik ook nog een bonus aan mijn strook hangen... laat ik het zo zeggen.. ik heb vandaag minder gekregen als joost, maar meer als Roel en Lieske!!![]()
Nou ten tijde van BB4 weet ik nog dat een halfuurtje kijken ¤ 1.00 kostte en 2 uur ¤ 1.50 ofzoquote:Op vrijdag 23 december 2005 00:01 schreef soylent het volgende:
[..]
Ik zou best voor streams betalen. Waarom niet? Het is toch een soort hobby vier maanden lang? Mag dat niks kosten? Voor de publieke omroep betalen we elk jaar belasting (daar kan je het mee eens zijn of niet). Commerciele TV kost ons geen bal, als we maar wat reclame naar binnen krijgen.
Als het maar niet 1,50eur per dag is zoals bij BB Duitsland...
En dan zit ie nog bij Communicatie ookquote:Op vrijdag 23 december 2005 00:01 schreef Pinball het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze bij de interpolis beter rekenen als schrijven.
quote:Op vrijdag 23 december 2005 00:00 schreef cuall het volgende:
[..]
Hai lieffies![]()
Hoe gaat het, ook een beetje onwennig nu het is afgelopen?
Betalen is heel het jaar kijken, dat zou ik niet willen. Zo blijft het leukquote:Op vrijdag 23 december 2005 00:01 schreef soylent het volgende:
[..]
Ik zou best voor streams betalen. Waarom niet? Het is toch een soort hobby vier maanden lang? Mag dat niks kosten? Voor de publieke omroep betalen we elk jaar belasting (daar kan je het mee eens zijn of niet). Commerciele TV kost ons geen bal, als we maar wat reclame naar binnen krijgen.
Als het maar niet 1,50eur per dag is zoals bij BB Duitsland...
Lekker is dat hè?quote:Op vrijdag 23 december 2005 00:00 schreef Day het volgende:
[..]
Ik heb ook net (via internetbankieren) gezien wat mijn eindejaarsuitkering was. Kan ik lekker van gaan shoppen!En het leuke is, ons CAO is verbeterd,dus ik februari krijg ik nog een extraatje!!
![]()
quote:
Domoortjequote:Op vrijdag 23 december 2005 00:02 schreef Waxxer het volgende:
JoehoeContact!
Ik had wat meer moeten integreren hier, geloof ik
quote:Op vrijdag 23 december 2005 00:01 schreef Bartoli het volgende:
zo'n afgang voor Roel hé. Ook al zou ik hem haten dan nog gun je zo iemand dat niet
Talpa
Ik vond btw de hele uitzending gewoon kut deze keer. Iedereen had meer aandacht mogen hebben. Waarschijnlijk weet iedereen nog hoe Bart er met vuurwerk uitliep. Over 5 jaar zijn de meesten dit vergeten iig terwijl het zoveel mooier had gekund. Zelfs Lieske had op deze manier van mij mogen winnen!!quote:Op vrijdag 23 december 2005 00:01 schreef Bartoli het volgende:
zo'n afgang voor Roel hé. Ook al zou ik hem haten dan nog gun je zo iemand dat niet
Talpa
Cuall, als ik het nog terug kan vinden, zal ik mijn posts aan je geven die ik over mijn schat heb geplaatst. Als iedereen meende wat hij/zij zei, dan zullen ze hierop inspringen om het te bevestigen.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:56 schreef cuall het volgende:
[..]
ze was heel lief en ze sprak ook lief over jou, zou je een voorbeeld aan moeten nemen
![]()
Wees er maar zuinig op![]()
Nou de jaren dat er wel werd betaald, waren er onderlinge afspraken en Fok kreeg ook gratis kijktijd. De codes werden dan onder de streamers verdeeld. Ik heb in die periode denk ik in totaal een tientje betaald aan codes, maar ook dat had wel wat hoor, maar het moet wel redelijk blijven. Er ging ook veel via het illegale circuit en dat realiseren ze zich natuurlijk heel goed, goed beveiliging is ook heel prijzig, dus ik denk wel dat de streams gratis blijvenquote:Op donderdag 22 december 2005 23:53 schreef Muerte het volgende:
Wat ik me wel afvraag, of er bij de volgende BB toch weer gratis streams zijn en als dat zo is of het dan wel gratis is.
Voor mij geldt dat ik me kostelijk heb vermaakt maar zeker niet bereid ben om er voor te gaan betalen, ik weet nooit van tevoren hoeveel tijd ik er aan kan besteden en voor een paar uurtjes streams per week zou ik het waarschijnlijk ook de moeite nioet vinden om een abbo te nemen.
Ik weet niet hoe jullie daar over denken, ben eigenlijk wel een beetje nieuwsgierig hoeveel fokkers er geld voor over zouden hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |