weerstand kweken voor het geval ze later op een booreiland gaat werken, daar word je pas een meid van !quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:42 schreef popolon het volgende:
Dat heet het opbouwen van het immuumsysteem van de kleine.
Haaaai lieverd, ik ga naar bed, ga je mee ???quote:
quote:
Wedden dat je het doet?quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:48 schreef FrankyMcG het volgende:
Wel of niet de Big Tasty met Bacon halen bij de Mac, that is the question.
Zit op 1 minuut loopafstand....
quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:48 schreef FrankyMcG het volgende:
Wel of niet de Big Tasty met Bacon halen bij de Mac, that is the question.
Zit op 1 minuut loopafstand....
quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:45 schreef Bjoro het volgende:
Haaaai lieverd, ik ga naar bed, ga je mee ???![]()
Kan je beter naar de Chinees gaan, die zit dan ook in je buurtquote:Op dinsdag 29 november 2005 20:48 schreef FrankyMcG het volgende:
Wel of niet de Big Tasty met Bacon halen bij de Mac, that is the question.
Zit op 1 minuut loopafstand....
Nu begrijp ik ook beter waarom jij nooit in de keuken staat.quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:55 schreef clauwheee het volgende:
Wij hebben o.a. de Mac, een chinees, pizzera, 3 broodjeshuizen en tacohuis in de straat
Maar maar maar maar maar dat betekent niet dat we er vaak heen gaan!! Noca is een goede kokquote:Op dinsdag 29 november 2005 20:57 schreef golfer het volgende:
[..]
Nu begrijp ik ook beter waarom jij nooit in de keuken staat.
quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:51 schreef SCH het volgende:
Ik heb net een vegetarische spinazieburger op Franky![]()
Jammer gemiSCHtquote:Op dinsdag 29 november 2005 21:09 schreef Ambrosius het volgende:
Met het mes op tafel was weer leuk.
ZigeunerSCHnitzel met krieltjes en komkommerquote:Op dinsdag 29 november 2005 21:09 schreef Bos81 het volgende:
Avond Diekie, wat heb je gegeten?
ik heb fransje bauer gekeken nu staat de radio aanquote:Op dinsdag 29 november 2005 21:09 schreef Ambrosius het volgende:
Met het mes op tafel was weer leuk.
quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:12 schreef dndiek het volgende:
[..]
Jammer gemiSCHt![]()
[..]
ZigeunerSCHnitzel met krieltjes en komkommer
Hier mag het toch nog wel ?quote:Kamer wil blowverbod in openbare ruimten
DEN HAAG - De Tweede Kamer wil dat mensen geen (soft)drugs meer gebruiken in de openbare ruimte. Een voorstel voor een verbod hierop van de ChristenUnie en de VVD kreeg dinsdag steun in de Kamer.
De partijen willen met het blowverbod op straat en in openbare gelegenheden de verloedering van de openbare ruimte aanpakken. Kamerlid Rouvoet (ChristenUnie) hoopt hiermee tegelijk het drugsgebruik tegen te gaan. VVD'er Weekers vindt het wel prima dat mensen thuis of in een coffeeshop softdrugs gebruiken maar niet daarbuiten.
Van mij welquote:Op dinsdag 29 november 2005 21:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
Net alleen een schnitzel weggehapt. Had geen aardappelkroketjes en groenten meer
[..]
Hier mag het toch nog wel ?![]()
Heeft die ene kerel met zijn porno/spyware-collectie zijn computer nog opgehaaldquote:Op dinsdag 29 november 2005 21:53 schreef DarkShine het volgende:
Ik heb op de kerstmarkt in Aachen wa reibekuchen weggehapt.
Klein stukje, best een goed programmaquote:Op dinsdag 29 november 2005 22:32 schreef Ambrosius het volgende:
Iemand "De inbreker" gezien net? Mooi programma.
Hehe ja, bij 2 van die meisjes van dat studentenhuis heb ik in de groep gezetenquote:Op dinsdag 29 november 2005 22:32 schreef Ambrosius het volgende:
Iemand "De inbreker" gezien net? Mooi programma.
Pornoquote:Op dinsdag 29 november 2005 22:46 schreef JaWi het volgende:
[..]
Hehe ja, bij 2 van die meisjes van dat studentenhuis heb ik in de groep gezeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |