Net als Willem de natenmaaier.quote:Op zondag 27 november 2005 00:48 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Vind ik ook. Maar vraag me af of dat ook niet gecalculeerd is, à la Willem van BB1: zolang ik lekker kook, houden ze me erin.
[..]
Hij is ALTIJD met het spel bezig.
Speculatie mag, overleggen niet. Er is nu toch al gestemd. Zou erger zijn als ze nog niet genomineerd haddenquote:Op zondag 27 november 2005 00:48 schreef kissa het volgende:
Maar weer eens een sanctie: er mag toch niet over de nominaties gepraat worden?
![]()
Als ie zit te poepen, als ie z'n been afschroeft, als ie z'n been aanschroeft, als ie kookt, als ie nomineert, als ie droomtquote:
Dat dronkenschap spelen, terwijl hij aangeschoten is, is een vorm van spel.quote:Op zondag 27 november 2005 00:48 schreef Muerte het volgende:
Inderdaad en hij lacht wel erg vaak maar zijn ogen lachen eigenlijk nooit, blijft altijd die sluwe blik in sluimeren.
Gegroet Homo Sapiensquote:Op zondag 27 november 2005 00:52 schreef beastieme het volgende:
hallo figuren
Heb het idee dat er dit jaar uitsluitend mensen in die op de buit loeren. Andere jaren waren er ook nog wel bewoners bij die het gewoon voor de lol deden en wel keken hoe ver ze kwamen.quote:Op zondag 27 november 2005 00:52 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dus op een bepaald niveau is iedereen er wel mee bezig.
Wat natuurlijk ook wel logisch is, het ìs een spel, en het einde begint te naderen.
Je eerste post! Knap gedaan.quote:Op zondag 27 november 2005 00:52 schreef beastieme het volgende:
hallo figuren
halloquote:Op zondag 27 november 2005 00:52 schreef beastieme het volgende:
hallo figuren
hoi & welkomquote:Op zondag 27 november 2005 00:54 schreef beastieme het volgende:
ik ben nieuw en zeg ff lekker hallo tegen mij aub
Ja, deed ik ook toen ik 'n tiener was. Denk dat dat typisch is. Merk je ook wel aan Lieske. Soms is ze heel volwassen, kijk naar haar nominaties en opruimen en verzorgen van anderen, maar soms ook erg kinderachtig, kijk naar haar woordengebruik, haar koppigheid etcquote:Op zondag 27 november 2005 00:49 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ze nemen ook niets van een ander aan.
Halloquote:Op zondag 27 november 2005 00:54 schreef beastieme het volgende:
ik ben nieuw en zeg ff lekker hallo tegen mij aub
Wie vind je op Chantal lijken?quote:Op zondag 27 november 2005 00:54 schreef CartWOman het volgende:
Even tussendoor: ik vindopeens op Chantal lijken.
Is dat de alcohol?![]()
Halloquote:Op zondag 27 november 2005 00:54 schreef beastieme het volgende:
ik ben nieuw en zeg ff lekker hallo tegen mij aub
ff lekker hallo tegen mij aub!!quote:Op zondag 27 november 2005 00:54 schreef beastieme het volgende:
ik ben nieuw en zeg ff lekker hallo tegen mij aub
Dequote:Op zondag 27 november 2005 00:55 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Wie vind je op Chantal lijken?
Precies. Wie het laatst binnenkomt, moet gedag zeggenquote:
Dan doet-ie 't goed dus.quote:Op zondag 27 november 2005 00:50 schreef Wickedangel het volgende:
Als ie zit te poepen, als ie z'n been afschroeft, als ie z'n been aanschroeft, als ie kookt, als ie nomineert, als ie droomt![]()
Lieske is vast een steenbokquote:Op zondag 27 november 2005 00:55 schreef melke het volgende:
[..]
Ja, deed ik ook toen ik 'n tiener was. Denk dat dat typisch is. Merk je ook wel aan Lieske. Soms is ze heel volwassen, kijk naar haar nominaties en opruimen en verzorgen van anderen, maar soms ook erg kinderachtig, kijk naar haar woordengebruik, haar koppigheid etc
Hummie heeft vorige week tegen Roel gezegd dat ze mogen overleggen, al zouden ze een alliantie tegen een medebewoner willen sluiten: ga je gang....quote:Op zondag 27 november 2005 00:50 schreef melke het volgende:
[..]
Speculatie mag, overleggen niet. Er is nu toch al gestemd. Zou erger zijn als ze nog niet genomineerd hadden
Knap als je 't zo kan spelen. BB is een spel, dus het staat hem vrij het te spelen zoals hij wil.quote:Op zondag 27 november 2005 00:54 schreef CartWOman het volgende:
Arcee, allemaal tactiek, ben ik van overtuigd. Met dit in zijn achterhoofd is hij het huis ingegaan.
Waar Willem op werd afgerekend gaat Rob nog 10 stappen verder.
ik vind het juist wel meevallen, tenminste kritiek op haar als persoon kan ze goed mee omgaan. En dat woordgebruik gaat vanzelf wel over, maar of ze ooit in staat zal zijn een normale zin te formuleren.....quote:Op zondag 27 november 2005 00:55 schreef melke het volgende:
Ja, deed ik ook toen ik 'n tiener was. Denk dat dat typisch is. Merk je ook wel aan Lieske. Soms is ze heel volwassen, kijk naar haar nominaties en opruimen en verzorgen van anderen, maar soms ook erg kinderachtig, kijk naar haar woordengebruik, haar koppigheid etc
Zou het?quote:Op zondag 27 november 2005 00:58 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ow![]()
Dat moet de drank zijn, Cartwoman![]()
In sterrenbeelden?quote:
quote:Op zondag 27 november 2005 00:59 schreef Wup het volgende:
[..]
ik vind het juist wel meevallen, tenminste kritiek op haar als persoon kan ze goed mee omgaan. En dat woordgebruik gaat vanzelf wel over, maar of ze ooit in staat zal zijn een normale zin te formuleren.....
Jawel joh. Dat leert ze vast ook nog wel. Ken nog zo iemand. Paar keer jezelf tegen komen en hop het is voorbij. Maar als ze straks ergens in de 80 ofzo is en dement gaat worden reken dan maar op het ergstequote:Op zondag 27 november 2005 00:59 schreef Wup het volgende:
[..]
ik vind het juist wel meevallen, tenminste kritiek op haar als persoon kan ze goed mee omgaan. En dat woordgebruik gaat vanzelf wel over, maar of ze ooit in staat zal zijn een normale zin te formuleren.....
Ik had je als gevoelsmens ingeschat.quote:Op zondag 27 november 2005 00:59 schreef Arcee het volgende:
[..]
Knap als je 't zo kan spelen. BB is een spel, dus het staat hem vrij het te spelen zoals hij wil.
Dat is een hele rare post, hoor. Dat geldt toch voor ons alllemaalquote:Op zondag 27 november 2005 01:01 schreef melke het volgende:
[..]
Maar als ze straks ergens in de 80 ofzo is en dement gaat worden reken dan maar op het ergste
Ik vind het wel leuk. Op een aantal dagen na dan. Maar vermaak me over het algemeen goedquote:Op zondag 27 november 2005 01:02 schreef beastieme het volgende:
dit is toch best wel een kut bb we moeten het er maar mee doen
maar vind jullie eerlijk gezegd leuker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |