Alvast gefeliciteerdquote:Op vrijdag 16 december 2005 13:11 schreef Erwtensoep het volgende:
Leuk dat is op mijn verjaardag.
Hoop op een mooi cadeau
quote:Blind denkt dat Ajax Inter kan verslaan
16/12/2005 13:17
Ajax stuit op Internazionale in de achtste finale van de Champions League. 'Ik denk dat het een mooie affiche is', reageerde coach Danny Blind via Studio Sport.
'Je weet dat er een een aantal grote namen zit. Het is geen gemakkelijke klus, maar een heel lastige tegenstander. Met veel gerenommeerde namen zoals Luis Figo, Juan Veron en Adriano. Dat maakt het interessant voor onze spelers om tegen te spelen.'
Blind is voorzichtig met de kansen voor zijn ploeg. 'Het blijft een knock-outsysteem en dat maakt het interessant. Dat zorgt ervoor dat niet altijd de ploeg met de meeste kwaliteit verder gaat. Inter is een grote naam en verkeert momenteel in goeden doen. Maar een Ajax in goeden doen is ook in staat om Inter in goeden doen te verslaan. En daar gaan we voor.'
In 1972 trof Ajax Internazionale voor het eerst in een Europees toernooi. Destijds waren de Amsterdammers dankzij twee goals van Johan Cruijff te sterk in de finale van de Europa Cup I, die gespeeld werd in de Kuip.
Sindsdien stonden de viervoudig Nederlandse Europa Cup I-winnaar en de tweevoudig Italiaanse winnaar alleen nog in de groepsfase van het seizoen 2002/03 tegenover elkaar. In beide wedstrijden bleken de Milanezen iets uitgekookter: 0-1 en 1-2 en alle Italiaanse goals gemaakt door Hernan Crespo.
In totaal ontmoette Inter dertien keer een Nederlandse club in Europees verband, goed voor vijf dubbele partijen in knock-outrondes. Daarin bleken de nerazzurri succesvol tegen AZ (1982/83, Europa Cup II), FC Groningen (1983/84, UEFA Cup) en Vitesse (2000/01, UEFA Cup), terwijl FC Amsterdam (1974/75, UEFA Cup) en Feyenoord (UEFA Cup) te sterk waren voor Inter.
Nee hoor.quote:Op vrijdag 16 december 2005 13:19 schreef M0NTANA het volgende:
Als je de CL wilt winnen, zal je van iedereen moeten winnen! Maar als ik toch mocht kiezen, doe dan ná Internazionale de winnaar van Villarreal - Glasgow maar! In de finale maakt het mij niet zoveel uit.
Nee die geeft Adriano te veel tijd. Je moet een verdediger erop zetten die weinig achteruit loopt en het schot er altijd uithaalt. Grygera is daar niet het type voor.quote:Op vrijdag 16 december 2005 13:54 schreef HomerJ het volgende:
Adriano en Martins moet je eruit halen. Misschien Grygera op Adriano en een snelle back op Martins(trabelsi?)
Verder de schoten van Figo eruit halen. Ik denk wel dat we 4-4-2 moeten spelen, met 4-3-3 ben je volgens mij kansloos met onze buitenspelers
Galasekquote:Op vrijdag 16 december 2005 14:15 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee die geeft Adriano te veel tijd. Je moet een verdediger erop zetten die weinig achteruit loopt en het schot er altijd uithaalt. Grygera is daar niet het type voor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |