Naar mijn weten worden die afbeeldingen in de mp3 file geschreven, dus dan is alleen het nummer op je iPod zetten al voldoende.quote:Op zaterdag 10 december 2005 16:54 schreef Remzz het volgende:
[..]
Oke bedankt!
En nog iets, ik voel me echt een enorme noob maar ik krijg geen albumafbeeldingen bij mijn muziek. Ik pas het aan in iTunes ik heb de optie aan staan bij voorkeuren en de foto's staan op mijn iPod
(voor de Mac)quote:Op zaterdag 10 december 2005 16:40 schreef Remzz het volgende:
[..]
Echt helemaal geweldig ja, werkt veel lekkerder dan de nano
.
Alleen is er iets om die video's te converteren. Ik weet dat de iPod alleen MP4 kan afspelen maar is er een freeware programma voor de mac(of eventueel windows) om dat om te zetten?
Bedanktquote:Op zaterdag 10 december 2005 17:02 schreef de_sapje het volgende:
[..]
(voor de Mac)
Allereerst heb je Podner, dit is geen freeware maar je kan clips t/m 2,5 minuten omzetten.
Dan gebruik ik zelf iSquint, werkt heel goed en makkelijk, alleen niet zo professioneel.
Verder heb ik ook nog dingen gehoord over Videora, dat ken ik verder niet. ffmpegx werkt ook natuurlijk mits je de goede instellingen gebruikt.
holy **** is dat serieus van apple? wat een gedrocht zelfs de xbox 360 is nog mooier.quote:Op zaterdag 10 december 2005 18:02 schreef Beathoven het volgende:
Nu we het toch over spelletjes hebben...
Apple's geflopte spelcomputer
[afbeelding]
[afbeelding]
Van de spellen die ik standaard op m'n iBook heb vind ik Nanosaur 2 wel aardig
De Pippin (naam van een Appelsoort) stamt nog uit de periode voor de Playstation 1 en de N64, gemaakt in de nadagen van de SNES en de Megadrive. Voor die tijd helemaal niet zo'n lelijk ding als je het mij vraagt.quote:Op zaterdag 10 december 2005 18:46 schreef de_sapje het volgende:
[..]
holy **** is dat serieus van apple? wat een gedrocht zelfs de xbox 360 is nog mooier.
Je hebt ook naar de MacOSX.nl podcast geluisterd?quote:Op zaterdag 10 december 2005 18:56 schreef Beathoven het volgende:
[..]
De Pippin (naam van een Appelsoort) stamt nog uit de periode voor de Playstation 1 en de N64, gemaakt in de nadagen van de SNES en de Megadrive. Voor die tijd helemaal niet zo'n lelijk ding als je het mij vraagt.
Hij is btw door de fabrikant Bandai gebouwt en er draait een aangepaste versie van OS 7 op. Volgens mij kun je 'm nog het beste vergelijken met de Philips CDi
En hoe speel jij die film (Xvid met AC3, waarschijnlijk) af in Quicktime? Er zijn toch nog steeds geen goede filters daarvoor, althans niet voor AC3...quote:Op zaterdag 10 december 2005 16:50 schreef Hugster het volgende:
[..]
Het kan heel mooi en mega simpel met Quicktime pro, alleen is dat geen freeware
[afbeelding]
kijk hier eens, een hele boel codecs voor quicktime in 1 pakket!quote:Op zaterdag 10 december 2005 21:05 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
En hoe speel jij die film (Xvid met AC3, waarschijnlijk) af in Quicktime? Er zijn toch nog steeds geen goede filters daarvoor, althans niet voor AC3...
Zit daar ook een AC3Filter en Subtitle-dingen bij? Niet dat VLC niet prima werkt maar afspelen via FrontRow gaat er natuurlijk veel gelikter uit zienquote:Op zaterdag 10 december 2005 21:23 schreef Hugster het volgende:
[..]
kijk hier eens, een hele boel codecs voor quicktime in 1 pakket!![]()
http://www.ferrari-spotters.nl/Mac/
Nu nog de flip4mac WMV player codec installeren (als je dat al gedaan hebt) en je Quicktime kan bijna ALLES afspelen
Je schijnt er mee te kunnen gamenquote:Op zaterdag 10 december 2005 21:39 schreef tonks het volgende:
[..]
Wat heb je eraan dan vuri saus? beetje mobiel internetten wauw
Spellen spelen en films kijken in de trein is okay. En dat internetten kan verdomt handig goed vanpas komen als ik het 'toch toevallig' bij me draag.quote:Op zaterdag 10 december 2005 21:39 schreef tonks het volgende:
[..]
Wat heb je eraan dan vuri saus? beetje mobiel internetten wauw
Nou en, de PSP is cool enzo!quote:Op zaterdag 10 december 2005 21:44 schreef tonks het volgende:
Ik kan dat allemaal al metmijn mobiel!
Groot is goed.quote:Op zaterdag 10 december 2005 21:48 schreef tonks het volgende:
ja en groot
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |