Ben je wel een nieuw spel begonnen nadat je de patch hebt geinstalleerd of ben je verder gegaan met je oude spel?quote:Op zondag 25 december 2005 15:39 schreef Enchanter het volgende:
heb de play-off niet gehaald en ben uiteindelijk 9e geworden.
Wat me nog steeds opvalt is dat ondanks de patch er nog steeds spelers zijn met contracten toto 2090 en dat er ook nog steeds spelers zijn die op hun 19e of 25e stoppen![]()
met m'n oude spel , heb geen zin om opnieuw te beginnen.quote:Op zondag 25 december 2005 15:49 schreef Naggelwauz het volgende:
[..]
Ben je wel een nieuw spel begonnen nadat je de patch hebt geinstalleerd of ben je verder gegaan met je oude spel?
Jawel, maar de data in je oude spel wordt niet overschreven, dus deze contractfouten blijven er dan gewoon inzitten.quote:Op zondag 25 december 2005 16:00 schreef Enchanter het volgende:
[..]
met m'n oude spel , heb geen zin om opnieuw te beginnen.
Werkt die patch niet dan met een oude save-game ?
heb je de nieuwste patch wel geinstalleerd? Om een goede tactiek samen te stellen moet je eerst basiskennis hebben over hoe het spel werkt.quote:Op dinsdag 27 december 2005 00:34 schreef Belthazor het volgende:
hmm met Roma verlies ik vaak, ik heb 1-0 verloren van Ascoli, weet iemand een tactiek zodat ik niet van de slechtere clubs verlies? Ik sta wel op de 2e plaats in Italie alleen verlies de laatste tijd veel van slechte clubs.
CM 00/01 heb ik hier nog wel liggen, CM 01/02 ook trouwensquote:Op dinsdag 27 december 2005 04:22 schreef Martijn_fijn het volgende:
Zijn er nog mensen die de oude CM 01/02 spelen?![]()
Heel mexico leegkopenquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:00 schreef mordradead het volgende:
01/02 speelde ik vroeger ook altijden maar meteen Tsigalko halen en met kleinere clubs Joao Paiva en Mike Duff
Pluk Quainoo weg bij de jeugdspelers van PSV. Wordt een topspits en is relatief goedkoop ( 300K ).quote:Op dinsdag 27 december 2005 16:11 schreef methodmich het volgende:
Heb met RBC de voorbereiding op het tweede seizoen afgesloten. Ik moet weer promoveren, vindt het bestuur. Vind ik zelf ook wel. Ik zoek nog een vijfde spits, een jonge knul die rustig kan rijpen. Verder wil ik Richard Blonk na een proefperiode gratis aantrekken. Voor de beker alvast gewonnen bij EVV, volgende ronde uit naar Hilversum.
Ik zal eens zoeken. Zit meer in Afrika te scouten.quote:Op dinsdag 27 december 2005 16:40 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Pluk Quainoo weg bij de jeugdspelers van PSV. Wordt een topspits en is relatief goedkoop ( 300K ).
Heading - 20quote:Op dinsdag 27 december 2005 21:21 schreef ethiraseth het volgende:
Jeetje, wat een regen zeg. Benieuwd hoe goed die uiteindelijk gaat worden.![]()
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |