quote:
Op vrijdag 18 november 2005 08:37 schreef pullup het volgende:Goedemorgen
Ik blijf van mening dat het een foute actie was van BB om Nathalie op deze manier op de bank te zetten.
Wat nou foute actie?
Wat een gelul zeg. Dit is nou juist het leuke van BigBrother: De CAMS capturen alles en je gedrag wordt genadeloos vastgelegd. Er is geen plaats in BB voor LIEGENDE HUICHELACHTIGE MEELOOPtrutten zoals Nathelie er duidelijk eentje is. Wat een vuile teef is dat zeg; gewoon blijven ontkennen en net doen alsof je van NIETS weet. Alsof je dat vergeet als je een paar drankjes op hebt. Nou echt niet dus.
Nathelie is een vieze vuile pesthaas en ze gaat over lijken; goed dat er BB-redactie is die dit HUICHELACHTIGE GEDRAG af te straffen.
Dizz is bigbrother en het is goed als Nathelie dat weet.
Ik hoop dat ze er falikant uit wordt gestemd en dat Menno in de studio zijn voeten aan haar mag afvegen. (Wel eerst even door de hondenpoep lopen Menno!)