abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33048233
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 15:02 schreef NY_Giant het volgende:
Is het shirt dat Nederland gaat dragen al bekend?
Dat wordt in februari officieel bekend gemaakt, dacht ik.
pi_33048302
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 17:35 schreef Dos37 het volgende:
Mooie OP

die banners alleen trinidad is kleiner als Nederland
Er staat toch ook "8 < (kleiner dan) NL" ...of bedoel je dat niet?
  dinsdag 13 december 2005 @ 17:43:25 #28
67174 Dos37
Come on Twente
pi_33048336
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 17:42 schreef brighton het volgende:

[..]

Er staat toch ook "8 < (kleiner dan) NL" ...of bedoel je dat niet?
Dat bedoel ik ook. Alle landen zijn groter en we zijn titel kanidaat nummer 3. Doen we netjes
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_33048563
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 15:21 schreef -Schorpioen- het volgende:
Even de poules bekijken met de huidige FIFA ranking. Hoe lager het gemiddelde, des te beter de landen in principe. Maar IRAN staat bijvoorbeeld 19e en Serv\Mont gewoon 47e. Echt representatief is het dus niet, maar toch leuk als feitje !
<>
Hoezo dus? Wel een mooi overzicht, Brazilie heeft dus wel degelijk tegenstand op papier
pi_33048579
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 17:43 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Dat bedoel ik ook. Alle landen zijn groter en we zijn titel kanidaat nummer 3. Doen we netjes
Ik denk dat je eerder moet kijken naar inwonersaantal. Wat zegt de grootte van het land nou?
Hoe meer inwoners een land heeft, des te groter de kans dat het goede voetballers heeft.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_33049862
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 17:53 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Ik denk dat je eerder moet kijken naar inwonersaantal. Wat zegt de grootte van het land nou?
Hoe meer inwoners een land heeft, des te groter de kans dat het goede voetballers heeft.
De interesse in voetbal speelt ook mee natuurlijk....
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  dinsdag 20 december 2005 @ 12:17:17 #32
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_33241225
quote:
'Dit was dus geen loten, maar ritselen'

20/12/2005 12:00

Zelden zo'n onbenullige avond meegemaakt als vroige week vrijdag in Leipzig. WK-loting. Alleen het woord al was een verraad aan zichzelf. Iets door het toeval laten beslissen, luidt de officiële betekenis van het woord loten.
Er is in Leipzig veel gebeurd, maar dát niet. Zo is het nog steeds een raadsel waarom gastland Duitsland en wereldkampioen Brazilië op voorhand al werden benoemd tot groepshoofd in respectievelijk poule A en F. Omdat deze landen daardoor hun eerste wedstrijden in de grootste stadions van Berlijn, München en Dortmund kunnen afwerken, zo luidde de verklaring van de FIFA. Alsof er komende zomer meer beach-babes van Ipanema dan Oranje-fans naar de Heimat willen. Een veel waarschijnlijker reden is dan ook dat nu geregisseerd is dat de twee commercieel interessante troetelkinderen van de FIFA elkaar niet eerder kunnen ontmoeten dan in de halve finale.

Zoals het ook merkwaardig was dat Servië en Montenegro zichzelf moederziel alleen terugvond in een speciale pot. Geografische risicospreiding, zo luidde het dictaat van de FIFA. Niet meer dan twee Europese landen per poule, en geen Afrikanen of Zuid-Amerikanen bij elkaar. Dat nu is juist de charme van een loting. Alle 32 landen bijeen in één trog, trekken maar en je verheugen op een groep met pakweg Brazilië, Paraguay, Engeland en Kroatië. Wie de beste van de wereld wil worden, moet tenslotte iederéén kunnen verslaan.

Dit was dus geen loten, dit was ritselen. Een twintig minuten durende schijnbeweging die volledig ondergeschikt was gemaakt aan een avondvullende voorstelling. Want de WK-loting is een op zichzelf staand evenement geworden. Live doorgestuurd naar 145 landen. Een potsierlijke show ook van een paar dagen die niet in dienst van het voetbal staan, maar van persoonsverheerlijking. Het draaide in Leipzig niet om de 32 deelnemende landen en hun bondscoaches, maar om de lobby voor de presidentsverkiezingen van de FIFA in 2007. En dus werden vooral de leden van het Uitvoerend Comité en de bondsvoorzitters van de stemgerechtigde landen ingehaald over de rode loper en neergevleid in de luxueuze business class die een vliegmaatschappij speciaal had laten bouwen.

En dus werden vierduizend genodigden in de immense Messe van Leipzig vrijdag geconfronteerd met die ene vraag: hoe lang kan verveling duren? Anderhalf uur dus, want zoveel geduld vergde het infantiele samenzijn. Acht miljoen euro was er voor de loting uitgetrokken, alleen het decor al kostte een miljoen.

Wat kregen we er voor die imposante bedragen voorgeschoteld? Een verwijfde goochelaar uit Nederland, een voetbalbejaarde uit Duitsland die nog had meegeknikkerd op het WK van 1954 en Franz Beckenbauer en Jürgen Klinsmann die tevergeefs de lampen uit het plafond probeerden te schieten. Nog erger: we werden beledigd met een pratende bal en een pratende pop. Ofwel Heidi Klum, fotomodel uit Duitsland, goed voor een volle jurk en een holle mond. Haar met een piepstem de loting horen presenteren was één ding zeker weten: het voetbal wordt niet meer serieus genomen.

Daarom werd het zo'n zeldzame avond waarop je voor even wenste in Iran te wonen. Daar werden alle beelden van Heidi rücksichtslos uit de tv-uitzending gesneden, omdat ze te aanstootgevend gekleed was. Censuur vanuit een verkeerde reden, maar oh zo welkom.

Gelukkig was er aan het eind van de voortslepende voorstelling die ene, geruststellende onthulling. 'Theoretisch kunnen we de loting ook afwerken in een huiskamer', sprak Wolfgang Niersbach, vice-voorzitter van het organisatiecomité.

Volgende keer direct doen, zou ik zeggen.
Schitterende column op vi.nl
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
  dinsdag 20 december 2005 @ 12:21:07 #33
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_33241308
zat 'm net te lezen idd. mooie column
  Redactie Games dinsdag 20 december 2005 @ 12:59:00 #34
23535 crew  Fathom
LeChuck
pi_33242258
Ik heb al sinds het begin van de loting het gevoel dat iedereen gefixeerd is op Argetine & Nederland. Maar wij zijn 1 van de weinige poule's waar iedereen van elkaar kan winnen. Ik ben ergens toch een beetje bang voor die outsiders....
LeChuck: I-- --am your brother!
Guybrush: No! No, that's not true! That's impossible!
LeChuck: Search your feelings, you KNOW it to be true!
Guybrush: Noooooooo!!!!
  dinsdag 20 december 2005 @ 17:13:27 #35
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_33249136
Nog maar 5 maanden en 20 dagen
pi_33253845
Precies dvdfreak. Het schiet op. Schema van 3 uur, 6 uur, 9 uur is redelijk gunstig voor mij qua kijken.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_33274502
En de vraag is, wie heeft er allemaal al kaarten? Net weer bij de FIFA rondgekeken maar er zijn ect weinig kaarten en het systeem zit redelijk dichtgetimmerd met die paspoortnummers etc. geen mogelijkheid om meerdere aanvragen te doen. Waarschijnlijk wordt het toch weer alleen voor de tv zitten.....
Bloed, zweet en tranen!
pi_33378371
Wie kan mij helpen met de volgende vraag:

Ik wou me inloten voor kaartjes en betalen met mijn Visa CC maar hij deed het niet. Kan je alleen maar betalen met een Mastercard? En waarom niet met een Visa kaart?
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
pi_33381593
quote:
Op zaterdag 24 december 2005 19:43 schreef stevengerrard het volgende:
Wie kan mij helpen met de volgende vraag:

Ik wou me inloten voor kaartjes en betalen met mijn Visa CC maar hij deed het niet. Kan je alleen maar betalen met een Mastercard? En waarom niet met een Visa kaart?
Omdat de mastercard de officiele creditcard is van het wk en bla bla

Echt een schande is het dat je alleen met mastercard kan betalen omdat zij toevallig sponsor zijn.

Probeer anders gewoon bankoverschrijving.
AS Roma---Ajax---Real Valladolid---Hammarby IF---West Ham United--- River Plate---Alessia Filippi
LA DISOCCUPAZIONE... TI HA DATO UN BEL MESTIERE...MESTIERE DI MERDA...CARABINIERE!
pi_33381707
Mooie OP .

Ik begin zo langzaam aan heel erg veel zin te krijgen in het WK .
  zondag 25 december 2005 @ 13:30:45 #41
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
  zondag 25 december 2005 @ 18:39:31 #42
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_33398397
Nog maar 5 maanden 14 dagen 23 uur en 20 min
pi_33950597
Weet iemand misschien nog reisbureaus ofzo die WK reizen aanbieden dus met de bus naar Duitsland en dan ook nog naar de wedstrijd
pi_33950705
quote:
Op woensdag 11 januari 2006 20:34 schreef Max-Westerman het volgende:
Weet iemand misschien nog reisbureaus ofzo die WK reizen aanbieden dus met de bus naar Duitsland en dan ook nog naar de wedstrijd
Peter Langhout.
pi_33950853
quote:
Op woensdag 11 januari 2006 20:34 schreef Max-Westerman het volgende:
Weet iemand misschien nog reisbureaus ofzo die WK reizen aanbieden dus met de bus naar Duitsland en dan ook nog naar de wedstrijd
OAD had ze in Portugal altjid met die vliegreizen...
slettebak [@] gmail.com
pi_33950916
quote:
Op woensdag 11 januari 2006 20:38 schreef Radegast het volgende:

[..]

Peter Langhout.
Kan ik net zo goed bij al die vage bedrijfjes die ik via google vind iets regelen
pi_33951524
quote:
Op zaterdag 24 december 2005 19:43 schreef stevengerrard het volgende:
Wie kan mij helpen met de volgende vraag:

Ik wou me inloten voor kaartjes en betalen met mijn Visa CC maar hij deed het niet. Kan je alleen maar betalen met een Mastercard? En waarom niet met een Visa kaart?
Omdat Mastercard Hoofdsponsor is
Zo ook kun je straks in een cirkel rond de stadions en in de stadions alleen budweiser krijgen, geloof ik.

Je hebt toch wel kaartjes voor Engeland aangevraad he?

Ik heb kaarten voor alle groepwedstrijden voor Italie aangevraagd, a.s. zondag sluit de aanmeldingstermijn, ik hoop op tickets
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_33951586
heb weer kaarten besteld bij fifa.com maarja de kans dat je ze krijgt is erg klein, vorige ronde had ik 7 wedstrijden en niks toegewezen gekregen. Maarja je kunt het altijd proberen.
pi_33975441
Er komt toch nog een laatste verkoopronde via de FIFA na deze ronde?
pi_33985053
Ja er is nog een 4e ronde, van de nog overgebleven/niet betaalde etc. kaarten.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')