abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33002811
Die gozer is gewoon een Neo Nazi/SS-er/Gestapo (ja het mag tegenwoordig) van de riool journalastiek.
Free people own guns! Slaves do not!
pi_33012032
Er is geen sprake van "staatsgeheim". Iets dat openbaar gemaakt is (het laten slingeren is een openbaring) kan geen geheim zijn. Wie iets publiceert, kan geen aanspraak meer maken op "geheim". Het enige waar De Vries voor gepakt kan worden is de schending van het auteursrecht: hij heeft immers iets verder gepubliceerd zonder toestemming van de auteur. Hoewel, zelfs dat zou geen zoden aan de dijk zetten. De Vries heeft alleen vertelt wat er op stond en enkel geciteerd.
Zogenaamd "fatsoenlijke" mensen ontmaskerd, de waarheid en verklaringen die iedereen wil weten: Misdefinitie op YouTube.
pi_33012222
Het percentage volwassenen dat in Peter R. de Vries een aanvulling ziet voor de Nederlandse politiek is gisteren gestegen naar 31%. Dit blijkt uit een peiling van Maurice de Hond.

Nog maar 10% dus in 5 dagen
pi_33012448
quote:
Op maandag 12 december 2005 13:05 schreef Olmo het volgende:
Het percentage volwassenen dat in Peter R. de Vries een aanvulling ziet voor de Nederlandse politiek is gisteren gestegen naar 31%. Dit blijkt uit een peiling van Maurice de Hond.

Nog maar 10% dus in 5 dagen
3toch? Zou toch 15 dec bepaald worden?

edit: 16 dec, over 4 dagen dus
pi_33013240
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 01:06 schreef RuL0R het volgende:
... Om de discussie nog even lekker aan te wakkeren, een complottheorie:
De AIVD heeft de diskettes bewust naar Peter R. de Vries gebracht (met een leuk verhaaltje eromheen) om hem hiermee op z'n bek te laten gaan (gebeurt nu dus ook). Reden hiervoor is natuurlijk het idee van de PRDV over terrorismebestrijding, de AIVD heeft geen zin om informatie met wijkagenten te delen en om haar rol (en invloed) te verkleinen tegenover de 'simpele' wijkagent.
Interessante theorie. Aan de andere kant: De Vries lijkt me op zich doortrapt genoeg om daar dan doorheen te prikken. En welk belang heeft De Vries feitelijk bij het openbaren van Fortuyn's seksuele escapades? Ontevreden kiezers stemden massaal LPF. Wil De Vries die stemmers aan zich binden dan is het in een kwaad daglicht stellen van Fortuyn geen sterke zet.

Wel zet ik grote vraagtekens bij de manier waarop de AIVD aan informatie komt en hoe die 'ineens' opduikt. Dat doet dan juist wél weer vermoeden dat ze ook ten aanzien van PRDV belangen hebben om die partij buitenspel te zetten.
pi_33014503
quote:
Op maandag 12 december 2005 13:12 schreef the_disheaver het volgende:

[..]

3toch? Zou toch 15 dec bepaald worden?

edit: 16 dec, over 4 dagen dus
Vandaag meegerekend 5 dagen natuurlijk
pi_33036846
Los van het feit wat er op die diskettes staat. Als de Vries bekent maakt dat hij de diskettes heeft en zowel de minister en de AIVD bevestigen meteen in een officiele reactie dat dat staatgeheimen zijn, dan is het zijn eigen probleem als hij dat bekend maakt.
  dinsdag 13 december 2005 @ 10:01:07 #68
131800 Tarado
capô de fusca
pi_33037039
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 17:16 schreef RuL0R het volgende:

[..]

Dus als ik jouw ouwe pc koop en ik haal nog gegevens van de harde schijf, bijvoorbeeld naaktfoto's die je voor je partner hebt gemaakt, dan is dat geen geheim meer omdat je zelf die pc zo hebt verkocht? Lijkt mij dat je behoorlijk pissig zou zijn als ik die dingen hier op fok zou posten
Ik zou er zeker pissig over zijn maar dan meer over mijn eigen domheid in zo'n geval.
pi_33037066
quote:
n leuk verhaaltje eromheen) om hem hiermee op z'n bek te laten gaan (gebeurt nu dus ook).
Reden hiervoor is natuurlijk het idee van de PRDV over terrorismebestrijding, de AIVD heeft geen zin om informatie met wijkagenten te delen en om haar rol (en invloed) te verkleinen tegenover de 'simpele' wijkagent.
Kan ik me voor stellen daar de simpelle wijkagent ook echt simpel is.
Afgezien van een lasergun bedienen en met zijn 20 een gordelcontrolle houden terwijl 20 meter verderop wat figuren drugs staan te dealen bij een lagere school.

Hoe bedoel je simpel, als er iets aan de hant is is het voor de SIMPELE wijkagent te eng, nee hoor moet je ook lekker bij de AIVD houden.

Peter hoeft van mij echt niet achter slot en grendel maar laten we hem alstjeblieft wel uit de politiek houden. Dat was een lachertje geweest

Petje af voor de AIVD als ze het voor elkaar krijgen hem die alures af te nemen.
Schoenmaker blijf bij je leest: Verslaggever
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')