Sterker nog: ieder land heeft er in z'n selectie meestal wel twee!quote:Op vrijdag 19 mei 2006 20:55 schreef tong80 het volgende:
[..]
Elk land heeft een linksachter. Noem ze van elk land.
dat heeft Kuijt gedaan, dat Vennegoor mee zou gaan stond al een tijdje vastquote:Op vrijdag 19 mei 2006 21:06 schreef MarkNMGN het volgende:
Genie is dan weer wat overdreven, wel mooi overigens dat ie jan klaas uit oranje heeft gehouden![]()
Exactemundo: dat onderscheid moet eens duidelijker gemaakt wordenquote:Op zaterdag 20 mei 2006 11:42 schreef methodmich het volgende:
Dat is geen breekijzer, maar een supersub dan.
quote:Op zaterdag 20 mei 2006 12:03 schreef Masegate het volgende:
Overschatte speler ja...
Hoop dat 'ie tegen Kameroen speelt en dan allebei zijn benen breekt, zodat er iemand anders mee naar Duitsland mag.
Het 'nutteloze' waar ik naar verwijs had niks te maken met het tegen Jan zijn, maar meer met de manier waarop jij het postte. Argumentatie doet een heleboelquote:Op zaterdag 20 mei 2006 14:47 schreef Masegate het volgende:
Whahahaha, sterk Henkmanz!
Nee maar sorry hoor, die gozer is zo sloom... Volgens mij kunnen we nog beter Pierre meenemen, want die heeft tenminste nog sociale waarde in het Nederlands elftal.
Edit: En waarom is trouwes tegen zijn nutteloos en voor zijn niet? Zo heeft een democratie ook weinig zin.![]()
Ja I know, I know... Het was meer een emotionele dan een doordachte post. Het spijt me verschrikkelijk.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 15:34 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Het 'nutteloze' waar ik naar verwijs had niks te maken met het tegen Jan zijn, maar meer met de manier waarop jij het postte. Argumentatie doet een heleboel
Kan ie mooi zijn ellebogen daar in Schotland laten rondslingeren.quote:Vennegoor mag praten met Celtic
Van onze Telesportredactie
EINDHOVEN, zondag
PSV houdt volop rekening met een vertrek van Jan Vennegoor of Hesselink meteen na het weekeinde. De spits heeft inmiddels toestemming gekregen om te praten met Celtic, wat aangeeft dat PSV en de Schotse topclub er in grote lijnen uit zijn.
Of het tot een transfer komt, hangt nu af van de gesprekken tussen Vennegoor en Celtic. Bronnen binnen PSV omschrijven de pogingen van Celtic om Vennegoor aan zich te binden als ’heel serieus’ en als veel concreter dan enige tijd geleden FC Porto was. Op de achtergrond speelt ook de interesse van Bolton Wanderers nog een rol, maar Celtic heeft momenteel de beste papieren.
Ondanks alle transferperikelen zal Vennegoor of Hesselink, evenals André Ooijer, vanmiddag tegen NEC nog gewoon van de partij zijn.
bij de ajaciedjes staat het altijd wel leukquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:04 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Kan ie mooi zijn ellebogen daar in Schotland laten rondslingeren.
Iddquote:
Gelukkig maar. De fans konden aanvankelijk niet lachen om het aantrekken van Jan, letters achterop het shirt zetten doet daar een euro de letterquote:
Als ie voor het geld was gegaan, was ie wel naar Rusland vertrokken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 19:01 schreef Zwansen het volgende:
Jan is echt zo'n speler die je alles gunt, ook al gaat ie weg voor het geld.
Geld was zeker een reden, anders ga je niet naar Celtic.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 19:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Als ie voor het geld was gegaan, was ie wel naar Rusland vertrokken.
Hij zal er niet slechter gaan verdienen; maar hij is niet voor het grote geld gegaan. Elke voetballer is een broodvoetballer, maar om hem voor een geldwolf uit te maken, beetje raarquote:Op zaterdag 26 augustus 2006 19:07 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Geld was zeker een reden, anders ga je niet naar Celtic.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |