Volgens mij werd daar aan gewerkt?quote:Op zaterdag 3 december 2005 00:31 schreef Fillipe het volgende:
Wie maakt binnenkort even een mooi lijstje van alle X360 gamerprofiles van de Fokkers?
Zal je morgen gelijk even toevoegen!quote:Op zaterdag 3 december 2005 01:07 schreef Tommie84 het volgende:
Ik ben nog steeds Mottoe NL, ik speel voorlopig alleen maar PGR3. Voeg mij allen toe.![]()
Goed planquote:Op zaterdag 3 december 2005 00:31 schreef Fillipe het volgende:
Wie maakt binnenkort even een mooi lijstje van alle X360 gamerprofiles van de Fokkers?
Ding staat altijd standby maar dat ik volgens mij gewoon uitquote:Op vrijdag 2 december 2005 23:53 schreef Antonieau het volgende:
stand-by of echt 'uit'?
Had je een reserveringskit?quote:Op zaterdag 3 december 2005 09:22 schreef wc-eend het volgende:
Nou ik ben net thuis. heb nachtdienst gehad.. ga nu douchen en slapen, hoop vanmiddag als ik wakker ben dat ik een foontje heb gehad van me ouders dat me 360 er is
Mijn WoW verslaving zit er te hard in, hoeveel CoD2 of PD0 ik ook speel, ik blijf dromen over dwergen, gnomes, en gnomeregan. (Ik haat die laatste plek)quote:Op zaterdag 3 december 2005 09:04 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ding staat altijd standby maar dat ik volgens mij gewoon uit
Kameo en CoD2Heb vannacht over elfjes en Duitsers gedroomd
Waar haal je die dingen dan voor 3 tientjes? Ik zie ze niet voor onder de 70quote:Op vrijdag 2 december 2005 16:51 schreef Ceased2Be het volgende:
dat usb-ding van microsoft bedoelde ik en die kost ook 80 meuro. ik heb zelf een WET, wat een bridge is. er loopt een utp kabel van m'n x360 naar die bridge en de bridge zelf is wireless.
voordeel is dat dat soort dingen al voor een tientje of 3 te verkrijgen zijn.
quote:Op zaterdag 3 december 2005 09:04 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ding staat altijd standby maar dat ik volgens mij gewoon uit
Kameo en CoD2Heb vannacht over elfjes en Duitsers gedroomd
Goed topicquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:03 schreef Fliepke het volgende:
Ik hou van FOK!kers
[XBox 360]Gamertags
Ja is wel handig als iemand nog een overzicht wilt maken, eventueel ondersteunt door een php scriptquote:
Nog niks van gezienquote:Op zaterdag 3 december 2005 12:51 schreef H.Flick het volgende:
Twi had toch zo'n script met gamertags? Is dat niks?
Ik moet eigenlijk nog een leuke livetitel erbij hebben... Wat is leuker/drukker op live? PDZ of CoD2?
Zo zie je maar, er komt een ex-collega over de vloer die een diagnose doet en BINGO!quote:Op vrijdag 2 december 2005 20:08 schreef DaMSWer het volgende:
Ik kom nog even terug op mijn hakkelende Kameo. Net nog als een gek de stad in geweest om een scart kabel te halen. Deze der nu aanzitten, pal 60hz gezet.... en wat denk je... HET WERKT!
Whoehoeeee, ik ben zooooo blij gewoon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |