22:45 1000m vrouwenquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:18 schreef Remzz het volgende:
Wat is er in SLC te doen dan tussen half 10 en 11?
er zijn hen ik begrepen ook veel dweilpauzes.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:20 schreef Remzz het volgende:
Niveau van de vrouwen was dan hoger gistern
Ik bedoel meer zo van, om half 10 is de 500 meter afgelopen en om kwart voor 11 begint het feest pas weer. Is het daartussen gewoon rustig in SLC zonder wedstrijden?quote:
Oh, zo. Ja, dat vraag ik me ook af. Ik neem aan dat ze de eerste ritten van de 1000m vrouwen skippen.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:22 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ik bedoel meer zo van, om half 10 is de 500 meter afgelopen en om kwart voor 11 begint het feest pas weer. Is het daartussen gewoon rustig in SLC zonder wedstrijden?
Ah tuurlijk dat is hetquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:24 schreef Arcee het volgende:
[..]
Oh, zo. Ja, dat vraag ik me ook af. Ik neem aan dat ze de eerste ritten van de 1000m vrouwen skippen.
dat doen ze tijdens het dweilen heeft derhalve geen invloed op de wedstrijd.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:25 schreef MiLalaa het volgende:
Ze moeten gewoon helemaal niks skippen. Alles uitzenden, hoppa. Buitenlands voetbal naar 4 uur verschuiven of anders morgenochtend.
Daar twijfel ik toch aan.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:27 schreef maril het volgende:
[..]
dat doen ze tijdens het dweilen heeft derhalve geen invloed op de wedstrijd.![]()
Daar zit dus theoretisch een 33,68 inquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:29 schreef Arcee het volgende:
Nielsen opent met 9.58 en finisht in 35.44. Rondje 25.8.
Davis opende in 10.16 en finishte in 35.26. Rondje 24.1.
Dit is Frank Snoeksquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:30 schreef Dr_Flash het volgende:
Wat de NEUK is een "pilon" herbert?
Mee eens, hoor.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:17 schreef Remzz het volgende:
Ja je hebt wel gelijk maar toch vind ik het wel belachelijk dat we nu naar tijden van 38/39 seconden kijken.
laat maarquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:30 schreef Dr_Flash het volgende:
Wat de NEUK is een "pilon" herbert?
En dat Beorn Nijenhuis op een steenworp afstand van Calgary is geboren.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:32 schreef Bruce117 het volgende:
Ach jo, het is Herbert. Dan kan je alles verwachten.
Verwacht dadelijk in ieder geval nog te horen dat Wotherspoon uit Red Deer komt en dat dat ongeveer een uur rijden is vanaf Calgary.
'Editen' is met 1 t, Flash.quote:
hij loopt tegen de 30 hoor ik netquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:34 schreef I.R.Baboon het volgende:
Haha, die italiaan is 35 en reed wereldbekers in 90/91.
'Gequoot'.quote:
Ik heb http://www.skateresults.com/skater/show/5031 hoger zitten dan de presentator.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:35 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
hij loopt tegen de 30 hoor ik net
quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:39 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik heb http://www.skateresults.com/skater/show/5031 hoger zitten dan de presentator.
Niemandquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:43 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou ja, wie gaat ff die 34,32 kloppen?
Ja maar wacht eens, dit is een MAURIZIO, jij spreekt van een FABRIZIOquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:39 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ik heb http://www.skateresults.com/skater/show/5031 hoger zitten dan de presentator.
Fitzrandolph lijkt me de belangrijkste kandidaat.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:43 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou ja, wie gaat ff die 34,32 kloppen?
Bradburyquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Godverdomme wat is shorttrack toch een zaadsportIedereen gaat constant op zn bek daar
ik heb het wel gedaan heel netjes gebleven zoals het hoortquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:28 schreef Bruce117 het volgende:
Massaal mailen naar de NOS zal ook geen verschil maken, maar misschien voor de volgende keer wel.
Eric Heidenquote:Op zaterdag 19 november 2005 20:50 schreef Remzz het volgende:
Ik begin trouwens wel een beetje 5 gouden Amerikaanse medailles te vrezen in Italie
Sjit.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja maar wacht eens, dit is een MAURIZIO, jij spreekt van een FABRIZIO
Een Koss-trilogie zou ook stoer zijn.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Eric Heiden
Als Hedrick DAT kan, heb ik er vrede mee
Het lijkt me best grappig om een keer te doen. En dan vooral om als Bradbury te winnen.quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Godverdomme wat is shorttrack toch een zaadsportIedereen gaat constant op zn bek daar
quote:Op zaterdag 19 november 2005 20:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Het lijkt me best grappig om een keer te doen. En dan vooral om als Bradbury te winnen.
quote:
Davis wel wij niet.quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:05 schreef Arcee het volgende:
Snoeks over Davis: "Hem wacht straks nog een 5000m".
Inderdaad, want wij zouden al lang in bed liggen dan. Het is immers zaterdag.quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:09 schreef maril het volgende:
Davis wel wij niet.
Snoeks blijft fan.quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:10 schreef Dr_Flash het volgende:
Shimizu heeft zijn beste tijd gehad man hou toch op
Fitz gaat een 34 laag rijden.quote:
quote:
idd een volle seconde langzamer dan davisquote:Op zaterdag 19 november 2005 21:14 schreef Arcee het volgende:
34.58 voor Lee.Opening 9.55. Da's toch een rondje 25. Vergelijk met de 24.1 van Davis.
En onderuit.quote:
Ehmmmm ja, waarom eigenlijk?quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:16 schreef Arcee het volgende:
Waarom liggen die fucking blokjes daar ook?
Dit is Snoeks, hoor.quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:19 schreef Dr_Flash het volgende:
ja, 35,44, een sof, daar kom je niet voor, bla bla. Hij rijdt hem tenminste uit ja
Waardeloos wel jaHerbert je moet je kop houwen
quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:21 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Die stemmen lijken zo op elkaar
Heel goed punt, ditquote:Op zaterdag 19 november 2005 21:22 schreef Remzz het volgende:
[..]
Stemmen kunnen op elkaar lijken uitsprakenniet
Ik denk van niet, zeker niet met zo'n ruime bocht.quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:30 schreef Remzz het volgende:
Oeps.... Idd 9,93
Maar dan weet ik echt niet of die 34er er inzat.
Nee, met zo'n bocht was hij vast op een blokje gestaptquote:Op zaterdag 19 november 2005 21:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ik denk van niet, zeker niet met zo'n ruime bocht.
Als ze die er neer hadden gelegd wel ja, maar goed, gelukkig is men er al lang achter dat dat totaal geen nut meer heeft sinds er geen sneeuw meer op de baan ligt.quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:33 schreef Dr_Flash het volgende:
Nee, met zo'n bocht was hij vast op een blokje gestapt
een record breek je, of verbeter je. Een betovering verbreek je.quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:37 schreef Sidekick het volgende:
Kato.
Het WR 1000 meter mag nog niet worden verbroken. Eerst de 10km, zodat mijn voorspelling uitkomt.
Ja, serieus, waarom halen ze die dingen niet gewoon weg?quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:34 schreef Arcee het volgende:
[..]
Als ze die er neer hadden gelegd wel ja, maar goed, gelukkig is men er al lang achter dat dat totaal geen nut meer heeft sinds er geen sneeuw meer op de baan ligt.
gelul, de lijnen staan er toch? Er staan vierhonderdtwaalfduizend camera's opgesteld, blokjes zijn disfunctioneelquote:Op zaterdag 19 november 2005 21:46 schreef MiLalaa het volgende:
Lijkt me omdat het anders moeilijker te controleren is of men een stiekem tweede half binnenbochtje rijdt...
quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:48 schreef popolon het volgende:
Nou heb ik ongeveer vierhonderd zenders maar geen schaatsen te vinden.
Als je dat allemaal moet gaan nachecken met camera's is beetje veel en overbodig werk. Tsja, 'gewoon' goede bochten rijden dan maar..quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:47 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
gelul, de lijnen staan er toch? Er staan vierhonderdtwaalfduizend camera's opgesteld, blokjes zijn disfunctioneel
Als ze netjes op hun baan blijven, stappen ze ook niet op een blokje. Ze nemen zelf het risico door er dicht langs te gaan. En je kunt idd goed zien of ze niet afsnijden (want je ziet ze vallen)quote:Op zaterdag 19 november 2005 21:51 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Als je dat allemaal moet gaan nachecken met camera's is beetje veel en overbodig werk. Tsja, 'gewoon' goede bochten rijden dan maar..
nou ja, dat is dus een geldig argument, ALS degene die in de BUITENbocht rijdt, altijd degene zou zijn die op de blokjes stapt. Maar als je eens gaat analyseren, denk ik dat minstens 95 procent van de blokjesslachtoffers BINNENbochtrijders zijnquote:Op zaterdag 19 november 2005 21:58 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Als ze netjes op hun baan blijven, stappen ze ook niet op een blokje. Ze nemen zelf het risico door er dicht langs te gaan. En je kunt idd goed zien of ze niet afsnijden (want je ziet ze vallen)
Binnenbochtrijders die in de buitenbocht komen en daardoor vallen bedoel je? Ook die moeten in hun eigen baan blijven, want als ze te vroeg in de andere baan komen, kunnen ze de ander hinderen (door te valleen hinderen ze overigens ook, dus of het daar nu beter van wordt, is punt twee).quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:05 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
nou ja, dat is dus een geldig argument, ALS degene die in de BUITENbocht rijdt, altijd degene zou zijn die op de blokjes stapt. Maar als je eens gaat analyseren, denk ik dat minstens 95 procent van de blokjesslachtoffers BINNENbochtrijders zijn
Maar een bijzonder ruime bocht maken en 20 blokjes door de lucht schoffelen, dat mag gewoon. Iedere wedstrijd meerdere keren te zien.quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:08 schreef Wombcat het volgende:
Binnenbochtrijders die in de buitenbocht komen en daardoor vallen bedoel je? Ook die moeten in hun eigen baan blijven, want als ze te vroeg in de andere baan komen, kunnen ze de ander hinderen (door te valleen hinderen ze overigens ook, dus of het daar nu beter van wordt, is punt twee).
Dat zijn ook NOOIT de blokjes waar ze op stappenquote:En als ze in de binnenbocht aan de binnenkant de blokjes raken, dan snijden ze ook af.
ik denk dat jij en ik een beetje langs elkaar heen aan het lullen zijnquote:Op zaterdag 19 november 2005 22:20 schreef MiLalaa het volgende:
Het gaat er toch gewoon om dat die blokjes er liggen omdat ze niet mogen afsnijden en de 400m korter maken. Dat ze hinderlijk zijn voor schaatsers die een wijdere bocht rijden is een bijkomend nadeel, maar ja dat moeten ze dan maar zien te voorkomen. Die blokjes liggen er al eeuwen.
Heb ik toch wel eens zien gebeuren volgens mij.quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:18 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Maar een bijzonder ruime bocht maken en 20 blokjes door de lucht schoffelen, dat mag gewoon. Iedere wedstrijd meerdere keren te zien.
[..]
Dat zijn ook NOOIT de blokjes waar ze op stappen
daarom zei ik ook ">95%" en niet "100%"quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:24 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Heb ik toch wel eens zien gebeuren volgens mij.
Mja, daar kunnen we het idd ook bij latenquote:Op zaterdag 19 november 2005 22:25 schreef MiLalaa het volgende:
Ok, ik dacht eigenlijk dat het logisch was. Maar dan hou ik er maar over op. Jij wil blokjes weg en ik wil ze houden :-)
Dan was ze gisteren maar 18 honderdste sneller.quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:35 schreef Remzz het volgende:
Ze werd in Inzell wereldkampioen in 1,18,24....
WERELDKAMPIOEN jahquote:Op zaterdag 19 november 2005 22:36 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dan was ze gisteren maar 18 honderdste sneller.
Dat was wel een prachtige rit. Het werd haar ook zo gegund. En ik was er live bijquote:Op zaterdag 19 november 2005 22:35 schreef Remzz het volgende:
Ze werd in Inzell wereldkampioen in 1,18,24....
quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:39 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Dat was wel een prachtige rit. Het werd haar ook zo gegund. En ik was er live bij![]()
Zeker, zeker, was geweldig.quote:
En dame... (en ik vind het toch wel fijn dat Kuipers het met me eens isquote:Op zaterdag 19 november 2005 22:48 schreef Arcee het volgende:
Volgens Kuipers liggen de blokjes er toch voor de eerlijkheid ivm afsnijden.
Dit even voor de heren blokjeskibbelaars.
Oei, u is dame.quote:Op zaterdag 19 november 2005 22:50 schreef MiLalaa het volgende:
En dame... (en ik vind het toch wel fijn dat Kuipers het met me eens is)
vanavondquote:Op zaterdag 19 november 2005 22:57 schreef prinsrob het volgende:
Hoorde net die NOS-analyticusdude zeggen dat Kato het snelste rondje ooit heeft afgepakt van Gerard van Velde. Wanneer heeft Davis 24.1 gereden?
neequote:
quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:04 schreef Ericr het volgende:
Wennemars lijkt me fel genoeg om een eerste ronde neer te zetten rond de 24,5 a 6. Die opening gisteren van 22,88 was ongehoord snel, Cheek opende overigens even snel. De 1:07,18 wordt vanavond serieus bedreigd, zou me niets verbazen als er 2 rijders onder gaan. Of er net boven, maar het zal zeer close worden.
Nee, exactovicz.quote:
Geen idee. Waarom zijn alle kunstijsbanen niet gewoon 500meterbanen? Dan heb je maar 1 startfinishlijn nodig voor ALLE afstandenquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:05 schreef Remzz het volgende:
Wat ik me eigenlijk al een tijd afvraag. Waarom is de 1000 meter de enige afstand waar de finish ergens anders is dan andere afstanden?
Omdat je anders met een bocht begint ofzo?
Yep.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:05 schreef Remzz het volgende:
Wat ik me eigenlijk al een tijd afvraag. Waarom is de 1000 meter de enige afstand waar de finish ergens anders is dan andere afstanden?
Omdat je anders met een bocht begint ofzo?
ja, maar ik vond dus die ANDERE lekkerquote:
Kan het mis hebben, maar kan me 1000 meters herinneren die inderdaad tegen de bocht aan startten en een finish bij de normale finishlijn.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:05 schreef Remzz het volgende:
Wat ik me eigenlijk al een tijd afvraag. Waarom is de 1000 meter de enige afstand waar de finish ergens anders is dan andere afstanden?
Omdat je anders met een bocht begint ofzo?
Da's historisch bepaald.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:07 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Geen idee. Waarom zijn alle kunstijsbanen niet gewoon 500meterbanen? Dan heb je maar 1 startfinishlijn nodig voor ALLE afstanden
de finishlijn bij de 1000 is vlak na de bocht, en de finishlijn van de andere afstanden toch een STUK verderopquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:08 schreef Ericr het volgende:
[..]
Kan het mis hebben, maar kan me 1000 meters herinneren die inderdaad tegen de bocht aan startten en een finish bij de normale finishlijn.
Gerritsen?quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:07 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja, maar ik vond dus die ANDERE lekker![]()
No kidding.quote:
Ik niet.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:08 schreef Ericr het volgende:
[..]
Kan het mis hebben, maar kan me 1000 meters herinneren die inderdaad tegen de bocht aan startten en een finish bij de normale finishlijn.
ja precies, historisch bepaald. En het heeft ook wel wat, anders moet je weer compleet aan nieuwe rondetijden gaan wennen en zo, en moeten er allemaal nieuwe ijsstadions gebouwd worden en zo, en dat voor een kosmetisch iets. Get used to itquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:09 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Da's historisch bepaald.
Je kunt je natuurlijk ook afvragen waarom ze niet net als in de atletiek 400 en 800 meter doen ipv 500 en 1000.
De finishlijn ligt altijd op dezelfde plek (behalve bij de 1000 meter), de startlijn ligt steeds ergens anders. Voor de 500 meter 100 meter voor de finishlijn (een en een kwartronde). Voor de 5000 meter op het andere rechte stuk (tegenover de finishlijn, 12 en halve ronde).quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:09 schreef prinsrob het volgende:
Maar hoe zit het dan met 10km? 400 meter gaat precies een geheel aantal maal in 10km, dat is bij andere afstanden niet het geval. Dan moet de start- of finishlijn op een andere plek liggen dan bij alle andere afstanden.
Soms is het leven toch gewoon eenvoudigquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:15 schreef Remzz het volgende:
Ja toen ik er over na ging denken(vlak nadat ik op invoeren had geklikt) is het eigenlijk heel logisch
Ja, in plaats daarvan wankelen ze nu door de laatste buitenbocht.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:11 schreef MiLalaa het volgende:
Ze zullen die finishlijn en startlijn wel hebben verlegd omdat anders het sprinteffect van de 1000m beetje weggaat als je eerst meteen een bocht in moet.
Ach, dat doen ze op de 1500 meter ook altijd, dus daar vinden ze toch wel een excuus voor.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:17 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, in plaats daarvan wankelen ze nu door de laatste buitenbocht.
hoezo niet?quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:18 schreef Wombcat het volgende:
Je kunt ook moeilijk banen aanleggen die alleen maar rechtdoor gaan.
Timmer reed al eens 1.14.45.quote:
kunstijs boejjequote:
Wie is jullie schaatsfavoriet ? Wang of Wang ?quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:21 schreef Remzz het volgende:
Wang tegen Wang herinerd me aan een topic van Tong dacht ik
Die laatste ronde was kut.quote:
Inderdaad, allemaal net ff minder.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:26 schreef MiLalaa het volgende:
Anni moet het gaan doen..
Maar de tijden zijn toch anders dan gisteren geloof ik
Inderdaad! Niet gedacht na die andere tijden.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:28 schreef MiLalaa het volgende:
Oooh jammer zeg... Maar wel een supertijd!
lekkere tieten iddquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:29 schreef Ericr het volgende:
Mooie inkijk.
Anni heeft een superlijf.quote:
Ja, andersom snap ik wel.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:40 schreef Ericr het volgende:
En Ids mag er iedere dag naar loeren, blijft toch een wonder dat ze terug is gegaan naar Ids.
Nou, wat ben je van plan?quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:41 schreef Dr_Flash het volgende:
edit
morgenavond 75kquote:
Zijn doorkomsten op de 1.500 meter waren in ieder geval wel sterk, vorige week ook al. De basis snelheid zit bij Erben wel goed op dit moment.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:44 schreef Bartoli het volgende:
Wereldrecord van Davis denk ik vandaag. Hoop dat Wennemars zoveel adrenaline heeft van die val dat hij alles aan gort schaatst. Maar dat zal wel niet
quote:24.64 KATO Joji JPN SLC 20051119 34.30
24.67 van VELDE Gerard NED SLC 20020216 1.07.18
24.71 WOTHERSPOON Jeremy CAN SLC 20011201 1.07.72
24.71 WOTHERSPOON Jeremy CAN SLC 20050123 1.08.60
24.75 CHEEK Joey USA SLC 20020216 1.07.61
24.75 WOTHERSPOON Jeremy CAN Calgary 20030103 34.52
24.75 WOTHERSPOON Jeremy CAN SLC 20031212 34.49
24.76 WOTHERSPOON Jeremy CAN SLC 20031213 34.45
24.77 KLEVSJENJA Sergej RUS SLC 20020216 1.08.41
24.77 WOTHERSPOON Jeremy CAN Calgary 20031206 34.37
24.77 WOTHERSPOON Jeremy CAN SLC 20050123 34.67
Zoiets vermoedde ik al.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:43 schreef Dr_Flash het volgende:
morgenavond 75k
Stoer lijstje.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:45 schreef I.R.Baboon het volgende:
De 11 snelste rondjes.
ik ook bijnaquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:51 schreef Remzz het volgende:
Ik weet het hele WR uit mijn hoofd inclusief rondjes
en hij moet for the record(heel slim van Mart) hele tijd uitleggen waarom ze de 5 km niet uitzenden, de zielquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:44 schreef I.R.Baboon het volgende:
Calvobbes en z'n mannen kregen zojuist een complimentje van Mart.
In Heerenveen.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:54 schreef Dr_Flash het volgende:
gotver met 1:10+ word je al afgeschreven tegenwoordig
Ik weet nog dat Igor Zhelezovsky het wereldrecord had met 1:12,58
Pre-klapschaats.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:54 schreef Dr_Flash het volgende:
gotver met 1:10+ word je al afgeschreven tegenwoordig
Ik weet nog dat Igor Zhelezovsky het wereldrecord had met 1:12,58
Was in de tijd dat Uwe-Jens Mey niet harder kon dan 1:12,76quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:55 schreef Arcee het volgende:
[..]
In Heerenveen.
Evenaring van Pavel Pegov.
Het was geen verbetering, maar een evenaring van Pegov en dat stond al wel lang, ja.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:56 schreef Wombcat het volgende:
Pre-klapschaats.
Was trouwens wel een redelijk bijzonder record toen, want het vorige stond al best lang volgens mij.
quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:58 schreef Remzz het volgende:
Friesinger schaatste bijna 10 seconde sneller
Daar stonden nog wel snellere tijden die net als WR waren erkend.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:58 schreef Ericr het volgende:
Pegov reed zelfs op een buitenbaan zijn record, legendarische Medeobaan.
Dan die Mexicaan natuurlijk.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik heb Friesinger nog geen 1:12,58 zien rijden hoor
binnen anderhalve seconde van het Mexicaans Recordquote:
En dat onder de 1.53 op de 1500 meter hard was.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Was in de tijd dat Uwe-Jens Mey niet harder kon dan 1:12,76
childhood memories
1,13,95 wel zit er niet zo ver vanaf. 9 seconden danquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik heb Friesinger nog geen 1:12,58 zien rijden hoor
Zeker midden in de nacht, uit bed getrommeld toen de wind goed stondquote:Op zaterdag 19 november 2005 23:58 schreef Ericr het volgende:
Pegov reed zelfs op een buitenbaan zijn record, legendarische Medeobaan.
Malkov als eerste onder de 14 minuten op de 10K. Niemand die het overigens geloofde, record stond toen ergens ronde 14:20 in handen van Karlstad volgens mij.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:59 schreef Arcee het volgende:
[..]
Daar stonden nog wel snellere tijden die net als WR waren erkend.
Ik vind het nu serieus jammer dat ik daar niets van mee heb gekregen, al die mooie verhalen over Medeoquote:Op zondag 20 november 2005 00:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zeker midden in de nacht, uit bed getrommeld toen de wind goed stond
1.52 was jarenlang een supertijd op de 1500m.quote:Op zaterdag 19 november 2005 23:59 schreef Wombcat het volgende:
[..]
En dat onder de 1.53 op de 1500 meter hard was.
(doet me denken aan OS Calgary, met 1.52.06 voor Hoffmann, nadat een paar ritten eerder Flaim dacht dat 'ie met 1.52.12 goud ging halen).
Het WR buitenbaan voor vrouwen op de 1500 meter heeft nog tot diep in de 21e eeuw op naam van Karin Kania gestaan, 1:59,30quote:Op zondag 20 november 2005 00:01 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ik vind het nu serieus jammer dat ik daar niets van mee heb gekregen, al die mooie verhalen over Medeo![]()
quote:Op zondag 20 november 2005 00:00 schreef Dr_Flash het volgende:
Zeker midden in de nacht, uit bed getrommeld toen de wind goed stond
Ja, na de Spelen, in maart en met idioot weer.quote:Op zondag 20 november 2005 00:04 schreef Ericr het volgende:
Medeo werd Eric Flaim nog wereldkampioen Allround. In 1988. 1 van de weinige keren dat daar een groot toernooi werd afgewerkt
Ritsma is ooit nog Wereldrecordhouder geweest met 1:51,60quote:Op zondag 20 november 2005 00:04 schreef Arcee het volgende:
[..]
1.52 was jarenlang een supertijd op de 1500m.
Nu rijdt Hedrick er (bijna) 10 seconden onder.
10 seconden!
Ja, onder zeer wisselende omstandigheden, waardoor Leo Visser nog bijna wereldkampioen werd, omdat op de 10 km de omstandigheden erg verbeterden.quote:Op zondag 20 november 2005 00:04 schreef Ericr het volgende:
Medeo werd Eric Flaim nog wereldkampioen Allround. In 1988. 1 van de weinige keren dat daar een groot toernooi werd afgewerkt
Dat was schering en inslag daar, en dat weet jij dondersgoedquote:
nee wacht, hij had ooit 1:51,3x gereden toen Noake 1:51,60 had staanquote:Op zondag 20 november 2005 00:06 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ritsma is ooit nog Wereldrecordhouder geweest met 1:51,60
Dan ben ik benieuwd hoeveel dat te maken heeft met de technische ontwikkelingen en het menselijk kunnen. Ook de afweging klapschaats/superijs lijkt me leuk om te weten.quote:Op zondag 20 november 2005 00:06 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ritsma is ooit nog Wereldrecordhouder geweest met 1:51,60
Precies, die verbeterde die 6 jaar oude tijd van Hoffman.quote:Op zondag 20 november 2005 00:06 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ritsma is ooit nog Wereldrecordhouder geweest met 1:51,60
Nee hoor, klopte wel.quote:Op zondag 20 november 2005 00:08 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
nee wacht, hij had ooit 1:51,3x gereden toen Noake 1:51,60 had staan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |