ik zou een trein gaan koppen, dit kan natuurlijk nietquote:Op zaterdag 17 december 2005 19:37 schreef AudreyHepburn het volgende:
Lieve mensen, ik schaam me dood. Ik zat me al weken te ergeren aan mijn browser. Ik gebruikte altijd Firefox op mijn pc en ook op mijn iBook, maar ik vond m nogal sloom op mijn iBook, dus ik zocht wat anders. Eerst Safari proberen, maar dat vond ik niks, omdat je daar geen tabs hebt. (Dacht ik.) Dus ik Opera downloaden, ook al heb ik eigenlijk een hekel aan Opera. Voordeel van de twijfel, en maar gewoon proberen, dacht ik. Net een beetje een uurtje zitten browsen met Opera, maar ik ben er niet wild van.
Ontdek ik me net toch gewoon even perongeluk dat je de tabs in Safari aan moet zetten.... Ik voel me nu echt een schurftn00b. Ik internet dus voortaan wél met Safari vanaf nu.
Dat ben ik mezelf ook aan het aanleren sinds ik mijn iBook heb. Om de een of andere manier snap ik er sowieso veel meer van dan onder Windows. En nu ik dat dus deed voor Safari loste het mijn probleem op.quote:Op zaterdag 17 december 2005 19:43 schreef Tijn het volgende:
Het is ook best raar dat tabs standaard uit staan in Safari. Je bent niet de eerste in m'n omgeving die dat niet wist.
Zelf loop ik eigenlijk altijd eerst alle opties langs voordat ik een programma gebruik
Apples zijn dan ook de utltieme computers voor Alpha's.quote:Op zaterdag 17 december 2005 19:59 schreef Tijn het volgende:
Alpha-meisjes die hun computer begrijpen. Het moet niet gekker worden.
Maar we hebben het hier ook nog eens over een meisje he.quote:Op zaterdag 17 december 2005 20:01 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Apples zijn dan ook de utltieme computers voor Alpha's.
Geen idee waarom, maar je URL tags werken nietquote:Op zaterdag 17 december 2005 20:36 schreef Tijn het volgende:
Muziek maken met Nintendo's is zeker tof. Ik heb ook wel eens gespeeld met [url=http://www.nanoloop.de[/url]Nanoloop[/url] voor m'n Gameboy. De klank is echt tof, maar ik vind de interface alleen niet erg handig. Je bent echt uren bezig voor je iets hebt. Deste meer respect voor de mensen die dat ervoor over hebben.
Oh ik zat te kutten. Kheb het nu gefixed.quote:Op zaterdag 17 december 2005 20:56 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Geen idee waarom, maar je URL tags werken niet
Op zich wel tof! Ik weet alleen niet of ik kan, want ik ben ik ook met opnames bezig in de studio op school. Maar ik bel maandag nog wel even dan.quote:Op zaterdag 17 december 2005 20:44 schreef AudreyHepburn het volgende:
Heb je zin om mee te gaan, maandag ? Het is op Biton, na een ALV, dus om een uur of half 10 a half 11 begint het.
Het is [url=http://www.nanoloop.de]Nanoloop[/url ].quote:Op zaterdag 17 december 2005 20:56 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Geen idee waarom, maar je URL tags werken niet
Ook op de Apple site?quote:Op zaterdag 17 december 2005 17:54 schreef C2C het volgende:
[..]
hij post de hele tijd de zelfde foto![]()
![]()
![]()
Hij ziet dat soort abstracte concepten niet, alpha/gamma zijnde.quote:Op zaterdag 17 december 2005 21:08 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]
Het is [url=http://www.nanoloop.de]Nanoloop[/url ].
Je mag wel een keer met me mee hoorquote:Op zaterdag 17 december 2005 23:04 schreef Furious het volgende:
Weet je wat mij ontzettend gaaf lijkt? In een studio werken voor audio-bewerking met Apples.![]()
quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je mag wel een keer met me mee hoor
Hoe cool is dat.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:07 schreef Tijn het volgende:
Het is alleen (nog) niet m'n werkMaar op m'n opleiding (muziektechnologie) staan alleen maar Macs. Ook in de studio's.
Je hebt een van de weinige opleidingen waar je graag weer naar toe gaat.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:13 schreef Tijn het volgende:
Ja, dat doe ik dusEind januari moet ik geluid af hebben voor een korte film die bij ons op school is gemaakt. Maar ik ben liever met muziek bezig. Gelukkig doe ik dat ook. Maandag bijvoorbeeld weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |