quote:op zondag 20 november 2005 00:26 schreef atuin-hek het volgende:
ik zie trouwes dat het topic alweer richting vol gaat dus nog ff tijd om het oorspronkelijke doel aan te kaarten.
rude zie je in dat je ideeen niet kloppen? ben je nog van plan de berg metingen, experimentele data en zelfs dagelijksleven handelingen (ik wil jou wel es door een rijdende trein zien lopen) die allemaal iets anders zeggen dan wat jij zegt dat er zou gebeuren in acht te nemen?
zoniet wat is het nut dan nog van dit alles?
oh..quote:kan reageren zonder het gevaar te lopen om door te mand te vallen.
daar waren we geblevenquote:op zondag 20 november 2005 00:58 schreef atuin-hek het volgende:
[..]
jij voorspelde dat ik het licht van de explosie na 2 minuten zou zien.
lees en huiver: marktonderzoekje van rudeonline..quote:op zondag 20 november 2005 01:42 schreef halldar het volgende:
hey geinig, dit is nog steeds bezig.
ik vraag me af hoe serieus rudeonline genomen zou worden als hij zijn theorietjes ergens anders zo spuien dan op fok.
marktonderzoekje van rudeonline..quote:op zondag 20 november 2005 01:42 schreef halldar het volgende:
hey geinig, dit is nog steeds bezig.
ik vraag me af hoe serieus rudeonline genomen zou worden als hij zijn theorietjes ergens anders zo spuien dan op fok.
tsja ben bang dat internet de enige plek is waar je dergelijke onzin kan verkondigenquote:op zondag 20 november 2005 01:47 schreef halldar het volgende:
ja nouja ik bedoelde meer in het 'echt'. niet op fora dus.
helemaal mee eens.quote:op zondag 20 november 2005 01:51 schreef atuin-hek het volgende:
[..]
tsja ben bang dat internet de enige plek is waar je dergelijke onzin kan verkondigen
een beetje meer nuance kan ook geen kwaad.quote:op zondag 20 november 2005 01:53 schreef halldar het volgende:
[..]
helemaal mee eens.
het verbaast me dat zoveel mensen nog uberhaupt al die onzin van hem lezen.
wat me nog meer verbaast is dat iemand zo godsgruwelijk achterlijk kan zijn en maar stug blijft volhouden, niet gehindert door enige kennis van zaken.
pardon?quote:op zondag 20 november 2005 01:46 schreef rudeonline het volgende:
[..]
sorry, ik heb daar niets toe te voegen. je begon al met een stelling die niet waar was. weinig nut om daar dan verder te gaan.
...
het blijft facinerend hequote:op zondag 20 november 2005 01:53 schreef halldar het volgende:
[..]
helemaal mee eens.
het verbaast me dat zoveel mensen nog uberhaupt al die onzin van hem lezen.
wat me nog meer verbaast is dat iemand zo godsgruwelijk achterlijk kan zijn en maar stug blijft volhouden, niet gehindert door enige kennis van zaken.
als ik het goed onthouden heb is hij limo chauffeur en iets van 39 jaar oud.quote:op zondag 20 november 2005 01:58 schreef halldar het volgende:
ja nouja chimpansees zijn ook best intelligent maar daar ga je toch ook niet mee discussiëren?
ik ben trouwens heel erg benieuwd hoe oud rudeonline is, en wat zijn opleiding/vak is?
en hij heeft verder geen opleiding?quote:op zondag 20 november 2005 02:03 schreef atuin-hek het volgende:
[..]
als ik het goed onthouden heb is hij limo chauffeur en iets van 39 jaar oud.
iemand die vwo heeft gedaan zou toch engels moeten kunnen? of heeft ie maar 1 jaar gedaan?quote:op zondag 20 november 2005 02:07 schreef quarks het volgende:
onverwoestbaar zelfs tot nu toequote:op zondag 20 november 2005 02:11 schreef halldar het volgende:
[..]
iemand die vwo heeft gedaan zou toch engels moeten kunnen? of heeft ie maar 1 jaar gedaan?
njah wat maakt het uit, hij heeft in ieder geval een goed immuunsysteem tegen argumenten en logisch redeneren opgebouwd.
misschien is er ergens een verstopt universum in een onbekende dimensie waar hij wél gelijk heeft.quote:op zondag 20 november 2005 02:22 schreef atuin-hek het volgende:
[..]
onverwoestbaar zelfs tot nu toemet een hint van geniepig ontwijken en achteraf goed en/of om praten.
daar waar het licht stil staat.quote:op zondag 20 november 2005 02:24 schreef halldar het volgende:
[..]
misschien is er ergens een verstopt universum in een onbekende dimensie waar hij wél gelijk heeft.
dit universum noem ik 1.
het is rudolfquote:op zondag 20 november 2005 02:07 schreef quarks het volgende:
jupquote:
jij reageerde daaropquote:je hebt 2 rotsblokken, a en b, die relatief aan elkaar stil staan. op rotsblok a staat rudeonline en op rotsblok b staat atuin-hek. atuin-hek is van plan rotsblok a op te blazen [niet wetende dat rude daarop staat] en knutselt een bom in elkaar met een timer die hij op 1 minuut zet. vervolgens gooit hij de bom richting rotsblok a met een snelheid van 0.9999..c (weet niet meer exact wat het was). [we gaan er hier overigens van uit dat de bom niet versnelt, oftewel eigenlijk dat hij al met 0.99999c aan kwam vliegen bij tuinhek en daar de timer op 2 minuten stond]
dit klopte niet, we hebben een berekening uitgevoerd waaruit bleek dat doordat de bom een snelheid van 0.999999c had t.o.v. tuinhek en rude, dat de bom pas na 5 dagen zou ontploffen, en daardoor ook ongeveer 5 lichtdagen verder weg is, waardoor het vervolgens nog 5 dagen duurt voordat je de ontploffing ziet.quote:op woensdag 9 november 2005 21:49 schreef rudeonline het volgende:
[..]
na 17820000km te hebben afgelegt gaat hij af. maar dan ben ik al weg..
overigens zie jij hem pas ontploffen na 2 minuten. gedurende de reis naar mij toe zie je die klok nauwelijks bewegen. hij begint pas weer normaal te lopen als hij bij mij is aangekomen.
smakeloos gewoon!quote:op zondag 20 november 2005 14:05 schreef atuin-hek het volgende:
triest he? hij wil nieteens toegeven dat hij het fout had.
inderdaad.quote:op zondag 20 november 2005 14:05 schreef atuin-hek het volgende:
triest he? hij wil nieteens toegeven dat hij het fout had.
quote:gepost door vlasm005 op 16-07-2004
ze hebben het helemaal fout, kijk op www.rudolfhendriques.com
quote:op zondag 20 november 2005 16:25 schreef quarks het volgende:
[..]
inderdaad.
sterker nog, hij meent zich slimmer dan stephen hawking
nieuwsbericht: hawking herziet visie over zwarte gaten
gerard 't hooft had toch gelijk (staat er niet bij)
wat zien we bij de reacties:
[..]
![]()
idd.. ook erg jammer dat er geen antwoord meer lijkt te komen.quote:op zondag 20 november 2005 20:37 schreef maethor het volgende:
mja. als ik zulke dingen zie is het een beetje moeilijk om nog enige sympathie op te wekken bij mezelf...
je maakte een verkeerde voorspelling. daar kom je niet omheen.quote:op maandag 21 november 2005 15:48 schreef rudeonline het volgende:
gaat het hier om mij, of om mijn ideeen? ik hoef jullie beeld over mij toch niet te bevestigen, denk wat je wilt denken.. de laatse post waar jullie het hier over hebben waren wij het met elkaar eens geworden. discussie hierover heeft dus geen zin.
ik dacht dat licht stil stondquote:dat zien wij nog niet want het licht doet er ook nog een bepaalde tijd over om terug te komen
wij vroegen naar wat jouw 'theorie' als voorspelling deed. daarop zei je dat atuin-hek 2 minuten moest wachten op de knal. toen hebben wij je uitgelegd hoe het volgens de relativiteitstheorie in elkaar zat. en vervolgens heb je dat aangenomen??????quote:op maandag 21 november 2005 16:13 schreef rudeonline het volgende:
duidelijk. als er bij de bom 2 minuten voorbij zijn gegaan, dan zijn wij 10 dagen verder. klaar?
wat een onzin, je kunt dit toch testen? de bom komt minder oud terug als ons. en als er een persoon was meegegaan was deze ook minder oud. klaar.quote:op maandag 21 november 2005 17:12 schreef dionysuz het volgende:
[..]
wij vroegen naar wat jouw 'theorie' als voorspelling deed. daarop zei je dat atuin-hek 2 minuten moest wachten op de knal. toen hebben wij je uitgelegd hoe het volgens de relativiteitstheorie in elkaar zat. en vervolgens heb je dat aangenomen??????
overigens klopt je veronderstelling niet helemaal. als er bij de bom 2 minuten voorbij zijn gegaan, dan is hij t.o.v. ons 10 dagen verder. maar als er bij ons 2 minuten voorbij zijn gegaan, zijn wij t.o.v. de bom 10 dagen verder.
nee het is geen onzin. dat heet relativiteit, daarom vroeg ik aan jou, eerder in dit topic:quote:op maandag 21 november 2005 17:21 schreef rudeonline het volgende:
[..]
wat een onzin, je kunt dit toch testen? de bom komt minder oud terug als ons. en als er een persoon was meegegaan was deze ook minder oud. klaar.
ook ik denk dat het tijdsverschil tussen voor en achterkant van het glas redelijk te verwaarlozen is. zeker als je de tijd die het kost om alles te verwerken in acht neemt. en je zegt totaal iets anders want rudeonline zegt dat ik met mijn oog tegen het glas (of een afspiegeling in het verleden) aan moet lopen. dat er een tijdsverschil tussen voor en achterkant is klopt vast wel, maar het is niet een die significant is. en in een glas kan ik ook water doen, stop ik dat water dan tussen tijd?quote:op maandag 21 november 2005 23:46 schreef niwikaiha het volgende:
[..]
dit is het eerste bericht van rude waar ik het mee eens ben. het is hier en daar wat moeilijk opgeschreven, maar daar is wel uit te komen.
als je een glas ziet, betekent dat dat lichtstralen die van het glas weerkaatsen jouw netvlies bereiken en dat er daarna een impuls naar je hersenen gestuurd wordt. die impuls vertaal je in je hoofd dan als 'he, daar staat een glas'. omdat licht een snelheid heeft evenals de elektrische impuls naar je hersenen duurt het even voordat je je realiseert dat er een glas staat. je ziet het glas dus zoals het in het verleden was. de achterkant van het glas staat verder van je vandaan en die zul je dan ook verder in het verleden zien omdat het licht er langer over doet om jouw ogen te bereiken.
voor de goede orde: in het normale leven kun je makkelijk aannemen dat je alles in real-time ziet, omdat het licht zo verdomde snel is.
als je een glas vastpakt, wordt er vanuit je vingers een signaal naar je hersenen gestuurd dat je vertaalt als 'he, ik heb een glas vast'. voor de rest werkt het hetzelfde als met een glas zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |