Dat topic stond er al toen je nog in ShowChat postequote:
Nog 17 jaar.quote:Op donderdag 8 december 2005 23:23 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Als je van haar antwoord wilt, kan je nog wel even wachten iig.
Jij je zin... Jammer dat iedereen het verkeerd inziet (gebeurt vaak bij mijn posts..quote:Op vrijdag 9 december 2005 13:04 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Als je nou gewoon stopt met in een ander topic bitchen over ShowChatters en mijn uitleg in ShowChat eens niet negeert, dan zie je misschien dat je je druk maakt om niks.
Lighten up zeg.
In mijn post had ik miepen schuingedrukt... dat refereert naar:quote:Op vrijdag 9 december 2005 10:01 schreef Dizer het volgende:
Zet ik 1 verkeerde PI neer omdat die twee naast elkaar zijn.. krijg ik een heel verhaal en ook nog dat ik niet zo moet miepen.. terwijl ik het aan het uitleggen was dat ik een verkeerde PI heb gebruikt.
En als ik iets persoonlijks tegen jou heb, zeg ik niet dat ik misschien alsnog naar de meet kom.quote:Op vrijdag 9 december 2005 10:01 schreef Dizer het volgende:
Misschien kom ik wel naar de meet, wie weet
quote:Op vrijdag 9 december 2005 12:43 schreef Tania18 het volgende:
[..]
Mag ik mijn nominatie voor dramaqueen nog veranderen?
Oeh! 17 jaar gratis heitjes voor karweitjesquote:
Die smiley is geweldigquote:Op vrijdag 9 december 2005 13:20 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Oeh! 17 jaar gratis heitjes voor karweitjes [afbeelding]
quote:Op vrijdag 9 december 2005 13:20 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Oeh! 17 jaar gratis heitjes voor karweitjes [afbeelding]
We hebben dus nog wel een echte man hierquote:Op vrijdag 9 december 2005 13:25 schreef Duiveltja het volgende:
Als ik even mag reageren kap eens met dat gezeik. Lijken net een stel wijven bij elkaar. Dizer ruil je vagina in voor een lul, want ik heb het idee dat je die hebt ingeruild.
Zo dat is eruit![]()
Alle mannen hebben hier een vagina.. dat je dat nog niet weet is best domquote:Op vrijdag 9 december 2005 13:25 schreef Duiveltja het volgende:
Als ik even mag reageren kap eens met dat gezeik. Lijken net een stel wijven bij elkaar. Dizer ruil je vagina in voor een lul, want ik heb het idee dat je die hebt ingeruild.
Zo dat is eruit![]()
Jij wilde zo graag een paar vervelende nichten hierquote:Op vrijdag 9 december 2005 13:26 schreef Tania18 het volgende:
[..]
We hebben dus nog wel een echte man hier
Dat méén je niet!?!quote:Op vrijdag 9 december 2005 13:27 schreef Dizer het volgende:
Alle mannen hebben hier een vagina.. dat je dat nog niet weet is best dom![]()
Kun je vergeten. Mensen uit VBL komen in IDO, en in IDO komen is automatisch een vagina hebbenquote:Op vrijdag 9 december 2005 13:29 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat méén je niet!?!
Wéér een illusie in duigen.
Ik wil mod worden van VBL. dáár zitten hopelijk wel echte mannen.
quote:Op vrijdag 9 december 2005 13:20 schreef Dizer het volgende:
[..]
Alleen jammer dat Zhenar () er volslagen overdreven mee omging, maar dat doet ie wel vaker
![]()
[..]
PTA dan?quote:Op vrijdag 9 december 2005 13:30 schreef Dizer het volgende:
Kun je vergeten. Mensen uit VBL komen in IDO, en in IDO komen is automatisch een vagina hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |