Ja dat weet ik!!quote:
Ik keur dat af....wanneer hij haar echt leuk had gevonden had ik er misschien meer vrede meegehad. Maar ik vind dat je bij dit spel niet kan spelen met andermans gevoelens. En hij speelt een spel waarbij hij dat diverse malen al heeft gedaan. Maar ik denk dat Ing slim genoeg is om daar niet in te trappen.....quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:42 schreef Robar het volgende:
[..]
wat vind je ervan dat Rob achter Ingrid aan zit?
Dat was idd precies het moment waarop Ing zich voor het eerst negatief over jou heeft uitgelaten.quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:40 schreef BBMenno het volgende:
[..]
In mijn ogen is de reactie van Chantal op mijn homo-opdracht de omslag voor mij geweest. Ik heb het idee dat zij met Ing heeft gesproken dat ik niet te vertrouwen ben, want sinds die opdracht is het tussen mij en ing minder en minder geworden. Zij heeft duidelijk veel te zeggen in de groep....en het is vrij logisch dat je kiest voor de meerderheid van de groep dan iemand geloven die goed toneel kan spelen...maar of dat altijd even eerlijk is........dat weet ik zeker van niet!
Precies... is gewoon een tactische move. Als Ingrid echt exit was gegaan gisteren had hij achter Chantal aangegaan.quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:46 schreef BBMenno het volgende:
[..]
Ik keur dat af....wanneer hij haar echt leuk had gevonden had ik er misschien meer vrede meegehad. Maar ik vind dat je bij dit spel niet kan spelen met andermans gevoelens. En hij speelt een spel waarbij hij dat diverse malen al heeft gedaan. Maar ik denk dat Ing slim genoeg is om daar niet in te trappen.....
Ben ik het helemaal mee eensquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:46 schreef BBMenno het volgende:
[..]
Ik keur dat af....wanneer hij haar echt leuk had gevonden had ik er misschien meer vrede meegehad. Maar ik vind dat je bij dit spel niet kan spelen met andermans gevoelens. En hij speelt een spel waarbij hij dat diverse malen al heeft gedaan. Maar ik denk dat Ing slim genoeg is om daar niet in te trappen.....
Maar mooiste momenten zijn niet uitgezonden allemaal maar dit is mijn top 5:quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:46 schreef Fiorenza het volgende:
Menno![]()
Vorige keer dat je hier was vroeg je ons naar onze favoriete momenten van BB5.
Daar is uitgebreid antwoord op gegeven, maar.. wat zijn de jouwe?
Wees daar maar niet bang om... net als bigbrother ziet ze en hoort ze allesquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:48 schreef Robar het volgende:
[..]
Ben ik het helemaal mee eens.
Maar ik hoop dan ook dat Ingrid de plannetjes van Rob te zien krijgt in haar knusse prive huisje . . .
Nathalies haar is groen gewordenquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:46 schreef Isabeau het volgende:
Nathalie zegt trouwens NU in het BBhuis: "Rob had zo'n hekel aan Menno omdat hij altijd zo hard schreeuwde"
Rob: "Ik had geen hekel aan Menno..."
Nathalie triomfantelijk: "Wèl!!"
Zeg maar wanneer en hoe laat! ;-)quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:48 schreef Kleintje het volgende:
Dank je wel voor het antwoord Menno!
Dan kom ik gelijk met nog een vraag.
Wil je met me trouwen
quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:48 schreef Kleintje het volgende:
Dank je wel voor het antwoord Menno!
Dan kom ik gelijk met nog een vraag.
Wil je met me trouwen
3x is scheepsrecht...toch??quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:16 schreef weyden het volgende:
He Menno wat vind je ervan dat Rob je een psychopaat noemde??
En als je terugkijkt is het je dan opgevallen dat Rob ze eigenlijk heel subtiel tegen jou opgezet heeft??
YEAH!quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:50 schreef BBMenno het volgende:
[..]
Zeg maar wanneer en hoe laat! ;-)
En dames..... jullie weten waar 2 vechten om 1 Menno....... gaat de 3de er mee heenquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]![]()
![]()
en je ging...en je ging...met MIJ trouwen
staat in Streamverslag van 20 minuten geleden, dus het is waarquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:51 schreef muisje26 het volgende:
[..]
Als dit zo is, doe ik een vreugdedansje op mijn bed (met mijn blote voeten)![]()
quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:52 schreef Kleintje het volgende:
YEAH!
even iets ter aanvulling.
Je trouwt met mij EN met Isabeau.
Want Isabeau is ook mijn vriendinnetje.
Je krijgt dus 2 geile wijven die verzot zijn op zeebanket en op rijsttafels!
Dus... over 2 weken in het Feyenoordstadion trouwen??
Mag Pi-erre ook komen.... want die hoort stiekem toch in de kuip thuis
Ik zit net de streams te kijken, maar het ziet er niet groen uit. Of ik moet de kleuren van mijn monitor ff bijstellen........quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:54 schreef avonne het volgende:
[..]
staat in Streamverslag van 20 minuten geleden, dus het is waar![]()
Daar heeft Menno in deel 1 al antwoord opgegevenquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:53 schreef Cuaderno het volgende:
Menno,
nog een vraagje: was je echt niet boos toen ingrid je hoofd met de tondeuze onder handen nam?
Sow jij zit onder de plakquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:53 schreef Simba het volgende:
Menno, ik moest van m'n vriendin zeggen dat je niet met Ingrid moet gaan, daar ben je te lief voor.
Ze zullen wel het shirt van Joost voor het haar van Naat hebben aangezienquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:55 schreef muisje26 het volgende:
[..]
Ik zit net de streams te kijken, maar het ziet er niet groen uit. Of ik moet de kleuren van mijn monitor ff bijstellen........![]()
heb ik zeker overheen gelezen, wat was zijn antwoord dan?quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:55 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar heeft Menno in deel 1 al antwoord opgegeven![]()
Ja hallo, ik wil geen maagd als echtgenootquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:55 schreef Kleintje het volgende:
Ow, oke Isabeau... dan trouwen we in een dungeon met allemaal dragons om ons heen.
En dan laten we een unicorn op Menno aflopen om te kijken of Menno op hem kan rijden. Zien we gelijk of hij maagd is of niet
Kweet niet wat hij te oud vindt.....quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:57 schreef Kleintje het volgende:
Jammer dat ik zoveel te oud voor Menno ben.
Ben stiekem echt verliefd op hem!
Hij heeft echt wel een lief koppie!
Dat hij helemaal niet boos wasquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:57 schreef Cuaderno het volgende:
heb ik zeker overheen gelezen, wat was zijn antwoord dan?
Nou,lijkt me dat Ingrid dat zelf toelaatquote:Op vrijdag 25 november 2005 14:46 schreef BBMenno het volgende:
[..]
Ik keur dat af....wanneer hij haar echt leuk had gevonden had ik er misschien meer vrede meegehad. Maar ik vind dat je bij dit spel niet kan spelen met andermans gevoelens. En hij speelt een spel waarbij hij dat diverse malen al heeft gedaan. Maar ik denk dat Ing slim genoeg is om daar niet in te trappen.....
ff in de herhaling dan?quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:44 schreef muisje26 het volgende:
Menno, met welk dier zou jij jezelf kunnen vergelijken en waarom?
quote:Op vrijdag 18 november 2005 12:47 schreef Falco het volgende:
Sanne:
Had je zelf ook het idee Hummie een pesthekel aan je had? Of heb jij dat zo niet ervaren?
Sterker nog Hummie en ik kunnen het heel goed met elkaar vinden.
Kimske:
Hoe vond je het toen je er achter kwam dat we in de buitenwereld wel zien hoe je echt bent, en dat de groep aan het konkelen was??? Luchtte dat niet op? Geloof je zelf dat je er echt uitgestemd bent?
Dat luchtte heel erg op. Maar dat wist ik in het huis ook wel. Wanneer Joost zegt tegen mij dat hij mij niet heeft gesproken 's ochtentd bij het bonensoteren, dan wist ik zeker dat BB dat uit zal zenden en daardoor Nederland kon zien dat ik gelijk had. Dat is ook de reden waarom ik daar niet tegen in ben gegaan. Men geloofde me toch niet op dat moment in het huis. Dan kan je beter de eer aan jezelf houden!!!
BB-King:
Vind je het niet lastig al die vragen hier te beantwoorden... heb begrepen dat je dyslectisch bent.
PS. Ga je BB- Ruud en Annet nog spreken... die zal je vast nog wel bij NAC zien!
Nee hoor dat gaat goed, ben bang dat ik af en toe wel spelfouten maak, excus daarvoor. En ja ik heb Ruud en Annet gesproken en die waren erg trots op mij. Ga binnenkort even op de kofiie bij ze en ja ik heb ook even geknuffeld met Ruud!!!
Blackadder2:
Maar wat vond jij nou het leukste moment, en wat het moeilijkste, of akeligste?
...En hoe is het eig. met je haar?![]()
![]()
Ik heb net mijn top 5 leukste momenten gezegd. Maar het moeilijkste moment is eigenlijk dat ik mij daar heel erg verveelde af en toe. Ik ben iemand die graag wat te doen heeft en dan is stil zitten en praten erg zwaar!! En met mijn haar gaat het weer de goede kant op.....gelukkig!
superhero87:
Ik had een vraagje: baalde je niet toen je bij de laatste weekopdracht, de krachtmeting, tijdens de liveuitzending roel en rob voor je moest laten? Je gaf het best gauw op, ik had verwacht dat jij het minuten zou volhouden! Het leek namelijk niet alsof jij baalde.
Nee hoor, ik kon er niets aan doen dat ik moest stoppen. Ten onrechte corrigeerde Iwan mij op mijn houding, daardoor verloor ik mijn concentratie. De meiden moesten aanwijzingen geven en deden dat niet goed......en uiteindelijk hebben wij het toch gehaald!
ow....quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja hallo, ik wil geen maagd als echtgenootIk heb geen zin om een man alles te leren.
Nee Dido blijven. Roel naar het huisje om daar te zien dat ze de hele tijd getroost en vatgepakt wordt door Rob en Joost.quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:59 schreef Denmor het volgende:
Hoi Menno,
Had je het ook niet leuk gevonden als Dido er gisteren uit had gemoeten, en Roel dus groen van jaloezie (en met Natalie opgescheept) in het huis had moeten blijven?
tnx, mss heb ik dat antwoord we onbewust onderdrukt omdat ik me dat helemaal niet voor kan stellen, want ik was zelf ontzettend boos geworden.quote:Op vrijdag 25 november 2005 14:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat hij helemaal niet boos was![]()
Het is zo'n schatje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |