Iemand die t wel zietquote:
Kan geregeld wordenquote:
De deur van het dak..that's it.of als je een logeeradres bedoeld:quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:21 schreef Andyvie het volgende:
Jeetje CDP, ook leuk als je zoiets te horen krijgt. Maar als je moeder echt dat geintje uit gaat halen met die sloten, heb je dan al iets van een backup?
Als je fotpmodel bent dan zet je niet alleen geposeerde foto's op je profiel.. daarbij, ik kan die tekst totaal niet rijmen met de persoon op de foto. Gast op de foto ziet er intelligent en ontwikkeld uit.. die tekst getuigd van vrijwel geen intelligentie en past zeker niet bij de leeftijd van die figuur..quote:
Have fun en hopelijk tot vannacht danquote:Op dinsdag 13 december 2005 20:26 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Heren.
Ik ben naar de sneak...Hopelijk tot vannacht online...
Zoniet ben ik er zaterdag en probeer ik via sms contact te onderhouden mmkay>?
Ik heb hem nu gevraagd waarom ik hem nooit in Amsterdam ben tegengekomen? Hij zou dus echt wel opvallen!quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:23 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Als je fotpmodel bent dan zet je niet alleen geposeerde foto's op je profiel.. daarbij, ik kan die tekst totaal niet rijmen met de persoon op de foto. Gast op de foto ziet er intelligent en ontwikkeld uit.. die tekst getuigd van vrijwel geen intelligentie en past zeker niet bij de leeftijd van die figuur..
O ja.. en dyslectisch.. prima, maar ik denk dat je daar best goed mee om kunt gaan als je zo "oud" bent als hem..
Omdat het een faker is... duhquote:Op dinsdag 13 december 2005 20:28 schreef xman het volgende:
[..]
Ik heb hem nu gevraagd waarom ik hem nooit in Amsterdam ben tegengekomen? Hij zou dus echt wel opvallen!
Awww... kut zeg.quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:34 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
De deur gaat op slot, de stroom eraf en de ramen dicht.
Ik kan morgen niet eens naar het congres....
Mn moeder dreigt Jeugdzorg weer in te schakelen en buurtregisseur (politie)..
Ik ben gewoon op.
Schijnbaar is vanavond alles mijn schuld en word alles wat ik in al die 18 jaar heb fout gedaan opgestapeld en opgerakeld.quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:36 schreef TehRockstar het volgende:
Wat?! Je hebt toch niks gedaan?
Ik krijg gewoon echt moordneigingen nu...(richting haar even voor de duidelijkheid)quote:Je bent psychisch niet goed en dat heb je niet van je vader of van mij. Jij verziekt dit hele huishouden
Godsamme...quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:34 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
De deur gaat op slot, de stroom eraf en de ramen dicht.
Ik kan morgen niet eens naar het congres....
Mn moeder dreigt Jeugdzorg weer in te schakelen en buurtregisseur (politie)..
Ik ben gewoon op.
Gelukkig weet je dat het bullshit is.quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:40 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ik krijg gewoon echt moordneigingen nu...(richting haar even voor de duidelijkheid)
Van welk geld?quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:41 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Gelukkig weet je dat het bullshit is.
Nog effe volhouden totdat je op jezelf kan.
Niet doen...quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:40 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Ik krijg gewoon echt moordneigingen nu...(richting haar even voor de duidelijkheid)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |