piloot?quote:Op woensdag 21 december 2005 12:58 schreef Rekkie het volgende:
[..]
En ik weet hoe een verhouding van ruim 3 op 1 voelt.... no kidding
quote:Op woensdag 21 december 2005 12:59 schreef funkmaster het volgende:
civic sjonnies hadden vroeger volgens mij ook zo'n klipje tussen de spaken zodat hun fiets een takkeherrie maakte![]()
Nonsensquote:Op woensdag 21 december 2005 12:59 schreef funkmaster het volgende:
civic sjonnies hadden vroeger volgens mij ook zo'n klipje tussen de spaken zodat hun fiets een takkeherrie maakte![]()
Nee ik heb een keer een rondje mogen maken in zo'n F1 two seater.... ik schat eigenlijk in dat die verhouding iets lager ligt eerder 2 op 1, maar dan nog, was het zeer indrukwekkendquote:
Kijk dat is gaaf. Dat wil ik ook nog wel eens doenquote:Op woensdag 21 december 2005 13:01 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Nee ik heb een keer een rondje mogen maken in zo'n F1 two seater.... ik schat eigenlijk in dat die verhouding iets lager ligt eerder 2 op 1, maar dan nog, was het zeer indrukwekkend
Iets met G-krachtenquote:Op woensdag 21 december 2005 13:02 schreef Vipers het volgende:
[..]
Kijk dat is gaaf. Dat wil ik ook nog wel eens doen![]()
geloof ikquote:Op woensdag 21 december 2005 13:01 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Nee ik heb een keer een rondje mogen maken in zo'n F1 two seater.... ik schat eigenlijk in dat die verhouding iets lager ligt eerder 2 op 1, maar dan nog, was het zeer indrukwekkend
je hebt wel gelijk ijs, maar ik heb in het algemeen gewoon een hekel aan die bakkies omdat als ik op de snelweg rij, rij ik beheerst en netjes let altijd op, en dan hoor ik alweer zo'n VROEEEM met hoop lawaai en als die dan ook nog es achter me gaan hangen of hele tijd rooekeloos gaan rijden en dan sta je voor het stoplicht en dan mag je meegenieten met die herrie en als je dan wegrijdt maken hun er een wedstrijdje van, dat soort dingen stoort mij, mijn eerste auto was dan een nissan primera hatchback en vondt lekker rustig rijden veel beter dan beetje racen, mja omdat ik vaak te maken heb met die "sjonnie" bakkies is mijn beeld erover algemeen niet zo positiefquote:En dat bedoel ik met "over 1 kam scheren" . Zielig mannetje
Damn..... heb afgelopen zomer de GSXR1000K5 van een maat mogen lenen (166kg 205pk, 216pk met SRAD), en ik moet zeggen dat ik me helemaal kapot schrok van het vermogen. AWESOMEquote:Op woensdag 21 december 2005 13:01 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Nee ik heb een keer een rondje mogen maken in zo'n F1 two seater.... ik schat eigenlijk in dat die verhouding iets lager ligt eerder 2 op 1, maar dan nog, was het zeer indrukwekkend
Eensch.quote:Op woensdag 21 december 2005 13:14 schreef Vipers het volgende:
Ik vind het echt een bullshit opmerking. Het is gewoon zo dat die auto onnodig lawaai maakt. Andere mensen hebben daar toch last van. In een trein hangen overal van die bordjes dat je muziek niet te hard aan mag staan anders hebben andere mensen daar last van. Nou mij mp3 speler maakt minder herrie dan deze auto's, maar door een of andere reden is het maatschappelijk toegestaan dat deze auto's moedwillig zoveel herrie maken. Vreemde wereld toch af en toe
Dat vind jij...... ik heb een schijthekel aan die rotdingenquote:Op woensdag 21 december 2005 13:17 schreef junkiesietze het volgende:
en toch zijn scooters beter
je hebt er zeker nooit een gehadquote:Op woensdag 21 december 2005 13:18 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Dat vind jij...... ik heb een schijthekel aan die rotdingen
nee gelukkig niet. Ik zou me doodschamenquote:Op woensdag 21 december 2005 13:24 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
je hebt er zeker nooit een gehad
Nee en wat wil je daarmee zeggen?quote:Op woensdag 21 december 2005 13:24 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
je hebt er zeker nooit een gehad
Een civic... da's toch dat ding met die roestende dorpels? Typisch zo'n voertuig voor jongens met petjes (of meisjes die hun tieten op internet zetten)quote:Op woensdag 21 december 2005 12:03 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Wel hoor.
Je wilt niet weten hoeveel geld erin zit, daar hadden we allang een nieuwe civic van kunnen kopen. (om maar iets te noemen)
ga toch weg man met je kut scootertje, kzal je ff tikkie geven als ik je zie rijden kijk hoe beter ze zijnquote:Op woensdag 21 december 2005 13:17 schreef junkiesietze het volgende:
en toch zijn scooters beter
scooterrijders zijn de toekomstige CRX sjonniesquote:Op woensdag 21 december 2005 13:24 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
je hebt er zeker nooit een gehad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |