Hebben krakers dat wel ???quote:Op woensdag 30 november 2005 18:58 schreef schatje het volgende:
Heeft Roel echt geen andere truien?
Geen last van hier.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:05 schreef BONG4002 het volgende:
Gate3 staat opslot, zal wel met de DBK te maken hebben gehad
Dus Joost is de volgende keer zeker aan de beurtquote:Op woensdag 30 november 2005 18:59 schreef Foreverblue het volgende:
Dido is boos omdat Joost nog nooit op de bank is geweest
Jawel johquote:
quote:Op woensdag 30 november 2005 19:05 schreef CGJung het volgende:
Ik moet zeggen dat Lieske van mij 0 punten kreeg bij het binnenkomen in het huis. Ondanks haar "saaie verhalen" (ze heeft nu eenmaal weinig meegemaakt) en haar af en toe domme opmerkingen, heeft ze in de loop der tijd veel punten verdiend.
Wat er ook gebeurt: ik denk dat Lieske sterker uit deze editie van BB komt dan wie dan ook. Sterker nog als Dido morgen het huis uit moet is ze volgens mij rijp voor de psych (en dan bedoel ik dus niet Roel!)
Dus kan ik nu alleen maar afsluiten met:
Ah...Lieske....zucht...(maar een topwijf in wording!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
go Lieske go
rob....lieske/didoquote:Op woensdag 30 november 2005 18:51 schreef Bocaj het volgende:
Wie had ook alweer op wie gestemd?
* BONG4002 word nu al bang bij het ideequote:Op woensdag 30 november 2005 19:10 schreef schatje het volgende:
[..]
Ja, pas maar op. Anders stuurt Roel z'n broers op je af.
![]()
![]()
Oh jee, nou, bedankt voor de waarschuwing, zal wat beter opletten in het vervolgquote:Op woensdag 30 november 2005 19:10 schreef schatje het volgende:
[..]
Ja, pas maar op. Anders stuurt Roel z'n broers op je af.
![]()
![]()
volgens mij zitten er geen mensen met één stem op de bank. Joost heeft namelijk ook één stem (van Roel) en die zit niet op de bank.quote:Op woensdag 30 november 2005 18:53 schreef Arliator het volgende:
Ze worden nu afgestraft omdat ze allemaal massaal in de eerste nominatieronde op Lieske hebben gestemd. Daarom zitten er ook mensen met 1 stem op de bank
quote:Op woensdag 30 november 2005 19:11 schreef melke het volgende:
Foto album van Dido: foto van 'n kussende Roel en Linda
Ja, weet ik nu ook, ik was al gecorrigeerd.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:11 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
volgens mij zitten er geen mensen met één stem op de bank. Joost heeft namelijk ook één stem (van Roel) en die zit niet op de bank.
dus iedereen heeft twee of meer stemmen.
En een Roel die naar wc op gaat met een witte boxer aan en terug komt met een zwarte boxer aanquote:
quote:Op woensdag 30 november 2005 19:13 schreef melke het volgende:
[..]
En een Roel die naar wc op gaat met een witte boxer aan en terug komt met een zwarte boxer aan![]()
Multiple gangen diner ofzo zegmaarquote:Op woensdag 30 november 2005 19:14 schreef bunnyma het volgende:
Waarom hebben ze 12 menu's?
nogmaals sorry, had over die van Melke heengelezen...quote:Op woensdag 30 november 2005 19:12 schreef Arliator het volgende:
[..]
Ja, weet ik nu ook, ik was al gecorrigeerd.
Foutje van mijn kant!!!
Ik bedoelde menu kaarten.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:15 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Multiple gangen diner ofzo zegmaar![]()
Ze draait goed door.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:10 schreef bloempje17 het volgende:
"De nieuwe Tanja zit daar", zegt Lieske wijzend naar Dido. "Wat?, vraagt Dido. "Ja, het stelletje (dat niet weggestemd kan worden, red.)"
hoezo lieske is jaloers!
Maar zal het gezellig worden nu net de nominaties bekend zijn??quote:Op woensdag 30 november 2005 19:10 schreef BONG4002 het volgende:
Ze hebben weer een heerlijk diner gekregen in het washok en weer wat fotoalbums
Dank je!quote:Op woensdag 30 november 2005 19:10 schreef bunnyma het volgende:
[..]
rob....lieske/dido
lieske....roel/dido
roel.../lieske/joost
joost...lieske/roel
dido....lieske/rob
nathalie....lieske/rob
ah okiquote:Op woensdag 30 november 2005 19:16 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Ik bedoelde menu kaarten.![]()
Komen alle ex bewoners ook?
Héél gezelligquote:Op woensdag 30 november 2005 19:17 schreef redhair het volgende:
[..]
Maar zal het gezellig worden nu net de nominaties bekend zijn??![]()
![]()
Maakt niks uit, kan iedereen gebeuren, mij overkomt het af en toe te vaak.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:16 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nogmaals sorry, had over die van Melke heengelezen...![]()
Zal wel weer iets worden met elkaar vertellen hoe ze over elkaar denkenquote:Op woensdag 30 november 2005 19:18 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
ah oki
Lijkt me niet dat alle ex bewoners komen, ze gaan gewoon zo gezellig tafelen en dan komt er weer een milde bom van BB en dat was het, niets bijzonders dus
Omdat jappaners klein zijn en daarom ook minder eten en wij europeanen meer eten omdat we groter zijn. Daarom krijgen ze alle menu's 2 keer. Logisch tochquote:Op woensdag 30 november 2005 19:14 schreef bunnyma het volgende:
Waarom hebben ze 12 menu's?
Op de foto, eerste van links graag.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:29 schreef Foreverblue het volgende:
Wie o wie zal er vrijdag niet meer aan deze tafel zitten?
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |