Ik woon ook in Utrecht en ben er ook nog niet helemaal gerust op om met mijn 360 naar huis te fietsen, maarja het moet maarquote:Op zondag 27 november 2005 14:23 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
en om 12.15 met een grote tas door utrecht lopen is wel zo veilig?
Gameshop Den Haag had COD2, Condemned, Gun en Tony Hawk ook liggen voor 59,99 p/stquote:Op zondag 27 november 2005 14:39 schreef Tumble het volgende:
games gesignaleerd bij MM den haag
Cod2
Condemned
Gun
Tony Hawk american wasteland
prijzen waren gelijk. 64.99
Kameo en pgr3 worden 59.99 bij de MM
Ik ga met de auto........ Bijdehandquote:Op zondag 27 november 2005 14:23 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
en om 12.15 met een grote tas door utrecht lopen is wel zo veilig?
Die is stukquote:
Maar dan is dat geld toch ook geen probleem?quote:Op zondag 27 november 2005 15:42 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Ik ga met de auto........ Bijdehand![]()
kheb het wel eens andersom gehad. Ik zat met mijn gekochte Xbox in de trein, werd mn telefoon gejatquote:Op zondag 27 november 2005 16:37 schreef Fillipe het volgende:
Ach ik ga om 0.00 ook m'n 360 doosje ophalen in Assen, daarna nog met de trein naar Groningen. Zie geen probleem, en een vriend gaat mee. Denk niet dat ze je de hersens in slaan om je 360 doosje te stelen.
En dan is het de dag na de launchquote:Op zondag 27 november 2005 16:42 schreef kepler het volgende:
[..]
kheb het wel eens andersom gehad. Ik zat met mijn gekochte Xbox in de trein, werd mn telefoon gejatMaar goed dat is een ander verhaal
nog maar 6 dagen
tijd vliegt he?quote:
Misschien wordt mijn achterdocht nu wel begrepen.quote:Op zondag 27 november 2005 17:38 schreef Morthill het volgende:
We leven toch in een trieste wereld dat dat gebeurt
En als je niks kan geven kan je nog een paar rotstoten op je hoofd krijgen tegenwoordigquote:Op zondag 27 november 2005 17:36 schreef Robhimself.2 het volgende:
Vandaag een play & charge kitje gekocht in Utrecht, prijs viel me nog mee.
Edit: verhaal stond een beetje verkeerd.
Hij was dus met de auto richting gameshop gegaan, gooide geld in de meter. Daarna is hij richting gamestore gelopen (nog voor 00:00) en voordat de deur openging moest ie terug naar zn auto ivm alarm.
Toen is ie dus bedreigd met een mes en kon ie zn portemonnee afstaan. Ze wisten kennelijk dat ie iets moest ophalen. En om 00:00 ga je niet een game of controller aanschaffen.
Vandaar mij ietwat paranoïde voorafbetaling.
Niet als ie in 2-en ligt.quote:
ik denk dat ik die alleen overdag ga spelenquote:Op zondag 27 november 2005 17:48 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Niet als ie in 2-en ligt.![]()
Holy crap!
Eerste 10 minuten Condemned!
"Come out where I can see you!"
Uit een kamertje: "FUCK YOU!"
Damn, toch best een creepy game.
Moet dat niet 460 zijn? Of mis ik iets?quote:Op zondag 27 november 2005 17:58 schreef wc-eend het volgende:
Hij wordt thuisbezorgd bij mij..
Premium + game = 360 euroBen zo blij
Anders ben ik ook wel jaloers jaquote:Op zondag 27 november 2005 18:05 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Moet dat niet 460 zijn? Of mis ik iets?
eplaza verkocht ze wel, was er vandaagquote:Op zondag 27 november 2005 14:44 schreef washandje het volgende:
MM Utrecht had nog geen 360 games. Beetje een teleurstelling maar wel een mooie gelegenheid om mn sinterklaasaankopen maar eens te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |