Daar wil ik ook info over, niks meer over gehoordquote:Op zondag 11 december 2005 17:15 schreef Frankeinstein het volgende:
[..]
weet iemand hier nog iets over?
Ik hopelijk morgen. Ga ik gelijk een bijl aanschaffen, en dan kom ik wel een bezoekje plegen.quote:
Ik heb net even met Liz gespeeld, gaat prima enzo, lijkt me leuk met vier man in een dorpquote:Op maandag 12 december 2005 22:47 schreef Thomper het volgende:
Steeven moet me wel toevoegen, die is al ouwe laarzen voor me aan het verzamelen.
Sorry liz, ik zal het nooooooooooooooit doen.![]()
Ik!quote:Op dinsdag 13 december 2005 15:38 schreef Thomper het volgende:
Ik heb Animal Crossing! Wie wil mijn friend code?
WAT BAGGER GEK!? Oke, dat zijn de mindere spellen die de massa maar wat graag in huis haalt voor onder de kerstboomquote:Op dinsdag 13 december 2005 22:21 schreef mikando18 het volgende:
Aaarg de DS word overspoeld door bagger games![]()
Dragoon booster - 2,5
Ford Racing - 5,0
Snood 2 - 4,5
King Kong - 3,0
Burnout Legends - 3,5
NFS: Most Wanted - 4,0
Allemaal ratings van IGN van spellen die binnen nu en de laatste 2 weken uitgekomen zijn![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Import 8)quote:Op woensdag 14 december 2005 13:52 schreef mikando18 het volgende:
M&L is twee weken uitgesteld, nu komt het spel pas 10 feb.
Nedgame is je vriend, sneller dan importeursquote:Op woensdag 14 december 2005 13:52 schreef mikando18 het volgende:
M&L is twee weken uitgesteld, nu komt het spel pas 10 feb.
Helemaal mee eens. En de import games zijn nooit duurder dan 39 euro.quote:Op woensdag 14 december 2005 16:25 schreef Steeven het volgende:
[..]
Nedgame is je vriend, sneller dan importeurs.
Daarintegen zijn de productie kosten voor de spellen weer minder omdat je niet meer moeilijk hoeft te doen met regio codes. En als europa gewoon een kleiner aanbod krijgt omdat we alleen maar uit de us importeren is dat toch ook geen puntquote:Op woensdag 14 december 2005 16:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vraag me af of Nintendo wel blij is met dat importeren eigenlijk... Denk het niet, scheelt omzet binnen Europa natuurlijk. Maar ja, maanden later en duurder of importeren is een vrij makkelijke keuze zeg ik.
Ik heb animal crossing bij videogamesplus besteld en daar heb je normaal ontzettend snel je bestelling binnen (paar dagen later al) en nu wacht ik daar ook al even. Misschien dat het iets met de kerstdrukte te maken heeftquote:Op woensdag 14 december 2005 17:03 schreef hbootsman het volgende:
Even voor de mensen die animal crossing bij Lik sang hebben gekocht, wanneer was die van jullie verstuurd? Ben gewend dat ik het binnen 7 dagen heb, die van mij is vorige week dinsdag verstuurd en heb hem nog niet![]()
Ja, denk het haast wel dan aangezien ik best wel wat in het buitenland best eerste keer rond kest trouwens =P Dus gewoon even afwachten mischien hebben we morgen dan gelukquote:Op woensdag 14 december 2005 18:00 schreef -Yuna- het volgende:
[..]
Ik heb animal crossing bij videogamesplus besteld en daar heb je normaal ontzettend snel je bestelling binnen (paar dagen later al) en nu wacht ik daar ook al even. Misschien dat het iets met de kerstdrukte te maken heeft![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
push it to the limit
quote:Op donderdag 15 december 2005 13:29 schreef BMH het volgende:
Klik eerst hier op
Daarna op "ENTER". Vervolgens op "MOVIE"
[afbeelding]
En als laatste op dat plaatje.
Gamecube versie kost een tientje.quote:Op donderdag 15 december 2005 13:35 schreef mikando18 het volgende:
[..]
, jammer van het blokkerige bloed maar voor de rest zeer netjes, ik heb de eerste nog nooit gespeeld dus deze wordt van mij.
"Japan telt niet meer mee"quote:Op donderdag 15 december 2005 15:09 schreef Xrenity het volgende:
Laatste week 300.000 verkocht in Japan.
Daaaamn
[afbeelding]
Ik pik em morgen op, er was niemand thuis toen ie werd bezorgdquote:Op donderdag 15 december 2005 15:09 schreef Strolie75 het volgende:
Zojuist Phoenix Wright uitgespeeld...en godver
dat zijn dezelfde roepen ook steeds bij de Revolution Nintendoomed... omdat ze alleen maar naar graphics kijken, de noobs.quote:Op donderdag 15 december 2005 15:23 schreef mikando18 het volgende:
[..]
"Japan telt niet meer mee"
"De PSP gaat de DS helemaal wegvagen"
"Wacht maar totdat de tekorten van de PSP weer aangevult worden"
"DS is dood voor het einde van 2005"
![]()
Ik zeg ook dat Nintendo doomed is, en ik let ook niet als eerste op graphics. Maar ik vind het altijd wel erg prettig om naar een goed uitziende game te kijken. Ik zeg dat Nintendo doomed is omdat ik denk dat de casual gamers niks met de Revo te maken wil hebben, het is namelijk anders dan ze gewend zijn en Nintendo is niet de grote held als het om hun systemen naar de mensen te brengen, om naamsbekendheid te krijgen. Maar daar gaat dit topic niet over dus ga ik er ook niet verder op in.quote:Op donderdag 15 december 2005 20:07 schreef Tware het volgende:
[..]
dat zijn dezelfde roepen ook steeds bij de Revolution Nintendoomed... omdat ze alleen maar naar graphics kijken, de noobs.
Weet iemand btw of je met de Nintendo usb stick demos naar je ds kan downen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |