quote:Op vrijdag 16 december 2005 10:09 schreef bukgeit het volgende:
Die met die grote pruik lijkt op Jon Auer.
Yep, die fotograaf moeten ze alsnog voor de rechter slepen en die stylist ook. The Posies dus...quote:Op vrijdag 16 december 2005 10:13 schreef bukgeit het volgende:
En dan is dat pak dus Ken Stringfellow. Wat een afschuwelijke foto.
quote:Op vrijdag 16 december 2005 10:32 schreef Neleos het volgende:
New Order?
Dat vind ik inderdaad ook vreemd, maar er zou sprake (kunnen) zijn van nieuwe nummers. Zie ook het NME-artikel.quote:Op vrijdag 16 december 2005 10:39 schreef Neleos het volgende:
[..]
Ik bedoelde: De nummers zijn al gemaakt. Waarom zou je ze nog een keer gaan spelen.
Nou ja, de meeste opnames zijn van 1979-80. Hoe ze klonken toen ze nog Stiff Kittens heetten bijvoorbeeld, dat wordt lastig om van de plaat te halen.quote:Op vrijdag 16 december 2005 10:39 schreef Neleos het volgende:
Ik bedoelde: De nummers zijn al gemaakt. Waarom zou je ze nog een keer gaan spelen.
Evengoed is het ook lastig een stel vijftigers te laten klinken als twintigers. Ik zou altijd de originele opnamen gebruiken.quote:Op vrijdag 16 december 2005 10:42 schreef ranja het volgende:
[..]
Nou ja, de meeste opnames zijn van 1979-80. Hoe ze klonken toen ze nog Stiff Kittens heetten bijvoorbeeld, dat wordt lastig om van de plaat te halen.
Net als de film Backbeat over de Hamburg periode van de Beatles. Daar kun je geen Beatles songs uit 1963 op de soundtrack zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |