Hmmmmz, zo dood gemaakt worden dat het verenpakje nog gebruikt kan worden of levend de gehaktmolen in waar ze normaal in verdwijnen?quote:Op donderdag 24 november 2005 13:58 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Maar ze moeten wel eerst dood gemaakt worden, denk daar maar eens over na.
Leren schoenen voortaan dus ook maar afschaffen?quote:Op donderdag 24 november 2005 14:06 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Een weerloze baby gebruiken voor het aantrekken van lijkenresten van dieren als kleren vind ik erger.
Ik dacht dat ze vergast werden eigenlijk, voor ze verhakseld werden?quote:Op donderdag 24 november 2005 14:06 schreef erodome het volgende:
[..]
Hmmmmz, zo dood gemaakt worden dat het verenpakje nog gebruikt kan worden of levend de gehaktmolen in waar ze normaal in verdwijnen?
nee hoorquote:Op donderdag 24 november 2005 14:08 schreef anneja het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze vergast werden eigenlijk, voor ze verhakseld werden?
Dat kunnen ze op die leeftijd nog nietquote:Op donderdag 24 november 2005 14:07 schreef buzzer het volgende:
je laat je kind toch niet in zoiets lopen lijkt me
Volgens mij is dit jasje te klein voor kindjes die al kunnen lopen.quote:Op donderdag 24 november 2005 14:07 schreef buzzer het volgende:
je laat je kind toch niet in zoiets lopen lijkt me
Nope...quote:Op donderdag 24 november 2005 14:08 schreef anneja het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze vergast werden eigenlijk, voor ze verhakseld werden?
quote:Op donderdag 24 november 2005 14:18 schreef Jo0Lz het volgende:
Volgens mij moeten de mensen die dit gemaakt/bedacht hebben eens goed aangepakt worden
Sick bastards
Hetzelfde geldt voor de uitvinders van de peuter string, alhoewel ik deze toch wat schokkender vindt.
Dat doe je je kind toch niet aan... (Dubbele betekenis...)
60 miljoen eendags haantjes per jaar worden verhakseld, lekker goedkoop.quote:Op donderdag 24 november 2005 14:08 schreef anneja het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze vergast werden eigenlijk, voor ze verhakseld werden?
Ik ben vegetarier, maar vind dit wel geinig.quote:Op donderdag 24 november 2005 14:12 schreef Vliegvrager het volgende:
Ik vind het werk van deze kunstenares wel wat hebben: even de aandacht op het taboe van het tonen van dierenleed. Want alle diervriendelijke usertjes in dit topic (en hun huisdieren) eten natuurlijk alleen bilogisch vlees of helemaal geen vlees.![]()
Wat de hel?!quote:Op donderdag 24 november 2005 14:33 schreef anneja het volgende:
Ik ben vegetarier, maar vind dit wel geinig.
Ook dat is logisch.quote:Op donderdag 24 november 2005 14:33 schreef anneja het volgende:
[..]
Ik ben vegetarier, maar vind dit wel geinig.
Nouja, wat hierboven al gezegd werd, als er 60 miljoen kuikentjes over zijn vind ik het juist eigenlijk wel prima als er iets nuttigers mee gedaan wordt dan verhakselen. Liever zou ik natuurlijk zien dat er niet 60 miljoen kuikens over waren, maarja. De kopjes aan dit jasje vind ik wat morbide, maar het lijkt me heerlijk zachtquote:
Ja lijkt me ook, maar als je nou zo'n chick-furcoat zou dragen, krijg je dan ook meteen de PETA aan je broek?quote:Op donderdag 24 november 2005 14:44 schreef anneja het volgende:
[..]
Nouja, wat hierboven al gezegd werd, als er 60 miljoen kuikentjes over zijn vind ik het juist eigenlijk wel prima als er iets nuttigers mee gedaan wordt dan verhakselen. Liever zou ik natuurlijk zien dat er niet 60 miljoen kuikens over waren, maarja. De kopjes aan dit jasje vind ik wat morbide, maar het lijkt me heerlijk zacht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |