ik wilde je nog wakker maken maarja..... Hoeveel first tracks? Geen idee, heel veel. Maar in St. Anton waren er veel goede boarders en skiers, dus daar moest je wel steeds gekker en verder. Die gasten daar leven echt voor de poeder, veel engelse boarders ook.quote:Op zondag 25 december 2005 22:20 schreef Thermo het volgende:
WTF... hoeveel first tracks heb je wel niet gezet?
Why heb je me niet wakker gemaakt in me groene bussie?
Rake shit, oude.quote:Op zondag 25 december 2005 22:14 schreef Kentaro het volgende:
Ok, ik heb niet zoveel zin om te typen, na een 90 gangen kerstmenu. Maar ik heb wel een zooitje foto's.. er was superveel sneeuw. in St. Anton was 1 meter gevallen in twee dagen voordat we aankwamen en was nog goed bereikbaar. Verderop in Zurs en Lech was 3 meter gevallen en die pas was nog dire dagen dicht. We zijn de dag dat de weg weer open ging naar Lech gegaan. De laaste dag vd vakantie ging Rendl ook nog open. kortom overal was het vet poeder crossen. Maar wel de hele week stonden de zaailichten aan, want het was lawinelevel 4. Dat was dus wel oppassen en het was een aantal keer ook wel wat tricky.. Wat kan ik verder nog aan toevoegen, St. anton is een waanzinnig gebied met hele goede off-piste mogelijkheden en tja mijn boardje van 164 kwam goed van pas...
Oostenrijk binnen rijden, de weg zag er vanaf Stutgart ongeveer zo uit
[afbeelding]
St. Anton nach rechts
[afbeelding]
De parkeerplaats bij het appartement, Thermo was eral
[afbeelding]
Beetje door het bos crossen
[afbeelding]
Nog wat meer, op de eerste dag met weinig zicht
[afbeelding]
De weg naar Lech was weer open
[afbeelding]
Geen hond te bekennen in Lech en nog geen spoor gezet
[afbeelding]
Tja dat was de laatste foto, om een of andere reden wilde niemand meer stoppen om foto's te maken
[afbeelding]
Hoe zijn de rijeigenschappen?quote:
Zulke shit vergeet je niet meerquote:Op zondag 25 december 2005 22:35 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Maar we hadden van twee Oostenrijkse boarders gehoord dat de liften op vrijdag al open zouden gaan om testen oid. Dus we zijn met hun meegegaan en hebben van half negen tot half vijf dat hele gebied verspoord![]()
Good Wood ouwe, what do you want more.quote:
Die plank interesseerde me niet, ouwe.quote:Op zondag 25 december 2005 23:16 schreef Thermo het volgende:
[..]
Good Wood ouwe, what do you want more.
Maargoed ik vind de reclame gewoon vet.
Ik vind de Travis veel interessanter zelf
3 weekjes is voor beginnersquote:Op zondag 25 december 2005 23:11 schreef corc het volgende:
Groeten uit Oostenrijk ook. Goede pistes in See en Kappl, maar geen nieuwe sneeuw. Wel heel mooi weer en mooie pistes, en poeder naast de pistes (met sporen, dat wel). Misschien valt er deze week nog wat.
Het is mijn derde jaar (en week) op een board, en het gaat erg goed! Werk aan goofy rijden en dan pirouettes kunnen draaien (met een beetje snelheid, niet op een oefenweitje ofzo), en een beetje springen. Denk dat ik erg vooruit ga deze week.
Mijn uitrusting is een huurboardje, geen idee wat eigenlijk. Een blauwe! Ik verbaas me over het gemak waarmee jullie hier over dure spullen praten. Een bril van 160 E, die je maximaal drie weken per jaar opzet? WTF!
Kerst heeft wel weer lang genoeg geduurd inderdaad. Ik kan 19 januari al vertrekken, maar eventueel ook een week (of twee weken) later. Ik wil me niet te vroeg binden aan een datum omdat ik zonder plannen lekker flexibel aan mijn scriptie kan werken. Ik wil dat ding toch echt in de eerste maanden van 2006 inleveren. Gerlos vind ik een leuk idee en een goede drijfveer om dan toch eindelijk een eigen pieper te kopen, want de kans dat er dan zonder ("echte") gids buiten de pistes gereden gaat worden is natuurlijk aanzienlijk. Nu krijg ik die dingen altijd van de skischolen aldaar in bruikleen. Aan de andere kant is Gerlos natuurlijk wat duur. Zeker vergeleken met Frankrijk, maar dan heb je ook niks. Toch heb ik ook Frankrijk met vrienden/vriendinnen nog niet uitgesloten. Ik ga pas plannen als ik dat vanwege externe factoren echt niet langer kan uitstellen.quote:Op maandag 26 december 2005 17:08 schreef Kentaro het volgende:
Wat gaat er gebeuren met de Gerlos meet? Ik ben wel weer toe aan een beetje boarden na twee dagen kerst in Nederland. Wie zijn er van plan te gaan in de laatste week van januari?
samengevat; XL is erbijquote:Op maandag 26 december 2005 17:31 schreef XL het volgende:
[..]
Kerst heeft wel weer lang genoeg geduurd inderdaad. Ik kan 19 januari al vertrekken, maar eventueel ook een week (of twee weken) later. Ik wil me niet te vroeg binden aan een datum omdat ik zonder plannen lekker flexibel aan mijn scriptie kan werken. Ik wil dat ding toch echt in de eerste maanden van 2006 inleveren. Gerlos vind ik een leuk idee en een goede drijfveer om dan toch eindelijk een eigen pieper te kopen, want de kans dat er dan zonder ("echte") gids buiten de pistes gereden gaat worden is natuurlijk aanzienlijk. Nu krijg ik die dingen altijd van de skischolen aldaar in bruikleen. Aan de andere kant is Gerlos natuurlijk wat duur. Zeker vergeleken met Frankrijk, maar dan heb je ook niks. Toch heb ik ook Frankrijk met vrienden/vriendinnen nog niet uitgesloten. Ik ga pas plannen als ik dat vanwege externe factoren echt niet langer kan uitstellen.
Zijn er trouwens goede rolski-loipes in Gerlos en houden ze die een beetje sneeuwvrij. Ik heb geen trek in een baggergebied dat de hele tijd ondersneeuwt.quote:
Ik, 27 januari kan ik gewoon vertrekken. En ik ben het hier kotsbeuquote:Op maandag 26 december 2005 17:08 schreef Kentaro het volgende:
Wat gaat er gebeuren met de Gerlos meet? Ik ben wel weer toe aan een beetje boarden na twee dagen kerst in Nederland. Wie zijn er van plan te gaan in de laatste week van januari?
rehall is een prima merk hoorquote:Op maandag 26 december 2005 23:55 schreef Wuder het volgende:
Ik ga dit jaar voor het eerst op wintersport en snowboarden..
Heb beginners/instap spul gekocht.. heb maar gehouden bij de wat budget merk: Rehall
En ook geen dure goggles van 150 euro zoals in dit topic, maar gewoon goedkope Sinners van 30 euro, voor een beginner
Hopelijk ga ik veel plezier beleven, heel thuis komen en volgend jaar weer
Wanneer ga je en waar naartoe?quote:Op maandag 26 december 2005 23:55 schreef Wuder het volgende:
Ik ga dit jaar voor het eerst op wintersport en snowboarden..
Heb beginners/instap spul gekocht.. heb maar gehouden bij de wat budget merk: Rehall
En ook geen dure goggles van 150 euro zoals in dit topic, maar gewoon goedkope Sinners van 30 euro, voor een beginner
Hopelijk ga ik veel plezier beleven, heel thuis komen en volgend jaar weer
*kijkt naar kast....*quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:41 schreef XL het volgende:
[..]
Dat de snowboardverzameling van de verstokte topicbezoekers wat de spuigaten uitloopt is puur een gevolg van teveel liefhebberij en al het geld wat binnenkomt investeren in de uitrusting.
Gerlos is voor Rolskiers wat Mekka is voor Moslims en Lourdes voor Katholieken. Je moet als Rolskier eenmaal de pelgrimstocht naar Gerlos gemaakt hebben.quote:Op maandag 26 december 2005 18:04 schreef XL het volgende:
[..]
Zijn er trouwens goede rolski-loipes in Gerlos en houden ze die een beetje sneeuwvrij. Ik heb geen trek in een baggergebied dat de hele tijd ondersneeuwt.
Nooit geweten!quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:43 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Gerlos is voor Rolskiers wat Mekka is voor Moslims en Lourdes voor Katholieken. Je moet als Rolskier eenmaal de pelgrimstocht naar Gerlos gemaakt hebben.
Den Haag, snowdomequote:Op dinsdag 27 december 2005 22:00 schreef Steven184 het volgende:
Duijvestijn, waar zit die ook alweer?
Het gaat inderdaad om de eerste centimeter van je nose/tail, een gaatje daarin heeft geen invloed op de rijeigenschappen van de plank. Zo'n gaatje is ongeveer een centimeter breed en nadeel zul je alleen ondervinden bij het verwijderen van de bumper, dan zit er een gat in je plank en gaan mensen vragen waarom het is. In het slechtste geval hapt het in de poeder, maar ik kan het me amper voorstellen. Het is overigens wel het hout waar je in boort. Er loopt daar ook gewoon hout door de plank. Dat verliest zijn eigenschappen niet door een klein gaatje. Je kunt vaak bij snowworld wel boards vinden waar de bumpers af zijn (afgelopen week nog eentje gehuurd zelfs!quote:Op dinsdag 27 december 2005 23:46 schreef No-Li-Ta het volgende:
Okee buiten de discussie dat stootstrips/bumpers ontzettend lelijk zijn:
ik heb op het US forum gelezen dat de woodcore niet zover doorloopt in de nose/tail en dus zal een gaatje boren geen verdere schadelijke gevolgen hebben??
Ik ga 29 december 10 dagen naar Risoul.. ben benieuwdquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:41 schreef XL het volgende:
[..]
Wanneer ga je en waar naartoe?
Beginnersspul is prima voor beginners, we pleiten er maar al te vaak voor om vooral geen spul te kopen dat beter is dan jezelf. Dat de snowboardverzameling van de verstokte topicbezoekers wat de spuigaten uitloopt is puur een gevolg van teveel liefhebberij en al het geld wat binnenkomt investeren in de uitrusting.
koop een burton dominant slick...?quote:Op woensdag 28 december 2005 00:39 schreef 360sjors het volgende:
Ik wil wel bumpers aan de (zij)kanten van mijn board, spaart me heel wat handschoenen uit![]()
Forum street dwellerquote:
quote:Op woensdag 28 december 2005 00:39 schreef 360sjors het volgende:
Ik wil wel bumpers aan de (zij)kanten van mijn board, spaart me heel wat handschoenen uit![]()
Voor lessen heb je gewoon pech of mazzel met je docenten.quote:Op woensdag 28 december 2005 11:04 schreef NickNEC het volgende:
wat is eigenlijk de beste indoor baan, om een cursus snowboarden te nemen (voor beginners)
snowworld (landgraaf of zoetermeer), snowplanet, snowdome, .. en ..?
Ik woon redelijk centraal, dus ben echt benieuwd welke baan jullie adviseren en waarom? misschien ervaringen?
Ik ben 's avonds nog geweest op 1e kerstdag in Zoetermeer. Was er al een tijdje niet meer geweest. De laatste keren elke keer in Landgraaf. Volgende keer maar weer een lange rit naar Landgraaf.quote:Op woensdag 28 december 2005 11:04 schreef NickNEC het volgende:
wat is eigenlijk de beste indoor baan, om een cursus snowboarden te nemen (voor beginners)
snowworld (landgraaf of zoetermeer), snowplanet, snowdome, .. en ..?
Ik woon redelijk centraal, dus ben echt benieuwd welke baan jullie adviseren en waarom? misschien ervaringen?
Rossignol maakt erg goede planken, maar dit is wel een beginnersplank hoor. Met 7 jaar snowboardervaring ga je hier niet meer op groeien. Deze plank is waarschijnlijk gelijkwaardig aan de planken die je de afgelopen 7 jaar in het verhuur hebt gekregen. De plank is absoluut prima, maar toch beter geschikt voor de mensen die beginnen met snowboarden.quote:Op woensdag 28 december 2005 11:30 schreef hoppla het volgende:
Beste snowboard vrinden![]()
Na 7 jaar op huurboardjes rijden eindelijk mijn eigen board gekocht namelijk een rossignol scope voor 300 e-tjes incl bindingen:
[afbeelding]
Ik weet niet het type van de bindingen, er staat alleen 'rossignol unit series op'
Ik had graag uw ongezouten mening over dit board![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |