Het zijn 2 vingers in een vrouwen aars. Of zijn eigen aars natuurlijk, dat ie een kale balzaque heeft.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:34 schreef p-etr-a het volgende:
Het ziet eruit als ongebakken (en misvormde) braadworsten!
Blijft een maf plaatje.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:39 schreef PICHT het volgende:
[..]
Het zijn 2 vingers in een vrouwen aars. Of zijn eigen aars natuurlijk, dat ie een kale balzaque heeft.
33 euro voor een boek??? Is het van goud of zo?quote:Op donderdag 24 november 2005 20:49 schreef Sargon het volgende:
[..]
dit is het mailtje
Sorry dat ik gisteren niet ben langs geweest, maar had
je adres gegevens niet bij me.
Zou je hem misschien willen opsturen.
Ik ga nu 33euro naar je overmaken.
Ja dat is wel heel vreemd idd. Zij zegt eerst dat ze het op komt halen, dus er is geen sprake van verzendkosten. Vervolgens komt ze niet opdagen en zegt ze stuur het maar op, maar wat voor bedrag heeft ze dan overgemaakt? Dan verwacht ze dus gewoon dat jij ook nog de verzendkosten betaalt? In dit geval zou ik het naar de 2e persoon sturen en de 1ste het geld terugboeken als je het binnen krijgt.quote:Op vrijdag 25 november 2005 07:52 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
als je het boek gaat opsturen , hoop ik dat je rekening hebt gehouden met de verzendkosten trouwens.
Ik had gezegd dat ik het ook kon opsturen met 3 euro verzendkosten en dat ze het dan naar mijn rkening nr kon overmaken, maar zij stond erop om het op te halenquote:Op vrijdag 25 november 2005 16:41 schreef Brentmeister het volgende:
Oh je hebt em al verkocht![]()
Maar wat ik me afvraag, hoe heeft zij dat geld dan over kunnen maken, had jij haar wel een rekeningnummer gegeven
Ik ook maar zou dr het geld laten komen ophalen.quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:17 schreef DrXLTrouble het volgende:
Ik zou het boek principieel aan de 2e verkopen en het geld terugstorten.
Ook al zou ik er iets minder voor krijgen.
Dit is geen manier van zaken doen.
Nee, dat recht is voor die eerste verkoper vervallen toen die het boek niet op de afgesproken tijd op kwam halen.quote:Op zondag 27 november 2005 11:46 schreef Argento het volgende:
Knap. Je hebt hetzelfde boek twee keer verkocht. Beide kopers hebben recht op levering.
Is dat zo of denk jij dat dat zo is?quote:Op zondag 27 november 2005 15:57 schreef DrXLTrouble het volgende:
[..]
Nee, dat recht is voor die eerste verkoper vervallen toen die het boek niet op de afgesproken tijd op kwam halen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |