Je gaat toch zeker niet nu al een kerstboom halenquote:Op zondag 4 december 2005 12:07 schreef flugeltje het volgende:
Nou, ik ga mezelf in de hel van de tuincentrumarena werpen...
Wish me luck...
good luck and have funquote:Op zondag 4 december 2005 12:07 schreef flugeltje het volgende:
Nou, ik ga mezelf in de hel van de tuincentrumarena werpen...
Wish me luck...
Flugeltjequote:Op zondag 4 december 2005 12:12 schreef Kleintje het volgende:
Wie gaat er nu vandaag de dag vrijwilligig een tuincentrum in...
JE LIJKT WEL GEK
Het zal overal wel verschrikkelijk druk zijn.quote:Op zondag 4 december 2005 12:12 schreef Kleintje het volgende:
Wie gaat er nu vandaag de dag vrijwilligig een tuincentrum in...
JE LIJKT WEL GEK
ja sommige mensenkunne echt alles hebben hequote:
Ikquote:Op zondag 4 december 2005 12:12 schreef Kleintje het volgende:
Wie gaat er nu vandaag de dag vrijwilligig een tuincentrum in...
JE LIJKT WEL GEK
Een vrouw naar mijn hartquote:Op zondag 4 december 2005 12:17 schreef Kleintje het volgende:
Ik koop gewoon niet in!
Ik vier straks wel dat het 13 januari is ofzo.... dan krijgen ze 'spontaan' een cadeau!
Ik doe het met kerst makkelijker, bestel de hele zwik bij Albert... Komen ze netjes hier afleveren, geen centje pijn dusquote:Op zondag 4 december 2005 12:22 schreef Kleintje het volgende:
Ik ga wel met kerst... maar heb wel gezegd dat ik geen 2 dagen van huis wil zijn omdat de familie dat zo leuk vind.
Kerstavond gaan we naar mijn ouders, dan ontbijten we daar met kerstochtend.
1e kerstdag gaan we dan overdag naar mijn schoonouders, daar het kerstdiner en dan weer 2 uur in de auto op weg naar huis. Hebben we 2e kerstdag om als lamlullen op de bank te hangen en chinees te halen of pannenkoeken te eten
Dat geduw in de supermarkten om het laatste stukje vlees te kopen.... rot op... ik eet iedere dag lekker. Dan doe ik het met kerst maar een keer simpel of ik haal het eten een paar weken van te voren en ik pleur het in de vriezer...
En die nieuwe x-boxen kunnen je dvd's ook nog eens permanent beschadigenquote:Op zondag 4 december 2005 12:29 schreef Kleintje het volgende:
Ik snap de Nederlanders niet. Klagen dat we het zo slecht hebben. Maar binnen een paar uur vliegen de nieuwe X-boxen de winkels uit.
Iedereen viert Sinterklaas en kerst, en nee, niet 1 cadeau, nee... het liefst meerdere en nog dure ook.
pfff
Sinterklaas gisteren heeft me 15 euro gekost, wij doen écht aan kleinigheidjesquote:Op zondag 4 december 2005 12:29 schreef Kleintje het volgende:
Ik snap de Nederlanders niet. Klagen dat we het zo slecht hebben. Maar binnen een paar uur vliegen de nieuwe X-boxen de winkels uit.
Iedereen viert Sinterklaas en kerst, en nee, niet 1 cadeau, nee... het liefst meerdere en nog dure ook.
pfff
Is dat zo? Vind zo'n xbox 360 wel cool... Ik wacht nog effe met de aankoop ivm kinderziektes etc...quote:Op zondag 4 december 2005 12:30 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
En die nieuwe x-boxen kunnen je dvd's ook nog eens permanent beschadigen
Check: http://www.tweakers.net/nieuws/40172quote:Op zondag 4 december 2005 12:31 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Is dat zo? Vind zo'n xbox 360 wel cool... Ik wacht nog effe met de aankoop ivm kinderziektes etc...
Als ik Gamekings mag geloven is het wel een hele vooruitgang (grafisch)quote:Op zondag 4 december 2005 12:32 schreef Kleintje het volgende:
Klopt, de nieuwe X-boxen zijn asociaal duur en nog niet eens echt goed...
Ik vind het zelfs zo saai... dat ik jullie ff verlaatquote:Op zondag 4 december 2005 12:34 schreef regenworm het volgende:
Het maken van caps begint nu ook al saai te worden.
Tot hoe laat duurt de geheime opdracht?
Dat geloof ik direct... maar kom op... die prijs...quote:Op zondag 4 december 2005 12:33 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Als ik Gamekings mag geloven is het wel een hele vooruitgang (grafisch)
Gebruikers fouten...quote:Op zondag 4 december 2005 12:32 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Check: http://www.tweakers.net/nieuws/40172
ja 300-400 euro = max 880 guldentjes...quote:Op zondag 4 december 2005 12:35 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Dat geloof ik direct... maar kom op... die prijs...
Doe even ouderwets en reken het eens om...
Die zijn gekquote:Op zondag 4 december 2005 12:37 schreef Kleintje het volgende:
Hebben jullie gezien voor hoeveel die dingen weggaan op marktplaats???
Het is niet normaal meer..
zie hier
Tot op heden hebben ze geen commentaar gehoord van bb...quote:Op zondag 4 december 2005 12:38 schreef Kinga het volgende:
Uhhh, Dido in de jacuzzi? Mocht toch niet met rantsoen?!
Didoquote:Op zondag 4 december 2005 12:43 schreef farceman het volgende:
mistte het weer...ging het knuffelen nu van dido of van roel uit?
Zal wel verzamelitem zijn> Met zegel...lache als er dan enkel bakstenen in zittenquote:
quote:Op zondag 4 december 2005 12:47 schreef versabommie het volgende:
[..]
Zal wel verzamelitem zijn> Met zegel...lache als er dan enkel bakstenen in zitten![]()
Hoi trouwe Fan!quote:
Dank je, dat is trouwens wel voor het eerst...ZOuze hem toch missen of komt het door afstandelijke gedrag roelquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |