quote:Op zaterdag 17 december 2005 22:57 schreef Lyrebird het volgende:
Ik heb me behoorlijk verdiept in vraagstukken als kernenergie en gentechnologie. "Rechtse" politici zijn voor, "linkse" politici zijn tegen.
Blijkbaar zijn linkse politici dus dom
Beetje vaag stukje eerlijk gezegd, want je geeft aan dat je linkse politici dom vindt, maar niet echt duidelijk wordt waarom je dit vind. Ik kan alleen maar de twee bovenstaande redenen vinden in je stuk.quote:Links trekt een andere conclusie dan ik.
Blijkbaar zijn linkse politici dus dom
Dat komt omdat je het middenste stuk niet kwoot. Daar staat het uitgelegd. Complexe problemen vragen om veel studie.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:04 schreef IntroV het volgende:
[..]
[..]
Beetje vaag stukje eerlijk gezegd, want je geeft aan dat je linkse politici dom vindt, maar niet echt duidelijk wordt waarom je dit vind. Ik kan alleen maar de twee bovenstaande redenen vinden in je stuk.
Je conclusie vindt ik weinig slim. Het komt over van: Ze hebben een andere menig dus ze zijn blijkbaar dom.quote:Op zaterdag 17 december 2005 22:57 schreef Lyrebird het volgende:
Ik heb me behoorlijk verdiept in vraagstukken als kernenergie en gentechnologie. "Rechtse" politici zijn voor, "linkse" politici zijn tegen.
Waarom is dat zo?
Toen ik jong was, was ik tegen kernenergie en tegen gentechnologie. Met de jaren heb ik me in dit soort zaken verdiept en ik kan nu de voors en tegens tegen elkaar afwegen. We hebben het over complexe problemen, die je niet in een half uurtje geanalyseerd hebt, en waar je niet zo maar een elegante conclusie aan vast kunt binden.
Na jaren van studie ben ik voor kernenergie en voor gentechnologie. Een beetje politicus moet door dezelfde mangel en komt dan ook tot een conclusie. Links trekt een andere conclusie dan ik.
Blijkbaar zijn linkse politici dus dom, of houden ze zich dom, omdat ze hun achterban niet af willen vallen.
Zijn linkse politici dom? Of zijn ze sluw?
Daar zit wat in. Conclusie's worden bijvoorbeeld niet alleen op bais van rationele gedachten genomen. Mischien gaat het wat ver om mensen daarom dom te noemen. Misschien is de kwalificatie "dom en of emotioneel" beter.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:02 schreef Lord_Vetinari het volgende:
En als ze nou dezelfde bronnen nemen en een andere conclusie bereiken? Waarom zou dat niet betekenen dat JIJ dom bent?
Ik moet de eerste kernfysicus nog tegenkomen die tegen kernenergie is. Of de eerste biotechnoloog die tegen gentechnologie is. Nu kun je terecht stellen dat deze mensen gebrainwashed zijn, net als studenten journalistiek (maar dat is een ander verhaal), maar deze mensen hebben zich in ieder geval jarenlang verdiept in deze materie. Dat jij als leek tegen genetisch gemodificeerd voedsel bent, is prima. Heb ik niets op tegen. Maar dat een politicus die zich ook in deze materie verdiept heeft tegen genetische modificatie is, vind ik vreemder.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:15 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Je conclusie vindt ik weinig slim. Het komt over van: Ze hebben een andere menig dus ze zijn blijkbaar dom.
Na alles te hebben doorgenomen kan je politiiek gezien toch een andere mening hebben? Ik vind daar weinig dom aan.
Genetisch gemodificeerd voedsel ben ik niet voor. Ben wel voor technische vooruitgang. ben ik nu dom?
quote:Op zaterdag 17 december 2005 22:57 schreef Lyrebird het volgende:
mensen die niet dezelfde conclusies trekken als ik zijn blijkbaar dom of sluw
Wie zegt dat ik een leek ben op dat gebied? Je ebnt wel heel snel met conclusies steeds..quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:27 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik moet de eerste kernfysicus nog tegenkomen die tegen kernenergie is. Of de eerste biotechnoloog die tegen gentechnologie is. Nu kun je terecht stellen dat deze mensen gebrainwashed zijn, net als studenten journalistiek (maar dat is een ander verhaal), maar deze mensen hebben zich in ieder geval jarenlang verdiept in deze materie. Dat jij als leek tegen genetisch gemodificeerd voedsel bent, is prima. Heb ik niets op tegen. Maar dat een politicus die zich ook in deze materie verdiept heeft ook tegen genetische modificatie is, vind ik vreemder.
Ik. Als je er iets van af zou weten, dan zou je die conclusie niet trekken.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:29 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik een leek ben op dat gebied? Je ebnt wel heel snel met conclusies steeds..
We hebben het hier niet over smaak. We hebben het over kennis.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:26 schreef BarBaar het volgende:
Ik vind paars een mooie kleur.. jij niet..
jij hebt geen smaak...
kansloos topic dit... dat vindt jij vast niet.. dus ben jij dom
ik had nog even wat aan mijn post toegevoegd en dat laatse blijf ik bij..quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:29 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik. Als je er iets van af zou weten, dan zou je die conclusie niet trekken.
Neen, we hebben het over mening.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:30 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
We hebben het hier niet over smaak. We hebben het over kennis.
wat moet er volgens jou gebeuren met het kernafval dan?quote:Op zaterdag 17 december 2005 22:57 schreef Lyrebird het volgende:
Na jaren van studie ben ik voor kernenergie en voor gentechnologie.
Mja, misschien ben ik af en toe wat hard. Dat is zeker niet persoonlijk bedoeld. Iedereen mag zijn eigen mening hebben. Dat is prima.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:31 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
ik had nog even wat aan mijn post toegevoegd en dat laatse blijf ik bij..
waarom open je een topic, maakt iedereen die niet jouw mening uit voor dom en bent niet uit op discussie..
Gentechnologie is er nu. Hou je toch niet tegen. Alleen vindt ik niet dat de techniek goed wordt gebuikt. Daarom ben ik er tegen.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:39 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Mja, misschien ben ik af en toe wat hard. Dat is zeker niet persoonlijk bedoeld. Iedereen mag zijn eigen mening hebben. Dat is prima.
In de techniek is er vaak maar een antwoord mogelijk. Er kunnen meerdere meningen zijn, maar 1+1=2. Daar kun je niet over van mening verschillen.
Dit topic gaat over hoe diep politici zich ergens in verdiepen. Kernenergie en gentechnologie dienen slechts als voorbeeld. Ik wil in een ander topic best wel over de voors en tegens van kernenergie discussieren.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:38 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
[..]
wat moet er volgens jou gebeuren met het kernafval dan?
Als politici ergens een menign over hebben en zich hebben verdiept in de materie en die emnig onderbouwen met argumenten kan je het er mee eens zijn of niet?quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:42 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dit topic gaat over hoe diep politici zich ergens in verdiepen. Kernenergie en gentechnologie dienen slechts als voorbeeld. Ik wil in een ander topic best wel over de voors en tegens van kernenergie discussieren.
Gezien deze reactie, is dit topic vrij nutteloos. Je wilt alleen horen ja of nee?quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:42 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dit topic gaat over hoe diep politici zich ergens in verdiepen. Kernenergie en gentechnologie dienen slechts als voorbeeld. Ik wil in een ander topic best wel over de voors en tegens van kernenergie discussieren.
Welke conclusie?quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:43 schreef NanKing het volgende:
Vertel eens, welke voors en tegens heb je tegen elkaar afgewogen om tot deze conslusie te komen?
wat denk je...quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |