Waar kan je die download voor gebruikenquote:Op woensdag 30 november 2005 11:00 schreef Notorious_Roy het volgende:
Kameo Kerstdownload:
[afbeelding]
http://games.fok.nl/news.php?newsid=7909
Dat wordt dus de eerste download die ik binnenhaal
Kerstoutfits voor Kameo en je elemental warriorsquote:Op woensdag 30 november 2005 11:19 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Waar kan je die download voor gebruiken?
Om Kameo en haar 10 elemental warriors in feestelijke kledij te stekenquote:Op woensdag 30 november 2005 11:19 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Waar kan je die download voor gebruiken?
Kan me voorstellen... of credits ofzoquote:Op woensdag 30 november 2005 11:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
Enige is wel dat het geld schijnt te kosten?
whahahahaquote:Op woensdag 30 november 2005 11:33 schreef =HellFire= het volgende:
Als je nou tot na kerst wacht, dan is het gratis!
yup ook van je CCquote:Op woensdag 30 november 2005 12:41 schreef Fliepke het volgende:
Die punten waarmee je arcade games enzo kan kopen, kan ik die ook gewoon van mijn CC laten afboeken of moet ik toch naar de winkel om ze te kopen?
Dat mogen ze NOOIT eisen. Je kan overal een externe HDD halen, die dingen heb je al vanaf 80 euro.quote:Op woensdag 30 november 2005 12:17 schreef MMaRsu het volgende:
En op school moet je een verplichte harde schijf aanschaffen van 130 euro...
Ah! Dixons. Daar heb ik mn Play&charge kit ook gehaald. Morgennacht staat de 360 op mn kamer!quote:
Nee, MediaMarktquote:Op woensdag 30 november 2005 13:38 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Ah! Dixons. Daar heb ik mn Play&charge kit ook gehaald. Morgennacht staat de 360 op mn kamer!
Enneh, waar blijven Method21 en die andere flappo met de pics van hun 360?![]()
Waar heb je dat gelezen?quote:Op woensdag 30 november 2005 09:33 schreef curry684 het volgende:
[..]
Voor je preorderkit hoef je echt niet bang te zijn, voor reguliere preorders wellicht, en als je gewoon een niet-Core wil halen heb je pech tot januari (bij monde van de MS Games directeur Nederland).
Ja, maar iedereen ging er denk ik wel een beetje vanuit dat het in Europa minder erg zou zijn dan in Amerika, maar dat zou nog wel eens tegen kunnen vallen.quote:Op woensdag 30 november 2005 14:38 schreef Halfgedraaide het volgende:
Maar dit hadden we toch al verwacht dat de Xboxen schaars zouden zijn. Hebben jullie niet naar Amerika gekeken? Daar gingen de Xboxen voor 700 - 1000 dollar op e-bay omdat ze overal uitverkocht waren.
Ik snap dat niet. Ik ging er juis vanuit dat het hier nog erger zou worden omdat er waarschijnlijk minder naar Europa toe zullen komen. Heb er zelfs nog aan gedacht om 2 pre-order kits te kopen om vervolgens bij schaarste de Xbox-en voor flink wat meer te verpatsen net zoals in Amerika.quote:Op woensdag 30 november 2005 14:41 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ja, maar iedereen ging er denk ik wel een beetje vanuit dat het in Europa minder erg zou zijn dan in Amerika, maar dat zou nog wel eens tegen kunnen vallen.
Dat heb ik dus vorige week ook gedaan, twijfelde nog heel even of het wel zou lukkenquote:Op woensdag 30 november 2005 14:36 schreef Heintje het volgende:
Ik was net bij de MediaMarkt in Eindhoven en daar werdt mij vertelt dat ze er 80 kregen. En dat ze verwachten dat ze in een half uur verkocht zijn.
Ik ben ook maar ff naar de dixons geweest en daar verzekerde ze mij dat ik er 1 zou krijgen met mijn pre-order bonnentje...
Dat zit wel goed. Nou nog een TV regelen...
Een hoop mensen gaan goed mis grijpenquote:Op woensdag 30 november 2005 14:36 schreef Heintje het volgende:
Ik was net bij de MediaMarkt in Eindhoven en daar werdt mij vertelt dat ze er 80 kregen. En dat ze verwachten dat ze in een half uur verkocht zijn.
http://www.nu.nl/news/634(...)r_voor_de_kerst.htmlquote:
De first party games lagen er nog niet bij de Media Markt in Rotterdam. Gek genoeg ook geen EA games, terwijl die wel bij een andere MM al lagen. Daarom heb ik vandaag Condemned maar gehaald.quote:
nope, is alleen opladenquote:Op woensdag 30 november 2005 16:04 schreef H.Flick het volgende:
Kan ik een wireless controller met een play&charge kit ook gebruiken op mijn PC? Want dan heb je wel een USB aansluiting.
quote:Op woensdag 30 november 2005 16:10 schreef Fillipe het volgende:
Ah morgen en vrijdag vrij, oftewel morgen tot 14.00 uitslapen (dan gaat het iets sneller) en dan rond 23.00 naar Assen toe
Damn, voel me net weer een kindje die een sinterklaascadeau'tje krijgt.
Hoe zie je er eigenlijk uit, kom je vast wel tegen @ funaticsquote:Op woensdag 30 november 2005 16:10 schreef Fillipe het volgende:
Ah morgen en vrijdag vrij, oftewel morgen tot 14.00 uitslapen (dan gaat het iets sneller) en dan rond 23.00 naar Assen toe
Damn, voel me net weer een kindje die een sinterklaascadeau'tje krijgt.
Neuken kan je altijd nog. De launch van de Xbox360 meemaken is eenmalig en uniek!quote:Op woensdag 30 november 2005 16:14 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Hoe zie je er eigenlijk uit, kom je vast wel tegen @ funatics. Kom wel iets later, heb eerst iets anders
![]()
Dan ben ik alweer weg gok ik, jij was er toch rond 01.00? Vriend van me moet werken bij z'n broer (Funatics dus) en ik mag gewoon rond 23.00 al naar binnen om ook even mee te helpen met aantal zaken zodat ik om 0.00 gelijk m'n 360 kan betalen en rond 0.30 de trein te pakken.quote:Op woensdag 30 november 2005 16:14 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Hoe zie je er eigenlijk uit, kom je vast wel tegen @ funatics. Kom wel iets later, heb eerst iets anders
![]()
Ja ik ben er idd rond 1 uurquote:Op woensdag 30 november 2005 16:19 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Dan ben ik alweer weg gok ik, jij was er toch rond 01.00? Vriend van me moet werken bij z'n broer (Funatics dus) en ik mag gewoon rond 23.00 al naar binnen om ook even mee te helpen met aantal zaken zodat ik om 0.00 gelijk m'n 360 kan betalen en rond 0.30 de trein te pakken.
Hij durfde het trouwens niet aan om me morgenmiddag de 360 mee te geven. Ook wel vrij logisch natuurlijk, als klanten morgen in de winkel zien dat ik hem al 's middags mee krijg dan begint het gezeik.
Hehe ach een uurtje later komen vind ik niet ergquote:Op woensdag 30 november 2005 16:18 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Neuken kan je altijd nog. De launch van de Xbox360 meemaken is eenmalig en uniek!.
Al gevondenquote:Op woensdag 30 november 2005 16:59 schreef febster het volgende:
Heeft iemand toevallig dat plaatje van die beschilderde Xbox360 met een tulp volgens mij? Stond op de X05 onder zo'n glazen stolp
Oke cool thanks.quote:Op woensdag 30 november 2005 17:03 schreef H.Flick het volgende:
Bij de play&charge kit zit een accu. Je kunt ook losse accu's kopen zodat je meerdere joypads kunt opladen met hetzelfde kabeltje.
Gokje, nee je bent niet de enige, aangezien de X05 faceplates al voor 100 dollar weggingen.quote:Op woensdag 30 november 2005 17:13 schreef febster het volgende:
[..]
Al gevonden
http://www.vnunet.nl/img.db?879905p
zo dus:
[afbeelding]
Ben ik de enige die deze super mooi vind en daar zelfs extra voor zou willen betalen?
Dat kanwel maar waarom zou je dat willen?quote:Op woensdag 30 november 2005 17:15 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Oke cool thanks.
Een accu gaat dus eenmaal in een joypad en er dan niet meer uit?
100?quote:Op woensdag 30 november 2005 17:39 schreef peristilius het volgende:
[..]
Gokje, nee je bent niet de enige, aangezien de X05 faceplates al voor 100 dollar weggingen.
Zijn die nog ergens te koop danquote:Op woensdag 30 november 2005 17:39 schreef peristilius het volgende:
[..]
Gokje, nee je bent niet de enige, aangezien de X05 faceplates al voor 100 dollar weggingen.
Natuurlijk jaquote:Op woensdag 30 november 2005 17:41 schreef Heintje het volgende:
[..]
Dat kanwel maar waarom zou je dat willen?
Het enige voordeel van meer controllers is dat je met meerdere tegelijkkan spelen.
En dan heb je toch echt 2 accu's nodig.
ik heb pre-order kit dus ze moeten welquote:Op woensdag 30 november 2005 18:17 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik denk niet dat ze zo ver van de bewoonde wereld x-boxen gaan aanleveren. dat doort wel een paar weekjes langer..
Ben er ook wel rond die tijd denk ik. En blijf wel tot 1:00 dus MMarsu, kunnen we eindelijk meeten en gamen!quote:Op woensdag 30 november 2005 16:19 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Dan ben ik alweer weg gok ik, jij was er toch rond 01.00? Vriend van me moet werken bij z'n broer (Funatics dus) en ik mag gewoon rond 23.00 al naar binnen om ook even mee te helpen met aantal zaken zodat ik om 0.00 gelijk m'n 360 kan betalen en rond 0.30 de trein te pakken.
Hij durfde het trouwens niet aan om me morgenmiddag de 360 mee te geven. Ook wel vrij logisch natuurlijk, als klanten morgen in de winkel zien dat ik hem al 's middags mee krijg dan begint het gezeik.
Verotte winkel ookquote:Op woensdag 30 november 2005 19:07 schreef washandje het volgende:
Ja hoor en jullie kunnen allemaal om 0.00... MM is niet zo aardig om dan open te gaan
Heel mooi. Zie het wel zitten met die 360.quote:Op woensdag 30 november 2005 19:19 schreef Fillipe het volgende:
Paar 360 skins:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
No way dat een inbreker nu je X360 ziet staan, altijd handig die camouflage!
Meer skins hier !
Nice, vooral die met die blauwe vlammenquote:Op woensdag 30 november 2005 19:19 schreef Fillipe het volgende:
Paar 360 skins:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
No way dat een inbreker nu je X360 ziet staan, altijd handig die camouflage!
Meer skins hier !
quote:Op woensdag 30 november 2005 19:32 schreef Chocobo het volgende:
vriend van me is zo erg... die gaat elke dag om 20:30 naar bed zodat het eerder 2 december is.... en hij is 39 jaar
ach ja een beetje gamer koopt dan ook bij een echte gameshop niet bij de aldi onder de electronica zakenquote:Op woensdag 30 november 2005 19:07 schreef washandje het volgende:
Ja hoor en jullie kunnen allemaal om 0.00... MM is niet zo aardig om dan open te gaan
Het zijn stickersquote:Op woensdag 30 november 2005 19:29 schreef Fillipe het volgende:
Die is erg tof inderdaad. Ik weet ook niet hoe het werkt met de skins aan de zijkanten, misschien dat je deze skins er simpelweg overheeen klikt? Of zal het dan te warm worden? Zou het ook niet weten.
Ik mag toch hopen dat het bij mij gewoon bij een leuke hobby blijft! Dit is echtquote:Op woensdag 30 november 2005 19:32 schreef Chocobo het volgende:
vriend van me is zo erg... die gaat elke dag om 20:30 naar bed zodat het eerder 2 december is.... en hij is 39 jaar![]()
Gamen.....Fantastisch !
Ah op die manier. En grrr ik wil ook HD-tvquote:Op woensdag 30 november 2005 19:45 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Het zijn stickers![]()
Hier is vandaag mijn HD-tv bezorgd, just in time![]()
Prachtig!quote:Op woensdag 30 november 2005 19:32 schreef Chocobo het volgende:
Het wordt nu toch wel spannend.... ben benieuwd naar de ervaring... nieuwe console aansluiten... menu's ontdekken etc.... vriend van me is zo erg... die gaat elke dag om 20:30 naar bed zodat het eerder 2 december is.... en hij is 39 jaar
Gamen.....Fantastisch !
Neen, ik ben wel om 00:00 bij Dr. Games te vinden. Nog andere mensen hier die daar heen gaan? (Utrecht dus)quote:Op woensdag 30 november 2005 19:21 schreef =HellFire= het volgende:
Ja, met feesten enzo. Zoals in Utrecht. Te gek gaaf men....
Gaat daar iemand heen?
*Robhimself denkt aan al die WoW alto's* Die zijn me ook iets te fanatiek........quote:Op woensdag 30 november 2005 19:32 schreef Chocobo het volgende:
Het wordt nu toch wel spannend.... ben benieuwd naar de ervaring... nieuwe console aansluiten... menu's ontdekken etc.... vriend van me is zo erg... die gaat elke dag om 20:30 naar bed zodat het eerder 2 december is.... en hij is 39 jaar
Gamen.....Fantastisch !
Het zal mij benieuwen of je die bullshit over dat bedrijfs "KGB" winkeltje waar kan maken.....quote:Op woensdag 30 november 2005 20:11 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
het zal mij benieuwen of jullie hem allemaal te pakken krijgen
Ik iig zeker welquote:Op woensdag 30 november 2005 20:11 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
het zal mij benieuwen of jullie hem allemaal te pakken krijgen
quote:I don't know whether to laugh or cry.
I bought at the weekend a 360 from the states, with 8 games and some extra bits and bobs. It arrived today much to my pleasure.
So, I carefully unpack everything and savour the smells of a freshly made bit of kit.
Switch it on, it boots and then dies. Check the power supply, unplug everything then boot it again.
It dies again.
Hmmmmmmmmmm, this isn't looking good.
So, I go onto the MS website, and diagnose the problem
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;907534
Fook.
I phone up MS in the states, and they say, they will repair it but I should try the UK, as they'll probably do it. Fine. So I ring up MS and select 'switchboard'. I am told that the department which deals with 360's isn't launched and I have to wait until Friday before ringing them.
Fab.
So, I've got 8 games, all sealed, remote, extra controller, faceplate and charger and a very expensive doorstop.
Great job Microsoft!
En al zeker niet wanneer je weet dat in de UK 220V uit de muur komt en in de US 110Vquote:Op woensdag 30 november 2005 20:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
Importeren is niet altijd even handig dus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |