Maar wat dacht je dan van dit geboorte nieuws:
quote:
Dertig kinderen voor werkloze Belg
Geen werk hebben is voor velen een domper, geen werk betekent geen inkomsten. Als je daarbij ook een huis vol kinderen moet onderhouden dan wordt het helemaal zwaar. De Belg Serge Régnier is trots op zijn dertig kinderen, waarvan de oudste inmiddels 19 jaar oud is. De Belg heeft in ieder geval niet stilgezeten. Er is inmiddels al een 31e nakomeling op komst. Naar alle waarschijnlijkheid heeft hij hiermee een Europees record in handen.
De 47-jarige Serge heeft zijn kinderen verwerkt bij drie vrouwen. Het opmerkelijke is dat hij zelfs samenwoont met deze vrouwen. Serge is zelf van mening dat hij zijn natuurlijke plicht vervult. "Hiervoor ben ik toch op aarde gezet?", aldus de Belg.
Het feit dat hij werkloos is wil niet zeggen dat hij het niet kan opbrengen. Hij ontvangt namelijk werkloosheidsuitkering van ongeveer 4.000 euro per maand. Van dit geld worden de boodschappen gedaan. Deze bestaat dagelijks uit onder andere tien kilo aardappelen en een grote pot chocoladepasta.
Dertig kinderen verdeeld over drie vrouwen. Voor de meeste zal dat problemen opleveren. Vooral als ze ook nog eens bij elkaar wonen. In het wereldje van Serge is hier geen sprake van. De drie vrouwen zijn een echtgenote, een vriendin en een oude jeugdliefde. De vrouwen vinden zichzelf niet jaloers. "Wij zijn allemaal goede vriendinnen. We hadden allemaal de wens om kinderen te krijgen. Het minste wat je kunt zeggen is dat die wens in vervulling is gegaan", aldus de 37-jarige echtgenote Christine.
Er kleeft echter een nadeel aan het hebben van zoveel kinderen. Het onthouden van dertig verjaardagen is niet de eenvoudigste taak voor een vader. "Niemand verjaart hier ook op dezelfde dag. Met dertig kinderen lijkt het ook wel alsof er iedere dag iemand jarig is."
256 goals ![Column]Hoera, prijs gewonnen!'Zo gewoon en toch zo bijzonder,
Zo alledaags maar nog steeds een wonder' Maud 07-07-2005