De racetruck is ook een halve meter lager dan zo`n grote XFquote:Op maandag 26 december 2005 21:11 schreef Klonk het volgende:
whehe, wat lijkt die racetruck klein achterop die dieplader, dak van die 95 en de racetruck zitten op dezelfde hoogte
Dit is toch een topic over Dakar rallyquote:Op maandag 26 december 2005 19:14 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
ik heb het niet over vorig jaar... hij rijd meer rally's dan de dakar alleen hoorje weet er blijkbaar minder van af dan je voordoet?
OMG heeft Hans Bekx met de racetruck de DAF95 aangereden?quote:Op maandag 26 december 2005 22:14 schreef psychosucker het volgende:
De jeep van 2 kanten :
[afbeelding]
[afbeelding]
Marcel van vliet was toch wat zenuwachtig en stak er nog maarweer eens een op
[afbeelding]
[afbeelding]
Ook de baas van de club was wat zenuwachtig ...hij reed zomaar met zijn racetruck tegen truck van de dieplader..
[afbeelding]
Foto'squote:Op dinsdag 27 december 2005 21:20 schreef Clark2420 het volgende:
Vertrek van Team Bekx ben ik ook geweest. Psychosucker heeft al wat mooie foto's geplaatst. Ik heb enkele sfeerbeelden o.a. van de bemaning van de service truck. Chauffeur Theo van de Rijt is goede vriend van me.
Dus als jullie nog wat avondopnamen willen zien, laat even weten, moet ik even kijken hoe ik de foto's kan plaatsen via imageshack of heeft iemand nog een andere oplossing.
Reis naar Lissabon: Het konvooi is op 26 december om 17.30 uit Mariaheide vertrokken, de chauffeurs hebben elke 5 uur gewisseld en vanavond om 20.00 uur zaten ze in Spanje nog 7 uur rijden van Lissabon af, rijden door om daar in hotel wat slaap te pakken . Vrijdag 30 december laaste veiligheids- technische keuring waarna zaterdag 31 december de eerste proef plaats vindt.
quote:Op zondag 25 december 2005 21:50 schreef jochem8 het volgende:
[..]
Kun je me vertellen waar in Malaga het bivak is, zodat ik daar heen kan om foto's te maken. Weet je toevallig op welk deel van de haven ze vertrekken, en hoelaat?
Ik had 'm opgenomen.quote:Op woensdag 28 december 2005 12:52 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Opgenomen of ergens van internet geplukt? Ik heb 'm niet gezien namelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |