abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_32949540
Vanavond vanaf half 9 op o.a. NL2.

.
quote:
WK-landen vrezen Oranje bij loting

Het lot bepaalt vrijdag vanaf 20.30 uur in Leipzig met welke landen Nederland op het WK de poule deelt. De hele wereld kijkt dan mee hoe de 32 deelnemende landen in acht groepen van vier teams worden verdeeld. De enige zekerheid is dat Duitsland op 9 juni het openingsduel speelt en dat het titelhouder Brazilië pas in de finale kan tegenkomen.

Johan Cruijff is één van de vele iconen, die een aandeel heeft in het verloop van de loting. Pelé (Brazilië), Lohar Matthäus (Duitsland), Roger Milla (Kameroen), Lucas Radebe (Zuid-Afrika), Masashi Nakayama (Japan), Cobi Jones (VS) en Christian Karembeu (Frankrijk) zijn de andere genodigden. Diego Armando Maradona bedankte voor de eer.

Bij de loting zal er door de acht geplaatste landen uit pot 1 geduimd worden wanneer er een balletje uit pot 3 wordt getrokken. Daarin zitten onder meer Tsjechië en Nederland, alom beschouwd als gevaarlijkste outsiders voor de wereldtitel. "Het maakt ons niet zo veel uit wie we loten, maar het is wel duidelijk dat we niet echt blij zijn als Nederland uit de koker komt", aldus Tord Grip, assistent-coach van Engeland. Ook de Duitse spits Kevin Kuranyi denkt daar zo over: "Ik wil echt niet tegen Nederland spelen." Organisator Franz Beckenbauer vindt het geen ramp als Duitsland aan Oranje wordt gekoppeld. "Uiteindelijk gaan er twee teams door naar de volgende ronde."

De loting zorgt ervoor dat er niet meer dan twee Europese landen bij elkaar in de poule komen. Daarnaast worden ook de Afrikaanse, Zuid-Amerikaanse, Midden-Amerikaanse en Aziatische naties uit elkaar gehouden.
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 17:44 schreef Messenga het volgende:
Indeling van de potten:
Pot 1: Duitsland, Brazilië, Argentinië, Mexico, Frankrijk, Italië, Spanje, Engeland
Pot 2: Australië, Angola, Togo, Ghana, Ivoorkust, Tunesië, Ecuador, Paraguay
Pot 3: Nederland, Portugal, Tsjechië, Kroatië, Zweden, Polen, Zwitserland, Oekraïne
Pot 4: Trinidad & Tobago, Verenigde Staten, Zuid-Korea, Japan, Saoudi-Arabië, Iran, Costa Rica, Servië en Montenegro

Is de echte indeling.

Nederland slechts in pot 3 dus



[ Bericht 41% gewijzigd door JaWi op 09-12-2005 17:46:26 ]
slettebak [@] gmail.com
  vrijdag 9 december 2005 @ 17:41:07 #2
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_32949611
Zal eens gaan zoeken
  vrijdag 9 december 2005 @ 17:41:56 #3
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_32949628
De loting van vanavond kost ruim vijf miljoen euro. De show speelt zich vrijdagavond in Leipzig af. Het aanleggen van de telefoonkabels, elektriciteit en internetverbindingen in het perscentrum leverde alleen al een kostenpost op van 150.000 euro. De acht tolken die de persconferenties begeleiden verdienen dagelijks 1000 euro.

De Wereldbeker van 2006 in Duitsland zal de Internationale Voetbalfederatie (Fifa) 1,7 miljard euro aan inkomsten opbrengen. Dat maakte Fifa secretaris-generaal Urs Linsi vrijdag bekend in Leipzig, waar later op de dag de WK-loting plaatsvindt.

Het grootste deel van dit bedrag (1,2 miljard) vangt de Fifa via de verkoop van televisie- en uitzendrechten van het toernooi, dat plaatsvindt van 9 juni tot 9 juli. De rest (zowat 500 miljoen) is afkomstig van de vijftien partners die betalen om exclusief de naam en het symbool van de Wereldbeker te mogen gebruiken. Ze storten daarvoor royalties aan de Fifa.
Linsi zei ook nog dat hij verwacht dat de Fifa minstens 110 miljoen euro winst zal maken, wat van deze editie van de Wereldbeker de meest winstgevende uit de geschiedenis zou maken.

Voor de Wereldbeker van 2010 in Zuid-Afrika hoopt de Fifa 40 % meer te puren uit de tv-rechten, maar ze verwacht ook meer te moeten uitgeven om de plaatselijke organisatie te helpen met de uitbouw van infrastructuur en stadions. De fifa kende Zuid-Afrika daarvoor al 130 miljoen euro toe.
Het Duitse organisatiecomité herhaalde vrijdag dan weer dat het verwacht te zullen werken met een budget van 430 miljoen euro, "een bedrag dat we al twee jaar in gedachten hebben", aldus vice-voorzitter Horst R. Schmidt. Het budget zal in evenwicht zijn dankzij inkomsten uit ticketverkoop (200 miljoen), hulp van de Fifa (170 miljoen) en de partners.

Trouwens
  vrijdag 9 december 2005 @ 17:44:09 #4
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_32949679
Indeling van de potten:
Pot 1: Duitsland, Brazilië, Argentinië, Mexico, Frankrijk, Italië, Spanje, Engeland
Pot 2: Australië, Angola, Togo, Ghana, Ivoorkust, Tunesië, Ecuador, Paraguay
Pot 3: Nederland, Portugal, Tsjechië, Kroatië, Zweden, Polen, Zwitserland, Oekraïne
Pot 4: Trinidad & Tobago, Verenigde Staten, Zuid-Korea, Japan, Saoudi-Arabië, Iran, Costa Rica, Servië en Montenegro

Is de echte indeling.

Nederland slechts in pot 3 dus
  vrijdag 9 december 2005 @ 17:44:45 #5
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_32949691
FEYENOORD!!!!!

Ow wacht, verkeerde topic!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_32949715
Op aangepast .
slettebak [@] gmail.com
pi_32949719
Helaas moeT ik deze loting Vanavond missen omdat ik oP de badmintonbaan te vinden ben
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_32949794
Ok om half 9 begint dus de show...maar hoelaat is de loting?

Als het maar niet precies tegelijk met LOST komt
pi_32949818
Flink wat grote namen die mee gaan helpen met loten .
sig verwijderd door FA
pi_32949844
om een uur of half 10 de eerste ploeg, dan zeker sms'en wie de tweede ploeg zal zijn uit de pot. dan om 10 uur de tweede ploeg en weer sms'en. zal wel een tijdje duren die loting denk ik ja.
pi_32949912
Servie en Montenegro is volgens mij niet ingedeeld in een poule om de 1 of andere manier (heb ik ergens gelezen op teletekst...)
  vrijdag 9 december 2005 @ 17:57:36 #12
76871 fanneke
Met heel m'n hart
pi_32949999
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 17:53 schreef Biertjuhhhh het volgende:
Servie en Montenegro is volgens mij niet ingedeeld in een poule om de 1 of andere manier (heb ik ergens gelezen op teletekst...)
Servie & Montenegro wordt ingedeeld in een poule met Brazilië of Argentinië of Mexico, zodat er nooit meer dan 2 Europese landen in één poule komen.
Bezochte-/geplande wedstrijden:
(104) 08-02-2014 WSV - ESC 2-0 (Districtsbeker Oost)
(105) 09-02-2014 Excelsior - FC Den Bosch 4-1 (Jupiler League)
(106) 14-02-2014 FC Den Bosch - Sparta (Jupiler League)
pi_32950027
Servie en Montenegro zit in een "aparte" pot, alleen.
Dit omdat men niet wil dat er meer dan 2 europese teams bij elkaar in de groep komen.
Dus Servie&Montenegro kan alleen maar tegen Brazilie, Mexico of Argentinie spelen (van de 1e pot dan).

Edit: Net te laat
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_32950033
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 17:57 schreef fanneke het volgende:

[..]

Servie & Montenegro wordt ingedeeld in een poule met Brazilië of Argentinië of Mexico, zodat er nooit meer dan 2 Europese landen in één poule komen.
Inderdaad, dat is de reden

Helaas kan ik de loting ook niet rechtstreeks zien aangezien ik in het stadion zit straks
pi_32950100
pot 1: Duitsland
pot 2: Australie
pot 3: Nederland
pot 4: Trinidad&Tobago of Zuid-Korea
Zou wel leuk zijn
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_32950208
Italie
Ghana
Nederland
Verengde Staten
pi_32950210
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:02 schreef spijkerbroek het volgende:
pot 1: Duitsland
pot 2: Australie
pot 3: Nederland
pot 4: Trinidad&Tobago of Zuid-Korea
Zou wel leuk zijn
Idd, dat zou de leukste poule zijn
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:07:55 #18
76871 fanneke
Met heel m'n hart
pi_32950228
Duitsland is geloof ik wel onze favoriete tegenstander uit pot 1.
Iedereen die je hoort wil graag bij Duitsland in één poule.
Bezochte-/geplande wedstrijden:
(104) 08-02-2014 WSV - ESC 2-0 (Districtsbeker Oost)
(105) 09-02-2014 Excelsior - FC Den Bosch 4-1 (Jupiler League)
(106) 14-02-2014 FC Den Bosch - Sparta (Jupiler League)
pi_32950247
Van mij hoeft Duitsland niet zo eigenlijk .
slettebak [@] gmail.com
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:11:20 #20
129362 BennyNL
1 lange trip
pi_32950303
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:06 schreef Biertjuhhhh het volgende:
Italie
Ghana
Nederland
Verengde Staten
en dan Vlaar opstellen tegen de Italianen

ontopic: ik hoop dat we in een sterke poule worden ingedeeld...kijken of we zo goed zijn als velen denken

iets als
Brazilie
Ivoorkust
Nederland
Iran/Zuid korea, maakt uit niuet zoveel uit, is de zwakste pot
Gemiddeld reactieniveau op de FP:
[quote]Ben benieuwd wanneer Bin Laden zelf met een boek komt![/quote]
Buzzz: Wat, gebundelde grot tekeningen??? >:)
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:11:56 #21
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_32950318
Helaas moeT ik deze loting Vanavond missen omdat ik dan bruine Paters aan het nuttigen ben.
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 18:31:27 #22
7889 tong80
Spleenheup
pi_32950763
Laten we hopen dat we bij de Moffen komen, heeft twee voordelen. We kunnen ze misschien in eigen land uitschakelen.En mochten we verder komen kunnen we de Brazilianen pas in de finale tegenkomen.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32950810
Hmm, las toch echt vandaag in de krant dat Nederland naar pot 1 was verschoven?

Edit;

't staat zelfs op fok! http://sport.fok.nl/voetbal/nieuws/19975
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:35:39 #24
76871 fanneke
Met heel m'n hart
pi_32950869
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:32 schreef PsychoDude_666 het volgende:
Hmm, las toch echt vandaag in de krant dat Nederland naar pot 1 was verschoven?

Edit;

't staat zelfs op fok! http://sport.fok.nl/voetbal/nieuws/19975
Dat betreft de loting voor EURO 2008! Die loting is in januari pas.
Bezochte-/geplande wedstrijden:
(104) 08-02-2014 WSV - ESC 2-0 (Districtsbeker Oost)
(105) 09-02-2014 Excelsior - FC Den Bosch 4-1 (Jupiler League)
(106) 14-02-2014 FC Den Bosch - Sparta (Jupiler League)
pi_32950895
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:35 schreef fanneke het volgende:

[..]

Dat betreft de loting voor EURO 2008! Die loting is in januari pas.
Zelde zo lomp gedaan zonder alcohol.
pi_32950936
Sjow en nu maar hopen dat Engeland aan Oranje word gekoppeld. Dan hoef ik in ieder geval voor 1 wedstrijd geen kaartjes te regelen.
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:40:33 #27
67174 Dos37
Come on Twente
pi_32950972
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:11 schreef 9christensen het volgende:
Helaas moeT ik deze loting Vanavond missen omdat ik dan bruine Paters aan het nuttigen ben.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:40:55 #28
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_32950981
Dit gaat het worden:

Spanje
Ivoorkust
Nederland
Trinidad & Tobago
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:43:12 #29
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_32951020
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:31 schreef tong80 het volgende:
Laten we hopen dat we bij de Moffen komen, heeft twee voordelen. We kunnen ze misschien in eigen land uitschakelen.En mochten we verder komen kunnen we de Brazilianen pas in de finale tegenkomen.


Goed punt. Maar als we bij Brazilie in de pot zitten is dat ook zo toch? Na de poule wedstrijden dan.
Wat doet de FIFA eigenlijk met al dat geld?
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:44:54 #30
76871 fanneke
Met heel m'n hart
pi_32951054
Je hoeft overigens niet al om 20.15uur voor de buis te gaan zitten. Volgens het draaiboek van de ARD begint de loting pas om 21.31uur.

Der Fahrplan der WM-Auslosung

Um 21.53 Uhr steht der Spielplan

In der Leipziger Messe werden die Lose gezogen. 20.00 Uhr: Die 4.000 geladenen Gäste in der Leipziger Messe werden gebeten, ihre Plätze in der Halle 1 einzunehmen.

20.30 Uhr: Die Show beginnt. Supermodel Heidi Klum und ARD-Moderator Reinhold Beckmann begrüßen das Publikum im Saal und etwa 320 Millionen Fernseh-Zuschauer weltweit. 50 Minuten führen sie durch ein buntes Programm mit Auftritten der "Jungen Deutschen Philharmonie", Pop-Sänger Juanes und dem Magier Hans Klok.

21.20 Uhr: Unter der Regie von FIFA-Mediendirektor Markus Siegler beginnt die eigentliche Auslosung-Zeremonie. Zunächst erklärt der Schweizer das Prozedere.

21.31 Uhr: Nun wird es spannend. Die Bühne gehört ab sofort früheren Fußballstars, die als Glücksfeen fungieren. Das erste Los wird von Roger Milla gezogen, Lothar Matthäus wird die letzte Kugel aus den Lostöpfen ziehen.

Die Los-Paten und ihre Aufgaben:
Roger Milla: Zieht die Lose aus Topf 1
Johan Cruyff: Pate für Lostopf 2
Pelé: Pate für Lostopf 3
Lothar Matthäus: Pate für Lostopf 4

Christian Karembeu, Lucas Radebe, Masahi Nakayama und Cobi Jones: Paten für die Positionen der Teams innerhalb der Gruppe. Während die gesetzten Teams aus Lostopf 1 automatisch auch Platz 1 in der Gruppe belegen, wird die Position der anderen Teams ausgelost.

21.53 Uhr: Die letzte Kugel wird aus den Lostöpfen gezogen. Der Spielplan mit 48 Vorrunden-Begegnungen steht fest.


23.00 Uhr: FIFA, OK und verantwortliche Fernsehstationen treffen sich, um über den eventuellen Tausch der Anstoßzeiten einzelner Partien wegen TV-Interessen zu beraten. Eine Änderung von Spielorten ist ausgeschlossen. Gegen Mitternacht soll der endgültige Spielplan veröffentlicht werden.
Bezochte-/geplande wedstrijden:
(104) 08-02-2014 WSV - ESC 2-0 (Districtsbeker Oost)
(105) 09-02-2014 Excelsior - FC Den Bosch 4-1 (Jupiler League)
(106) 14-02-2014 FC Den Bosch - Sparta (Jupiler League)
pi_32951099
Ok dan kan je de eerste helft van de vrijdagavond wedstrijd nog effe kijken
pi_32951224
ik weet niet of deze vraag al eerder gesteld is, heb het topic niet doorgelen.
NL zit dus in pot 3, kan bij de loting NL in dezelfde poule komen als een ander team uit pot 3?
Onderbroeken zonder knopen hoef je alleen maar af te stropen!
pi_32951227
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:44 schreef fanneke het volgende:
Godver
pi_32951294
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:52 schreef Onderbroek het volgende:
ik weet niet of deze vraag al eerder gesteld is, heb het topic niet doorgelen.
NL zit dus in pot 3, kan bij de loting NL in dezelfde poule komen als een ander team uit pot 3?
Nee.
slettebak [@] gmail.com
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:58:19 #35
67174 Dos37
Come on Twente
pi_32951354
Komt er eigenlijk nog een herlaning op morngen ofzo :>
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_32951366
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:52 schreef Onderbroek het volgende:
ik weet niet of deze vraag al eerder gesteld is, heb het topic niet doorgelen.
NL zit dus in pot 3, kan bij de loting NL in dezelfde poule komen als een ander team uit pot 3?
Nee dat kan niet. Hier staan de procedures --->

http://eur.i1.yimg.com/eur.yimg.com/i/eu/fifa/proce.pdf

Je hebt wel Adobe reader nodig.
  vrijdag 9 december 2005 @ 18:59:54 #37
76871 fanneke
Met heel m'n hart
pi_32951384
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:58 schreef Dos37 het volgende:
Komt er eigenlijk nog een herlaning op morngen ofzo :>
Vrijdagmiddagborrel gehad?
Bezochte-/geplande wedstrijden:
(104) 08-02-2014 WSV - ESC 2-0 (Districtsbeker Oost)
(105) 09-02-2014 Excelsior - FC Den Bosch 4-1 (Jupiler League)
(106) 14-02-2014 FC Den Bosch - Sparta (Jupiler League)
pi_32951407
Eerste uur dus skippen
  vrijdag 9 december 2005 @ 19:01:33 #39
67174 Dos37
Come on Twente
pi_32951419
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 18:59 schreef fanneke het volgende:

[..]

Vrijdagmiddagborrel gehad?
Een kleintje

Dit was gewoon een typo
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  vrijdag 9 december 2005 @ 19:01:50 #40
76871 fanneke
Met heel m'n hart
pi_32951427
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 19:00 schreef BliksemSchigt het volgende:
Eerste uur dus skippen
Maar dan mis je wel Hans Klok
Bezochte-/geplande wedstrijden:
(104) 08-02-2014 WSV - ESC 2-0 (Districtsbeker Oost)
(105) 09-02-2014 Excelsior - FC Den Bosch 4-1 (Jupiler League)
(106) 14-02-2014 FC Den Bosch - Sparta (Jupiler League)
pi_32951452
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 19:01 schreef fanneke het volgende:

[..]

Maar dan mis je wel Hans Klok
Oh.
  vrijdag 9 december 2005 @ 19:12:50 #42
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_32951654
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 19:01 schreef fanneke het volgende:


Maar dan mis je wel Hans Klok
En Robbie Williams.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_32951686
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 19:12 schreef golfer het volgende:

[..]

En Robbie Williams.
En Heidi
pi_32951717
Volgens mij komt Robbie ook alleen voor Heidi.
slettebak [@] gmail.com
pi_32951746
Het zal me allemaal aan m'n reet roesten. Ik wil alleen het loten zien.
  vrijdag 9 december 2005 @ 19:31:49 #46
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_32952126
Ok nog een uurtje kan bijna niet wachten
pi_32952147
Heidi is de enige reden dat ik vanaf 20.30 kijk.
sig verwijderd door FA
pi_32952296
Spannend! Zal Heidi Klum in vorm zijn of gaat ze rondspelen?

Wie krijgt Oranje? Wie de Portugezen?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_32952629
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 19:32 schreef Ambrosius het volgende:
Heidi is de enige reden dat ik vanaf 20.30 kijk.
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
pi_32952714
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 19:32 schreef Ambrosius het volgende:
Heidi is de enige reden dat ik vanaf 20.30 kijk.
Met je hand in je broek zeker?
pi_32952758
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 19:55 schreef Ludacriss het volgende:

[..]

Met je hand in je broek zeker?
Hij hoeft toch niet te zappen dan inderdaad.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:01:22 #52
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32952850
Het voordeel van een koppeling aan Duitsland of Brazilie is natuurlijk simpel. De grote favoriet is Brazilie. Zit je met hun in een poule en je gaat door (als 1e of 2e) dan kan je ze pas in de finale nog een keer tegenkomen. Hetzelfde met Duitsland. Kom je bij Duitsland in de groep dan kan je Brazilie pas in de finale tegenkomen (mits je 1e wordt in deze groep).

Ik heb zelf een voorkeur voor Brazilie, Duitsland, Mexico of Spanje. Argentinie, Italie, Engeland en Frankrijk zie ik niet graag als tegenstander in de groepsfase.
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_32953116
Egbers kondigt Beenhakker aan: "bondscoach van Costa Rica" .
sig verwijderd door FA
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:14:15 #54
43600 bremmie
Live The Dream...
pi_32953192
Idd,
The dream, make it real.. So that you can say.. That you lived your way for real.. Don't give up on your needs and all your fantasies.. (Face Tomorrow-Live The Dream)
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:15:29 #55
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953223
Egberts is echt van de rol af de laatste tijd


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32953226
Grapje op de werkvloer, zetten ze expres de verkeerde naam op de autocue. Gaat Tom weer de mist in...
pi_32953247
Dacht echt zo van hè
♥ K, N, R en F ♥
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:16:38 #58
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_32953248
Duitsland in poule a en Brazilie in poule f
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:17:50 #59
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953282
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:16 schreef dvdfreak het volgende:
Duitsland in poule a en Brazilie in poule f
No shit sherlock


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32953360
De eigenlijke loting begint pas om kwart over 9. Hoef ik die onzin daarvoor iig niet te zien.
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:22:21 #61
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_32953395
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:21 schreef Murray het volgende:
De eigenlijke loting begint pas om kwart over 9. Hoef ik die onzin daarvoor iig niet te zien.
De eigenlijke loting begint zelfs pas om 21:30 en duurt 20 minuten.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_32953407
Indeling van de potten:
Pot 1: Duitsland, Brazilië, Argentinië, Mexico, Frankrijk, Italië, Spanje, Engeland
Pot 2: Australië, Angola, Togo, Ghana, Ivoorkust, Tunesië, Ecuador, Paraguay
Pot 3: Nederland, Portugal, Tsjechië, Kroatië, Zweden, Polen, Zwitserland, Oekraïne
Pot 4: Trinidad & Tobago, Verenigde Staten, Zuid-Korea, Japan, Saoudi-Arabië, Iran, Costa Rica, Servië en Montenegro

Poule A
1
2
3
4
Duitsland
-
-
-

Poule B
1
2
3
4
-
-
-
-

Poule C
1
2
3
4
-
-
-
-

Poule D
1
2
3
4
-
-
-
-

Poule E
1
2
3
4
-
-
-
-

Poule F
1
2
3
4
Brazilië
-
-
-

Poule G
1
2
3
4
-
-
-
-

Poule H
1
2
3
4
-
-
-
-


Iets voor de OP ?
♥ K, N, R en F ♥
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:23:11 #63
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_32953414
Is het nog streaming te volgen??link??
pi_32953472
Wer zuerst verliert , zo, Heidi, succes met de ballen!
pi_32953476
Kom op ik wil dat Oranje, Duitsland of Engeland loot
pi_32953527
Geknipt uit de vorige editie:

Ik denk dat dit onze lichtst mogelijke loting is;

Spanje
Nederland
Angola
Trinidad.

Voor Nederland zal het denk ik beter zijn iets sterkere tegenstanders te loten. Zo groei je sneller in het toernooi en stel je je anders in op volgende tegenstanders.
Ik suggereer dat een monsterscore in de voorrondes het verloop van het toernooi alleen maar ten slechte komt. Onderschatting gaat dan optreden.

Frankrijk
Nederland
Tunesie
Japan

Laat het ze maar lekker moeilijk krijgen. Tunesie is een pittige tegenstander, waar men doorgaans moeilijk tegen scoort en Frankrijk is gelijk aan Nederland. Japan is outsider. Je kunt er niet van verliezen, maar zeker veel tegenstand van verwachten.
The gum you like, is coming back in style.
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:32:04 #67
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953683
Ik ken heel die Heidi niet, maar gvd da'seen lekker wijf zeg


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:32:06 #68
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32953684
Heidi Klum
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32953695
heidi klum , dat is een model
weet misschien niet eens wat buitenspel is
♥ K, N, R en F ♥
pi_32953698
Heidi kon er geiler uitzien.

Heeft de BBC de loting niet? Anders krijg je weer dat kutvertalen tussendoor. Neem aan dat het straks in het engels gaat.
pi_32953699
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:32 schreef tong80 het volgende:
Ik ken heel die Heidi niet, maar gvd da'seen lekker wijf zeg


Niet voor niks topmodel natuurlijk .
sig verwijderd door FA
pi_32953700
omg, iets te veel aan alleen
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:32:47 #73
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953707
En ze spreekt Duits daar wordt ik altijd geil van.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:33:19 #74
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32953726
Me vriendin heb nou al geen zin meer om te kijken.Zou dat door mvr.Klum komen........
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:33:41 #75
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953732
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:32 schreef Ambrosius het volgende:

[..]

Niet voor niks topmodel natuurlijk .
Nou van Naomi Cambel en Claudia Schiffer gaat ie niet stijgeren hoor


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:33:44 #76
92908 Version1
Jerichoholic
pi_32953733
Heidi

niet lang geleden een kind gekregen toch?
_O_ Marco van Basten - Jari Litmanen _O_
New York Yankees; #2, #13, #20, #42, #46, #62, #65
We play today. We win today. Dassit.
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:34:18 #77
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953754
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:32 schreef _Maarten_ het volgende:
omg, iets te veel aan alleen
Ja die stropdas had ie welachterwegen kunnen laten


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32953760
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:32 schreef Football_Lad het volgende:
Heidi Klum
zou ze ook verstand van voetbal hebben
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
pi_32953767
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:33 schreef Version1 het volgende:
Heidi

niet lang geleden een kind gekregen toch?
Zo te zien wel ja. Heidi is wel eens strakker geweest .
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:34:46 #80
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953771
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:33 schreef Version1 het volgende:
Heidi

niet lang geleden een kind gekregen toch?
Gekregen nog wel ?


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32953773
Seppie
♥ K, N, R en F ♥
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:35:05 #82
92908 Version1
Jerichoholic
pi_32953778
wat een dwerg die blatter
_O_ Marco van Basten - Jari Litmanen _O_
New York Yankees; #2, #13, #20, #42, #46, #62, #65
We play today. We win today. Dassit.
pi_32953790
Kan die Nederlandse commentator niet zijn rotkop houden, ik versta de presentators niet door hem, en eigenlijk versta ik hem ook niet. Die gast verneukt het lekker.
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:35:22 #84
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953791
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:34 schreef maril het volgende:

[..]

zou ze ook verstand van voetbal hebben
Macht kein flauss aus, dass haben weniger Deutche


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:35:25 #85
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32953793
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:34 schreef maril het volgende:

[..]

zou ze ook verstand van voetbal hebben
Als je er zo uitziet boeit dat niet echt.......
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32953802
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:33 schreef Football_Lad het volgende:
Me vriendin heb nou al geen zin meer om te kijken.Zou dat door mvr.Klum komen........
Het zou wellicht ook met het voetbalaspect van de hele show te maken kunnen maken. Maar dat is uiteraard ondenkbaar omdat mevr. Heidi Klum de show presenteert.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32953808
Nu ook op ARD, iig alleen het Engels vertaald.
sig verwijderd door FA
pi_32953811
blablablabla loten hup ik heb nog meer te doen
♥ K, N, R en F ♥
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:36:12 #89
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_32953816
Dat geneuzel/vertaalwerk van die Nederlandse commentator er tussendoor is wel irritant. Iedereen verstaat wel wat er gezegd wordt in het Duits of Engels.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:36:20 #90
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953819
En een politiek praatje van één of andere hotshot


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:36:30 #91
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32953823
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:32 schreef BliksemSchigt het volgende:
Heidi kon er geiler uitzien.

Heeft de BBC de loting niet? Anders krijg je weer dat kutvertalen tussendoor. Neem aan dat het straks in het engels gaat.
Vanaf 21:15 op BBC 2. Ik ga eerst even douchen en kijk het balletjes trekken wel op de BBC. Is ook leuk voor de reactie als de Engelsen tegen Nederland moeten.
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_32953824
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:36 schreef Sc0rPi0n het volgende:
blablablabla loten hup ik heb nog meer te doen
Kwart over 9.
pi_32953825
Jeetje kon het niet in het engels..
[♣].... Je op trots ben ik. Door signature mijn hebt jij zo.....[♣]
pi_32953827
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:35 schreef skiczukie het volgende:
Kan die Nederlandse commentator niet zijn rotkop houden, ik versta de presentators niet door hem, en eigenlijk versta ik hem ook niet. Die gast verneukt het lekker.
Das Erste (ARD)
Alle gekheid op een stokje, want daar hoort gekheid thuis, nietwaar. Het zou toch gek zijn als we het in een doosje zouden stoppen, danwel theelepelsgewijs op zouden hangen aan een rekje... - G. de Vader
pi_32953830
Heidi Klum


Maar ga aub nu loten stelletje lamzakken
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:36:59 #96
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_32953836
Tis dat Heidi er tussen staat, maar anders
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:37:01 #97
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953838
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:36 schreef golfer het volgende:
Dat geneuzel/vertaalwerk van die Nederlandse commentator er tussendoor is wel irritant. Iedereen verstaat wel wat er gezegd wordt in het Duits of Engels.
Ik hoor geen vertalers. Kijk ik naar een andere zender ?


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32953843
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:36 schreef golfer het volgende:
Dat geneuzel/vertaalwerk van die Nederlandse commentator er tussendoor is wel irritant. Iedereen verstaat wel wat er gezegd wordt in het Duits of Engels.
Jah, dat zeg ik.
pi_32953850
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:36 schreef PirE het volgende:

[..]

Vanaf 21:15 op BBC 2. Ik ga eerst even douchen en kijk het balletjes trekken wel op de BBC. Is ook leuk voor de reactie als de Engelsen tegen Nederland moeten.
Perfect
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:37:52 #100
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32953865
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:37 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Jah, dat zeg ik.
Gamma.

Sorry. kon het niet laten.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32953866
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:36 schreef Verfokker het volgende:

[..]

Das Erste (ARD)
Danke sehr.
pi_32953868
Dit is interessanter dan dat geneuzel er tussendoor:



Heidi.

.
pi_32953869
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:36 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Kwart over 9.
ik dacht dat het eerder was
♥ K, N, R en F ♥
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:38:43 #104
7889 tong80
Spleenheup
pi_32953883
Gadverdamme

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:38:49 #105
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_32953888
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:37 schreef Roel_Jewel het volgende:
Dit is interessanter dan dat geneuzel er tussendoor:

[afbeelding]

Heidi.

.
*click* -> save as
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_32953889
jeuh een betere wereld jeuh.

Never heard that before
♥ K, N, R en F ♥
pi_32953890
Holland wordt genoemd .
sig verwijderd door FA
pi_32953895
We maken jullie af
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:39:37 #109
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32953908
Ja. Dat dacht ik al ja. Holland. Dan worden jullie weer eens lekker vernederd net als in die vriendschappelijke wedstrijd. Duitse kneus.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:39:42 #110
11907 IntroV
Veel voor weinig
pi_32953910
Ja, das de enige ploeg waar de Duitsers nog kans tegen hebben, Nederland.
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:40:04 #111
65471 SkaterSam
Lurking Galore
pi_32953917
Ze spelen het liefst tegen Nederland
Let's make life easy
Typo's are the demon spawn from hell !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:40:22 #112
92908 Version1
Jerichoholic
pi_32953920
jezus ALLA FIEFA
_O_ Marco van Basten - Jari Litmanen _O_
New York Yankees; #2, #13, #20, #42, #46, #62, #65
We play today. We win today. Dassit.
pi_32953924
Hoop zware poule voor Brazilië

Vliegt dat kut teaqm er ook uit.
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:40:37 #114
11907 IntroV
Veel voor weinig
pi_32953931
Trouwens, Heidi heeft wel erg veel kleren aan
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:40:41 #115
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32953935
Geluid uitzetten en naar Heidi kijken.......
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:41:50 #116
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32953964
Ik versta er geen hol van zeker niet als Blatter Duits gaat praten.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:42:31 #117
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32953980
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:40 schreef Football_Lad het volgende:
Geluid uitzetten en naar Heidi kijken.......
Je zat toch met je vriendin aan het kijken. Dat zal ze wel op prijs stellen.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32953985
Kom op loten kreng
pi_32953989
wat een kutgezeik met die duitsers.. ik ga They kijken
pi_32954008
Waarom spreken die moffen geen Engels?
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
pi_32954019
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:43 schreef Stefkuh het volgende:
Waarom spreken die moffen geen Engels?
Dat kunnen ze niet.
sig verwijderd door FA
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:44:00 #122
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954020
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:42 schreef Asskicker14 het volgende:

[..]

Je zat toch met je vriendin aan het kijken. Dat zal ze wel op prijs stellen.
Niet echt nee........
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32954023
Bij nederland krijg je vast Ruud in beeld
pi_32954032
nee kalou
♥ K, N, R en F ♥
pi_32954033
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:44 schreef VoreG het volgende:
Bij nederland krijg je vast Ruud in beeld
Marco misschien?
sig verwijderd door FA
pi_32954036
Is cruyf er ook niet bij ? Hoe is zijn bloemkolen-engels ?
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:45:05 #127
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954039
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:44 schreef VoreG het volgende:
Bij nederland krijg je vast Ruud in beeld
Puck van Heel


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32954050
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:44 schreef VoreG het volgende:
Bij nederland krijg je vast Ruud in beeld
VdV gok ik.
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:45:28 #129
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954051
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:44 schreef _Maarten_ het volgende:
Is cruyf er ook niet bij ? Hoe is zijn bloemkolen-engels ?
FF


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32954052
jaa ruuddd
♥ K, N, R en F ♥
pi_32954053
geen kalou
pi_32954056
Ruudje bij NL
pi_32954073
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:45 schreef Sc0rPi0n het volgende:
jaa ruuddd
Fuk.
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:46:43 #134
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954079
Ik hoopte op Ellery Cairo of Romano Denneboom.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954080
Te lang moffen in beeld
pi_32954081
ruud en vdv
pi_32954094
Zou wel tof zijn geweest Kalou bij NL
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:47:18 #138
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_32954096
Wat een hoop gezever zeg. Ga loten ofzo.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_32954108
VdV omdat de Duitsers daar zelf van in hun broek schijten.
♥ K, N, R en F ♥
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:47:47 #140
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954112
-knip=-

[ Bericht 92% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 20:48:46 (rustig) ]
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32954114
Doet Polen nog mee?
pi_32954135
Dit wordt in 150 landen oid? uitgezonden, en dan gaan we lekker in das Dritte-Reich-taal praten natuurlijk.
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:48:33 #143
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954136
Godverdomme de Hongaren waren 5 jaar ongeslagen, de moffen verloren in de voorronde met 7-1 van de Hongaren. In de Finale kwamen de Hongaren met 2-0 voor toen raakte Puskas geblesseerd en en en en ......gvd ()*^&(*&^*^$&$


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:48:50 #144
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954145
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:47 schreef Sc0rPi0n het volgende:
VdV omdat de Duitsers daar zelf van in hun broek schijten.
Als we tegen Duitsland spelen moeten we dan met Makaay en Van Der Vaart spelen. En daar bovenop nog Van Nistelrooy, Van Persie en Robben. Die Duitsers zijn dan nergens.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954161
VDV wordt in eind mei opnieuw even het ziekenhuis ingetrapt.. en dat is 1.. Anders wel tijdens de training.
pi_32954166
Tlk gaat maar sigaret roken duurt toch nog een tijd
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:50:11 #147
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954173
Nou gaan we ook nog zwart-wit beelden krijgen.....
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32954180
Ja hoor, daar komen zo de beelden weer van '74
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:50:43 #149
78500 Strijkplank
Houd je vuurwerk in de hand!
pi_32954185
K*T ZUS KIJKT EEN FILM!! Welk tijdstip worden de lootjes daadwerkelijk gepakt? Kan ik het misschien toch zien...
Sommige dingen zijn moeilijk te voorspellen, met name de toekomst..
http://youtube.com/watch?v=DUf32hm8FRM
http://icecast.freeteam.nl:8000/repo
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:51:16 #150
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954199
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:49 schreef _Maarten_ het volgende:
VDV wordt in eind mei opnieuw even het ziekenhuis ingetrapt.. en dat is 1.. Anders wel tijdens de training.
Dan kan Makaay Ballack ook het ziekenhuis intrappen, dan zijn zij hun sterspeler kwijt. WIj hebben nog zat alternatieven voor Van Der Vaart.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:51:29 #151
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954209
Geen woord over Garrincha


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32954231
Oeh, ik krijg zo'n naar gevoel hiervan.
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:52:59 #153
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954244
Oh nee,Beckenbauer.Dit word me nou ff te veel......
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32954245
Kijk eens Heidi, dit heet nou een voetbal
♥ K, N, R en F ♥
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:53:16 #155
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954251
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:52 schreef _Maarten_ het volgende:
Oeh, ik krijg zo'n naar gevoel hiervan.
Het is die kop ook van Beckenbauer.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954258
Zo jammer dat Heidi net een kind heeft gekregen. Heel 't figuur weg .
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:53:39 #157
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954263
Kijk hoe ze met z'n tweën die bal vasthouden.....
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32954264
Wat een pro-Duitse voorstelling. Dat doet me herinneren aan iets...
Hoi.
pi_32954277
Matthaus komt straks ook nog in beeld
pi_32954279
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:53 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zo jammer dat Heidi net een kind heeft gekregen. Heel 't figuur weg .
Ik vind het totaal niet erg om naar te kijken, beter dan te mager iig.
sig verwijderd door FA
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:54:22 #161
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954282
-

[ Bericht 99% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 20:56:49 (does normaal) ]
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:54:49 #162
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954290
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:54 schreef VoreG het volgende:
Matthaus komt straks ook nog in beeld
Doe mij maar Netzer. Die heeft tenminste een prettige kop.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954291
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:53 schreef pekel het volgende:
Wat een pro-Duitse voorstelling. Dat doet me herinneren aan iets...
Idd, der Kaiser... der Fuhrer, Deutschland uber ...
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:54:54 #164
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954292
Heidi Klum is wel een beetje dom.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32954294
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:54 schreef Ambrosius het volgende:

[..]

Ik vind het totaal niet erg om naar te kijken, beter dan te mager iig.
Er zijn idd nog zat vrouwen die minder aantrekkelijk zijn .
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:55:00 #166
92908 Version1
Jerichoholic
pi_32954298
-



[ Bericht 68% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 20:57:05 ]
_O_ Marco van Basten - Jari Litmanen _O_
New York Yankees; #2, #13, #20, #42, #46, #62, #65
We play today. We win today. Dassit.
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:55:31 #167
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954310
Wat is dit nou weer !!!!!!
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32954317
Tering. De Bolero .
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:55:46 #169
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954318
De Bolero. Weten die moffen veel dat dat over neuken gaat.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32954327
Ja hoor kleine kinderen die voetballen achter hoge hekken met prikkeldraad

Duitsland
pi_32954328
Die Duitsers zijn erg goed in het verpesten van iets waar je de hele dag naar uit kijkt..
[♣].... Je op trots ben ik. Door signature mijn hebt jij zo.....[♣]
pi_32954329
Helmpje..
pi_32954330
Als het om 21.15 moet beginnen én er moet nog optredens komen wordt dat heel lastig. Ik denk minstens 21.30.
sig verwijderd door FA
pi_32954342
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:44 schreef VoreG het volgende:
Bij nederland krijg je vast Ruud in beeld
pi_32954347
Wat humor is weten ze nogsteeds niet in Duitsland..
pi_32954349
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:55 schreef tong80 het volgende:
De Bolero. Weten die moffen veel dat dat over neuken gaat.


.
pi_32954350
-

idd.. echt zo'n Deutschland uber alles sfeertje
jetzt geht's looos

[ Bericht 55% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 20:57:31 ]
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 20:57:31 #178
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954359
Dit is wel heel erg


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:57:59 #179
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_32954365
die moffen werken ook niet
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:58:01 #180
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954366
Wat is dit voor 'n onzin.Nog ff en ik ga op RTL 5 voetbal kiken....
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32954371
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:57 schreef tong80 het volgende:
Dit is wel heel erg


ja
[♣].... Je op trots ben ik. Door signature mijn hebt jij zo.....[♣]
pi_32954372
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:57 schreef _Maarten_ het volgende:
Wat humor is weten ze nogsteeds niet in Duitsland..
Ach, ze hebben in ieder geval wel het talent zaken groots aan te pakken.
pi_32954377
Cut tha crap people.

bah bah bah ik word er gewoon onpasselijk van.
♥ K, N, R en F ♥
pi_32954383
Jezus wat een muziek hebben ze eronder gezet... tis toch niet de efteling..
Delivered without an information leaflet
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:58:51 #185
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_32954384
ik vermaak me wel
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:58:52 #186
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32954385
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:54 schreef Asskicker14 het volgende:
-
En ik maar denken dat hij nog op het DVD-kanaal stond. Maar deze is toch echt niet in kleur

[ Bericht 13% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 21:00:02 ]
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_32954387
nog niet aan het loten

Blik bier erbij gepakt
pi_32954389
schiet dan op met die fucking loting, man, wat een onzin allemaal!!!
pi_32954394
Nu een paar frames 1938 oid erin trappen hehe
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:59:24 #190
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954396
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:58 schreef PirE het volgende:

[..]

En ik maar denken dat hij nog op het DVD-kanaal stond. Maar deze is toch echt niet in kleur
Oh mijn god.

[ Bericht 11% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 21:00:20 ]
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954401
Waar blijft het lachenwekkende filmpje?
Hoi.
  vrijdag 9 december 2005 @ 20:59:51 #192
78500 Strijkplank
Houd je vuurwerk in de hand!
pi_32954410
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:50 schreef Strijkplank het volgende:
K*T ZUS KIJKT EEN FILM!! Welk tijdstip worden de lootjes daadwerkelijk gepakt? Kan ik het misschien toch zien...
Mensen...iemand een idee?
Sommige dingen zijn moeilijk te voorspellen, met name de toekomst..
http://youtube.com/watch?v=DUf32hm8FRM
http://icecast.freeteam.nl:8000/repo
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:00:01 #193
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32954416
Anky (paard met bal stukje)
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:00:14 #194
65471 SkaterSam
Lurking Galore
pi_32954422
WTF we zijn terug in de jaren '80
Let's make life easy
Typo's are the demon spawn from hell !
pi_32954423
dikke marcheermars eronder
pi_32954426
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:59 schreef Strijkplank het volgende:

[..]

Mensen...iemand een idee?
Familliemoorden zijn erg in.
pi_32954428
Misschien dat ze de tijd gebruiken om het decor te verbouwen voor de loting?
pi_32954450
Ik ga ook maar eens kijken .
slettebak [@] gmail.com
pi_32954451
Wat een kuthumor hebben die Duitsers. Ik lees de uitslag van die loting over een uurtje wel ff.
Ik ga mooi ff een uurtje slapen zodat ik er straks weer tegenaan kan
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:01:07 #200
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_32954453
Wat een ontzettend debiel filmpje.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_32954455
Die koeien
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:01:15 #202
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32954457
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:00 schreef nikk het volgende:
Misschien dat ze de tijd gebruiken om het decor te verbouwen voor de loting?
Ik denk dat ze nog een paar balletjes moesten verwarmen
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_32954459
Jongens laten we het hier gezellig houden en alle verwijzingen naar 1940-1945 achterwege laten.
♥ K, N, R en F ♥
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:01:22 #204
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954460
Wat 'n lijdensweg was dat.......
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
pi_32954463
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:59 schreef Strijkplank het volgende:

[..]

Mensen...iemand een idee?
Ik in iig niet.. anders zat ik nu niet naar deze onzin te kijken.. dan zou ik gewoon terug zappen als de loting begint..
[♣].... Je op trots ben ik. Door signature mijn hebt jij zo.....[♣]
pi_32954467
Hehe, nou Heidi, ken je dat filmpje met pingpong ballen ?
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:01:36 #207
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954468
Zag je Beckenbauer naar het decollete van Klum kijken.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954473
Wolfgang Becker, een van de vele Duitsers die geen humor heeft.
Hoi.
pi_32954474
Gemaakt door Wolfgang Becker, verdomme alleen Adolf Hitler is een duitsere naam .
pi_32954482
Wie schreef de bolero ook alweer?
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:02:01 #211
78500 Strijkplank
Houd je vuurwerk in de hand!
pi_32954483
Het duurt tot 22.20 dus zal wel veel onzin zijn ja..
Sommige dingen zijn moeilijk te voorspellen, met name de toekomst..
http://youtube.com/watch?v=DUf32hm8FRM
http://icecast.freeteam.nl:8000/repo
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:02:09 #212
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954486
Die Beckenbauer versta ik HELEMAAL niet.....
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:02:11 #213
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954489
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:01 schreef Football_Lad het volgende:
Wat 'n lijdensweg was dat.......
Wat zei Scorpion nou?
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954491
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:02 schreef T1andonly het volgende:
Wie schreef de bolero ook alweer?
Ravel.
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 21:02:17 #215
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954492
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:01 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Jongens laten we het hier gezellig houden en alle verwijzingen naar 1940-1945 achterwege laten.
Toen werd Austria Wien Duits kampioen.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32954498
-
♥ K, N, R en F ♥
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:02:28 #217
11907 IntroV
Veel voor weinig
pi_32954500
De uitzending duur tot 22.20u.

Ik gok dat ze om ongeveer 22.10u met de loting beginnen.
pi_32954502
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:01 schreef Asskicker14 het volgende:
Zag je Beckenbauer naar het decollete van Klum kijken.
Field of vision
pi_32954507
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:02 schreef tong80 het volgende:

[..]

Toen werd Austria Wien Duits kampioen.


.
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 21:02:49 #220
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954510
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:02 schreef T1andonly het volgende:
Wie schreef de bolero ook alweer?
Dudley Moore


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_32954511
Ik hoop dat we beetje wedstrijden in de buurt hebben
gaan ze ook nog écht loten?
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:02:52 #222
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_32954512
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 20:59 schreef Strijkplank het volgende:

[..]

Mensen...iemand een idee?
rond 21:15
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:02:59 #223
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_32954515
Damn, die Duitsers hadden wel even een wat modernere kaart van Europa er bij mogen pakken, en niet eentje uit 1800 voor Christus. Mijn IJsselmeer, wat doe je.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_32954519
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:02 schreef tong80 het volgende:

[..]

Toen werd Austria Wien Duits kampioen.


idd
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:03:15 #225
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_32954522
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:02 schreef tong80 het volgende:

[..]

Toen werd Austria Wien Duits kampioen.


Ten percent faster with a sturdier frame
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:03:35 #226
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954529
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:01 schreef Asskicker14 het volgende:
Zag je Beckenbauer naar het decollete van Klum kijken.
Eerste keer dat ik 't met Beckenbauer eens ben.....
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:03:39 #227
11907 IntroV
Veel voor weinig
pi_32954532
Maar misschien hebben ze toch wel iets langer voor de daadwerkelijke loting nog.

Ik gok op een minuut of 40-45, dus dan zullen ze beginnen om 21.35u à 21.40u beginnen.
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:03:48 #228
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954534
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:02 schreef TC03 het volgende:
Damn, die Duitsers hadden wel even een wat modernere kaart van Europa er bij mogen pakken, en niet eentje uit 1800.
Toen waren zij nog in macht over Europa. Misschien dat dat een verklaring is.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954543
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:02 schreef IntroV het volgende:
De uitzending duur tot 22.20u.

Ik gok dat ze om ongeveer 22.10u met de loting beginnen.
De bedoeling is dat het rond 21.20 gaat beginnen. Maar dat betwijfel ik ten zeerste.
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:04:04 #230
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_32954545
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:02 schreef TC03 het volgende:
Damn, die Duitsers hadden wel even een wat modernere kaart van Europa er bij mogen pakken, en niet eentje uit 1800.
die duisers hechten veel aan vroeger t
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_32954546
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:03 schreef IntroV het volgende:
Maar misschien hebben ze toch wel iets langer voor de daadwerkelijke loting nog.

Ik gok op een minuut of 40-45, dus dan zullen ze beginnen om 21.35u à 21.40u beginnen.
En dan eerst nog een kwartier uitleggen hoe het werkt.
sig verwijderd door FA
pi_32954581
Die Duitsers hebben naast fietsen ook carnaval meegenomen..
pi_32954583
he dat mag niet
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:05:36 #234
72347 Bupatih
Meet me in Montauk.
pi_32954587
Is Hans Klok al geweest?
Clementine: Are you nuts?
Joel: It's been suggested...
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:05:36 #235
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954588
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:04 schreef pekel het volgende:
De Jugend komt op...
*mompelt* Scorpion en iets van 'verwijzingen naar 1940-1945' .
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:05:43 #236
11907 IntroV
Veel voor weinig
pi_32954594
Ben benieuwd of ze nog iets zeggen over de gestolen fiets van mijn opa.
pi_32954601
http://www.ihrseidnichtdabei.de/ doet het toepasselijk niet.
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:06:05 #238
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32954606
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:04 schreef pekel het volgende:
De Jugend komt op...


Franz houdt nog steeds die bal tactisch vast zodat niemand zijn opwinding ziet
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_32954615
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:05 schreef Bupatih het volgende:
Is Hans Klok al geweest?
Hij heeft zich zelf weggetoverd, na het zien van dat dramatische filmpje...
Hoi.
pi_32954617
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:05 schreef Bupatih het volgende:
Is Hans Klok al geweest?
Nee.
sig verwijderd door FA
pi_32954618
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:03 schreef IntroV het volgende:
Maar misschien hebben ze toch wel iets langer voor de daadwerkelijke loting nog.

Ik gok op een minuut of 40-45, dus dan zullen ze beginnen om 21.35u à 21.40u beginnen.
Geen verwijzigingen...
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:06:54 #242
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954630
Nee.Niet 74..........
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:06:56 #243
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_32954631
Niet weer de 1974 herinnering
pi_32954632
ffs, kan die lul echt geen enkele seconde z'n bek dicht houden....
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:07:06 #245
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954634
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:06 schreef VoreG het volgende:

[..]

Geen verwijzigingen...
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954644
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:06 schreef VoreG het volgende:

[..]

Geen verwijzigingen...
Hoi.
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:07:46 #247
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_32954655
Seal heeft wel smaak voor dames btw.
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:07:58 #248
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32954660
Hans Klok komt nu
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:07:58 #249
92908 Version1
Jerichoholic
pi_32954661
haaaaaaaaaaaaaans
_O_ Marco van Basten - Jari Litmanen _O_
New York Yankees; #2, #13, #20, #42, #46, #62, #65
We play today. We win today. Dassit.
pi_32954663
NEEEEEE, het lijkt de intocht van Sinterklaas wel op deze manier .
sig verwijderd door FA
pi_32954666
Hans Klok heeft 'm weggetoverd, wat een verrassing..
Hoi.
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:08:09 #252
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_32954667
Omfg. Toneelstukje.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_32954668
Ok, ik tover je jurkje weg
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:08:15 #254
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_32954669
nu komt hans klok
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_32954673
Nee he
pi_32954674
Henz Klok!
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:08:28 #257
72347 Bupatih
Meet me in Montauk.
pi_32954676
Ah, ff kijken hoor. .
Clementine: Are you nuts?
Joel: It's been suggested...
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:08:28 #258
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_32954677
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:08 schreef pekel het volgende:
Hans Klok heeft 'm weggetoverd, wat een verrassing..
Erg fout.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_32954680
To a footballer the fifa world cup is the most valuable thing a football player can hold

Now Heidi ik weet er nog 2
pi_32954681
OMG!
ik dacht dat het een grapje was over hans klok
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:08:38 #261
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32954682
Ik zou die klote beker laten staan en Heidi wegtoveren
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:08:38 #262
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954684
Hans Klok met zijn bavianen-opkomst. Doet het goed bij de Duitsers.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954689
Zou knap lullig zijn als z'n trucje mislukt
pi_32954694
smijt die die zo op de grond en gaat die er op stampen
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:09:10 #265
26886 EmjaY
Chuck FTW!!1!!!
pi_32954702
Hansieee
Wallahjeweettog
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:09:12 #266
11907 IntroV
Veel voor weinig
pi_32954705
Geile pakje
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:09:22 #267
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_32954708
Klokje moet weer gaan showen
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:09:24 #268
11907 IntroV
Veel voor weinig
pi_32954711
... dat hans aanheeft
pi_32954713
he dat wijf uit dungeon keeper
pi_32954715
Goed overbelicht zeg
pi_32954717
Hij had dan die beker naar Nederland moeten meenemen
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:09:55 #272
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_32954722
Duitsers en leer...
pi_32954726
Duitse ingestudeerde humor
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:10:07 #274
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954728
Mijn god. Dit is echt een typische Duitse show. Only in Germany
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 21:10:21 #275
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954738
We gaven de wereld Johan Cruijff, Vader Abraham en Hans Klok


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:10:24 #276
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_32954739
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:09 schreef the_legend_killer het volgende:
Hij had dan die beker naar Nederland moeten meenemen
Dat zal Nederland nooit lukken
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:10:33 #277
136282 Football_Lad
IK SCHIJT OP DE F-SIDE.....
pi_32954741
-

[ Bericht 100% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 21:12:30 ]
"Feyenoorder ben je,dat kun je niet worden......"
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:10:36 #278
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954744
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:09 schreef DrDentz het volgende:
he dat wijf uit dungeon keeper
Zat dat wijf ook niet in die film van Uwe Boll.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
pi_32954747
Wat een pakje heeft die ook aan
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:10:47 #280
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_32954752
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:09 schreef Martijn_fijn het volgende:
Duitsers en leer...
Verwijzingen naar 40-45 mochten niet
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_32954753
Toch wel het beste van de avond tot nu toe...

...maar idd, slechter kon het ook niet gaan
Hoi.
pi_32954755
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:08 schreef PirE het volgende:
Ik zou die klote beker laten staan en Heidi wegtoveren
Klok is alleen wel homo.
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:11:01 #283
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954758
weg
Wat zei Scorpion nou?

[ Bericht 61% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 21:12:48 ]
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:11:04 #284
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_32954760
nog ff geduld dan begint het
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_32954763
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:09 schreef DrDentz het volgende:
he dat wijf uit dungeon keeper
pi_32954765
-

Daar zijn ze mee gestopt

[ Bericht 60% gewijzigd door Sc0rPi0n op 09-12-2005 21:12:59 ]
pi_32954773
jezus wat een troep
arie ownt
pi_32954774
Pelé vind het wel tof
pi_32954782
Kijk, dat zag er wat arischer uit.
pi_32954785
Pele zo: mijn krant wat doet hij nu
pi_32954789
Ja hoor, wij weten niet dat dat Pele is.
sig verwijderd door FA
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:12:01 #292
129362 BennyNL
1 lange trip
pi_32954790
hans klok is wel een ubermensch
Gemiddeld reactieniveau op de FP:
[quote]Ben benieuwd wanneer Bin Laden zelf met een boek komt![/quote]
Buzzz: Wat, gebundelde grot tekeningen??? >:)
pi_32954793
en ik wil het adres waar Hans z'n meisjes vandaan tovert wel eens hebben
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 december 2005 @ 21:12:28 #294
7889 tong80
Spleenheup
pi_32954799
Hans Klok denkt er zit een neger op de eerste rij, zal hem maar de krant geven die arme mensen heben geen WC papier


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:12:30 #295
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954803
Groot gelijk dat Pekerman niet naar deze flauwekul is gekomen. Ik zou dan ook lekker thuis zijn gebleven.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:12:39 #296
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_32954806
Ik snap niks van z'n truukjes .
2000 light years from home
pi_32954808
Vind de Hans Kazan Magic Show toch toffer hoor.
pi_32954812
en toch vraag ik me altijd af hoe die dat flikt...
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:12:55 #299
59896 Asskicker14
Suk a dog dik
pi_32954813
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 21:12 schreef tong80 het volgende:
Hans Klok denkt er zit een neger op de eerste rij, zal hem maar de krant geven die arme mensen heben geen WC papier


Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:13:02 #300
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_32954818
Toch blijft het knap. Ik zou echt een keer willen weten hoe dit shit gaat.
Ten percent faster with a sturdier frame
  vrijdag 9 december 2005 @ 21:13:12 #301
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_32954823
hoe doet die dat toch
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')