abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33010867
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:59 schreef Markster het volgende:
En kom nou niet met die standaard fok-bier reacties, die hebben we nu wel gezien.
kom jij is met wat origineels
pi_33011322
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:57 schreef HenkieVdV het volgende:

Ik ben 19 en lust ook geen bier. Wel kut opzich want bier is lekker goedkoop.
Ik drink over het algemeen Rosé of witte wijn.
Da's vast niet zo duur bij het COC. .
  maandag 12 december 2005 @ 12:35:36 #53
131304 Game_Error
Vol verwachting...
pi_33011495
enige manier is volgens mij om je in een avond flink lam te drinken, ik garandeer je, het word steeds lekkerder
ff wachten nog
  maandag 12 december 2005 @ 12:37:39 #54
11254 honesty
lekkere neus!!!!!
pi_33011556
Je moet beginnen met de lichte bieren zoals kriek en daarna de andere belgische bieren. Dan zit je op no time aan de dubbels en de trippels en voor je er erg in heb gebruik je het pils slechts om je tanden mee te poetsen:)
Liefde, leven , geven!!!!
  maandag 12 december 2005 @ 13:32:45 #55
38287 SSID
Dat zeg ik toch!
pi_33012969
Neem het aan van een doorgewinterde horecaman: Als je gewoon bier niet wegkrijgt, zou je een oud-bruin kunnen proberen (zoals al gezegd is) Probleem is alleen dat je aangeeft dat je misselijk wordt van de geur. Oud bruin heeft een nog sterkere geur dan pils, dus dan zou dat niet zon heel erg sterk idee zijn.

Volgende optie: ipv oud bruin, probeer eens een zogenaamd rood-/amberbier (Palm, Imperator etc). De smaak hiervan is vrij zoetig, alcoholpercentage ligt tussen pils en oudbruin in en de geur is ook niet heel erg sterk.

Als dat nog niet lukt, kan je altijd nog de mixbieren proberen, zoals corona, sol of desperados. Deze zijn een stuk lichter, niet alleen van kleur maar ook van smaak. Drink deze bij voorkeur met een citroentje in de hals van het flesje. Niet uitgieten in een glas, maar uit de fles drinken. Deze zijn vooral lekker als het warm is buiten, en dan bedoel ik ook echt warm. Dan is het een echte verkoeling.

En als dat zelfs niet werkt, ga je toch gewoon lekker aan de wijn, rood, wit, rose, het kan allemaal. Het is geen schande als je geen bier lust, het is gewoon giedkoop. Veel vrouwen drinken ook wijn, en je wordt meestal als meer beschaafd gezien met een glas goede wijn dan met een grote pot bier. Wijn maakt vrouwen wankel....:)

Succes dr mee
Onderzoek wijst uit: Treinen rijden niet op tijd, maar op rails
  maandag 12 december 2005 @ 13:35:16 #56
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_33013039
Anders heb ik hier wel het bierspel voor je liggen. Dan kun je het spelenderwijs leren
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  maandag 12 december 2005 @ 13:57:05 #57
131304 Game_Error
Vol verwachting...
pi_33013567
Palm is trouwens erg lekker, maar ik heb het ooit leren drinken met grolsch (wat ik toch persoonlijk minder lekker vind)

Je kan ook gewoon heiniken proberen te drinken, is niet zon hele sterke smaak, niet heel erg bitter, kortom een goed doordrinkbiertje!
ff wachten nog
pi_33014013
Hertogh Jan is het lekkerste bier vind ik.

Meestal ga ik naar een kroeg waar ze dat hebben en ook erg veel aandacht besteden aan het bier met mooie glazen enz. Voordat ik evenementenbier weg kan krijgen moet ik echt 4 of 5 van die normale goede biertjes drinken. Uit een fles is altijd ranzig en amstel is ook smerig.
pi_33014017
quote:
Op maandag 12 december 2005 03:44 schreef Robbiej het volgende:
Hoe? ik wil bier zuipen net als ieder ander..
maar alleen die geur al.. en ik krijg er kotsneigingen van als ik het alleen al proef..

zijn er geen tips/manieren om bier te leren drinken als broekie? ik ben ffs al 17 jaar
Hoog inzetten. Begin met spiritus, na verloop van tijd is het drinken van een glas bier dan een eitje....
  maandag 12 december 2005 @ 14:16:47 #60
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_33014036
Probeer een Val Dieu!

Overigens je moet gewoon bier drinken wanneer je veel wil zuipen. Mijn tip is gewoon pak eerst wat anders wat je wel lust (in de kroeg) totdat je aangeschoten bent en stap dan over op het bier. Doe dit een paar keer (avonden) en dan lust je wel bier!
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
pi_33014069
Bier drinken als het heel koud is, en jij het heel warm hebt... Ik lust normaal ook geen bier, maar dan wel...
Ik ben een meisje =)
pi_33014280
hmm bier gewoon jezelf 1 keer bezopen krijgen op bier, daarna lust je 't
  maandag 12 december 2005 @ 14:43:34 #63
119994 aidyl
bla bla bla
pi_33014645
Drink veel sneeuwwitje (bier met 7-up) en maak dat steeds sterker.

En probeer verschillende biermerken, het ene bier is lekkerder dan het andere (ik vind bv. Oranjeboom en Amstel niet te zuipen, en Brand en Bavaria wel )
15 jaar te laat geboren...
pi_33015952
Bitter gaat prima, bitter lemon gaat met liters .

Maar met bier moet je niet aankomen
So all I gotta say is What Uuuuuuuup
Check! [TK] OG Loco's Media Hoekje!
pi_33016120
Een woord, Gulpener
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_33016598
ijskoud bier

en

zak chips.

enjoy
When dry solid
nitrogen triiodide
is touched, even with a feather, it decomposes rather violently
2 NI3 (s) --> N2 (g) + 3 I2 (s)
  maandag 12 december 2005 @ 16:07:46 #67
26118 paparia
Zit ook in een complot.....
pi_33016887
Zoals vast ook wel gemeld.
Begin bij het "makkelijkste" bier, zo hebben wji de noorse vrouwen in mijn vorige huis ook aan bier geholpen. Zij heel stoer met grolsch beginnen, maar dat is iets te bitter.
Probeer makkelijk met dommelsch of amstel ofzo. Bavaria is dan ook wel een lekker slappe aanrader.
En verder gewoon even blijven proberen. Eerste slokken kan even wennen zijn, maar na een biertje of 3 heb je dat toch niet meer zo sterk door.
En NIET overstappen op de avond van wijn/rose naar bier, das niet lekker.
Altijd in alcohol percentage omhoog gaan

Zo weer de "oudere jeugd" aangezet tot een beginnende verslaving
STAP nu mogen jullie hem er weer vanaf praten

Btw: Rose of een lekkere witte/rode wijn weet ik zeker te waarderen (niet zoet)
pi_33016982
Ik dronk ook nooit bier op die leeftijd omdat ik het simpelweg niet lekker vond, gatverredamme dacht ik altijd. Totdat ik erachter kwam dat er Hertog-Jan bestond

WEG MET HEiNEKEN, LANG LEVEN HERTOG-JAN
  maandag 12 december 2005 @ 17:31:07 #69
127956 Robbiej
Hit any user to continue.
pi_33019491
Ja ik lus dus ook geen wijn. ruikt/proeft voor mijn gevoel PRECIES hetzelfde als bier.. (mischien ligt daar het probleem? bitter ofzo?)

waar ik wel van houd is: Whisky.. ben dr dol op.. vieux is ook wel lekker.
en tja mix drankjes maarja..
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.
  maandag 12 december 2005 @ 18:40:46 #70
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_33021563
quote:
Op maandag 12 december 2005 03:44 schreef Robbiej het volgende:
Hoe? ik wil bier zuipen net als ieder ander..
Jij wil dus "erbij horen"

Het is geen schande om een rondje over te slaan hoor als je hier niet kan bijhouden.... of een whiskey of andere sterke drank bestellen, en daar rustig een uur lang van genieten terwijl die uilskuikens van een vrienden van je bier naar binnen aan het gieten zijn.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_33021792
ik heb er een half jaar over gedaan voordat ik het lustte. Elke zaterdag avond glazen bier weg tikken in het begin, meestal kwam ik tot 3. Daarna werd het te smerig en ging ik over op shotjes. Toen na een half jaar dus, met oud en nieuw was ik zo lam al van de champagne en sterke drank dat het bier er opeens zonder problemen naar binnen stroomde. 2 weken later nam ik nuchter een biertje en opeens vond ik het gewoon lekker ! Blijven volhouden dus. Geen bier lusten is de grootste last die je ooit in je leven zal meedragen.
Jupiler is goed
pi_33021850
quote:
Op maandag 12 december 2005 18:47 schreef Aurelium het volgende:
ik heb er een half jaar over gedaan voordat ik het lustte. Elke zaterdag avond glazen bier weg tikken in het begin, meestal kwam ik tot 3. Daarna werd het te smerig en ging ik over op shotjes. Toen na een half jaar dus, met oud en nieuw was ik zo lam al van de champagne en sterke drank dat het bier er opeens zonder problemen naar binnen stroomde. 2 weken later nam ik nuchter een biertje en opeens vond ik het gewoon lekker ! Blijven volhouden dus. Geen bier lusten is de grootste last die je ooit in je leven zal meedragen.
Het is idd een last. Vooral als je met een grote groep uitgaat. Potje maken dus moet je weer lastig doen met inleggen of met rondje extra betalen omdat je duur drinkt. Het is gewoon het handigst.
  maandag 12 december 2005 @ 18:48:44 #73
104871 remlof
Europees federalist
pi_33021852
Ik heb het niet hoeven leren, het zat al in m'n genen
pi_33021961
Tja..geen bier lusten..kweetniet..het gaat automatisch jochie
  maandag 12 december 2005 @ 19:03:28 #75
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_33022391
Doorzetten.

Het is mij nooit gelukt. Ik moet niet bijna kotsen als ik bier drink. Maar helemaal, ik kots echt letterlijk van bier, kan het niet binnen houden.

Het is wel kut want nu drink ik duurder, gelukkig hebben mijn vrienden het geaccepteerd en doen ze er niet moeilijk over. Ik word er nog wel altijd mee gepest. Maar dat heeft ook wel zijn charme.

Als ik kon kiezen dan zou ik onmiddelijk voor bier drinken kiezen, dat is gewoon veel makkelijker. Moet nu altijd met mijn eigen drank slepen als we spontaan ergens een afterparty houden of zo.

Dus ga ervoor!!!

Ik hoop dat het je lukt
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  maandag 12 december 2005 @ 19:08:40 #76
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_33022581
Zie mijn avatar, dat varkentje houdt een jenever/cola-light vast. Mijn drankje
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  maandag 12 december 2005 @ 19:16:10 #77
8369 speknek
Another day another slay
pi_33022875
quote:
Op maandag 12 december 2005 17:31 schreef Robbiej het volgende:
Ja ik lus dus ook geen wijn. bitter ofzo?

waar ik wel van houd is: Whisky..
.

Zoals eerder gezegd: doe een Palm of ander zoet bier (grolsch herfstbok, eventueel Kriek, maar ik weet niet of je daarmee aan gewoon bier gaat wennen). Of van dat verdunde Heineken evenementenpils.

Nog beter: niet meer indrinken of iets dergelijks, maar ga gelijk uit in een luxe disco. Dan is het veel te duur om iets anders te drinken dan bier (zo heb ik het ook geleerd, gewoon geen geld voor lekkere mixjes). Los het eventueel af met cola. Bier om aangeschoten te worden, cola voor de smaak.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_33025173
Toch vreemd dat Kriek, donker bier, witbier hier wordt genoemd als 'bier om mee te beginnen', en zelfs vergeleken met evenementenbier!
  maandag 12 december 2005 @ 20:26:19 #79
8369 speknek
Another day another slay
pi_33025224
Vergeleken? Het zijn twee verschillende invalshoeken. Je kunt beginnen met verdund, want die smaak is minder sterk, of met Kriek, want dat is meer zoet dan bitter.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_33030138
Kriek
  maandag 12 december 2005 @ 23:04:57 #81
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_33030588
Waarom zou je bier moeten drinken?
Ook losers drinken bier. Dan kun je beter stoer zijn zonder bier dan wel bier hebben, maar verder niks voorstellen.

Ik drink bier omdat ik het lekker vind, niet omdat ik me dan een bikkel voel. Doe ik zonder ook wel.
En ik drink dan ook Guinness en Kasteelbier enzo en geen gore pils (alias: Spa Geel).
Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
  maandag 12 december 2005 @ 23:10:28 #82
100008 MeneerMuis
WWE is my life
pi_33030745
Bier lust niet iedereen en moet je gewoon leren drinken om het lekker te vinden. Ik vond wijn 2 maanden geleden echt vies, mijn vriendin liet het me gewoon drinken en nu vind ik het heerlijk
World Wrestling Entertainment
pi_33030796
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:04 schreef Witchfynder het volgende:
Waarom zou je bier moeten drinken?
Ook losers drinken bier.
Klopt, al die knurften hier op fok.
  maandag 12 december 2005 @ 23:15:47 #84
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_33030893
Op een terras in de zon na een dag vol van activiteiten lijkt mij een goed moment om bier te leren drinken. Als je het dan nog niet naar binnen giet, gaat het nooit gebeuren.
  maandag 12 december 2005 @ 23:17:50 #85
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_33030954
Bier is voor mietjes. Echte drank moet je drinken.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  maandag 12 december 2005 @ 23:21:24 #86
131304 Game_Error
Vol verwachting...
pi_33031065
Bier is frisdrank tussen de sterke dranken door cker?
ff wachten nog
  maandag 12 december 2005 @ 23:24:23 #87
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_33031146
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:21 schreef Game_Error het volgende:
Bier is frisdrank tussen de sterke dranken door cker?
Bier is sloot water
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_33031401
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:59 schreef Markster het volgende:
omfg. Als je geen bier lust, dan drink je het toch niet. Wat maakt het uit als je geen bier drinkt?
omdat bier veel universeler is iedereen drinkt bier! en ja, dan drink jij ook bier! gewoon meedoen met de rest, veel makkelijker toch? weet je hoe duur in sommige café's een alternatief zoals Martini of whatever ook is?

Ik drink ook pas bier vanaf mn 17de of 18de (ben nu 20). Daarvoor dronk ik eerst n heletijd Feigling, toen de heletijd Apfelkorn, en daarna veel Martini..

maja ik heb t geleerd door wanneer ik redelijk aangeschoten was van de Martini, om dan gwoon 1 of 2 biertjes te drinken..

vrijdagmiddag bier 1 euro, lekkere grolsch amsterdammetjes, heb er nu alweer zin in
  maandag 12 december 2005 @ 23:35:09 #89
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_33031472
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:33 schreef johnneman het volgende:

[..]

omdat bier veel universeler is iedereen drinkt bier! en ja, dan drink jij ook bier! gewoon meedoen met de rest, veel makkelijker toch? weet je hoe duur in sommige café's een alternatief zoals Martini of whatever ook is?

Ik drink ook pas bier vanaf mn 17de of 18de (ben nu 20). Daarvoor dronk ik eerst n heletijd Feigling, toen de heletijd Apfelkorn, en daarna veel Martini..

maja ik heb t geleerd door wanneer ik redelijk aangeschoten was van de Martini, om dan gwoon 1 of 2 biertjes te drinken..

vrijdagmiddag bier 1 euro, lekkere grolsch amsterdammetjes, heb er nu alweer zin in
Bier drinken omdat het goedkoop is. Hoe kansloos is dat zeg
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_33031567
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:35 schreef ook_gek het volgende:

Bier drinken omdat het goedkoop is. Hoe kansloos is dat zeg
Het is een bijkomend voordeel.
pi_33031749
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:38 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Het is een bijkomend voordeel.
inderdaad! maar nee ik bedoelde het eigelijk niet zo. ik verheug me er gewoon op dat ik vrijdag weer met mn klasgenoten mag genieten van een lekker biertje welverdiend!

plus ik vind t veel gezelliger zo, nu kan je tegen iedereen zeggen 'wil je ook n biertje?' en dat is toch anders vind ik.
pi_33031795
Het is gewoon een 'acquired taste'.
Soms moet je dingen gewoon leren waarderen.
En dan niet omdat het moét, maar omdat je anders iets waardevols misloopt.
pi_33031812
bier fan topic

het heeft bij mij ook eventjes geduurt, maar het is het meer dan waard!!

palm en heineken zijn godsgruwelijk lekker
  maandag 12 december 2005 @ 23:50:41 #94
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_33031931
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:45 schreef DennisMoore het volgende:
Het is gewoon een 'acquired taste'.
Soms moet je dingen gewoon leren waarderen.
En dan niet omdat het moét, maar omdat je anders iets waardevols misloopt.
Wel nee man. Het feit is gewoon dat heel veel jongeren voor het eerst bier dronken qua alcohol. Dus daar blijven ze aan hangen.

Zelf heb ik nooit bier gedronken. Ik was 14 toen ik aan de vieux 7up zat. Lang leven de horeca. Ik heb nooit bier gedronken. Ik zat altijd aan de sterke drank. Bier vind ik ook naar niks smaken
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_33031958
Heb het gewoon leren drinken met een zak chips en een biertje bij een stel vrienden, gewoon een flinke slok nemen en om de zoveel slokken ff afwisselen met een flinke hand chips.
Ik ben mezelf in principe, dus ben ik in feite mij.

Webicon max 100kB, geen 260kB
pi_33032013
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:50 schreef ook_gek het volgende:

Wel nee man. Het feit is gewoon dat heel veel jongeren voor het eerst bier dronken qua alcohol. Dus daar blijven ze aan hangen.
Da's jouw mening. Het feit is gewoon dat heel veel mensen bier fuckin' lekker vinden.
quote:
Zelf heb ik nooit bier gedronken. Ik was 14 toen ik aan de vieux 7up zat. Lang leven de horeca. Ik heb nooit bier gedronken. Ik zat altijd aan de sterke drank. Bier vind ik ook naar niks smaken
Wat doe je dan in dit topic, als je nooit bier hebt leren waarderen? .
  maandag 12 december 2005 @ 23:53:53 #97
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_33032035
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:53 schreef DennisMoore het volgende:

[..]

Da's jouw mening. Het feit is gewoon dat heel veel mensen bier fuckin' lekker vinden.
[..]

Wat doe je dan in dit topic, als je nooit bier hebt leren waarderen? .
maar geef toe. Bier sucks wel op het punt van veel zeiken. Je blijft gaan. Dat is toch een groot minpunt?
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  maandag 12 december 2005 @ 23:54:00 #98
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_33032041
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:50 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Het feit is gewoon dat heel veel jongeren voor het eerst bier dronken qua alcohol. Dus daar blijven ze aan hangen.
Jongeren beginnen juist met drank/frisdrank-mixen en Breezer-achtigen. Maar zodra ze erachter komen dat hun portomonnee wel een beetje hard leeggaat op die manier, komen ze erachter dat een biertje een stuk toffer is.
pi_33032056
ohhh bier! en dan een blokje kaas met wat mosterd op tafel
pi_33032086
quote:
Op maandag 12 december 2005 23:53 schreef ook_gek het volgende:

maar geef toe. Bier sucks wel op het punt van veel zeiken. Je blijft gaan. Dat is toch een groot minpunt?
Dat verschilt van persoon tot persoon.
Zelf heb ik daar nooit last van.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')