Als blanke Nederlander word je hier wel eens 'gediscrimineerd'. Maar hier discrimineert iedereen iedereen. Je hebt nogal wat verschillende bevolkingsgroepen: blanken, latino's, Nederlands sprekende Antillanen, Papiamentu sprekende Antillianen, Haitianen, Venezolanen, Hindustanen, Chinezen, Surinamers, Joden, Libanezen, etc. Het discrimineren gebeurt hier op een wat vriendschappelijke manier.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:31 schreef Waxxer het volgende:
Heb je trouwens nooit het gevoel gehad dat je wordt gezien als een nazaat van kolonisten die de oorspronkelijke bevolking hebben onderdrukt enz? Ik vind het op televisie of wat voor medium dan ook, toch altijd nog wat raar om praktisch alleen maar Nederlands te lezen in een palmbomen- en witte stranden omgeving... Niet dat ik bedoel te zeggen dat ik vind dat je er als Nederlander moet gaan wonen, allerminst (), maar ik vraag me af of zoiets nog leeft onder de autochtone bevolking?
Je weet het maar nooit, ik weet hoe jij rijdt.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:32 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Ik meende het ook niet..
En hoe is het met mij, trouwens?.
En daarvoor had ik al 4 boterhammen, een appel en 2 manderijntjes opquote:Op woensdag 30 november 2005 20:01 schreef Manias het volgende:
[..]
dat dat al vultdan hoef jij geen maag operatie
Vandaar dat je zo dik bentquote:Op woensdag 30 november 2005 20:03 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
En daarvoor had ik al 4 boterhammen, een appel en 2 manderijntjes op![]()
en sochtends ook 4 boterhammen en croissantje!
Ja, maar ja maar... Ik rij nu niet meer in een rooie sjonnie opel.quote:Op woensdag 30 november 2005 20:03 schreef fulco- het volgende:
[..]
Je weet het maar nooit, ik weet hoe jij rijdt.![]()
Met mij is het goed, ook alles goed met mij?![]()
Iehwl.quote:Op woensdag 30 november 2005 20:05 schreef DennisMoore het volgende:
[afbeelding]
Leve de diversiteit..
Jij bent dikker..dat voelde k!quote:
Als dat die wafels zijn die we in Belgie hebben gegeten... da's klaar boter man, dat vult enormquote:Op woensdag 30 november 2005 20:01 schreef Manias het volgende:
[..]
dat dat al vultdan hoef jij geen maag operatie
quote:Op woensdag 30 november 2005 20:09 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Jij bent dikker..dat voelde k!
Haha, oke...quote:Op woensdag 30 november 2005 20:01 schreef fulco- het volgende:
[..]
Als blanke Nederlander word je hier wel eens 'gediscrimineerd'. Maar hier discrimineert iedereen iedereen. Je hebt nogal wat verschillende bevolkingsgroepen: blanken, latino's, Nederlands sprekende Antillanen, Papiamentu sprekende Antillianen, Haitianen, Venezolanen, Hindustanen, Chinezen, Surinamers, Joden, Libanezen, etc. Het discrimineren gebeurt hier op een wat vriendschappelijke manier.
Als Nederlander ben je een vreemde eend in de bijt en dat zal je altijd blijven. Maar je kan het jezelf wel veel makkelijker maken door je bijvoorbeeld wat Papiamentu eigen te maken. Dan worden mensen opeens super behulpzaam en vriendelijk. Daarnaast word je als Nederlander wel eens uitgetest op stereotypen zoals ongeduld. Als je niet aan deze Nederlandse stereotypen voldoet, krijg je ook opeens alle medewerkering.
Ik zie mezelf niet als nazaat van een kolonist (mijn familie komt van het platteland) en zo voelt het ook niet. Er is wel jaloezie, maar dat heeft meer te maken met het verschil tussen arm en rijk (wat heel groot is).
De gemiddelde Antilliaan heeft geen (diepe) hekel aan Nederland. Hij is trots op zijn Nederlandse paspoort en er is een soort wijd verspreid inzicht dat men zonder Nederland een stuk slechter af is.
Als er een gayactiviteit is, zie je dat dingen zoals huidskleur, veel minder meetellen dan in het dagelijkse leven.
Oooohhhhh dat heb je al stiekem gedaan voordat je hier kwam!!quote:Op woensdag 30 november 2005 20:14 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Heb je uberhaupt al gekeken of er een update is?
Ik wilde eigenlijk mee nu... maar ik kwam 500 euro tekortquote:Op woensdag 30 november 2005 20:15 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Haha, oke...Dat is idd ook wel weer zo... Maar ja, ik ben er nog nooit geweest, je moet het vervaren denk ik.
Toch maar eens op mijn to-do lijst zetten!
En arme XMN8R moet nog twee uur en drie kwartier!
Heb je stiekem zitten voelen?!quote:Op woensdag 30 november 2005 20:09 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Jij bent dikker..dat voelde k!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |