Kijk, een winnende coach heeft altijd gelijk, toch ben ik geen liefhebber van Sturing.quote:Op woensdag 30 november 2005 15:52 schreef methodmich het volgende:
Het draait ineens weer als een tierelier. Goed dat Sturing mocht blijven dus.
En Theo draait een zeer sterk seizoen inderdaad.
Probleem is dat NEC niet blind gaat stormenquote:Op donderdag 1 december 2005 19:04 schreef methodmich het volgende:
NEC uit moet lukken. Gewoon die jongens blind laten stormen en dan toeslaan via de snelle negers.
en zo ist maar net jong, wees blij dat jullie een keer positief de wedstrijd in gaanquote:Op zondag 4 december 2005 00:59 schreef cazzie het volgende:
[afbeelding]
nijmegen leeft & arnep beeft
Dik terecht dat Vitesse hier op zijn bek gaat. Als je zo slap speelt verdien enkel minpunten!quote:Op woensdag 30 november 2005 22:10 schreef DeVinger het volgende:
Ja dat gaat gewoon heel lastig worden. Team met enorm veel vertrouwen, spelen thuis, worden door het publiek gedwongen om te winnen van Vitesse, krijgen heel weinig tegengoals en dan vergeet ik vast nog wel wat negetieve dingen voor Vitesse.
Positieve dingen voor Vitesse, ze scoren makkelijk, ze hebben enorm veel vertrouwen, ze spelen uit (dus hoeven het spel niet te maken en kunnen optimaal gebruik maken van de snelheid voorin).
Ik hoop op een gelijkspel (uiteraard is meer altijd welkom), dan doe je het gewoon goed. Als het maar geen saaie 1-0 of 0-0 ofzo wordt. Ik hoop op een spannende enerverende derby!
Helemaal als Theo zegt dat hij het verlies na 5 minuten al aan zag komenquote:Op zondag 4 december 2005 20:05 schreef Domenica het volgende:
Precies, je zet hiermee niet alleen jezelf als speler voor schut, maar ook ons als supporters.
Ja jammer dat AJAX weer opgeleefd lijkt, dat moet nog altijd eerst blijken in uit-wedstrijden, maar toch...quote:Op maandag 5 december 2005 12:59 schreef Positive_Thinking het volgende:
Op naar Ajax dan maar en daar hopen op eerherstel..
Wel weer lekker Vitesse krijgt een Nederlaag te verwerken en Ajax put weer moet uit een overwinning. Dat kan weer een leuke wedstrijd worden of weer totaal niet.
Laten we niet al teveel zweven, AJAX is geen concurrent, die staat aan het einde vh seizoen wel boven onsquote:Op maandag 5 december 2005 14:52 schreef Lionheaad het volgende:
Programma tot de winterstop:
NEC - Roda (uit) Groningen (uit) PSV (thuis) Sparta (uit)
Ajax - Vitesse (uit) Nac (uit) Groningen (thuis) Heerenveen (uit)
Vitesse- Ajax (thuis) Sparta (uit) Nac (thuis) Heracles (uit)
Kwa zwaarte scheelt het allemaal niet veel
True, maar daar moet je je punten niet pakken. Wel uit bij NECquote:Op maandag 5 december 2005 19:22 schreef Tha_Mars het volgende:
ajax thuis is gewoon een wedstrijd waar Vitesse van kan winnen hoor!
Wake upquote:Op maandag 5 december 2005 19:22 schreef Tha_Mars het volgende:
Overigens is Ajax wel een concurrent, ze staan immers onder ons.
Bezig met Herstellen. Zoals het er nu naar uitziet zal hij wel weer terug komen. Wanneer geen idee. Met dit soort zaken nemen ze natuurlijk goed de tijd en ga je voor zekerheid.quote:Hopelijk na de winterstop ook weer met Michael Jansen. Iemand die weet hoe het daarmee gaat momenteel?
ah wat een lieve jochiesquote:
jup dat is helemaal waar, alleen dat gebeurt niet dus zal je ergens anders je punten moeten pakken.quote:Op maandag 5 december 2005 20:20 schreef DeVinger het volgende:
[..]
True, maar daar moet je je punten niet pakken. Wel uit bij NEC![]()
[..]
Wake up![]()
Zeker gezien Di Tommaso, zullen ze weer extra voorzichtig zijn denk ik.quote:Op maandag 5 december 2005 20:38 schreef Positive_Thinking het volgende:
[..]
Bezig met Herstellen. Zoals het er nu naar uitziet zal hij wel weer terug komen. Wanneer geen idee. Met dit soort zaken nemen ze natuurlijk goed de tijd en ga je voor zekerheid.
quote:Op zaterdag 26 november 2005 16:43 schreef Domenica het volgende:
TT's zijn debiel, aan het einde van dit topic al lang niet meer van toepassing
* steentje bijdraagtquote:Op dinsdag 6 december 2005 19:25 schreef Elvislives het volgende:
Hee foute titel dit jongens! laten we dit topic maar gauw voltypen!
als voetbal toch eens zo makkelijk wasquote:Op woensdag 7 december 2005 13:36 schreef NRH het volgende:
Heb nu al zin in zondag. We gaan winnen van Ajax, NEC verliest, staan we vierde. Met het resterende programma tot de winterstop gaan we dan gewoon lekker als nummer 4 de twee-weekse winterstop in!
Vitesse - Ajax 2-1quote:Op dinsdag 6 december 2005 23:29 schreef Elvislives het volgende:
[..]
doe je nog meer voorspellingen?![]()
Als dat gaat gebeuren (wat ik ook hoop hoor), dan ga ik spontaan weer in Sinterklaas gelovenquote:Op woensdag 7 december 2005 13:36 schreef NRH het volgende:
Heb nu al zin in zondag. We gaan winnen van Ajax, NEC verliest, staan we vierde. Met het resterende programma tot de winterstop gaan we dan gewoon lekker als nummer 4 de twee-weekse winterstop in!
bron:vi.nlquote:Amoah in januari naar Borussia Dortmund
8/12/2005 15:22
EXCLUSIEF - Matthew Amoah heeft een nieuwe club gevonden. De Ghanese spits verruilt Vitesse in de winterstop voor Borussia Dortmund. Bij de club van Bert van Marwijk tekent Amoah een contract tot medio 2008. Hij moet nog wel medisch worden gekeurd.
Met de transfer beurt Vitesse nog wat geld voor de 25-jarige international. Amoahs contract in Arnhem zou komende zomer aflopen. Hij had al te kennen gegeven aan een nieuw avontuur toe te zijn.
Amoah zit al sinds het seizoen 1998/99 bij Vitesse, dat hem een seizoen later tijdelijk stalde bij Fortuna Sittard. In 170 competitiewedstrijden maakte hij tot nog toe zestig doelpunten voor Vitesse.
Amoah is de vierde speler uit de Nederlandse competitie die Bert van Marwijk heeft aangetrokken. De coach van BVB haalde eerder al Ebi Smolarek (Feyenoord), Dennis Gentenaar (NEC) en Cedric van der Gun (ADO Den Haag).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |