Waar blijft Thijs Bosmaquote:Op woensdag 7 december 2005 10:53 schreef t0y het volgende:
Wat een racistisch topic zeg. Jullie mochten willen dat jullie negers waren.
Ik zat er eigenlijk ook al op te wachten...quote:
dacht dat marokanen meer van de tv's waren en negers meer van 't dealenquote:Op woensdag 7 december 2005 14:15 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Wat roep je als je snachts je tv door de woonkamer ziet vliegen???
Leg neer jij neger.....
dat van die vampieren en dat knoflook is helemaal niet waar!!!!!!!quote:Op woensdag 7 december 2005 14:26 schreef johnplayer het volgende:
Mochten zn vrienden komen, moet je gewoon de pagina's met vacatures laten zien, dan blijven ze wel op gepaste afstand...
Werk het zelfde als vampieren en knoflook...
zonder lichtquote:Op woensdag 7 december 2005 15:09 schreef johnplayer het volgende:
Nee, maar bij Van Helsing weer waar.
En blade was ook weer een neger.....
Negers zijn tof, smoel houdenquote:Op dinsdag 6 december 2005 21:08 schreef Bean. het volgende:
Ik zie een fout in het systeem!
Een neger die iemand helpt met werken?![]()
Niet dat ze veel te lachen hebben.quote:Op woensdag 7 december 2005 10:07 schreef Speed-Addicted het volgende:
Negers moeten gewoon verplicht hun tandenpoetsen en lachen in het donker
hoop dat je moeder is aangerandquote:Op donderdag 8 december 2005 09:01 schreef Camplo het volgende:
Vanochtend geen neger te bekennen. Wel stond er een politieauto met zwaailichten in me wijk en reed er een (al dan niet stakende) brandweerauto rond. Zou die neger toch wat geflikt hebben? Morgen ff de verkrachting/aanrand posts lezenDe vrouwelijke krantenbezorgster hebk ook niet gezien nl.
Ik zou best wel lachen als neger zijnde als ik een tas had gerooft van een oud vrouwtje met 1000 euro daarin. Meteen weed en bling-bling van kopen man.quote:Op donderdag 8 december 2005 00:47 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Niet dat ze veel te lachen hebben.
Ik zal ook lachen als het je oma wasquote:Op donderdag 8 december 2005 13:41 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Ik zou best wel lachen als neger zijnde als ik een tas had gerooft van een oud vrouwtje met 1000 euro daarin. Meteen weed en bling-bling van kopen man.
Ik ben geen neger liefjequote:Op donderdag 8 december 2005 13:50 schreef Syd het volgende:
[..]
Ik zal ook lachen als het je oma was
quote:Op woensdag 7 december 2005 10:43 schreef twisteddlogic het volgende:
AZC's moeten gewoon verplicht dichtblijven als het donker is.
quote:Op donderdag 8 december 2005 15:28 schreef the_legend_killer het volgende:
Negers zouden in het donker niet meer naar buiten mogen !
En jouw lelijke hoofd zouden ze moeten afhakkenquote:Op donderdag 8 december 2005 15:28 schreef the_legend_killer het volgende:
Negers zouden in het donker niet meer naar buiten mogen !
Het werd tijdquote:Op donderdag 8 december 2005 13:35 schreef K.V. het volgende:
Vooruit
[afbeelding]
Soms zie je ze idd niet goed.
Ik zou liever een tiener zijn dan een negerquote:Op woensdag 7 december 2005 10:53 schreef t0y het volgende:
Wat een racistisch topic zeg. Jullie mochten willen dat jullie negers waren.
iemand nog die van thijs NA z'n behandeling?quote:Op donderdag 8 december 2005 13:35 schreef K.V. het volgende:
Vooruit
[afbeelding]
Soms zie je ze idd niet goed.
Kaka lossdillll.quote:
Sukkel, je hebt ook bruine en witte negersquote:Op dinsdag 6 december 2005 21:04 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Een zwarte neger?
Die zie je idd niet veel!
Ik heb dit zovaak zien langskomen, maar...quote:Op donderdag 8 december 2005 13:35 schreef K.V. het volgende:
Vooruit
[afbeelding]
Soms zie je ze idd niet goed.
Dat is nou wat men noemt een "BIG MAMA"quote:Op donderdag 8 december 2005 20:28 schreef DR878 het volgende:
, dit is een negertopic geen nijlpaardentopic
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |