Prima build hoor. Ik heb zelf vrij lang met 21 resto 30 feral rondgelopen, alleen ga je innervate enorm missen op een gegeven moment. Maar om mee te levellen is het een prima build. Denk er wel om dat je ook feral gear moet sparen voor maximum effect. Wordt dus ruzie met roguesquote:Op woensdag 14 december 2005 14:33 schreef Sextreme het volgende:
Ik ben nu een lvl 48 druid die dmv grinden ff snel wil gaan levelen.
Dus had ik de volgende talent tree in gedachten (gebaseerd op de cat-form)
Feral Combat Talents - 30 points
Ferocity - rank 5/5
Brutal Impact - rank 2/2
Thick Hide - rank 5/5
Feline Swiftness - rank 2/2
Sharpened Claws - rank 3/3
Predatory Strikes - rank 3/3
Blood Frenzy - rank 2/2
Savage Fury - rank 2/2
Faerie Fire (Feral) - rank 1/1
Heart of the Wild - rank 5/5
Restoration Talents - 9 points
Improved Mark of the Wild - rank 5/5
Nature's Focus - rank 4/5
Rank 11 is wel heel lang farmen hoor, IMO niet waard.quote:Op woensdag 14 december 2005 16:47 schreef DjNivek het volgende:
Knight-Champion hier (rank 9)
Als het goed is ben ik hiermee nu ook de hoogste ranked (alliance) Warlock op de server. Ik ga voor rank 11, goedkope epic mount die geen mana kost
Bij ons nietquote:Op woensdag 14 december 2005 17:09 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Rank 11 is wel heel lang farmen hoor, IMO niet waard.
En de mana cost voor de Dreadsteed gaat zwaar omlaag volgende patch.
Is al topic of 2 geleden ter sprake gekomenquote:Op woensdag 14 december 2005 17:15 schreef MisterJ.Lo het volgende:
AHAHAHA kijk dit filmpje eens wat ik op onze guild forum tegen kwam
http://www.youtube.com/player.swf?video_id=lr_HR-iIlYg&l=196
binnen 3 weken? wowww! ik denk echt dat ik er veel langer over moet doen!quote:Op woensdag 14 december 2005 18:08 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Bij ons niet
Ik ga elke week so far 1 rank omhoog per week. 1 volle rank, that is. Maar er zijn gewoon niet veel Alliance die PvPen, Horde heeft wachttijden van 1 uur terwijl wij instant kunnen joinen in AB. Ik denk dat ik het over 2-3 weken heb. Nou ja, denk... weet het haast wel zeker als ik zo door ga
Alleen rank 12-14 zijn een zware grind, maar van 6 naar 11 is binnen 5-6 weken te doen hier.
Wel cool hoorquote:Op woensdag 14 december 2005 17:15 schreef MisterJ.Lo het volgende:
AHAHAHA kijk dit filmpje eens wat ik op onze guild forum tegen kwam
http://www.youtube.com/player.swf?video_id=lr_HR-iIlYg&l=196
Hijs leukquote:Op woensdag 14 december 2005 17:15 schreef MisterJ.Lo het volgende:
AHAHAHA kijk dit filmpje eens wat ik op onze guild forum tegen kwam
http://www.youtube.com/player.swf?video_id=lr_HR-iIlYg&l=196
Mwa, ik had in 3 uur 7 drops. Maar ik ben dan ook level 60 dus die crabs zijn zo dood.quote:Op woensdag 14 december 2005 05:03 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik heb em hoor! van 3 tot 5 gezwommen en 5 minuten geleden kreeg ik er eindelijk 1 te pakken, laatste plek in mijn backpack ook nog, dit gaat geen hobby worden van me
Ik heb het gemist merk ik al, heb niks van kerstmis gezien nog.quote:Op donderdag 15 december 2005 11:58 schreef HomerJ het volgende:
Die kerstmis dingen zijn echt té vetNet een sneeuwballen gevecht gehad bij het Auction House. Stormwind ziet er echt prachtig uit, heel sfeervol
Haha inderdaad, geweldigquote:Op donderdag 15 december 2005 11:58 schreef HomerJ het volgende:
Die kerstmis dingen zijn echt té vetNet een sneeuwballen gevecht gehad bij het Auction House. Stormwind ziet er echt prachtig uit, heel sfeervol
Naar mijn weten droppen swoops ze, te vinden in Mulgore, Thunderbluffquote:Op donderdag 15 december 2005 12:52 schreef Richardfun het volgende:
Ok, kerstvraagje voor horde spelers. Zo'n kerel, iets van Granfather winter of zo, geeft je een quest dat je cookies en melk moet halen. Heb het recept voor de cookies wel, maar waar vind je de 'small eggs' die je nodig hebt om ze te maken met cooking?
Nou, nee.quote:Op donderdag 15 december 2005 10:40 schreef Richardfun het volgende:
Netjes hoor, Nefarian. Dan behoor je toch tot de elite van WoW als je die neer hebt gehaald
om te lvl-en fury en arms en wanneer je lvl 60 bent en wilt gaan tanken protection....quote:Op donderdag 15 december 2005 13:14 schreef HomerJ het volgende:
Hey,
Ik zit te twijfelen in welke talent tree ik voor Warrior zou gaan specialiseren.
Vooral Arms and Protection kan ik niet echt kiezen. Defense is erg handig maar een beetje damage is ook fijn.
Wat is slimmer? Echt in 1 tree gaan specialiseren of in allebei een beetje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |