Ik snap ook nooit zo goed waar die verzamelbordjes Kopenhagen-Parijs-Brussel-Londen-Berlijn op de meest vreemde plaatsen goed voor zijn, maar ach, kan er ook niet echt wakker van liggen. Een bordje Mekka dient tenminste nog een doel.quote:Op donderdag 24 november 2005 16:24 schreef DaveHarris het volgende:
Wat een belachelijk plan.. Waarom zouden niet-gelovigen geconfronteerd moeten worden met bordjes die naar Mekka wijzen? Laat de moslims die daar behoefte aan hebben maar een compas kopen ofzo.
Wat voor doel dient het dan als zulke borden op straat komen te staan? Gaan moslims in Rotterdam dan voortaan op straat bidden ofzo?quote:Ik snap ook nooit zo goed waar die verzamelbordjes Kopenhagen-Parijs-Brussel-Londen-Berlijn op de meest vreemde plaatsen goed voor zijn, maar ach, kan er ook niet echt wakker van liggen. Een bordje Mekka dient tenminste nog een doel.
Wie weet. In welke richting Mekka ligt is tenminste nog van belang voor bepaalde mensen. Voor zover ik weet gaat hetzelfde niet op voor die andere steden, tenzij je je op de snelweg bevindt en er ook daadwerkelijk naar op weg bent.quote:Op donderdag 24 november 2005 19:41 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Wat voor doel dient het dan als zulke borden op straat komen te staan? Gaan moslims in Rotterdam dan voortaan op straat bidden ofzo?
Het is toch ook een geweldige dijenkletser? Wie neemt zoiets nou serieus.quote:Op donderdag 24 november 2005 19:44 schreef salutem het volgende:
Een beetje moslim weet toch echt wel waar ie naar toe moet bidden.
Vervolgens heb ik nog noooooit een moslim midden op straat op zn knien zien vallen voor het gebed.
Een collega van mij heeft een aparte ruimte op het werk waar ie kan bidden.
Die begon vandaag keihard te lachen toen ik hem het bericht liet zien.
Hij vind het niet te geloven dat iemand denkt dat het nodig is, "een ware moslim weet hoe en waarnaartoe hij moet bidden"
Van belang voor als ze gaan bidden ja. Het heeft dus totaal geen nut om ze op straat te plaatsen.quote:Op donderdag 24 november 2005 19:45 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Wie weet. In welke richting Mekka ligt is tenminste nog van belang voor bepaalde mensen. Voor zover ik weet gaat hetzelfde niet op voor die andere steden, tenzij je je op de snelweg bevindt en er ook daadwerkelijk naar op weg bent.
Dude whats ur point ?quote:Op donderdag 24 november 2005 19:46 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Het is toch ook een geweldige dijenkletser? Wie neemt zoiets nou serieus..
Waarom kan je je dat niet voorstellen?quote:Op donderdag 24 november 2005 15:14 schreef VelvetAcidChrist het volgende:
Ik kan me echt niet voorstellen dat iemand hier problemen over kan maken.
http://www.dawanet.com/methods/publicschool.dawapublic.aspquote:The bottom line
We should use every opportunity to sensitize non-Muslim peers and school staff to Islam and to establish an environment in which everywhere a non-Muslim turns, he notices Islam portrayed in a positive way, is influenced by it and eventually accepts Islam with Allah's guidance, Insha Allah (if God wills).
Het is een wereldwijd complot!quote:Op donderdag 24 november 2005 20:31 schreef typtypo het volgende:
[..]
Waarom kan je je dat niet voorstellen?
[..]
http://www.dawanet.com/methods/publicschool.dawapublic.asp
quote:Op donderdag 24 november 2005 20:31 schreef typtypo het volgende:
[..]
Waarom kan je je dat niet voorstellen?
Vragen of iemand zijn hersenen beschadigd heef met het gebruik van coke/lsd(acid) is geen belediging het is een vraag.Voordat klowjow hier weer het geweten komt spelen kan je er mischien antwoord op geven.
[..]
http://www.dawanet.com/methods/publicschool.dawapublic.asp
Natuurlijk is dat een belediging. Zeker als het totaal los staat van hetgeen bediscussieerd wordt. Hier kun je overigens op reageren in [NWS-Feedback].quote:
Nu weer verder on topic voordat er allelei personen hier de discussie komen verstoren.quote:Op donderdag 24 november 2005 21:02 schreef Overlast het volgende:
[..]
Het is een wereldwijd complot!![]()
Lees het bericht nog een keer maar dan objectief. Waar hebben we het in allah's naam over? Wat borden her en der. Nou, tjeempie zeg.quote:Op donderdag 24 november 2005 20:31 schreef typtypo het volgende:
[..]
Waarom kan je je dat niet voorstellen?
Het is gewoon een vorm van islam-exibitionisme.quote:Op vrijdag 25 november 2005 10:32 schreef VelvetAcidChrist het volgende:
[..]
Lees het bericht nog een keer maar dan objectief. Waar hebben we het in allah's naam over? Wat borden her en der. Nou, tjeempie zeg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |