abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33244541
quote:
In Spanje zijn zes ondergrondse haatmoskeeën ontdekt. In deze moskeeën kwamen ook de daders van de bloedige treinaanslagen van 2004 in Madrid. De moslims die tot deze groep behoren zijn lid van de islamsekte 'Takfir Wal Hijra'. Deze behoort tot de meest radicale groeperingen binnen het salafisme, een Noord-Afrikaanse stroming waarvan de aanhangers alles wat westers is haten.

De leden van 'Takfir Wal Hijra' moeten in de westerse democratische samenlevingen infiltreren. Om dit te kunnen doen, moeten ze zich zo onopvallend mogelijk gedragen. Ze mogen dan ook roken, drinken, flirten met westerse vrouwen en eten tijdens de ramadan. Ze dienen zich voorkomend, ontwikkeld en beschaafd voor te doen.

Volgens de Spaanse justitie komen de meeste aanslagen in Europa voort uit het gedachtegoed van 'Takfir Wal Hijra'. De harde kern bestaat uit Syriërs die voornamelijk Marokkanen ronselen die de terroristische acties moeten uitvoeren. De Spaanse politie arresteerde afgelopen dagen ook 15 moslims die mensen ronselden voor terreurdaden in Irak.

Fok.nl
Het heeft niets met de moskeeën in het algemeen te maken (haatmoskeeën staat beter ) maar met deze groep oftwel sekte in het bijzonder. Voor zover ik weet hebben gewone moslims zelfs te vrezen voor deze radicalen. Ze staan bijvoorbeeld lijnrecht tegenover de "radicale" imam van Den Haag, imam Fawaz. Maar dan bedoel ik dat ze hem te mild vinden en dat ie zelf in overtreding is, puur omdat hij in het westen woont en de regels in het Westen ook naleeft, volgens die groep 'Takfir Wal Hijra'.

Ik vraag me af of de AIVD deze groep volgt of dat ze alle moslims op een hoop gooien.
pi_33244604
Worden alle nieuwsitems nu ineens ook opt forum geplaatst ofzo?
  Moderator dinsdag 20 december 2005 @ 14:30:20 #3
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_33244684
als het over moslims gaat wel ja ... meerdere malen zelfs
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')